Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future przykro mi ale na dziś to karol kłamał ze ma 1 mieszkanie oszukał notariusza mial kilka wersji ma kontakty z wielkim bu i chodzil na ustawki.Takze naciągał instytut na wyjazdy na Hawaje do usa do Europy do Afryki i do australi także nik wykazał ogromne finansowe nie prawidłowości.
Karol jest kompletnie nie wiarygodny i tym sie powinien zająć sa w trybie wyborczym.Sa zdjęcia z wielkim Bu i sam sie do tego przyznał. Aponiewaz obaj sa niewiarygodni ale jest jeszcze sprawa onetu.Obie te sprawy powinny być wyjaśnione przed sądem. Nie ma znaczenia kto tu skorzysta tylko aby wyborcy byli pewni ze karol jest w tych sprawach czyści .Tak to nawrocki pokazuje ze boi sie ze tryb wyborczy wykaże ze jest winny i jest po kampanii. Winny jest w tym wszystkim kaczyński ze swoim sztabem i jego wiń.Też nawrocki u siebie dostał 16% co też jest wymowne.Sprawy powinny yc wyjaśnione a nie aby dawać ludziom kota w worku.Na dziś boi się wyjaśnienia.Takie są fakty.A też tak naprawdę w umowie zobowiązał sie opieka nad tym Jerzym wziol mieszkanie i nie opiekował sie czyli nie dotrzymał warunków umowy.zjest to tak naprawdę złodziejstwo bo opieka to tez kasa aby zapłacić na to czy na to.Tez nie ma żadnych dowodów ze kupił mieszkanie.
Ja się nie dziwie ze w sopocie na festiwalu gość wali dowcip.zze sąsiad postawił jeden krzyżyk a zagłosował na4 osoby.Ppwinno ordynacje zgłosić.
Sutenera
Złodzieja
Kibola
Naciągacza
Fakty sa takie ze boi sie wyjaśnić sprawy z onetem i Muranskim.Nie jedt to jedna sprawy.Jest to wymowne.
0
@BorzyKrzys to w czym problem jeśli muranski jest niewiarygodny chodź dziennikarz to weryfikuje niech zaloży w trybie wyborczym sprawę Muranskiemu.Kandydat nie może mieć za uszami nie wyjaśnionej sprawy.Do tego jeszcze jest sprawa onetu kłamstwa naweockiego z mieszkaniem oszukanie urzędnika notariusza i inne rzeczy. Niech założy sprawę w trybie wyborczym bo na dziś wygląda że to jednak prawda bo boi sie złożyć pozwu w trybie wyborczym.I to w obu sprawach.
0
@olejtm tym bardziej nawrocki powinien założyć sprawę w trybie wyborczym.Nie robi tego wobec onetu i Murawskiego.Dlaczego bo wie ze to prawda i przerżnie....
0
@RafiVeB to już w programie który był specjaliści mówią jasno batyr może w trybie wyborczym zgłosić sprawę. Nie robi tego bo wie ze to prawda I boi się ze byłby to koniec.Jest wielu sprawach nie wiarygodny a ta jest kolejna.
1
@Toretto sprawa jest prosta batyr boi się prawdy i ze przegra.zto prosty temat inaczej by siŵ oczyścił. Jest niewiarygodny jak i w innych tłumaczeniach.
0
@lucca87 to już jest przesadzone ze zostaje deco to powiedział w wywiadzie.Flick też.Tah jest poszedł do Bayernu więc o czym tu gadać jest 4 obrońców a i tak kolejnego stopera będą szukać za 2 lata bo Martinez odchodzi
2
@Pedri16Future to dlaczego nawrocki nie wyjaśni w trybie wyborczym? I to zarówno z onetem jak i Murawskiego.Odpowiedź jest prosta bo to prawda i byłoby po kampanii gdyby w sądzie to przegrał.Poza tym Murawskiego dowody przekazał dziennikarzowi śledczemu i to on weryfikuje te dane Nie jest materiał Murawskiego a dziennikarza.
Co do wiarygodności Karola to nie żartujmy. Nie wie ile ma mieszkan kilka wersji zeznań w sprawie mieszkańOszukał urzędnika czyli notariusza.Ma jeszcze inne rzeczy za uszami.
Ale podstawowa sprawa nie skarży w trybie wyborczym.Za oskarżeniami nie stoi tylko Murawskiego a ionet.A znajomości z bu jest aur
Tentycxna są zdjęcia.Wyglądaja jak dobrzy kumple.Natomiast Nawrocki stawia swoich wyborcow w debilnej sytuacji mają zagłosować na niego a potem przegra proces że był sutenerem.i co zrezygnuje z prezydentury.Nie będzie dalej prezydentem i rżnoł głupa że to nieprawda......I Polska będzie pośmiewiskiem.
