0

@Barca_Big_Moment o czym my mówimy kibol który nie wie co to jest inflacja.Twierdzi ze Polaków jest 70 mln.Hiatoryk który nie wie kiedy zaczęła się wojna w ukrainie.....żenada.

0

@Uukasz_93

Tu piszą ze na punkty wygrał Rafał.

Propagandę siejesz.

https://wiadomosci.wp.pl/trzaskowski-wygral-na-punkty-do-zwyciestwa-1-06-moze-to-jeszcze-nie-wystarczyc-7159946174417856a

Eksoert od mowy ciala mówił ze bawrocki nerwowo machał rekami pod wpływem stresu. O wcuąganou nie wspomnę;)

co zrobił nie żartujmy, historyk który nawet nie wiem kiedy wojna w ukrainie sieę zaczęła nie żartujmy;)
Kibol i tyle.....szkoda gadać

1

@LOPEZ16 proszę cię to żenujące co piszesz.Czy trzaskowski chodzi napieprzać się z karkami po lasach.....Nawrocki sam się ustawił w takiej pozycji.on jak był w IPN dochodził na te ustawki.Nie wiem czy wież ale według służb to grupa przestępcza zajmuje sięnarkotykami jest hierarchiczną nikt tam nie wejdzie bez kolegi.Za ustawki jest od 3 do 5 lat.Byli tam ludzie którzy siedzą za zabójstwo nie trzeba pisać o lichwiarstwie,mieszkaniu kompromitacja z węglem czy to że Polaków jest 70 mln.zto super niech pokaże gdzie oni sa bo mamy z demografia problemy .Możemy pominąć że naciągał na wyjazdy na Hawaje do australi usa czy Afryki .Powiedz uczciwie czy taki człowiek to jest zwyczajnie format prezydencki?
Czy jak przyjedzie prezydent to sie spyta o towar i jadę bo zna wielkiego bu który by mu rozprowadzal;) a może i podczas debaty wciągnąć i sprawdzić jakiśc;) swoją drogą;)
Ale na poważnie czy uważasz ze to format prezydencki? I z całym szacunkiem tak kolorowego w czarne tony cv uczciwie trzaskowski nie na
....Tu jarol się ustawił jajo gibol gangster, z kontaktami z mafia czy lichwiarz .znikt nie poniżał sam z siebie .Po prostu mówią kim jest.A ze to dno to inna sprawa .Ale to karol takie wybrał życie nikt inny.

0

@Szmulek niestety jest to poziom naszego społeczeństwa

0

@Bulbazaur17 jest adekwatna wizji jaką kreśli swoją osobą nawrocki....

7

@CLS63AMG
Wizja tu jest prosta czy
Kibol funkcjonujący w hierchicznej grupie przestępczej gdzie koledzy jego siedzą w pierdlu za zabójstwo I obcinanie rąk oraz za naciąganie starszej osoby na mieszkanie gdzue nie ma kwitów ze zapłacił. Gdzie kłamał ze kasę wpłacił na ko to a gość niecma konta .Gzie sztab kłamał ze sie nie zobowiązał do opieki i gdy dostał mieszkanie wyjechał i miał go w dup. Nie fotrzymujac warunków umowy co jest zwykłym zlodziejstwem tak maprawdę.Oszukał notariusza i sprawa zajmuje rada notariuszy, jest także lichwiarzem , naciągnoł na dalekie podróże instytucje panstwową.Dp tego historyk nie wie kiedy ruskie napadły ba ukraine, twierdzi ze polakow jest 70 mln, twierdzi że są 2 pucie i do żony mówi pucia..Pytanie czy karol ma zatem babę na mieście i która będzie 1 pucią;) on też twierdzi ze chiny wydobywają o 30% węgla więcej niż całyśwuatiat.Czyli co Chiny to nie współtworzą swiat.Czy ten gość to format prezydencki ? Bo to jest podstawowe pytanie.Bo nie dość że to wstyd na świat. To wizja z nim bardzo ponura .I nie trzeba być jasnowidzem aby tego nie dostrzec.On jak byl w IPN to już śmigał na ustawki.....To jak będzie prezydentem pójdzie napierdalać się z karkami po jakiś lasach.......pozostawiam to bez dodatkowego komentarza bo dawno takiego upadku nie widziałem

