Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca to zależy.Jeśli prezydent ma w Sejmie większości to tak.Jeśli. nie ma większości będzie mu ciężko.Niesadze aby batyrowi udalo sie zrobić coś z lotniskiem gdzie masz już decyzje środowiskowa projekt itp.....propozycje irracjonalne z dupy;)
0
@bezalkoholowy chłopie rozmawiamy na poziomie 8 klasy WO.Niezrozumienia
Ci się dzieję jak żaden program nie osiagnoł większości. Czepiasz się programu ko który nie uzyskał większości czyli pisu.Ludzie nie dali temu programowi mówię o programie ko zielone go światła.Ludzie dali zielone światło wspolnemu programowi kilku partii politycznych ktory jest wyciągiem programow parti od lewa do prawa . Zapisanemu w umowie koalicyjnej .Nie jest kwestia czy ktoś jest fanatykiem czy nie tylko nie masz wiedzy na poziomie podstawówki.Mylisz program koalicji z programem parti w wyborach;)) kompromitujesz się;)
0
@Kazragore a zdajesz sobie sprawę jakie straty ponoszą podczas woj y i to w jazdy wymiarze.Dzieki temu nie mamy braci Rosjan w naszych domach.Poza tym ukraince pracują na pkb.Źle nam nie jest.A jeśli chodzi o deficyt wystarczy przypomnieć jak pus wyprowadzał kasę poza kontrolę parlamentu
Posłuchaj co bosak o tym mówi
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9334796,bosak-skala-wyprowadzenia-finansow-publicznych-przez-rzad-pis-u-poza.html
0
@bezalkoholowy ale ty znasz różnicę pomiędzy programem koalicyjnym gdzie jest to wyciąg z programów kiedy 1 partia nie ma większości a programem 1 parti czyli np 100 konkretów.Swoją drogą czemu nie mówisz o programie 3 drogi czy lewicy a skupiasz sie na programie 1 partii z 4?.czemu nie rozliczasz pisu który wygrał rząd tworzył a zrealizował 0 postulatów.
0
@RosjaninBut ale z czego mieli go rozliczyć?
Umowa koalicyjna to nie jest 100 ko kretów tylko wyciag z kilku programów. 100 konkretów to dodatkowa rzecz którą ko chce realizować i dobrze.ztylo dlaczego inne koalicyjnej partie miały by 100 konkretów realizować mają swoje.Poza tym zrobiono w polityce Europejskiej bardzo dużo....ktore w 100 konkretach nie było wymienionych a były konieczne w wyniku zaistniałej sytuacji wojskowej
3
On jest ostatnim zawodnikiem do wykończenia co on ma piłkę oddać do obrońcy , nie żartujmy. Nawet jak nie strzela bramek to rozciągać grę w polu karnym innym im pomaga.To raczej jak na niego zespół nie gra to on cierpi.Chlop pomaga młodym i trudno wymagać od niego każdego meczu w reprezentacji.Taki Kross zrezygnował jak ile miał lat 33.Robert wie ile może dać.W tym sezonie łapal kontuzie musi uważać.
0
@RosjaninBut po prostu ukraince nie mają całości a część.zto sa stare ambramsy bez ochrony izraelskiego systemu anty dronowego.Bez Oka ba gorze ktore wszystko monitoruje bez Apachy i dronów przed nimi. F35 w powiwtrzu.Abramsy należa do systemu wymiany informacji.Tego nie maja ukraince.Noe można do końca ich tak oceniać.A ile czołgów stracili ruskie..... to jest wojna.
4
Tu akurat szkoda bo jest rezerwowym
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 dla mnie kwestia olmo to kwestia kontuzji jeśli zrobią z nim porządek jak z Pedrim niech zostanie.On jest dla mnie do czego innego niż torre.On ma wejść w pole karne wykombinować coś nie szablonowego i strzelić gola. I do tego jest olmo I to potrafi.Torre to klasyczny rizgrywający w stylu Xavierowi wychodzi do podania między w zawodników i rozgrywa dalej.Oczywiście nie ma takiej jakości i wizji w prostopadłych czy górnych podaniach ale nie jest zły i dysponuje tym czego xavi nie ma strzałem z dystansu.On powinien gdzieś grać klub powinien mieć na niego oko i patrzeć jak się rozwija zwłaszcza jeśli chodzi o prostopadle podania czy grę górą. Ja rozumiem te kwestie kontraktu zobaczymy co zrobią.pozdrawiam:)
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 powinni mieć go na oku dać mu grać gdzieś indziej a może być lepszy wtedy go rozważyć.
