Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium niekoniecznie on chce iść do zbarcy a Flick chce jego muszą kwestie finansowe z tymi lożami ułożyć.Jesli zmian nie będzie. To muszą postawić Araujo do formy jak kiedyś że go nikt nie orzedryblował a i Andreas musi być zdrowy.Inaczej jesteśmy w dup....
0
@Rewolucja123 wstyd ich porównywać duda łamał 13 razy konstytucje i jest odpowiedzialny za burdel oprawny w Polsce powinien mieć ts.Z cwaniaczkiem mieszkaniowym będzie nie lepiej.Wszyscy za jego instrukcje zapłacimy jeśli wygra.Ale lichwiarz cwaniaczek mieszkaniowy nie będzie miał skrupulow aby łamać konstytucje z pis jakby pis doszedł do władzy.To złodzieje .Nawrocki pokazal że jest nie keoszy
0
@blakkudium według mnie ściągna taha.Bo obrona obecnie jest tragiczna w meczach z Interem Realem czy willarealem straciliśmy
Inter 2 bramki
Inter 3 bramki
Real 3 bramki
Villarreal 3 bramki
W zasadzie jak grał Andreas pomiędzy Realem a Villarrealem wyszliśmy na zero.
Cubarci I Martinez w kontekście defensywy nie rozegraniu to nie porozumienie.
A w samej lidze ofensywa musiała robić remontady.4 zawisnikow strzeli po 3 bramki.
Jak na Barce to katastrofa.
Trzeba szukać wysokich szybkich dobrze rozgrywających zawodników jak Tah 195.cm35. 8 kmi świetnie rozgrywa. Cubarci I Martinez o takich oarametrach mogą pomażyć.Z nimi nie ma żadnych szans na LM a na remontade jak najbardziej.
0
@lajcior nie dość że uczy chlać to jeszcze uczy palić.....porażka
0
@miladi ale co z tego jak odpadliśmy w pol finale LM najważniejsze mecze sezonu.
Jeśli obaj stoperzy są wolni I niscy to na pewno nie wolno im wychodzić razem tylko obok musi być ktoś wyższy I szybszy jak np Andreas.Prawda jest taka że są dobrzy na zespoły których zawodnicy nie sa bardzo szybcy i bardzo wysocy.Niestety ci najlepsi dysponują zawodnikami o takich parametrach.Chcesz z nimi wygrywać musisz mieć kogoś kto z nimi sobie poradzi.Tah Andreas jak najbardziej Cubarci z Nartinezem nie dowożą.Jeśli świetnie riogrywaja bardzo proszę przesuń ich do środka bo tam jest to kluczowe.Glownym zadanie obrońcy to obrona .Myślę że Martinez i Cubarci dobrzy byli by na autobus to kwestia szybkości byłaby zminimalizowana .Nie mogli by razem grać gdyż obok musiałby ktoś być kto ma 188 wzwyż i biegałby minimum 34 km wzwyż.Po to ze jeśli by sytuacyjnie grane było wysoko któryś z nich zdążył za zawodnikiem przerwał grę.DO nas się nie nadają zwłaszcza jak grają razem z topowymi zespołami wtedy gotowa sytuacja do remontady.
0
@Maker0 araujo pokazal w swojej karierę przydatność kiedy nie był kontuzjowany i nikt nie mógł go przejść. W tej chwili to jest facet który trafił na drugą rundę na półfinały LMJego etap to dochodzenie po kontuzji chlop nie przeszdł presezonu I wolniej dochodzi do formy.
1
@comtedurgell no nie z finansowego punktu widzenia kiedy miał sezon gdzie nie potrafili go przedryblowac jego pensja była mała. Umówił się na kasę bo kilku latach.Kiedy Flick tłumaczył taktykę w obronie w presezonie to on miał kontuzje trafił na trudniejsza 2 część sezonu i dochodzi po kontuzji do formy.Potrzebuje presezonu I normalnego wejścia do gry.Gavi który wrócił przed Araujo też gra vezbarwnie I daje tylko fizyczna walkę.Ofensywnie marginalnie.Fermin w zasadzie od meczu z Realem po kontuzji wrócił do formy.Tez był przezroczysty pojawiły się wpierw asysty do lewego a od meczu z zrealizował pojawiły się bramki.To samo z Araujo.Wraca po kontuzji do formy.
