Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GTBTP a po co ma być odwet Iranu na Europie. Lepiej niech skoncentrują sie na Izraelu my mamy Ukrainę obecnie.
0
@Kengo jeśli zostanie Andreas i Araujo po presezonie będzie w formie to mamy defensywę.niestety na topowe zespoły cubarsi i Martinez są za wolni i za niscy w przypadku takiego interu I za słabiAle liczę ze Andreas zostanie
0
@Kozinho. I może łazienkę;)
0
@Aragorn33 a nawrocki tez chciał pokuj .
Z kuchnią;)
0
@comtedurgell
Jakie kłamstwa gość się do wszystkiego przyznał.On nawet kłamał w sprawie ze znal wielki bu wpierw stwierdził ze to było incydentalne spotkanie a potem się okazało ze sparował z nim w klubie bokserskim ze 145 kilo wagi i to wielki chło.Potem wyszło ze był też na ustawce.On sam wszystko potwierdza jedyna kwestia przed czym uciekł to potwierdzenia bądź nie ze był sutenerem
Gdyby był nie winny poszedł by w proces 24h nie zrobił tego i mógł pójść na wykrywacz kłamstw co mu proponowano.Zrobiłby szach mat tych sprawach wygrałby i czystym sumieniem w tym aspekcie wygrałby .A tak to musi sie mierzyć ze jest Alfonsem.Na dodatek w sprawie mieszkania sprawę prowadzi prokuratura.ztu nie możesz mówić o kłamstwa.....Ale winę ponosi kaczynski ze go nie sprawdził.Nawet Mentzen stwierdził ze to ci mu zarzucają to raczej prawda.
0
@BorzyKrzys
Chyba kpisz wstyd na cały świat!!!
.no wiadomo ze trzaskowski jest dobrze pokazywany jak w tv usa.
Ale Nawrocki to dramat
W the sun- nazwali go huliganem i Alfonsem
https://wiadomosci.wp.pl/the-sun-antyunijny-chuligan-pilkarski-wygrywa-wybory-w-polsce-7163465085004480a
Hiszpański serwis "El Independiente" opisuje Nawrockiego jako kandydata uwikłanego w prostytucję, narkotyki i chuligańskie bójki. Redakcja zauważyła, że obecnie trudno jest prognozować, kto ostatecznie zwycięży w polskich wyborach prezydenckich.
Zdaniem dziennikarzy z Hiszpanii ostatnia część kampanii staje się szczególnie napięta, a niemal każdego dnia media donoszą o kolejnych rewelacjach związanych z politykiem. Podkreśla się, że wspierany przez partię Prawo i Sprawiedliwość kandydat miał w przeszłości problemy z agresywnym zachowaniem, a także łączono go z niejasnymi działaniami finansowymi czy wykorzystywaniem osób starszych. Dodatkowo przywołuje się zarzuty o sutenerstwo i silne uzależnienie od nikotyny.
Zagraniczne media piszą o kandydacie PiS na prezydenta i jego literackim alter ego. "Karol Nawrocki stał się obiektem licznych drwin" - podkreśla BBC.
Karol Nawrocki stał się obiektem licznych drwin, gdy wyszło na jaw, że kilka lat temu przebrał się, aby wychwalać w telewizji własną książkę" - czytamy na portalu. "Jeszcze większym wstydem" BBC nazywa wpis szefa IPN, w którym twierdził on, że Tadeusz Batyr zgłosił się do niego "po kilka wskazówek dotyczących uwikłań Nikosia".
agencja AP, przypominając, że w ostatnim czasie pojawiły się wobec niego oskarżenia o kontakty ze światem przestępczym i udział w brutalnych ulicznych bójkach.
Dostarczał prostytutki, tak piszą o polskim kandydacie. Przyznał się już do woreczków z nikotyną" - pisze czeski portal iDNES.cz.
"Polski nacjonalista odpiera doniesienia o szemranej przeszłości" - brzmi nagłówek Bloomberga.
"Kandydat na prezydenta Polski przyznał, że brał udział w bójkach chuliganów na stadionach" - pisze brytyjski "The Telegraph".
Wybory w Polsce: były chuligan kontra prezydent Warszawy" - podsumowuje niemiecki "Süddeutsche Zeitung".