0
@barcelonaLM oops ono maja sprzęt aby to załatwić
0
@Hadim po prostu fermin i gavi startowali i z innej pozycji.Gavi to wychowanek , fermin tak samo i wrócił z wypożyczenia i był ograny.Dla mnie stylowo najbliżej mu do pedriego jest id niego gorszy ale mu z nich najbliżej
0
@Kgorecki2500 bardzo przynajmniej kasa z ue zagrożone nim pis to zablokuje
1
@Cule1234 no tak lepiej dopuścić pisiwcow do wladzy aby kradli i zablokowali kasę z ue bo kradną i znowu zrobili inflację 18% rewelacyjna oerspektywa;)
0
@Kondziubarca dostał jakieś wsparcie...
2
@Hadim no nie facet sostql 9% minut strzelił 3 bramki I zaliczył 1 asystę.Gdyby dostawa szanse miałby takie statystyki jak fermin czy gavi.....Jest to poziom na Barce
1
@slayer nie skończy się trenuje z najlepszymi.Ale riczne wypożyczenie bym dał jak ferminowi.Ale nie rezygnowałbym z niego
2
@Kgorecki2500 populista standard....
0
Guti podchodzi do Lamina
0
@Eto'o9 R10 To chyba u nich podstawowy gracz u nas do rotacji.
0
@BorzyKrzys człowieku za pis miałeś inflację 18% za ko 4% .Bazowa za pis bazowa 11% całkowita w ue jedno cyfrowa.To kompromitacja pus kradli blokował mld z ue.Tez masz najwyższy wzrost gospodarczy i dziesiątki inwestycji dzięki kpo.Te durnie z prawicy to blokowały i to są fakty.....
0
@Deathwing112 jasne przyjdzie pis nie dość ze bedzie kradł to zablokuje mld z ue na inwestycje .Dzięki temu masz dzisiaj najwyższe pkb w Europie.Przypomnę ci za pis inflacja było 18% a faktycznie 25% bo się doplaca do paliwa obecnie masz 4%
Za pis inflacja bazowa to 11% a w ue to jedno cyfrowa.To kompromitacja delikatnie mówiąc.....Liczby nie kłamią....
1
@qbsonFCBarca 2 jest fenomenalna mam nawet sprzęt vaia.Od gitar ibaneza po wzmacniacze carvin legacy , fractal , podłogowe efekty.On teraz gra na przedwzmacniaczu synergii które te wzmacniacze symulują ale brzmi to gorzej .Węższe pasmo.
1
@MesQueUnClub_87
Byłem na koncercie the Craberries w Katowicach.
George Michael- Freedom
Ozzy Osbourne no more tears
Joe Satriani- Sommer Song
Michael Buble - home
0
@beter2 w zeszłym roku kontuzje w 1 części miał Gavi ,Fermin ,Pedri,Olmo wtedy w 1 części sezonu torre był ważny nie straciliśmy punktów mamy mistrzostwo a widać jak mało punktów było przewagi.Torre był ważny dawał jakość.A to te detale decydują.Niech Pedri będzie miał kontuzje na dłużej....
0
Trzeba z tym uważać praktycznie każdy obok Szczęsnego i Peni był w którymś momencie kontuzjowani i taki Torre byl bardzo ważny kiedy olmo, , pedri de Jong Gavi, i fermin byli kontuzjowani .l chodź nie na raz.Tu ten facet daje jakość.Sila kadry to głębia.
0
@OBSERWATOR2021 niech trochę pograja i odpowiedzialność za grę wezma
0
Niech od strony zdrowotne przygotują Araujo i Andreasa.Oraz popracują w presezonie a będą podstawowymi zawodnikami w klubie
0
@Kgorecki2500 tym razem obajtek nie chcę przejąć jakiś dworek on stesknił się za Orlenem czyli chcę przejąć stacje w końcu polskie stacje oddał Węgrom sumienie go wzieło;)chodź nie wiadomo czy takie posiada;)
0
@MsBarca nie znam wypowiedzi Gortata a twój komentarz
Ale jeśli ktoś wybiera
Kibola w towarzystwie przesteocow
Lichwiarza starszych osób
Cwaniaka ba mieszkanie- tu nawet mentzen mu nie ufa
Nie poddaje weryfikacji wykrywaczem klamstw nie zakłada sprawy aby wyjaśnić w 24 h i oczyścić się z zarzutów o sutenerstwo.Czyli ma coś do ukrycia
To ludzie ktorzy na niego głosują sami o sobie wystawiają świadectwo.
Sytuacje mamy taką 49% głosujących nie potrzebuje allfonsa na prezydenta a reszta głosujących tak.
To jest wstyd i tyle.