1
@miladi
Tak 2 trakcie sezony 4 gości strzeli im 3 bramki.Ich braki zwyczajnie przykrył atak.
Bolesna prawda jest taka że inigo Maryinez i Cubarci jeśli chodzi o sferę defensywna to nie są zawodnicy na półfinały ligi mistrzów plus live.Nie są to ludzie na faceta typu Sorlot z Atletico.Ktory nastrzelał i bramek.Nie są to ludzie na szybkiego Mbappe.I kilku którzy im po 3 bramki strzelili.
Nie wiem czy wiesz Mbappe biega 34 km w ostatnim klasyku a rekord ma 36
Jeśli chodzi Martineza to i Cubarci to 32 31km.Wzrostu obu panów to 182 i 184. 3 panów z interu to 193 km.Podsumowujac to autostrada z różnych do bramki.
Ska porównania Andreas 188cm czyli większe zasięgi i 34km.I on potrafi dogonić faceta z piłką i naprawić błąd.Jak cubarci źle zrobi spalony jak Villarreal nie ma szansy aby wrócić i naprawić błąd.Jak Martinez zagrał babola to Mbappe strzelił gola.Dla porównania tah biega 35, 8 przy wzroście 195, 8 czyli większy silniejszy szybszy z lepszymi zasięgami i potrafi tak samo jak Andreas świetnie rozgrywać.Tu nie chodzi o ocenę sezonu tylko z mocniejszymi rywalami o lepszych parametrach tych 2 niedojrżdza.Gdyby nie atak który te braki przykrywa i robi remontady byłaby totalna porażka.Martinez i Cubarci nie nadają się na wysoką obrone gdzie trzeba szybko wrócić a na zespół broniący w lini przed bramką.Tu potrzeba wysokich szybkich silnych gości którzy potrafią wyprowadzić piłkę tak i Andreas się do tego nadają.
Cuvarci i Martinez z lepszymi zespołami to katastrofa.Jesli mamy wygrać LM musi być nie tylko ktoś od rozegrania ale i bronienia.Zespoly uczą się spalonych i Mbappe odrobił pracę domową z 1 meczu.
Na końcu chcę tylko przypomnieć że hak nazwa wskazuje obrońca to przedewszystkim obrona rozegranie to super bonus.A nie odwrotnie. Są ludzie którzy to łącza. Martinez I cubarci przy zespołach o lepszych parametrach nie dojeżdżają a walka z tymi zespołami decyduje o awansie do finałów LM
0
On sobie chyba żartuję
Cubarci z Martinezaem w 1 polowach meczów z Interem
1 mecz - strata 2 bramek pierwsza połowa
2 mecz z Interem 1 połowa 2 bramki
3.mecz z Realem - 3 bramki
Z Villa Realem 3 bramki
Stracili wiele 4 meczach 10 bramek .Odoadliśmy z Ligi LM, przegraliśmy wczoraj mecz bo obrona nie dojeżdża.
Cubarci I Martinez dobrze rozgrywaja ale obrona w ich wykonaniu to żart.Są za wolni I za niscy....Trzeba ludzi szybkich wysokich którzy potrafią rozegrać jak Abdreas czy Tah.
Z obroną Cubarci Martinez LM nie zdobędziemy atak wszystkiego nie przykryje.
0
@mekston ale taki wynik też może być silna motywacja dla ludzi którzy są po stronie motywacji.Gdyby była wyraźna przewaga mogli by nie pójść na wybory w 2 rundzie.
