Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheu12 trzeba rozstać się z wolnym i niskim Martinezem który I tak rok pogra a z Interem I Realem stracili 6 bramek w 1 połowie a w drugiej to Martinez zawalił 2 bramkę.To nie są zawodnicy napolfinal Lczy na mbapoe który biega 34km w meczu z nami.Tah biega 35, 8 brać tego gościa.
0
@Kgorecki2500 spoko biorę to na klatę ale czy to zmienia że odpowiedź była chamska......kompletnie nie
0
@Ziemny proszę cię a kto zawalił 6 bramek w meczach w 1 połowie plus Martinez zawalił 3 bramkę z Realem w drugiej.Powod Martinez I Cubarci są za wolni I za niscy.Tah ma 195 plus 35, 7h .Ronald wraca po kontuzji nie miał presezonu i obrazu na 2 rundę.Martinwz i Cuvarci maja swoje ograniczenia i to onii siee nie nadają na półfinalistów LM plus live i Mbappe który w męczy z nami biegał 34km ta 2 biega 31km bo Martinez jak był młody to biegał 23km ale teraz to szybsi są zawodnicy z piłką.Oni są świetna niektóre zespoły w la lidze bo i tu są zawodnicy co po 3 bramki im strzelali i Barcą straty pokazała.Takiego Solrlita nie są wstanie przykryć.Trzeba się rozstać z Martinezem bo i tak pogra rok i ściągnąć taha.
0
@maroon pewnie ci co uciekli z Rosji bo nie podoba im się Putinowska Rosja
....
0
@Kgorecki2500 zwrócił się jak cham do kobiety i tyle.Można odpowiedzieć w sposób kultularny.Buractwo trochę wyszło i tyle.
0
@kamiVeB vamos:)
0
@ProMILs cuż bywa;)
0
@maroon ruskim głosem. Nie wątpliwie sensowny dla ktemla;)
0
@michal26
Podsumowanie debaty-
1karol nie udowodnił że zapłacił za mieszkanie i dalej wychodzi na gościa co naciaga na wnuczka.
2nikt nie udpwodniltrzaskowskoemu że uzyskal prywatna korzyśc jak karol
3mentzen bije dzieci i rozwija młodzież
3jakubiqk ham
4.maciak swój ruski swiat
5biejat waleczna
6.rolnik agresorek
7senyszyn świetna jest zawsze się coś dzirje
8.hownia w swoim stylu
0
@barcelonaLM po. O przygadała mu .Wyszedł na jakiegoś gościa który ma zal do tvp o jak8ws swoje sprawy.Opowiadanie o propagandzie będąc częścią pisowskie tvp to hipokryzja;)
0
@MessiSuarezNeymar
1 nawrocki dalej nie udowodnił że zapłacił za mieszkanie i kręci.Wychodxi na jakiegoś gościa na wnuczka
2 klapsy mentzena i rozpijanie młodych
3 Maciak to jest hakiem inny świat z tymi dziećmi w Rosji.
4.nikt nie przedstawił czegokolwiek w którym trzaskowski idnioslby korzyść majątkowa w irzeciwienstwie do Nawrockiego
5 zanberg gada nic nie robi
6 Biejat waleczna
7Senyszyn zawsze się coś dzieje jak mówi
8 rolnik agresorek
8jakubiak taki ham trochę
9.Stanowski jakby mu tvp kasę za program chyba nie wypłacili jakby żal miał.Miwć pretensje o propagandę będąc częścią propagandy to słabo.
1
@Kgorecki2500 kultury to koleś nie ma.....zbytnio taki burak
0
@maroon nie bądź śmieszny z tą Rosją to się kompromituje koleś.Putin porywa dzieci a on chcę aby ludzie im dzieci powierzyćli.A nawrocki dalej nie udowodnił czy zapłacił za mieszkanie.Wychodzi na jakiegoś gościa z aferą na wnuczka......
0
@Mezocyklon87 wyciągnęli by mu to żonę z ordo juris i agentem ruskim który tą organizacje sponsorowane czy aborcja albo po co łaził do zmacuarewicza prywatnie wymieniać poglądy a gość jest umęczony w wielu sprawach.Też myśli o wyjściu z ue A generalnie ludzie są za bycie w ue.Też jest o co się doczepić ale byłby lepszy bo mentzen jest strasznie sztuczny.
