0

@OBSERWATOR2021 proszę cię wyjątkowo albo dezinformował albo nie był przygotowany on starał się puścić tezę ze wielki bu spotkał sie orzypadkiem 2 razy i jest to powieszchowna znajomość.Owszem na początku nawrocki też to tak sprzedawał.Jednak kilka dni temu nawrocki przyznał ze zwyczajnie znają sie z klubu bokserskiego ze starują a wielki bu to duży facet ma 140kilo.Krotko mówiąc wprowadził wkład opinie publiczna.

Dalej próbował opowiadać ze nawrockiego sąd nie skazał .Tylko ze Nawrockisam sie przyznał do ustawek za które grozi id 3- 5 lat.Ten sam nawrocki przyznał ze skłamał przy dokumencie notariuszowi.Rada notariuszy ma sie zebrać w tej sprawie.Sam Nawrocki przyznał ze nie dopilnowal umowy z starszym panem gdzue wyjechał do warszawy i przez rok nie wiedział co sie dzieje z Panem Jerzym.Nie opiekował sie nie płacił.Dkatego trzaskowski dal numer konta.To jest oszustwo i nie dotrzymanie warunków umowy która zawarł.Wyjazd do wawy go nie zwalnia.
Nie ma tez żadnego potwierdzenia że zapłacił za mieszkanie.
Są 2 zawiadomienia do prokuratury.
Jednocześnie służby i zwyki funkcjonariusze ustali ze niewiadomo skąd 120 tys karol wziol na mieszkanie.Nie dali mu rekomendacji.Ale kolega z pusu mu dał.
Dalej nik pokazał raport na 30 mln gdzie zdefraudowano 30 mln.

Jak niezależny dziennikarz może forsować tezę ze karol nie popełnia przestępstw skoro sam Karol sie do nich przyznawał a postępowania sa w toku.I ty piszesz ze to najlepszy dziennikarz.Ale dla kogo interesu pisu;)

0

@FCBMati10 to proste sutener , lichwiarz naciagacz starszego pana, szust notariusza,kibola -to nie jest format prezydenta sam powinieneś o tym wiedzieć- powinno to wynikać z ludzkiej przyzwoitości...

0

@FcPortoFan1999 a kto nie robi 80% rzeczy które wyszły podczas kampanii to zrobił to sam karol.Poza nik dotyczących wilków w ipn na 30 mln.
Onetu z burdekem karola.I mentzen go pidoueprzyl z ustawkami.cala resztę sam sie podpueprzyl karol.

0

@RafiVeB też jeszcze inna rzecz co do przejrzystości wyborów ocenia pkw i ona decyduje o subwencji .I o tym że kasę zabierają i PSL nowoczesnej czy koncie itp. W każdych wyborach subwencje sa zabierane jeśli ocenia ze ko wyszła niezgodnie z przeznaczeniem kasę cofną.Szefem jest pisowiec zreszta

0

@RafiVeB nie jest .Przecież simon topodbuzejk putina jego poprzednik mial lewe konta i również pro rosyjski przeciw nato obaj maja zajaz wjazdu do ukrainy inaczej Mołdawię.Tak sa wpływy a i my wspieraliśmy kampanie trumpa z budżetu dlatego ze komisja do spraw Rosyjskich wykazała ze ludzie Bielana finansowali ruska firmę prowadzona przez agenta fsb który promował trumpa.Tu zwyczajnie bielan kupił poparcie trumpa ( zdjecie czy obecnie wypowiedz tej laski ci psa zabiła. Oczywiste jest to ze jest ingerencja

0

@FcPortoFan1999 dlatego ze pis funkcjonuje jak sekta i jest zwykła obrona twierdzy.Gdyby kaczynski postawił kłócą i powiedział im to jest godny ich orezydent i maja zagłosować Zrobią to .A wrasta ze w rostem smrodu kłócą bardziej będą go bronić.To przypadek tragiczny ale prawdziwy.Tak to id kat funkcjonuje.

0

@BorzyKrzys o Krzysiu Borzy widzę prawda boli;) sekta wzywa do obrony;)pozdr

0

@FcPortoFan1999 najgorsze w dyplomacji to będzie dramat.Panie Jarolu zakatwi pan blondynkę z buforami....panie Karolu zostanie pan znamion czy jednak ustawka.Panie Karolu przygotował sie pan do obrad towar wzięty.Panie karolu przepraszam ale miejsce ochrony jest za drzwiami.Panie Karolu przygotowaliśmy Panu apartamencik jak pana obrady nudzę.....generalnie prezydenci dostają info o rozmówcy szykuje sie kompromitacja jak on przejdzie.