0
@mekston sadaże się zmieniały wraz z sytuacja.Trzaskowski nie chciał atakować zbytnio innych kandydatów i przyniosło mu to najlepszy wynik .Ale w debatach sytuacja się zaistrzyła i ludzie trochę do tego podeszli jak do zawodów sportowych.I w 1 rundzie mogli wesprzyj czego chcą.Natomiast pis poprzez złodziejstwo zniszczenie praworządności zniszczyli bariery gdzie bardziej liczy się cwaniactwo gdzie można być lichwiarzem i cwaniakiem, który wykorzystuje starszych ludzi być podejrzanym o sutenerstwo naciagać na dalekie podróże a i tak te 30% pójdzie na tają osobę głosować.zchodź wiadomo że jak wygra będzie sabotować państwo i będzie gorzej.Strzelaja sobie w stopę bo cała 1 linia pisu powinna siedzieć odpowiada za droga energię inflację i wiele innych rzeczy.Nienormalne jest to że jest 6% osob głosuje na gościa oszołoma który jeździ z ruskim agentem na wakacje i na placu czerwonym robi zdjęcia i jeszcze wierzy że to patriota.......Jest to duża porażka sukces wplywów Rosyjskich które są bo ciągle też coś się pali.Nie ma tu wątpliwości.Natomiast nie dziwi mnie ze w tym kraju mieliśmy w orzeszlisci rozbiory czy liberum veto że mieliśmy komunę a ludzie głosują ba pis.Powiedzialbym że to w fatalnym świetle stawia Polaków a my mamy obok wojnę....I populiści są zagrożeniem dla państwa.Zagrizone sa fundusze z ue.Bez nich będzie spadek rozwoju pkb i cena będzie mega wysoka.Trump też wygrał wybory to usa sąna etapie iskabienua waluty obniżane są ratingi są spadki w wielu dziedzinach orzyjezdza mnie j turystów i dzieje się tam sporo złego.A gość bankrutował kilku krotnie o nie ma się co dziwić że jego rządy przynoszą takie skutki.Jeśli lichwiarz wygra poniesiemy tego konsekwencja nie ma co do tego wątpliwości.
0
@mekston sądaże w 2 turze dają przewagę trzaskowskiemu o 2% .Zadecyduje walka w debatach i strach przed wynikami i większą determinacja obu stron.
1
@mekston w 1 turze wgrywa trzaskowski a w drugiej turze aadarz również daje przewagę. Trzaskowskiego.sadaz robiony po wynikach więc dzisiaj.Sopłeczeństwu nie przeszkadza to ze lichwiarz , naciągacz gość który naciągał na podróże który twierdzi że chiny wydobywają o 30% więcej węgla od reszty świata albo ze polakow jest 60 mln.Czyli gość nie wie o czym mówi.Na dodatek jego żona dla niego to pucia.Porazahące jest że ludziom taki cwaniaczek zakłamana nie przeszkadza i to mnie poraża. Oczywiście także wynik Brauna również przeraża bo to jest oszołom mówiąc wprost I wypadalo by aby komuś zapaliła się czerwona lampka ze coś z nim jest nie tak. Holiwnia ma mało ale osl się nie angażował. lewica ma razem 10%.Ciekawe jest ze jak trzaskowski startował z duda ostatnio to duda miał 41 a trzaskowski miał 29% i duda wygrał minimalnie.W tym aspekcie jest to korzystniejsze dla trzaskowskiego niż w ostatnich wyborach.
Ake trzaskowski mówił że bedzie na styk miał rację.Trzeba walczyć.
0
6.Zrzucanie winy ba ter stegena to zakłamanie rzeczywistości
Cubarci I Martinez to połowa zawodnika tylko rozegranie a katastrofa w obronie
4 bramki stsracone w 1 połowie w meczu Interem
3 bramki w meczu z Realem
3 bramki w meczu z Villarrealem.Ter stegen nie grał w meczu z Realem czy Interem
Dodatkowo w la lidze jest 4 facetów co strzeliło nam po 3 bramki.Atak Barcy nadrabia braki w obronie.Po trzeba zmiany stoperów Andreas I tah sa konieczny szybsi wyżsi i potrafią rozgrywać
1
Trzeba to jasno powiedzieć
Cubarci z Martinezem
To katastrofa w obronie za wolni za niscy.....w meczach z Realem Interem I Villa Realem przepuścili 12bramek!!!!
Rozegranie jak najbardziej
Trzeba znaleźć ludzi którzy zapewnia i obronę i rozegranie.....
0
@Kazragore nie 2 tylko 3..... tah jest za darmo biega 35, 8 przy 195 cm
Martinez 182 to speed .Cubarci 184 32km Andreas 188 cm 34 km tyle co Mbappe z nami
Cubwrci i amartinez razem to jatastrofa w obronie.....
Właśnie powinniśmy stracić 4 bramkę....