0
@Mankind świetna jest:)
0
@MessiSuarezNeymar w tej debacie nikt nie zyska nikt nie straci bo była zbyt mało konrontacyjna i nudna .co do mentzena ludzie dowiedziałem się że bije dzieci i rozwija młodych ludzi .Nawrocki osiągnęła korzyść prywatna i nie udowodnił że zapłacił za mieszkanie....nic z tym nie zrobił .Ale generalnie debata była miła bez polotu.Slatego nic się nie zmieni może o 1% i tyle wszyscy w miejscu stoją.
0
@Blanco16 ie wiem wielu ludzi weźmie pod uwagę że bije dzieci Czy rozpija dzieciaki.....
2
@Wojciech123 na tej debacie nikt nie zyskał nikt nie stracił. Formula byla za mało konfrontacyjna. Karol nie wybronił się z kawalerki Dalej nie wiado.o czy zapłacił za to mieszkanie czy nie.Nie przedstawił. Żadnej sprawy w której trzaskowski odniósł prywatnie korzyść.Za to jemu w tych wyborach to udowodniono.
0
@Zdobywca ten gość jeździł od wsi do wsi z ambicjami orezydenckimi dla nie to porażka zwłaszcza po wywiadzie u stanowskiego te wybory przegrał miał karola na widelcu .Bo karol to słaby kandydat z wielkim bu , mieszkanie i apartamentami w tle.Prosto do uwalenia gość.Orędzej Bosak miałby większe szanse chodź i tu można by go uwalić.
3
@kamiVeB no ja mam tak wobec wszystkich innych kandydatów i zagłosuje na trzaskowskiego.
1
@Konradowskyy
1.zagrizenie dja kasy z ye która jest potrzebna na infrastrukturę energetykę broń i innowacje.
2 chce wyjścia z ue.....A wiekszosc jest za ue
3 jest oro rosyjski
4 ma opogram dla miloneroʻw powiekszy różnice między bogatymi a biednymi
5 jest fanatykiem religijnym
7jest sztywny.
To widzę w mentzenie.
0
@turhiay zagłosuje na Rafała a nie na komentatora Zanberga który nic nie robi a komentuje i dopuścił na 8 lat autokratów z pisu ;) nie jestem lewicowy. A raczej po środku .Skrajności są złe chodź jeśli są dobre rzeczy po lewej czy po prawej stronie to czemu.Obecnie prawica jest populistyczna sporo kłamie.Na dodatek w przypadku konfy jest pro rosyjska .Oferta konfy Sue finansowo nie spina jest fka milionerzy i przyniesie większy podział między biednymi a bogatymi.Sa zagrożeniem dka mld z ue.a my potrzebujemy kasy na wiele rzeczy .Nie jest to zgodne z polska racja stanu.
Głosuje na Rafała.
0
@Gall nie mówimy o 2- 3 byle jakich meczach tylko o meczach półfinałowych LM .Którzy są nr 1 albo 2 w swoich krajach i są w formie.Sa to ekipy które biegają powyżej 115 - 122km w meczu.aa Real grał o swoje życie.Rozmawuamy o klubie który jednak wygrał 14 lig mistrzów i dużo więcej niż pozostałe kluby la ligi ale też kluby grające w lidze mistrzów.Sa to kluczowe mecze a mecze z Realem to najważniejszy mecz na świecie.Chyba tylko finał ligi mistrzów z tym się równa jeśli chodzi o klub.Nie deprecjonuje kluczowego momentu .Bo tym jest finał ligi mistrzów czy półfinał albo el ckasico które Krzesadząc tak naprawdę o mistrzowie.Niestety egzaminu cubarci czy Martinez nie zdali.Ale dlatego że mieli słaby dzień tylko maja ograniczenia.
0
Czy uważacie że inigo zmartinez i Cubarci to są zawodnicy na półfinały LM oraz dodałbym szybki Liverpool. Oraz na szybki atak Realu Madryt .W meczach z Interem I Realem Ta para straciła 6 bramek .Dodatkowo w 2 połowie Inigo podarował gola z Realem.A Cubarci zwyczajnie był za wolny i spowodował karnego z Interem.
Czym to jest spowodowane
Martinez ma 182 cm Cubarci 184 gdzie przy 3 zawodnikach 193 interu mamy autostradę z rożnych.
Kolejny problem to szybkość obaj są na poziomie góra 31 km a zmbappe w tym meczu osiągnęł 34kmCzyli tyle co najszybciej biega Andtras który jest też wyższy i on wybronił podanie Viniego które zakończyło by się golem gdyby jego interwencja.Obawiam się że byłoby to poza zasięgiem Cubarsiego i Martineza.
Czy koniecznością nie jest ściągnięcie taka który biega 35, 8km ma 195 cm dobrze rozgrywa.