0

@kynio302 no przez musi mieć gadane bez tego absolutnie rusz no chyba ze katarek w mankiett;)

0

Słabo facet 195cm I 35,8 km świetnie rozgrywa idealny do pułapka ofsajdową nie wyjdzie i trzeba wracać i zatrzymać a nie zrobić karnego.Dobry przy rożnych.Zwkaszcza ze Martinez ti raczej przeszłość.Slabo ze go nie wzieli

0

Stawiam na Diaza ma liczby .Nico wygląda blado krzy nim

0

@rocky5 poczytaj sobie link jak to jest zorganizowane jaka tam jest hierarchia tam jest jakiś dzisek który maczetą zabił kogoś odsuduje wyrok tam nie idą przypadkowi ludzie a to nie była 1 ustawka II uczestniczył w wielu formatach czyli się wciagnoł Fachowcy jano określili że działają jak pruszków czy Wołomin handel narkotykami itp....czyli zorganizowana grupa przestępcza.Ma tuaże nie tylko lechi tylko Chelsea która w kontekście kiboli jest jednym z liderów huliganstwa w Angli.

Chuligani Chelsea, znani również jako Headhunters, to grupa kibiców, która słynie z agresywnego zachowania i przemocy. Nazwa "Headhunters" to po polsku "łowcy głów" i nawiązuje do ich brutalnego podejścia do kibiców innych drużyn. Książka "Hoolifan" Martina Kinga i Martina Knighta opisuje właśnie tę grupę i ich działalność, pokazując kulisy "angielskiej choroby", jak nazywano kiedyś fanatyzm kibicowski w Anglii.

A jeszcze kumpluje sie z wielki bu podejrzany o sutenerstwo.....mafia....

0

Niech się skupia na skrzydle a rok ewentualnie będzie null mniej kontraktu a Barcą zbierze środki. I TAK Robert bedzie z Ferranem dzielił minuty.

0

@RosjaninBut a Bielana ludzie w usa finansowali firmę ruskiego agenta spierajacą trumpa.w tej sprawie przedstawiono wstępny raport komisji do spraw wplywow Rosyjskich.Czyżby pis narzekała na coś co sama robi.Dalej a przyjazd laski od trumpa i zdjęcie wyborcze w białym domu.Czemu prezydent USA ingeruje w Polskie wybory......jaka cenę za te zdjęcia zaplaci Polska.....

0

@Encore no nie do końca brak praworządności to xagrożenie z ue kasy a ta idzie na wojsko.Z jpo na wojsko idzie 20 mld.Kasy z ue pis nie gwarantuje a to większe podatki drukowanie pieniędzy.
Poza tym karol ma złe relacje z niemcami.A to oni budują największą fabrykę w saksoni amunicję i rakiet do f35, Abaramsow, himarsow, Apache czyli tego co kupiliśmy.Jak pokazuje wojna amo jest potrzebna.A fabryka w Saksoni ma Europe zaopatrywać a tu damy temu może temu.Pis tu w Europie to ma kumpli putina- le pen, orban i ruski Simon.Karol to żadne bezpieczeństwo Pis nie ma planu B stawia na trumpa który może jest a może nie.Ci co rządzą zawierają koalicje z krajami nordyckimi z Turcja rozmawiała z Japonią.Dogadal sie w sprawie Europejskiej tarczy antyrakietowej gdzie będziemy mieć pociski przeciw broni atomowej.Takze rozmawiamy o wspólnych projektach z różnymi krajami europejskimi.Ja np Słowacją w sprawie amo, Francją za chwilę z wielką Brytania i Niemcami.Z całym szacunkiem ale Jarol żadnego bezpieczeństwa nie gwarantuje.Ba jeśli ktoś myśli ze to ze coś podpisał to ma jakieś znaczenie to ma dokładnie takie jakie zobowiązał temu starszemu Panu co go na rol do dps wstawili.Podpusal akt notarialny a potem stwierdził ze to klamstwo.Wiadomo jak pis traktuję przystawki.I jeśli kaczor dostanie co chce Ti zrobi co chcę i tyle go będzie świstek interesował.A karol jest sługa kaczora a nie mentzena.