0

@D10SLEO świetny pomysł w 1h problem jest rozstrzygnięty jeśli jest czysty niech sie podda.Bo potem będzie wstyd w dyplomacji.I prezydenci będą sie go pytać czy na wieczór zalatwi blondynę czy beunetke.Albo czy wybiera sie na ustawkę jak się nudzi.Albo ze miejsce ochrony jest za drzwiami.

Jarosław Kaczyński podstawił swoich wyborcow w trudnej sytuacji ,gdzie muszą eżnąć głupa, ignorując fakty o nawrockim.A są takie że nie spełnia kryteriów prezydenckich. I nawet operacyjni funkcjonariusze służb nie dali mu rekomendacji a dal mu je pisowski kolega dudy.
Z drugiej strony przeciwnicy polityczni widzą na jaką polityczna kompromitacja na scenie dyplomatycznej szykuje nam kaczynski z nawrockim.
Cala wina spada na starym kaczynskm który nie zweryfikował kandydata.
To jest kolejny podział między Polakami i obie strony są w trudnym położeniu

Karol Nawrocki mógł oskarżyć w trybie wyborczym nie zrobił tego.Dkatego chcą go zbadać urządzeniem na prawdomówność.Tez Jarol skłamał co do aktu notarialnego co do mieszkania i skłamał co do ilości mieszkań.
Dlatego badanie jest konieczne.zczy coś co wyjaśni temat.Jeśli ludzie zaglosuja na karaola który okaże się sutenerem.Jaroslaw jaczynski zrobi z nich idiotpw .Którzy wybrali sutenera na prezydenta państwa.delikatnie mówiąc Jarosław K stawia swoich wyborcow w ciężkiej sytuacji.
W tym wszystko zwyczajnie szkoda Polski. Na takie Gówno jakie zaproponował.

0

@Yoshi94 tez zauważyłem jaki podział w narodzie wywołał kaczynski Ty musisz iść w zawarte chociaż wiadomo ze nawrocki to lipa....A ja mam doczynienia z będąc ultra delikatatnym z kandydatem który nie ma kompetencji prezydenckich a ma inne dalekie od prezydenckich.
Mam tu tez pretensje do Jarosława ze postawił Polaków orzeciw sobie.I ustawił nas w durnym położeniu.Chodź mój plus jest taki ze nie musze rzbac głupa ze bawrocki to świetny kandydat.Natomiadt głównym winowajcą jest Jarosław.

0

@Eto'o9 R10 ja myślę ze z jego punktu widzenia ma fajny temat .Najlepsza potencjalnie drużynę za chwilę nowy stadion szansa na sukcesy.Bo jednak zarsenal tez odpadł.Miasto i przyjaciół ktore zna jedno z lepszych.To jest świetna okazja dla niego.Nie musi sie aklimatyzować.Też jeśli dolączy trener inaczej spojrzy w kontekscie reprezentacji bo to jego kolega.Nie dziwię się ze agenci sugerują mu Barce.Zna język.Wiele problemów uniknie ktore sa związane z przenosinami.Jesli ma dziewczynę I dzieci to nie ma zmian.To idealny układ chodź sam esoagnol z wiadomych powodów może być kłopotem.Zobacxymy jak to się ułoży.Jesli ma to być facet na lata jestem za.

0

@Damiain no coż;)nie wiem co tam oglądasz na filmikach z samolotu)

0

@Yoshi94 mnie robi .Nam dal dobrego kandydata z dobra opinia.A jakiego kandydata dal ci pis jaja renomę bedzie mial w środowisku dyplomatycznym
Kibol
Lichwiarz
Gangster
Naciagacz starszych panów
Gość odpowiedzialny za defraudacja 30 mln w ipn według nik
Baciagacz na dalekie podróże
Oszust notariusza
Ustawkarz
Kupujący mieszkanie orawnie na lewo( bez dowodow wplaty)
Abw- brak informacji skąd ma 120 tys na mieszkanie ( wiadomo o co jest podejrzany w kontekscie zdobywania kasy)
Jedynym człowiekiem który jest za to odpowiedzialny to Jarosław Kaczyński który wybrał kandydata I stworzył trudna sytuację i dla zwolenników bo bronić to wstyd a dka przeciwników to klęska w dyplomacji i wstyd ze ktos taki może być orezydentem.
80% tego co wyszło to powiedział sam karol.
O ustawkach podpytał go mentzen czyli oprawa strona.
O tym że nie wiadomo skąd ma kasę na mieszkanie to powiedziała abw za pis .I sami funkcjonariusze dali negatywne rekomendacje ale doradca Dudy z pis zmienił to na pozytywne.
Dalej mamy prawice.

W zasadzie nik który pokazuje raport o defraudacji to rządzi nim były pisowiec pokłócony z Jarkiem który chciał szkodzić synowi.Dakej jest to rozgrywka wewnętrzna prawicy.