0
@RafiVeB co mam Ci przypomnieć.Po co do pierdla maja teraz wsadzać pisowców jak Andrzej zrobi z pałacu hostel.Najpierw trzeba zrobić druga część i wybrać wybory prezydenckie .Tymczasem trzeba przygotować oskarżenia .Np w sprawie wyborów kopertowych zarzuty będą przedstawione Morawieckiemu , witek, Kaczyńskiemu, Bielanowi. Fajny zkladzik:) 80 mln poszło się je....
0
@RafiVeB no cóż zapisz się do kółka ortograficznego;)
Tymczasem na dziś mamy wybór prezydenta.
Karol ma raczej cv do prowadzenia burdeli.Robienia pompek.Naciagania na mieszkania starszych ludzioraz może dać pożyczkę lichwiarską.Oraz może zapisać się do gangu .Ma do tego cv;)no ale na dziś to jest wybór prezydenta..aa cytując Dudę nie mozesz mieć coś co ci przeszkodzi podejmować decyzje.A Karol wciąga wiesz jak jest;)
0
@RafiVeB bo rządził pis .Przecież oni zlikwidowali 11 jednostek abw.Zrobil to maciarewicz.Swoich mają zamykać.juz wiadomo 100 spraw z 200 zamiotła pod dywan.Maja gościa z muzeum czy IPN wsadzić;)
0
@Ojciec5tkidzieci Nejman płacze bo dostał łomot od niego.Natomiast onet nie bazuje na murawę.Murańka to osobny temat i to nie ma znaczenia czy jest wiarygodny czy nie bo dowody oddał do weryfikacji dziennikarzowi śledczemu Teraz to będzie robota dziennikarza. A swoją drogą lista wpadek nawrockiego z oszukaniem ludzi na debacie o nie pamiętaniu liczby mieszkań oszukanie starszego pana oszukanie notariusza.Niedopelnienie umowy kupna mieszkania ( brak opieki, brak dowodu kupna mieszkania, i wiele innych rzeczy ze jedynym oszustem jest tu nawrocki boi sue złożyć w trybie wyborczym pozew. Zarówno do Onetu jak i Murawskiego. Powód jest jeden to jest prawda.
0
Już katarska tv pokazuje hak nawrocki podczas debaty wciąga wstyd.....zaczyna się nieść.Teraz będą gadać ze butdel prowadzi....
1
@Przemek2323 on oddał materiały dziennikarzowi śledczemu do weryfikacji jeśli dziennikarz to opublikuje znaczy jest sprawdzone. Poczekałbym z oceną
1
@Toretto muranski oddał dowody dziennikarzowi śledczemu on to ma zweryfikować. Jeśli dziennikarzowi publikuje znaczy zweryfikował.
0
@ricardo0705 nie ma się co tym murański podniecać bo in materiały oddał dziennikarzowi śledczemu i to dziennikarz bedzue to weryfikował.Jeśli jest to lipa to vedzue lipa.Jesli jest publikacja to sprawa wygląda inaczej.
0
@OBSERWATOR2021
Na tarczyńskiego sa haki występował w czeskim portalu który był ruską tubą propagandowo szpiegowską.Czeskie służby to zamknęły a abw nasze zdięły. sygnał.
0
@Astad przynajmniej powiedział prawdę o nawrockim w sumie 2 raz.
2
@Nazio_87 bo jest to prawda.Jeśkibjutro by sie okazało ze jest sutenerem jest skończony.A tak dostałby co chcial to może wycofać sprawę. W zasadzie to ze nie robi w trybie wyborczym świadczy ze jest umorzony.Inaczej szybko by to rozwiązał.
0
@Prorokk nie chodzi o to
Tylko czemu jedna partia wystawia na kandydata
1 sutenera
2 lichwiarza
3 kibola
4 gościa który chodzi na ustawki
5 bramkarza nie mam nic do nich ale zadko bywają prezydentami
6 oszusta urzędnika notariusza
7.Gość nie wie ile ma mieszkań amnezja;)
8 .oszukał starszego czlowieka nie dotrzymał umowy
9 .prawdopodobnie mamy doczzynienia ze zlodziejstwem bo nie ma dowodów ze kupił mieszkanie
10.Naciągnol instytut na wyjazdy na Hawaje, usa , Europa, Australia, Afryka
11.Kwestie apartamenty
Można by mu jeszcze sporo napisać nie ma pojęcia o ekonomi i liczbach .