1

@Przemek2323 on chyba dostał w gębę od aktora ostatnio, widać moze skutki uboczne. Też może źle spędzil czas w pierdlu;)

0

@michal26 tak bo to nie pasuję do Rafala a do Karola.tyle.Slabe bo się nie klei:)
Trzaskowski nie naciągał na dalekie podróże czy ludzi na mieszkanie czy nie uprawiał lichwiarstwa.Pasuję to jak pieść do oka.....slabe

0

@clyde jestem kibicem nie czuję się atakowany. Rozróżnij kibola huligana funkcjonującego w grupie przestępczej od zwykłego kibica bo to różnica.Nawrocki na ustawkach walczył ramię w ramie z gościem oskarżonym o zabójstwo I czeka na wyrok.....Rozroznilbym świat kiboli którzy za samą ustawkę grozi im od 3 do 5 lat i robia rzeczy niezgodne z prawem od kibiców z rodzinami którzy chodzą na stadionie albo oglądaja w tv taki mecz Barcy .2 kompletnie inne rzeczy.Nie każdy z kibolami chciałby być wrzucony do 1 wora.....

0

@michal26 to jest adresowane do mobilizacji własnego elektoratu.Jeśli dla konfy to atut że karol byl w grupie przestępczej i bił się w ustawkach ramię w ramię z facetem który oczekuję wyroku w sprawie morderstwa.To jest kwestia ludzi z konfederacji czy dla nich naciągacz na mieszkanie i lichwiarz. Itp...Obowiązkiem mediów jest przedstawianie faktów a takie nie dziwne że rządzący to komunikują normalną sprawą.W drugą stronę też pisowcy wykorzystują potknięcia ze np Trzaskowski był zmęczony na debacie.la republika także wykorzystuje każde potknięcie. Dlaczego jedna strona miałaby nie mieć prawa takiego samego jak druga to absurd.Każdy musi sam ocenić czy kandydat nawrocki to format prezydencki bo o to w tym chodzi.

0

@Szlag no ale w kwestii naciągania to karol jest tu specjalistą , także lubi naciągać na podróże więc trochę się to nie klei;)na dodatek jak złapali na tym szfindlu to mieszkanie odda .Zorro ma tu szanse i pole do działania:)

0

@Kgorecki2500 he masz szansę musi cwiczyć;)
Wyszła rozmowa Bielana z Kaczyński o ich kandydacie.


0

@LOPEZ16 dowody są proste w umowie notarialnej co zostało publicznie pokazane w postaci dokumentu ze karol Bawrocki zobowiązuje do opieki nad człowiekiem oraz do pochówku jest to w umowie.karol
Gdyby nie miasto które skieriwalo do dos tego człowieka mógłby zwyczajnie umrzeć.Karol stwierdził sam ze umowy nie dotrzymał bo wyjechał do Wawy.Tylko jego wyjazd do Wawy to jest jego prywatny i interes.Nikogo nie interesuję prywatny interes karola On za mieszkanie zobowiązał się do opieki .W dupie to miał..Nie spełnił warunków zakupu dostał mieszkanie i mial to gdzieś to jest czyste oszustwo. Nie ma dowodu ze spłacił sklamqł notariuszowi co do warunków umowy stwierdził że to nieprawda.obecnie zajmuje się tym rada notariuszy.Tez twierdził ze przelał na konto gość nie ma konta.Potem ze płacił do ręki.Czarnek kłamał ze nie zobowiązał się do opieki nad tym człowiekiem. Klamstwo goni kłamstwo....Co do ustawki z Lechem aby wejść do Lechi trzeba mieć znajomego który cię w prowadzi. Służby oceniły tych kibiców jako organizacje przestęoczą.Obecnie jeden z uczestników czeka na wyrok za zabójstwo I za próbę zabójstwa. Są zdjęcia Jarosław z wielkim bu sa wypowiedzi wielkiego bu obaj potwierdzają znajomość.Karol sam przyjmował w instytucie kiboli.zobecnie wielkie bu jest jest zatrzymany.Jeszcxe jeśli tatulujesz Chelsea I Lechia Gdańsk to jest to emocjonalne związanie.To nie jest kibicowanie drużynie czy wygra .zkibol a kibic to dwa różne tematy.
Ja jestem kibicem ale nie kibolem
Chelsea to czołówka kibolstwa w Anglii


Chuligani Chelsea, znani również jako Headhunters, to grupa kibiców, która słynie z agresywnego zachowania i przemocy. Nazwa "Headhunters" to po polsku "łowcy głów" i nawiązuje do ich brutalnego podejścia do kibiców innych drużyn. Książka "Hoolifan" Martina Kinga i Martina Knighta opisuje właśnie tę grupę i ich działalność, pokazując kulisy "angielskiej choroby", jak nazywano kiedyś fanatyzm kibicowski w Anglii.