0
@Kazragore w 1 meczu potem ekipy się nauczyły i Mbappe strzelił 3 bramki....Powinni kupić taha biega 35, 8 oraz Andreas który biega 34.Ale istotnie popsol dogonić człowieka i uratował sytuacje i o to chodzi ale i tah I Andreas mają większe zasięgi.Martinez 182 Cubarci 184.Andreas 188cm
No i proszę kolejny gol.......
Porażka obrony brak......
0
@pioz123 to wynika z tego że obaj stoprzy biegają 31 i 31 km na h dla przykładu Mbappe z nami biegał 34 a rekord ma 36.Tah biega 35, 8 przy wzroście 195 amartinez ma 192 Cubarci 184.
Andreas biega 34 km .Czyli szanse na to ze przy złej pułapce zawodnik dogonić tego co dostał podanie i wychodzi sam na sam ma tah I Andreas którzy są szybcy i mają zasięgi.Martinez wejdzie teraz w wiek 34 lata czyli z tym będzie gorzej.Andreas ostatnio popełnił błąd dogonić zawodnika i błąd naprawił.aoczywiscie nie wszystkich dogonić ale nie stracimy tyle bramek .A obaj mają rozegranie.O kwestii np 3 zawodnikach interu 193 cm vs Martinez z cubarcim 182cm 184cm nie wspomnę czy Sorlot 195.anawet w la lidze jest 4 zawodników którzy 3 bramki im woakowali.
Dlatego mówię z Marinezem i Cubarcim obrony nie ma jest rozegranie. Alba punkty zapewnia Andreas I tah.
0
@FCB_dimiC to jest porażka w 1 polowach meczu z Interem I Realem stracili 6 bramek a w 2 połowie Martinez zrobił kolejnego gola .......teraz znowu zaczęli od straty bramki.anie ma co udawać że jest inaczej.......
0
Niestety z Cubarcim i Martinezem obrona to katastrofa .Zła pułapka ofsajdową nie ma planu B są wolni aby dogonić zawodnika.
Krótko mówiąc
1.obrony nie na
2 rozegranie jest
Potrzebni są ludzie którzy będą wstanie obstawić oba punkty no Andreas , Tah
0
@Kapitan9 ie Martinez nie jest drogi jego kariera to góra rok .Mamy 3 ludzi podatnych na kontuzje Martinez Araujo Andreas.Araujo nigdy nie jest wpuszczany co mecz..W naszym przypadku ten jeden sezon może być 5.zaeowno Cubarci jak iMartinez to nie są ludzie na wszystkich na takiego sorlota.3 ludzi w lidze strzeliło nam po 3 bramki i tu też jak jest ktoś szybki i wysoki to trzeba dać kogoś z 3.Cubarci i qmartinez mogą być na część meczów LM poza Liverpoolem, 4 półfinalistów taki Dembele ich ogra jak chcę to samo z Realem żółw z nami biegał w klasyku 34 km efekt 3 bramki a jest vini który też jest szybki.
Tu powinien bronić ktoś z tah Andreas Araujo w zależności od od sytuacji z kontuzjami.Real podniósł tym chłopakiem wzrost a jest rudigier valverdeTutenchamon i kogoś pewnie nie liczę i tu też Martinez z Cubarcim przez wyrost są w gorszej sytuacji.Jesli mamy wygrać LM to interes klubu jest taki aby ta 5 była.koszty są mniejszości wygrania LM i wartości marki klubu na którym się zarabia.
0
@Mixtape nie do końca jest dla nas dobry.My gramy wysoką obroną i potrzebujemy szybkiego stopera jak tah który biega 35, 8 km przy takim samym wzroście jak Dean195.U nas jest też Martinez I Cubarci którzy są niscy i wolni jak Dean w meczach z Realem i stracili w 1 polowach po 6 goli.aa w drugiej strata Martineza to również gol.
Dlatego na półfinały potrzebujemy kogoś z 3 Tah , Andreas i Arauho ale musi po kontuzji wrócić do formy i zagrać presezon czego nie miał .On miał sezon gdy nikt go nie przedryblował potrafi grać ale musi normalnie pracować bez kontuzji.
Co do Deana
Dean Huijsen ma wiele imponujących cech, ale nie wydaje się szczególnie szybki. Jego prędkość maksymalna w linii prostej może być w porządku (widałem, że jest podana jako 33,6 km / h), ale jego przyspieszenie na krótkim dystansie nie jest na poziomie Virgila, Konate'a czy Gomeza i to często ma większe znaczenie.