Karol zostaje w grudniu około stycznia pojawiają sie informacje o sutenerstwie dziennikarze z onetu maja 4 miesiące na to aby dojść do ludzi którzy powiedzą co się działo w grand hotelu.Do tego sam dołożył sie Murański i jeszcze q człowiek kiedy Nawrocki zbliżył się do trzaskowskiego bo tak pewnie by nic nie mówił.
Nie ma tu żadnych kombinacji dziennikarze śledczy zajmują sie takimi sprawami to ich zawód.

I powiem ci jak Mentzen jedyny człowiek który wpakował wszystkich w takie Gówno jest Jarosław Kaczyński. Zciagnac politykę na dno kandydatami którzy maja kwalifikacje na bramkarza w lokalu, kibola czy trenera w siłowni ale nie prezydenta.

A fama o jego przeszłości i kwalifikacjach bedzie sie za nim wlokła.zi ten człowiek przez to nic załatwił bo jego życiorys bedzie sie za nim wlokl jedyne co w tej sprawie jest to szkoda Polski bo ona na to nie zasługuje.....


0

@AlwaysBlaugrana temat spotów powinna oceniać pkw i nie wypłacić subwencji jeśli twierdzi że ko nadużywała w kampani prezydenckie dokładnie tak jak robiono z pusem czy konfederacją.Nie jest rola usa sie wtrącać .

0

@gumaz no tak bosak chce odwrócić uwagę od katastrofalny wizerunek karola jako sutenera kibola oszusta starszych panów naciągacza na dalekie podróże oraz cytując jego kolegę mało lotnego osilkq

1

@Jakchcesz jakby to Karol nie okłamywał notariusza czy zapomnial liczbę mieszkań albo zapomnial ze na się ma opiekować starszym panem nie zajmować.
Niech bosak nie zapomina ze Nawrocki był członkiem kibolskiej grupy przestępczej bo tak traktuję je policja i prokuratura .A sa to grupy całościowo łącznie bo sa i inne ktore obracały 15 tonami narkotyków. Nie ma mowy o sportowym duchu sportowców w ustawkach.Trzaskiwski też nie jest podejrzany o sutenerstwo .Ostatnio nik wykazał 30 mln w instytucie.Te wszystkie informacje będzie miał na temat karola każdy dyplomata spotykający się z Karolem włącznie z prezydentami.To jest główny problem.Tego na karku ma dużo.
Co ciekawe Karol jest na tyle mało lotny ze sam w głównej mierze wkopywal sie sam....rozumiem ze bosak robi co może. Ale obraz karola jako prezydenta to jest dramat.Jego kompetencje to gangster albo bramkarz w klubie....

0

@lucca87
Co mu oferuje Barcą a co espagnol;) trochę byłby durniem. Nie musi się nawet nigdzie wynosić.

0

@Damiain on się sam broni:)
A że pojedzie i Macron na niego spojrzy i powie że ochrona stoi za drzwiami;) tu miejsce dla prezydentów;)

0

@Damiain no prawicowiec przyszły koalicjant pisu jak by nie patrzeć ze to mało lotnym osiek. Trudno się nie zgodzić xD
On jest jak Bolbo ma wiele tytułów.;)
Mało lotny osiek
Lichwiarz
Naciągacz starszych panów
Kłamca notariusza
Chłop w chmurach nie wie oliwek ma mieszkań
Przewalczyć jasy w ipn( 30 mln nik)
Kibol
Gangster( tak policja i prokuratura ocenia grupę kibolskue arka Gdynia i lechi gdansk i inne)
Sutener
Apartamenciarz
Podróżnik na koszt instytutu;)
Ustawkowowicz
Karol ma długą listę tytulow;)

Zapewne jak pojedzie na spotkanie prezydentów to się go będą pytać.Panie Karolu zostanie pan z nami czy idzie pan na ustawkę.bo widzę że Pan się tu nudzi.znogami przebiera.Cgyba zapomnial pan towaru aby coś wciągnąć;)


1

No i swietnie niech się w presezonie odbuduję

0

@Kozinho. Mówisz ze zalatwi owszem załatwił ipn na 30 mln według raportu niku grozi mu odpowiedzialność karna

0

@Kozinho. No właśnie nawrocki nie jest fajny mylisz pobudzenie nikotynowe z czymś fajnym

0

@Kozinho. On to może zakatwi kawę z towarem dla bu z kolumbi.tez dla chłopaków kolegów kiboli aby zarobili;) to na pewno;)