O ile Martinez z Cubarcim dobrze radzą sobie w la lidze i z częścią zespołu LM to i w la lidze są zawodnicy strzelający po 3 gole.A orzewagę fizyczna pokazywał np Sorlot.
O Araujo nie chcę mówić gdyż jest po kontuzji bez presezonu i trafił na trudniejsza 2 rundę. Ale tu mamy zdrowych zawodników pod gra którzy mają pewne ograniczenia i też fizycznie za silni.Czy z. nimi nie będzie tak że atak z klubami szybkościowymi czy z zawodnikami bardzo wysokimi to czy nie będzie tak że te stracone gole będą normy.Bo dobre zespoły to wykorzystają.A w przypadku złego spalonego o i nie mają planu b.Czyli nie dogonić zawodnika i nie przeprowadzą interwencji. Bo taki Andreas ma większe szanse.A Martineza wypr@edzaja zawodnicy z piłką.Przypominam że gramy wysoką obroną.Przewidywanie tu nie działa nie masz szybkości.
0
@karolszymek podobnie rusza się do messiego.
0
Porusza się podobnie do Messiego
0
@SirChuck nie można na pensje Araujo patrzeć w ten sposób gdyż on zarabiał bardzo mało dodaj całość i wyciągnij średnią i poszedł na rękę klubowi.Mieli bardzo dobry sezon z ter stegen gdzue steaciliśmy 23 bramki.Maaz też krótka pamięć jak świetnie czyscil viniego rudigiera i wielu innych.Jest po montuzji i może potrzebuje więcej czasu.Tak naprawdę zawalił 1 mecz z psg i ta jedna sytuację ale cubarci z Martinezem nie uchronili zespół przed strata 4 bramek w 1 polowach .Nie oceniam graczy w okresie po kontuzyjnym bo każdy z graczy potrzebuje różny czas.Zwłaszcza że gramy inaczej niż xavi gramy wyżej. Nie zajmuje się tym.Mogę ocenić Cubarsiego czy Martineza bo są zdrowi maja ciągłość gry.Ocena i zestawienie z Araujo nie jest udcziwa.Natomiadt pamiętam dziesiątki interwencji Araujo ktore byly fenomenalne.
0
@Ojciec5tkidzieci w czym problem tusk tesaluzuje to czego chcę trump tak naprawdę.Usa podpisuje umowę wojskową z wielką Brytania a Polska kolejna wojskową z Francją , Wielką Brytania,
Z Francja będziemy kupować jak i sprzedawać im broń .
https://tech.wp.pl/strategiczna-wspolpraca-polski-i-francji-jaka-bron-moga-sobie-zaoferowac,7154939772267040a
Niemcami a trzeba powiedzieć że usa z Niemcami budują w saksoni największą fabrykę amunicj amerykańskiej na Europę.
I tugliwnym klientem będzie Polska bo to jest amunicję i rakiety do:
Abramsow
Apache
Himarsów
F35
To od Niemców będziemy brać a nie z Ameryki bo jest zwyczajnie szybciej.Rechimental będzie to robił ale 69% udziałów jest amerykanskie.Dobrze że Polska chce podpisać umowę z Niemcami zwłaszcza że robimy z nimi tarcze także na pociski przeciw atomowe które Pplska obrona nie orzewiduje.Ponadto tusk dogadał się że skandynawami oraz z Turcja w kwestiach obrony oraz mamy do cpk z nimi opracować przy szybkiej kolei.
To czy przyjechał z nimi czy nie to inna sprawa tak naprawdę robi co chce trump czyli zbroi Europę
0
@Gall no tak orzewidywali że w neczach z Interem I Reslem w 1 poliwach stracili 6 bramek a Martinez z Realem dołożył kolejna po stracie.Wiec może tyle0q z ich przewidywania;)
Nie chodzi o sezon tylko klasę przeciwnika 2 polfinaluści LM to nie jest większość rywali z la ligi.A i w la lidze są zawodnicy którzy strzelali po 3 bramki.Ratowal obronę atak......Z tymi obrońcami LM nie wygramy bo jest za duża dysproporcje między możliwościami ataku a możliwościami cubarsiego i Martineza na topwych szybkich czy wysokich zawodników.
0
@maatiixx nie maniak tylko Warszawiak który ocenia inwestycje dotyczącą miasta .chcę inwestycji w cok ake rozsądnej nie chce martwego lotniska i wywalenie kasy.niech rozbudowuja to wraz z wiekszeniem ruchu.Projekt orzewiduje rozbudowę adekwatną do ruchu.