Tu nie chodzi o kibiciwanie a o bandyterkęa to ze dodatkowo ma kontakty z wielkim bu czyli z grupą przesteocza to on sam tego nie ukrywa.A widać ze boks był pod te ustawki robiony bo jest to wkręcony a tatuaże pokazują do jakiego stopnia.Zarowno w życiu słabo z dcziwiścią klamstwo nie jest mu obce.Bycie członkiem grupy przestępczej bo nie wiem czy wiesz też ze za ustawki grozi w tym oanstwie od 3- 5 lat.a jak wygląda takie życie pokazuje film furioza.Ktory pokazuje te mechanizmy.
Tu jeden masz taki w Realu.
https://polskieradio24.pl/artykul/3522559,atak-maczetami-na-orliku-pod-krakowem-sprawca-sie-przyznal
Tu na Słowacji zatrzymana szefową gangu kibicowskiego wisly Kraków bo uciekła przed zatrzymanie. Nie ma co tu lukrować

https://gol24.pl/tag/magdalena-k

1

@pollack dlaczego Polaków skazujesz na kibola z grupy przestępczej. To ludzie mają głosować.Wybiora jak wybiorą.Ale nie ma co ich skreślać.Dpooki nie ma wyników trzeba dać szansę.Choć rozumiem cię.

1

@LOPEZ16
No nie wiem czy ty chcesz porównywać huligana ktory uczestniczył w grupie przesteoczej gdzie musisz mieć kumpla aby cie wprowadzili.Gdxue w ustawce walczył gość który czeka na wyrok za zabójstwo. I karol dalej utrzymuje relacje z przestępcami jak wielki bu jedt podejrzany o sutenerstwo.Poza tym nie dotrzymał warunków umowy za mieszkanie A w umowie jasno masz ze sie opiekuje człowiekiem a przez rok nie wiedział ze facet jest w dps.Nie ma kwitu że on kupił mieszkanie.sory ale to zwykle złodziejstwo ani kwitów ze zapłacił ani dotrzymania warunków transakcji.Sklamal notariuszowi.Sklamal na debatach naciągał na podróże po swiecie.
Ten człowiek nie ma formatu pezydenckiego.Za ustawki powinien dostać od 3 do 5 lat.Iczywiście pis złodziejstwo 33 podatki zakończone wałem inflacja 17% obecnie 5% wpuszczanie i biznes na emigranantach wprowadzenie zielonego ladu.Ale naprawdę stawianie rowniwsci między Trzaskowskim a Nawrockim który był w grupie przestępczej jest utcziwe.Bo sorry ale brzmi to jak niesmaczny żart.Troche obiektywizmu trzeba zachować. Niezaleznie od poparcia jakie pis mu udziela.Równowazenie ich nie jest utracie i sądzę ze Katol kryje sporo tajemnic....

0

Na mój gust on nie jest fizycznie orzygotowany każdy z nim kontakt bark bark to leży na ziemi.Wszyscy się rozbudowali a on rżnie viniego.To mnie mocno uderzyło.Zespoł powinien się z nim rozstać ale mieć kontakt jakby odwrócił sytuację. Uczciwie mu powiedzieć.Odmienusz sytuację swoją popracujesz nad sobą jesteś wychowankiem porozmawiamy o powrocie.Natomiast w tej chwili potrzebujesz gry i przygotowania fizycznego.Bo odbija się od każdego