0

@Kozinho. Błąd w rozumowaniu.Nie wyśmiewamy go a przedstawiam jak na niego będą patrzeć zagraniczni Polityce.W Katarzyna pokazywali jak wącha w tv na debacie.Jestem raczej smutny jak nisko upadliśmy.
Czy on coś zalatwi.
No cóż mentzen go ocenił ze nigdy nie powinien zostać prezydentem.Ze jest to mało lotnym osiek.On nie ma zielonego pojęcia co to jest inflacja bazowa czy zwykła. Według niego są jakieś 2 pucie.Albo ze chiny wydobywają o 39% więcej węgla niż cały świat .Czyli według niego chiny nie są częścią świata.Pogrążyl się jeszcze bardziej jak powtarzał co mówi.kolejna wtopa to to ze uważa że 70mln na swiecie jest polaków.Bladego pojecia nie ma kiedy sie wojna w ukrainie zaczęła. Jego entuzjazm jest nakrecony niktotyna o wiekszym sterzeniu niż papieros..O jakim ty załatwianiu mówisz.Usa dają wszystko co chcemy :) nic tu nie dolozy poza zdjęciem w jego interesie.Po tych wyborach i wynikach co ma nikt nie wybierze go na kolejną kadencję bo nic mu nie poszło.Na dodatek trzaskowski zanim skończył Oxford czy Francusja uczelnie pracował w amerykańskim kongresie z kongresmenem w usa .Zba te środowisko i realua.Ba ma Sikorskiego który mieszjal w Waszyngtonie.Rozmawia w 5 językach a ue to rozmowy w kuluarach bez tłumacza.A on tez był tłumaczem z Angielskiego.Tusk w tej chwili wstrzymuje pakt emigracyjny i ets..Orzeorasxam ale co w ruropie zalatwi karol z Niemcami mamy największe ebroty.Stworzylismy międzynarodowa koalicje.5 państw.Tusk załatwił kpo ktorego pis blokował przez 2 lata.Pus przegrywał głosowania 1 do 27 co jest porażka roku a załatwił zielony lad stworzony w rolnictwie or@ez pisowskiego komisarza oraz pakt emigracyjny.Super;)Jeśli ktos może coś załatwić to tusk i trzaskowski.Trump nam da co chcemy.Nawrocki niczego ekstra ci nie da.Nie ma też do tego kompetencji.w tej chwili to usa zależy abyśmy kupili f15ex.Nie do końca jest tak ze jesteśmy na proszonym bo możemy kupić szwedzkie samoloty albo francuskie.F15ex to stara obudowa nowa elektronika.Karol będzie hamulcowym .a nie napedzaczem to tusk załatwił kpo mamy ogromny wzrost sprzedaży i dzięki kpo 3.5 pkb najwyżej w Europie. Z Karolem to będzie porażka wpierw pus psuł opinie Polsce w Europie praworządności a teraz pis wysyla gangstera kibola wykorzystywać za starszych ludzi i sutenera.Rzeklbym zajebiata opinie sobie wyrabiacie.Ciekaw jestem jak go będą na salonach będą przyjmować z takim cv a jak mówił sikorski każdy dostaje o każdym info.....nikt z nim nie bedzie chciał sie pokazać poza trumpem .Bo to bedzie obciach.A ty myślisz naiwnie o zalatwianou;) to mniej więcej tak jak zajeczkowsja co naobrazaka Ursule i liczy ze ustawę pchnię.Żart roku ona nic już nue może. To tak jakbyś szefa naobrazal.Powodzenia;)Ale konfederaci wyslą sobie filmiki no powiedziała jej o jak jej powiedziala;) nie nauczyliście sie ue.To samo wy.1do 27;)

1

@Kozinho. A powiedz mi.
Karol jedzie na spotkanie z prezydentami.
I go się pytają.Panie Karolu jaki masz pan interes.A karol odpowie no 3 blondynki i 2 brunetki.Jak myślisz czy mało lotnym kark Karol zrozumie dowcip;)nie abym był złośliwy czy coś.wiadomo ze dostają info oz kim gadają;).....wiadomo jak jest;)

0

@Kozinho. A powiedz jeśli Karpl wygrałby wybory i będzie w pałacu to czy będzie stał ysm pod drzwiami i mierzył czas aby grosz wpadł?

0

@RosjaninBut o masz ruska onuca się odezwała;) a on to w pierdlu jeszcze siedzi czy wyszedł;)

0

@RafiVeB naprawdę;)

0

@RafiVeB oe finansuje to sztab kwestie Facebook zgłosili do administratora

0

@RafiVeB natomiast sad powinien przerwać z uwagii na was abyście nie wybrali sutenera .Aby nie zrobiono z was pośmiewisko.I nie zrobili z siebie grupy baranów która podpisze wszystko bo tak się zachowujecie.wyglada na to ze jak kaczynski ci powie przepisz na mnie mieszkanie jeśli masz a partia potrzebuje zrobisz to ......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?