Walczyłem w bójkach chuliganów piłkarskich, przyznaje polski kandydat na prezydenta. Kandydat prawicowy Karol Nawrocki nazywa masową bójkę aktem szlachetnej walki” – napisał James Jackson.
Materiał trafił też na kanały NEXTA, gdzie skomentowano:
„Nie mógł wytrzymać pięciu minut bez nikotyny?”.
Rosyjskie portale jak Pravda.ru czy EADaily poszły dalej, twierdząc, że Nawrocki złamał polskie prawo na oczach widzów
W brytyjskim i amerykańskim internecie dominowały memy. Krótkie klipy z podpisami typu „When the debate gets boring…” zbierały setki tysięcy wyświetleń. Sugerują, że kandydat na prezydenta zażywał coś mocniejszego i bardziej nielegalnego niż torebki z nikotyną.
France 24 wspomina o przeszłości Nawrockiego. „Kampanią Nawrockiego w poniedziałek wstrząsnęły doniesienia Onetu, że Nawrocki pośredniczył w kontaktach z prostytutkami i eskortował je do sopockiego hotelu, w którym jakieś 20 lat temu pracował jako ochroniarz” – czytamy.
Krytyczne dla Nawrockiego są również inne nagłówki. „Wybory w Polsce: były chuligan kontra prezydent Warszawy” – czytamy w „Süddeutsche Zeitung”
się zagraniczne media. W The Economist przeczytamy o "mrocznej przeszłości" Karola Nawrockiego. Z kolei w Politico o "trupach w szafie"
Nagranie ze słownego starcia z Rafałem Trzaskowskim udostępniono zarówno w polskich, jak i zagranicznych mediach. Wśród nich znalazła się katarska sieć telewizyjna Al Arabiya. Uwagę zwraca podpis pod filmem opublikowanym na profilu, który obserwuje ponad 27 mln osób. Wspomniano w nim o "dziwnej substancji".
0
@PatrychoO nawrocki jest jaki jest może i przykry,nie zmienisz, pucia to pucia co zrobić....wyżej nerek nie podskoczysz.....;)
0
@Kgorecki2500 wiesz nie każdy chce mieć alfonsa na prezydenta.Sa ludzie co się szanują.....A co dostanie polityk który spotyka się z nawrockim w cv;))) ta kandydatura to samo zaoanie....
0
@Messiankaramessi tzn ja mam z tym problem bo nie mogę być za żadnym lufobujstwrm czy to Żydów czy to Rosjan ani za iranowi ktory daje broń qtosju na ludobójstwo czy jemenowi cziex̌jo być za hamaaem czy hezbolachem bo to grupy terrorystyczne. Nie wiem też czy wieczne usprawiedliwienie przez mieszkańców zla jest dobre czy to ruskich czy palestyński.Mam tu mieszane uczucia bo są za I przeciw.Dkqyego nie popieram tu nikogo
25
Niech nie nażekają rok z nimi dłużej został .Mógł poczekać do końca kontraktu i odejść za darmo
0
@Messiankaramessi zwykli Roshanie sa ogłupuani propaganda i orzekupiani socjalem za żołnierza.Nie wiedzą czemu walczą ślepo wierzą swojemu wodzowi.Co jak pis .Wodż kazał głosować na Alfonsa, lichwiarza , naciągacza starszych ludzi kibola powiązanego ze świadkiem nikomu się lampka ostrzegawcza nie włączyła ten sam mechanizm ogłupienia.Nie wiem czy za taki wstyd miałbym nie obwiniać pisowców bo jazdy polityk ktory z nawrockim będzie Sie spotykał dostanie dane na jego temat.....nie widze powodu zrzucania calkowitej winy z Rosjan tam dochodzi do ludobójstwa i tez maja krew na rękach za jadę godzą się ze zginęło żołnierz z rodziny....w tunelach znaleziono broń pochodzenia rosyjskiego i uranskiego.Natomiast nie popieram ani jednych ani drugich bo obie strony są złe.
0
@Kozinho. To nie glosuj.Tam za ludobójstwo odpiwiada skrajna prawica takie fakty.