0

@mekston być może nie doceniłem ale dalej poraża mnie ze tylu ludzi rozważa
Lichwiarza, naciągacza na mieszkania, zmieniającego zdanie podatek od 4 mieszkania,okłamując ludzi na debacie, mówiący ze wpłacał na konto a gość nie ma kontaktu w banku, nie może pokazać kwitów że zapłacił za mieszkanie nie dotrzymał warunków opieki co prowadzi do stwierdzenia ze to mieszkanie zostało skradzione bo ani nie wiadomo czy zapłacił ani nie ma opieki.Jest to zwykle złodziejstwo tak naprawdę bo jedna ze stron nie wywiązała się z warunków tłumacząc sięze wyjechała do Wawy. Tylko kogo to obchodzi umowa to umowa.On nie działa nawet ze gość od roku jest w dps.Gdyby nie miasto mógłby ten gość zdechnąć mówiąc wprost.
Na dodatek masz gościa który jest i był huliganem bo czynnie utrzymuje kontakty z orzesteocami i jak ktoś sobie robi tatuaże to emocjonalnie jest związany a i Chelsea I Lechia są znani z kibolstwa.Zreszta ta ustawka i środowisko było pokazane w filmie Furioza.Sam jestem kibicem ale nie kibolem widzę różnicę.Za ustawki idzie się siedzieć na 3- 5 lat.W tym gronie był gość co czeka na wyrok za zabójstwo i próbę zabójstwa. Służby jasno określiły to jako grupa przestępczą.ai karol dale j ma kontakty z grupą przesteoczą wielkiego bu.akwestie stania na bramce czy bycie sutenerem są jak najbardziej możliwe.Na boks chodził aby wygrywać w ustawkach.To jest jedną całość.Aby wejść do grupy kiboli musisz mieć kogoś w tej grupie kto cię wprowadzi.
Naciąganie instytutu na podróże po świecie.Kompletnie nie wiedział na temat inflacji czym jest inflacja bazowa.Na żonę mówi pucia.o Chinach mówi że wydobywaja o 30% więcej niż niż cały świat albo że polakow jest 70 mln.
To kompromitacja zwłaszcza Kaczyńskiego który z przestępcy chce zrobić prezydenta.abo branie udziałów w ustawkach to 3- 5 lat i nie dotrzymał warunków umowy.
Niesamowite ile rzeczy wyszło podczas tej kampanii na temat Nawrockiego.A mam wrażenie że to nie jest wszystko i tajemnic jest więcej.Poraża mnie brak autorefleksji ludzi i braku uczucia bo znaków ostrzegawczych jest więcej.Myślę że to nie jest tak że ja mogłem docenić czy nie.Uwazam ze zadziałały 3 rzeczy ludzie lubią przewrotność i lubią sobie odmrozić uszy aby udowodnić nie wiadomo co.Zwyczajnie karol pojeździł zyskał rozpoznawalność elektorat.Oraz w debatach atakowali Trzaskowskiego wszyscy wraz z sojusznikami jak biejat czy holownia Sądaze w danym momencie mogły być dobre ale dynamika wywróciła karty.Trzaskowski powiedział ze będzie na styk i ma rację.
Poziom Polskiego społeczeństwa w kontekście Nawrockiego który kompletnie nie ma formatu prezydenckiego poraża.Ośmieszamy się jako kraj i to jest przykre.

0

@michal26 słyszałem jedna taka wypowiedz jeśli chodzi o polityków.Na pewno nie można robić tego co nawrocki że niespecjalnie wie co podpisuje. Nie można też zachowywać się nagle ze tych różnic nie ma pus wprowadził 33 podatki zakończone wielkim wałem. To nie jest zbieżne z konfa .Wpuszczał i zarabiał na emigrantow którzy jeżdżą do Niemiec ale przez to ze granicę przekroczyli w Polsce Niemcy ich idsylaja zgodnie z prawem.Obecnie od początku roku 3 tys emigrantow zistalobdepirtowanych w tym Gruzini którzy sa nie bezpuecxni .Zielony ład to również pis.Pis i konfa gospodarczo to 2 orzeciwienstwa a wiarygodność karola zerowa.....Nie sądzę aby Trzaskowski podpisał wszystko bo jeśli chodzi o podatki to chcą zmienić całkowicie te podatki bo wprowadzenie 33 podatków plus wielki wał zrzuciło nas na 10 lokatę od końca jako warunki do robienia interesów wśród państw ktore przynoszą 70% pkb.Takze współczynnik inwestycji spadł z 20 do 16.Przy wzroście w ue 22.Ten system trzeba zmienić i oni nad tym pracują. I teraz jeśli gdzieś obniżysz a gdzie piswyzszysz ale sumarycznie będzie niżej to już tego nie zrobisz bo blokuje to MentzenA z takim zamysłem maja to robić.Też nie wiadomo czy deregulacje przepchnie Karol bo wiadomo ze będzie rząd sabotował.
Też nie widzę głosów jak ośmieszają Tuska trzaskowskiego.Jest tu pewna wzajemność.Ludzie muszą samo zdecydować czy Karol aby na pewno to format prezydencki.w zasadzie codziennie wychodzą nowe kwiatki....Ale to każdy sam to oceni.Ja nikogo tu nie namawiam ale oceniam co widzę w jego kontekście i na nim się skupiam.Natomiast trzeba być też w tym prawdziwym