A teraz takie cv czyta jakiś prezydent z innego kraju.....wiesz jaki będą mieli z niego ubaw.
Panie Karolu zalatwi pan jakaś koleżankę na wieczór i może by jakiś apartamencik ale jak nie da sie to kwadracik po dziadku też może być.
Panie Karolu zalatwi pan jakiś towar na wieczór
A .oze pan pożyczyć kasę jak pan lubi 20% tak po lichwiarstwu.
No a swoją drogą to karol twierdzi ze sa 2 pucie i zawsze były.potem powiedział ze tak do żony mówi. Czy jeśli są 2 pucie to czy karol ma na mieście babę? A jeśli wygra to która pucia będzie 1 pucia.
Czy wiesz ze zjarol uważa ze polakow jest 70 mln.
Albo ze chiny wydobywają o 30 % węgla więcej niż cały swiat.A czy Karol wie ze chiny należą do swiata.
I ja się pytam czemu zrobiliście taka fuszerkę i takiego gościa zwyczajnie nie zweryfikowaliście.Orzeciez wiadomo ze kaczynski to stary gość i umysl już nie ten.
Problem w tym ze on ma format bramkarza w burdelu a nie prezydenta.
Czemu Polskę chcecie tak bardzo ośmieszyć?
0
@Tom0VeB towar to bierze nawrocki;) lubi wciągające debaty.
A co do tego jest tutaj
był cały program na temat tej grupy.Wywiad z czlowiekiem z abw.
Akurat jeden facet siedzi za zabójstwo z tej grupy i maczetą obciął rękę. Oprócz narkotyków sprzedawali np. Ielegalne akcesoria klubowe.Do tej grupy nie możesz wejść sobie od tak ktoś cię musi wprowadzić.Za same ustawki grozi im od 3- 5 lat..Ake to jest standard w innych klubach też to samo w Lechu.To też jest do idnalezuenia w mediach.
Cytat z tego artykułu
Po stronie Lechii walczył m.in. Olgierd L., dziś aresztowany m.in. za podżeganie do podpalenia i handel bronią. Jak ustalił Szymon Jadczak, w ustawce uczestniczył też Daniel U., ps. "Dzidek", jeden z najbardziej brutalnych przedstawicieli środowiska kiboli. W 2023 roku został skazany na 15 lat więzienia za zabójstwo maczetą w Krakowie.
Po stronie Lecha też sa skazani za przestępstwa czy handel bronią.
https://wiadomosci.radiozet.pl/raporty-specjalne/wybory-prezydenckie-w-polsce-2025/wp-ujawnia-karol-nawrocki-walczyl-w-brutalnej-ustawce-ramie-w-ramie-z-bandytami
Poczytaj sobie jakie to środowisko i wprost mówią o grupie przestępczej.........zobacz za co siedzą...
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/kulisy-zatrzymania-przywodcy-kiboli-wisly-kto-go-wsypal/dbe4tsn
0
@Tom0VeB był cały program na temat tej grupy.Wywiad z czlowiekiem z abw.
Akurat jeden facet siedzi za zabójstwo z tej grupy i maczetą obciął rękę. Oprócz narkotyków sprzedawali np. Ielegalne akcesoria klubowe.Do tej grupy nie możesz wejść sobie od tak ktoś cię musi wprowadzić.Za same ustawki grozi im od 3- 5 lat..Ake to jest standard w innych klubach też to samo w Lechu.To też jest do idnalezuenia w mediach.
Cytat z tego artykułu
Po stronie Lechii walczył m.in. Olgierd L., dziś aresztowany m.in. za podżeganie do podpalenia i handel bronią. Jak ustalił Szymon Jadczak, w ustawce uczestniczył też Daniel U., ps. "Dzidek", jeden z najbardziej brutalnych przedstawicieli środowiska kiboli. W 2023 roku został skazany na 15 lat więzienia za zabójstwo maczetą w Krakowie.
Po stronie Lecha też sa skazani za przestępstwa czy handel bronią.
https://wiadomosci.radiozet.pl/raporty-specjalne/wybory-prezydenckie-w-polsce-2025/wp-ujawnia-karol-nawrocki-walczyl-w-brutalnej-ustawce-ramie-w-ramie-z-bandytami
Poczytaj sobie jakie to środowisko i wprost mówią o grupie przestępczej.........zobacz za co siedzą...