0
@Kgorecki2500 a w bitwie pod Grunwaldem rozdawali 2 nagie miecze wcześniej były dinozaury;)
Tylko Wehrmacht to. Ie Polacy z tą różnicą.
0
@Kgorecki2500 nie wiem co mam odmawiać obie strony są złe a oalestynczycy też dają przyzwolenie na istnienie Hamasu u siebie.....Nie popieram żadnej ze stron bo obie sa zle i maja krew na rękach.
0
@Messiankaramessi ale tunele tych ekstremistów prowadza do szpitali gdzie pod spotem byli centrum dowodzenia meczetów prywatnych domów itp.Na wszystko jest przyzwolenie palestynczykow.Toleruja te tunele itp..za ludobójstwo odpowiada izraelska skrajna prawica i do nich mniej pretensje.Drugi blok jest nie lepszy( palestyna , hezbolah ,iran , Jemenem, Rosja i bron rosyjska znaleźli w tunelach, Chiny to też sa ludobójcy w Rosji broń z Iranu i chiny tez im pomagają.Nie popieram żadnej ze stron bo obie sa zle.
0
@Kgorecki2500 przecież tam tunele Hamasu wchodzą do domów meczetów sklepów centrum dowodzenia jest pod szpitalem.Jest to za zgodą ludzi.
0
@Eto'o9 R10
Proszę cię jakby to oalestynczycy nie porwali ludzi nie Izraelitów z festivalu i część z nich nie wróciła. Część co przetrwa spędzić najbliższe lata u psychologa.Palestyna należy do osi zła z Hamasem hezbolachem , Iranem który dostarcza im broń który przekazał rakiety drony ruskim ktorzy uprawiają ludobójstwo w ukrainie i iran ma krew na rękach.Za tym stoją tez chiny ktory wraz z Iranem który pociski balistyczne dostarczają jemenowi który strzela do statków prywatnych na morzu czerwonym.Namierzają te statki chiny.Jest to jeden zły blok.Za ludobójstwo ze strony izraela odpowiada skrajna prawica. Jeśli chcesz rzucić tu mięsem to w stronę skrajnej prawicy.Ja nie popieram żadnej ze stron bo obie są złe. Chodź popieram atak na iran bo jeśli będą strzelać bronią atomowa w usa to przez Rumunię Polskę w stronę Kanady.Strzelać będą z baz w radzionkowie i Rumuni.Tu popieram izrael.Generalbie obie strony są złę.Nie popieram nikogo.
0
@Kgorecki2500 kwestia ludobójstwa jest jasna jest zla i odpowiada za to skrajna a prawica kora w Izraelu rządzi. Zarówno blok opozycyjny jest równie fatalny.
Mowa o Hamasie, hezbolachu, iranie jemenie, Rosji i chin.Wszystko to jeden zły sojusz.Iran dostarczył dronu i rakiety ruskim które zabijają cywili.Mają krew na rękach....Ja nie popieram żadnych ze stron.Też trzeba powiedzieć że palestynczycy porwali ludzi którzy nie byli nawet Żydami przyjechali na festival.I część z nich nie wróciło żywych. Obie strony są bardzo złe.
1
@Eto'o9 R10 ha bym wypożyczyć Oablo torre i miał go na oku świetny zawodni ale potrzebuje gry aby trenować prostopadle podania
1
Real ma łącznie 9 kontuzji i kłopoty ma Mbappe Asensio.Powroty po długich kontuzjach trochę trwają.
U nas w listopadzie wrócił Fermin I gavi to fermin pokazał w klasyku, wrócił gavi na ostatni mecz pokazał formę.Arauho wrócił miesiąc później do formy jeszcze nie wrócił.
U nas do formy będą wracać
Bernal
Araujo
Nie wiem jak z Gavim
Casado
Na razie ter stegena nie liczę.
Reszta jest w bardzo dobrej formie
W zasadzie 1 skład jest w formie.Na dodatek męczą się w usa.A U nas mamy przerwę.
1
Przy takim 1 składzie będzie ciężko zatrzymywać talenty.