0

@michal26 śmiech z niego jest taki ze wcześniej zadeklarował co innego .Na dodatek on podpisał z notariuszem dokument a potem stwierdził ze to fikcja i rada notariuszy bedzie nad tym obradować.Tez obiecał w umowie ze zaopiekuje się do śmierci starszym panem a nie wiedział przez rok ze jest w dps.Jaką mial wymówkę no do Warszawy się przeniósł.Cóż umowy się nie dotrzymało.Jaki problem jest u niego z dotrzymaniem umowy z Mentzenem;)
Nie żartujmy jest to śmieszne dlaczego ludzie mieli by się z tego nie śmiać jak sam Mentzen ma co do niego wątpliwości i nawet z mieszkaniem ewidentnie był nie przekonany.Wiadomo że ten podpis jest gówno warty.Prezes powie aby się wycofał to karol to zrobi.A kaczynski lubi robić w konia swoich sojuszników. Giertych i Lepper coś o tym wiedzą.Jak widzisz taką ściemę to ciężko jest się nie śmiać.Ale jest to też sukces mentzena bo go dość zgrilował pokazał jego nie wiedzę dowiedzialiśmy się czym za młodu się zajmował i w sumie zajmuje bo kontakty dalej ma.Tak to wygląda tak uczciwie.

0

@Tomason wielki bu poszedł siedzieć i często grupy kibiców to tak naprawdę gangstergangsterzy miałeś tą przywódczynie kibiców co uciekła do Czech co ja deportowali.awiadomo ze karol chodził na boks aby być dobrym huliganem na ustawka a ze to miesza się z wielkim bu i świadkiem przestępczym z bramka czy sutenerstwo to inna sprawa .Ja się bierze i robi tatuaż gdzie kibol z Chelsea są znani i mają swoją nazwę To karol leobiac tatuaże Chelsea i Lechi wciągnoł się i żył tym.Byl huliganem a kontakty z wielkim bu ma do dziś.Bo od młodości w tym świecie siedzi i siedzi do dziś.
Sęk w tym że nie jest to standard prezydencki a on ma inne rzeczy zauszami......całościowo to wygląda tragicznie......

0

@KamQiX to że Nawrocki cv ma tragiczne i wyborcy pisu są bez refleksyjni ......To wiadomo.Nie ma znaczenia czy obrażasz czy nie Jarek kazał zagłosują pójdą....Nie ma to żadnego znaczenia .To jak taka sekta.Gorzej jak jarek zejdzie co oni zrobią i kto im drogę wskaże.....
Natomiast jest to tragiczne i to kompletnie inna sprawa. Jest jak jest trzeba z tym żyć.

0

@Inko stary numer na zbanowanie komentarza, powtarzasz się od innych na innych komentarzach ....nic oryginalnego bez wrażenia.....

0

@Mixtape on nie wie co to inflacja bazowa.......Jak Mentzen się rozgadał to strach w oczach.Kiedyś powiedział że Chiny wydobywają o 30% więcej węgla niż cały swiat.To taj jakby Chiny nie wspótworzyły świata.Albo stwierdził ze Polaków jest 70 mln.Facet nie ma pojęcia o czym mówi....jest to duża porażka owce zagłosują.I nie wiem co z nimi będzie jak Jarkowi się zejdzie .Co to będzie co to będzie.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?