Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut nikt nie oraz z
cpk to bzdury masz projekt i decyzje środowiskowa.2 miesiące temu wydano 800 mln teraz podpisano umowy na drogi dojazdowe oraz na ogromny tunel w Łodzi na kolei.
Poza tym projekt zaklada to czego nie zrobił pis zakup 82 samolotów airbus i w tym mogą być udziały w Airbusie.Poza tym kapitał ma być caly w zpolski rękach a wrz ze wzrostem zapotrzebowania bedzie dalej rozbudowany.Nie wywalisz kasy aby stał pusty.Berlin który jest zamożniejszym 2 krotnie większym miastem zlikwidował stare lotnisko I z 18ml zwiekszył do 23mln pis chciał 40- 70 mln)
Na dodatek wszystkie lotniska w kraju zwiększyły przeoustownosc i się rozbudowują Zwiększają ofertę.Nie wiem skąd hurra optymizm ze nagle zwiększy się aż tak liczba lotów.Gus szacuje zmniejszenie populacji z 38 mln do 30 mln do 2060r.Inflacja za pis 18% zmniejszyła możliwości Polaków a społeczeństwo sie starzeje.Trudno aby stać bylo starsze osoby na większą liczbę latania;)
0
@bezalkoholowy
Ty chyba człowieku nie masz podstawowych informacji.Polska w sprawie praworzadności musi spełnić kamienie milowe aby kasa była utrzymana.Pucia w swoim pierwszym przemówienie jasno powiedziała ze będzie bronić neosedziow i systemu.Do tego dojdzie anty ue konfederacja to nie oczekuj ustaw pro ue.Obecnie z kasy kpo masz w każdym mieście dziatki projektów dających pracę pkb i rozwój. Masz inwestycje w energetykę
70 mln w sieci , farmy turbin wiatrowych na morzu, największy magazyn energii w Polsce , program średnich magazynów energii w Polsce i 5 elektrowni szczytowo pompowych.
Dodatkowo 20 mld idzie na uzbrojenie.
Te debile z pisu 2 lata blokowały kpo.Na końcu zablokowali środki spójności na drogi .Polska ma do zbudowania 4 tys dróg.obecnie środki ue powodują 3, 5% pkb najwyższe w Europie.Masz 4% inflacji za pisu 17% tyle w temacie.
0
@Recha_0684 chyba w ramach ZSRR bo takie masz poglądy....
0
@RosjaninBut
To bardzo prosty rachunek
Pis + konfa= się brak mld z ue + złodziejstwo +
Ko i reszta koalicji to kasa na rozwój i pkb, praca , niższe ceny energetyki i westycje w każdych miastach większe zatrudnienie.
Po co pieprzyć kocopoły o interesie narodowym bo interes narodowy to kasa z ue a nie złodziejstwo plus pisu i jeszcze kasy. Ie potrafią z ue.Tyle z podsumowania tego postu.
0
@Recha_0684 ruska onuca z siebie i tyle.....szkoda na Ciebie czas poświęcać...
0
@Recha_0684 dobra ruska propagando szkoda czasu na ciebie....
0
@Recha_0684 sam się nie pogrążaj widzę ze nie masz pojęcia o iranie
1
@TaughtMule co mu się dziwisz skąd przychodzi pensja, a z drugiej strony to też były zawodnik Barcy,i jego podopieczny wygrali LM
0
@Recha_0684 chyba chlopie nie wiesz o czym mówis:))) dostarcza rakiety jemenowi ktory strzela do cywilnych statków.sponsoriwal isis i , Hamas, Hezbollah dostarcza drony i cała linie produkcyjna Rosji która niszczy nimi ukrainęJeden z najbardziej mieszających krajów na bliskim wsch.Rywalizukacy z arabia Saudyjską.Nc sie tam nie dzieje bez tych 2 krajów ktore walczą o przekazanie islamu sziki albo sunnici....pojęcia nie masz....