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/kulisy-zatrzymania-przywodcy-kiboli-wisly-kto-go-wsypal/dbe4tsn
0
@Alex1995 nie nie poleciałem był cały program na temat tej grupy.Wywiad z czlowiekiem z abw.
Akurat jeden facet siedzi za zabójstwo z tej grupy i maczetą obciął rękę. Oprócz narkotyków sprzedawali np. Ielegalne akcesoria klubowe.Do tej grupy nie możesz wejść sobie od tak ktoś cię musi wprowadzić.Za same ustawki grozi im od 3- 5 lat..Ake to jest standard w innych klubach też to samo w Lechu.To też jest do idnalezuenia w mediach.
Cytat z tego artykułu
Po stronie Lechii walczył m.in. Olgierd L., dziś aresztowany m.in. za podżeganie do podpalenia i handel bronią. Jak ustalił Szymon Jadczak, w ustawce uczestniczył też Daniel U., ps. "Dzidek", jeden z najbardziej brutalnych przedstawicieli środowiska kiboli. W 2023 roku został skazany na 15 lat więzienia za zabójstwo maczetą w Krakowie.
Po stronie Lecha też sa skazani za przestępstwa czy handel bronią.
https://wiadomosci.radiozet.pl/raporty-specjalne/wybory-prezydenckie-w-polsce-2025/wp-ujawnia-karol-nawrocki-walczyl-w-brutalnej-ustawce-ramie-w-ramie-z-bandytami
Poczytaj sobie jakie to środowisko i wprost mówią o grupie przestępczej.........zobacz za co siedzą...
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/kulisy-zatrzymania-przywodcy-kiboli-wisly-kto-go-wsypal/dbe4tsn
0
@D10SLEO super;) on jeszcze tytoniu nie obronił a już następne w kolejce
0
@Pedri16Future sądzę ze ma tego za dużo....1 2 afery;)
0
@Alex1995 mała człowieku ten koleś oszukał ludzi ze ma jedno mieszkanie zapomniało mu się o 2.
Oszukał urzędnika notariusza w sprawie mieszkania.
Jak dostał mieszkanie to go olał nie opiekował się czyli nie dotrzymał warunków umowy
Nie ma potwierdzenia ze zapłacił za mieszkanie to sie ociera o złodziejstwo bo o oszustwo na pewno.Ty twierdzisz ze onet jest niewiarygodny?
Gość należy do grupy przestępczej o charakterze hierarchicznym zajmującej sie narkotykami gdzie ma kolegów zabójców którzy odcinali maczetsmi ręce.Chidzi do lasu i sięe napuerdala z innymi karkami jak on.
Naciąga na wyjazdy na Hawaje usa Australię europę I Afrykę .
Teraz Muranski złożyli dowody innemu dziennikarzami w sprawie jego kontaktów z wielkim bu I uczestnictwa w akcjach.
I ty mówisz ze to onet jest niewiarygodny;)
On dostał 16% poparcia w swoim mieście.
A jak go będą traktowali inni prezydenci.
Karol załatwisz jakąś blondi z balonami.I załatwisz jakiś kwadrat albo apartamęcik.Wiem ze potrafisz;)
Jaki ten człowiek będzie miał szacunek jako prezydent....
0
To jak teraz. Będą wyglądać relacje w dyplomacji Karola będą mieć z niego ubaw .E Karol załatwisz jakaś blondynę na wieczór.I załatw jakiś kwadrat może być po jakimś dziadku albo jakiś apartamencik;) ai stan na bramce aby mi nikt nie wszedł;) ....tylko proszę zrób to przed jakąś ustawką aby nie czekać.Tylko migusuem .może napiwek woadnie;)
0
@turhiay awantura w Polsce zrobiła sie od wstawienie Lecha na wawel .Ludzie eiedzieli ze to przerost formy nad treścią.Ppwazki ok potem komisja smoleńska miesięcznie i robienie na śmierci kapitału politycznego....
0
@chosenone tak chodź to tragiczne i smutne....Dobrze jakby odszedł z polityki.Zatruwa życie.
0
@RafiVeB ja nie jestem lewicowy trzaskowski jest w parti środka .Ja nie jestem lewicowy a na niego glosuje i urodziłem sie w Wawie i jestem zadowolony z tego jak zarządzaba jest Wawa.
0
@BoRoWieC widzisz chłopie trzaskowski w swoim mieście wygrał 2 prezydenturę.Znaczy większość mieszkańców ocenia go bardzo dobrze.Za to Jarosław nawrocki w swoim mieście dostaje 16% powoli wyłazi dlaczego.....