0
@Bogan Araujo jest bez presezonu wrócił pod koniec grudnia na trudniejsza 2 rundę.Taki fermin I gavi wrócili w listopadzie.Gavi poza ostatnim meczem grał slabo nie wrócil do formy grał w presingu.A fermin wpierw biegał potem byly asysty do zrobiła potem strzelał Panu Bogu w okno potem w bramkarzu i dopiero w meczu z Realem zrobił nieuznana piękną bramkę.Potem strzelał bramki wrócił do formy.Gavi zagrał ostatni dobry mecz .Wcześniej był słaby poza presingiem.To czemu Araujo ktory wrócił miesiąc później miałbym w formie.Araujo potrzebuje oresezonu szkolenia ze spalonych bo presezonu nie miał bo mial kontuzji.Teraz nie ma go co oceniać.zdkatego demo chce go zostawić.W formie on i zandreas jeśli Andreas zostanie to będą w wyjściowym składzie
0
@fotohobby tu jest błąd 182 i 184 cm to wzrost cubarsiego i Martineza chodzi o to ze 3. gości 193 cm przy rogach maja po prostu pr-ewagę albo wolnych .Inaczej to byłoby z Andreasem i Araujo.
0
@ViscaelBarca2007 nie te czasy inna pilka inne wymagania fizyczne inne bieganie.....ale podstawa jego to był defensywnym pomocnik.Poza tym w lidze 4 gości strzelili im po 3 bramki.I tylko ofensywa przykrywała ich braki.Jeśli mamy grać o więcej musimy miedź szybkich konkretnych obronćiw.Martinez i Cubarsi tak albo z Araujo albo Andreasem..Z Araujo jeden czyści defensywie drugi rozgrywaBardzo trudno będzie zdobyć KM z Cubarsim i Martinezem.Plus jest to ze Garcia przerywa dosrodkowania.Ale wszystkiego nie zrobi.
0
@reloaded bez wyjścia z Costnerem
0
@MesQueUnClub_87 kiedy grał Masherano to futbol nie byl tak fizyczny jak teraz;) nie żartujmy poza tym Araujo to stoper a ten defensywnym pomocnik.Mylisz pozycje;)
0
@MesQueUnClub_87 ale bŕdzie wstanie wrócić po nie udanym spalonym przepchnąć każdego i wygrać w powietrzu oraz jak będzie górna pilka do zawodnika to również takie piłki wygrywa.Wystarczy ze cała reszta rizgrywa bo zandreas tez to świetnie robi.Zauważ że to co podajesz to jest rzecz ofensywna nie podałeś nic z defensywy.Orzypominam ze jego pozycja to obrońca.
0
@Bogan swietnie a 3 graczy interu 193;)a Cubarsi 184;)
0
@Bogan ale oni maja taki wzrost i top speed jest po prostu niski. Taki Martinez ma 182cm jak on ma walczyć z 3 zawodnikami z interu 193 przy rożnych....Mbappe w meczu z Barcą byl szybszy od najwyższych prędkości Martineza I Cubarsiego ale nie id Andreasa.Strzelił 3 bramki.Tu inteligencja nie pomogła.Facet wyciągnęła wnioski po 1 meczu......A będzie tylko gorzej bo Martinez ma 33 lata....
0
@ViscaelBarca2007 ale jaki timing sam Mbapoe im strzelił 3 bramki.Z interem w pierwszej polowie bylo 4:0.problem z nimi jest taki ze to wygląda fajnie na tle zwykłych zespołów ale nie. Z zespołami z topu czy topowymi zawodnikami jak Mbappe.....
Andreas to doświadczony inteligentny facet który świetnie rozgrywa dali go nawet defensywnego.
Co do Araujo nie miał presezonu..
On wrócił 1 niesiąc po kontuzji po ferminie i Gavim.
Zauważ jak wracali.Wpierw Fermin tylko biegał potem byly asysty do Roberta.Potem strzaly Panu w okno i w bramkarza.I potem strzelił nieuznana bramkę z Realem i w następnych meczach strzelał bramki.Gavi tylko biegał zero w ifensywnie formę pokazał w ostatnim meczu ale miał dłuższą kontuzje.Co do Araujo skoro ci na koniec wrócili z forma a ten zacząl 1 miesiąc później to czemu miałby być w formie.....On potrzebuje oresezonu i gry.Ja jego nie rozpatruje z tą formą musi być normalnie przygotowany i tyle.