0
@insp1re
Ale facet ma też sporą wadę słabe przyspieszenie i biega 33km jest wolny.Taki tah ma też 195 cm biega 35,8
Dla nas tah jest lepszym rozwiązaniem gdyż jest i wysoki i szybszy.Od Deana szybszy jest Araujo też i Andreas
Dean Huijsen ma wiele imponujących cech, ale nie wydaje się szczególnie szybki. Jego prędkość maksymalna w linii prostej może być w porządku (widałem, że jest podana jako 33,6 km / h), ale jego przyspieszenie na krótkim dystansie nie jest na poziomie Virgila, Konate'a czy Gomeza i to często ma większe znaczenie.
0
@Kapitan9 no nie wiem zawsze jest wybór ale wiem jak Araujo miał sezon gdzie go nie przedryblowano.Miał kontuzję i dla mnie to jest problem wrócił na 2 rundę gdzie wszyscy osiągają szczytowa formę a on dopiero formę robi.Dlatego dałbym mu szanse zrobić oresezon i niech jeszcze zagra sezon jeśli da ciała to jest 5 Martinez .który może grać i za rok tego z live podpisać. Czy kogoś że szkółki.
0
@Kapitan9 ale Martinez odejdzie za rok to kwestia jest przejściowa.Na dodatek 3 z nich jest podatnych na kontuzje Araujo Andreas i Martinez.
Cubarci i Martinez nie nadają się na inter , Arsenal psg i Liverpool oraz szybki atak Madrytu.To jest robota dla christiansena taha i w formie Araujo.Wystarczy że któryś na ko tuje i mamy problem..
Dlaczego się nadają obaj są bardzo wolni biegają po 32km rekord Mbappe to 36 i w klasyku biegał 34 jest to dla nich 2 poza zasięgiem a w meczu z interem 3 graczy miało 193 a Martinez ma 182 Eric 180 a Cubarci 184 z czym do ludzi .Tah biega 25, 8 i 195 wzrostu. Tu musi być ktoś z Andreas tah albo Araujo.Przyjście Taha jest ważniejsze niż rok Martineza bo zostanie z nami kilka kat dłużej.Cubarci i Andreas nadają się na niektóre kluby LM i nie które zespoły w la lidze bo też 3 strzeliło i po 3 bramki.T9 nie są ludzie na Sorlota np.Jego kryć mize Araujo albo Andreas.Z drugiej strony z uwagi na zdrowie Araujo jak widzę nie gra 2 męczy z rzędu.Flick nie chcę ryzykować.Jest to dobry kierunek.przyszlośc to Cubarci tah i Araujo i rotacja między nimi.Dodam że christiansen tah i Cubarci świetnie rozgrywają. Strata Martineza nie jest duża choć ceniego za firmowe piłki.Ale on i cubarci w meczach z Realem i inter w 1 polowach stracili 6 bramek . A w drugiej strata zmartineza przyniosła gola w meczu z Realem.Dlatego jest to ma tym poziomie niedopuszczalne.Jeśli chcemy myśleć o LM potrzebujemy taha .I taka jest brutalna rzeczywistość.
0
@QuentinTarantino
Nawet transfermarkt podaje prawdopodobny transfer do Barcelony albo Arsenalu
0
@QuentinTarantino ale szczesny jest tani.Niewuadomo czy przedlyży a o bramkarzu nowym też trzeba myśleć jeśli nie będzie Szczęsnego to mamy rok albo 2.o tym brankarzu było na tej stronie.
1
@Coutinho007 to kwestia indywidualna on zaczął już powrót .Chyba pierwsze kontakty na murawie miał przez pół roku nie ma znaczenia druga runda jest istotna.No Fermin z listopada osiągnęła formę favi miał dłuższą kontuzje i dłużej mu to zajmuje.Andreas świetnie za to wrócił.No i Araujo powoli wraca ale on wrócił po gavim i ferminie był bez presezonu.Ale jak wróci bedzie to samo gavi Andreas też będzie bardzo dobry.
0
@Culer9002 na pewno kadrę wzmocni powrót Bernala.
0
@Sccaner zespół na oewno będzie mocniejszy o Bernala.