0
@Stanio87 człowieku puknij się w głowę .Każdy może sie spotykać z kim chcę bądź nie.Moze się umowić badź idwolac jego sprawa.Nic ci do tego .Nie ismoeszaj się;)
0
@Recha_0684 żwietnie w rękach fundamentalistów korzy maja powiedziane ze szczęście zaznaje w niebie;) jeśli traktujesz ich normalnie to gratuluję;)
0
@Stanio87 Pieprzysz.To jest prezydent Stolicy który przez kilka miesięcy byl w kampanii wyborczej i ma dziesiątki rzeczy do zrobienia poza domem i ma tez swój dom i swoje życie.zon nie olał tylko odłożył spotkanie.
To co orezentujesz to jest gówno burza czyli typowo orawicowa sraczka o nic.Jazdy ma prawo odwołać spotkanie albo przełożyć jak w tym przyoadku.Yroche lodu na tą głowę .....
0
@Aragorn33 inflacja pójdzie do góry jak sami beda musieli robić ....
0
@Stanio87 człowieku nie ośmieszaj się każdy może odwołać spotkanie.zto nie niewolnictwo;)
0
@Stanio87 sam się ośmiesz.Kazdy człowiek ma prawo odwołać spotkanie.Jesli uważasz inaczej to jesteś nie normalny.
0
@Roobo w czym problem to prezydent Warszawy ,po kampanii wyborczejNa pewno w Wawie ma sporo do zrobienia.Jeśli napisal ze sie spotkamy to sie spotkamy gdzie tu oszustwo.Poza tym jazdy ma prawo do idwolanja spoyltjania to nie jest niewolnik:)
0
@BORO_12 jak jeden zostanie w 1 drużynie w rezerwach to zawsze coś
0
@RoberDzik oby się udały sprzedaże Minguezy i tych innych poza klubem mogłoby to wspomóc
0
Nikt z ważnych nie odejdzie mogą odejść ci co co są nie potrzebni
0
@Recha_0684 nie jeśli grożą usa I Izraelowi co robili nie raz
0
@Recha_0684 swietnie a ile zginęło by jak spuścili by bombę atomowa ;)
0
@RosjaninBut nie rozmieszaj mnie .Pis polamał 13 razy konstytucje i szydlo nie opublikowała wyroków tk na czas.W momencie kiedy jest orezydent z pisu jest to nie do naprawy ustawę dotyczacą tk oddał do tk;) o czym mówimy. KO rządzi w sytuacji gdy nie ma praworzasności bo to zostawił pis.A także pis ma dalej władze w postaci prezydenta..nie bądź hipokrytą.....
0
@Kgorecki2500 o cóż w Izraelu rządzi skrajna prawica co zrobić.Ha ich nie popieram:)
0
@MOLESTA widzę długo tu piszę..
0
@negreanu jeśli chodzi o kwestie palestyny .Palestyna należy do osiągnięcia zła z Iranem hexbolachem risją chinami i jemenem.Sa powiazani ze sobą.Chhin naprowadzające rakiety Jemenu na cel satelitarnie.Bron w oalestynie znaleziona z Rosji i Iranu.W Izraelu rządzi skrajna prawica nie popieram jej.
Ale zniszczenie rzeczy związanych z produkcją bomby atomowej produkowanej przez fundamentalistów jest to akurat divre
0
@Recha_0684 w kontekscie palestyny nie popieram żadnej ze stron gdyż obie sa zle
W kwestii Iranu izrael robi dobra robte
0
@Recha_0684 sam nie masz iran nie zgłosił 3 wirówki...
0
@GTBTP dlatego ze przy Karolu nie spełnimy obietnic spełniania kamieni milowych.Naprawy praworządności.Sam karol mowi ze będzie tego systemu bronił
0
@Kgorecki2500 iran tej nocy wystrzelił rakiety na izrael.....I dostarcza rakiety jemenowi ktory strzela do prywatnych statków na morzu czerwonym.Izrael I usa to wrogowie od lat.Ostatnie co reżim w Iranie bym powiedział to ze jest to rozsądne państwo.ludzie spoko reżim nie.
0
@GTBTP wiesz o co mi chodzi.Glosowanie na pis czy mentzena zablokuje mld z ue mamy z tego rozwój 3, 5% i inwestycje regionalne miejsca pracy i okb.Pis przyjdzie będzie kradł i bezczelnie zablokuje środki i będzie płacił jeszcze składki. Skoro wybrali byle kogo na orezydenta to w tym kraju możliwe jest wszystko.Kazdy strzał w stopę jest możliwy.