Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rupert_Haubica to i tak obrona spierdoliła
0
@kaamil1910 a dla mnie jest ciekawe czemu nikt nie ma pretensji do Martineza I Cubarsiego 1 połowy w dwu meczu przegraliśmy 4:0!!!!!! Obaj są za niski a parametry szybkości jest fatalny u obu.Od Martineza szybsi są goście z piłką przy nodze.Sa nieźli na la ligę.Ale nie na pół finał LM.Jak spalony nie działa nie ma szansy aby dogonić i odebrać piłkę Cubarci zamiast wybić piłki sprokurował jarnego bo jest za wolny zabrakło tu szybkości.Dodajmy wolnego Martina wolnego kounde i wiadomo że liczba straconych bramek będzie wysoka.Ci co mają parametry szybkości wzrostu i siły to Andreas Balde I Araujo.trzeba kupić Taha 35, 8 km 195cm i szybkiego bocznego obrońcę na takie mecze.Mozna grać wysoka obroną.
0
@D10SLEO pytanie po której stronie jest trump;) bo na razie rozpierdala usa .W zasadzie nic mu nie wychodzi..Wojnę miał skończyć na 2 dzień.....
0
@comtedurgell tylko powiedz mi dlaczego w 2 meczach w 1 połowie łącznie przegrywamy z Interem 4:0.
Odpowiedź jest prosta Cibarci i Martinez to nie są zawodnicy na inter Mediolan.
Dlaczego
Martinez ma 182 cm wzrostu a Cubarci jest niewiele większy. Jak mają walczyć z 3 zawodnikami 193 którzy są wyższe i mocniejsi.
Kolejna rzecz szybkość Nartinez miał najszybszy czas 33 km obecnie jak biega 31km to wszystko Od niego szybsi są zawodnicy z piłką.Niestety Cubarci jest nie wiele szybszy.Jeśli szalony się nie uda to szybkościowo naprawić błąd może albo Andreas albo Araujo.Tych 2 jest poniżej takiego zespołu jak inter.Jeśli spojrzymy na kpunde również jest wolny to samo Martin.Jedynie balde ma odpowiednią szybkość.To co musi zrobić Barcą to rozstać się z Martinezem I kupić taha który biega 35, 8 km oraz ma 195 cm.Wtedy Andreas , tah i Araujo Balde są wstanie reagować kiedy spalony się nie udał albo przy rzutach różnych.Przydalby się jeszcze jeden szybko boczny obrońca.Co do zaraujo .On musi przejść presezon bo go nie miał z powodu kontuzji.Wtedy można go oceniać.Wrócil pp kontuzji obrazu na 2 rundę na najtrudniejsze mecze.
0
@dzemeras który biega 31km najszybciej w karierę 32 ma 182xm i fizycznie jest jest słabszy od Araujo czy taha.I wolniejszy.Tah 35,8km 195cm.Martinez to jest. A ligę gość ale nie na inter.4:0 Barcą dostała w 1 połowach 2 męczy z Interem!!!! To jest bulwersujące nie wyciągnęli wniosków albo fizycznie z przyczyn które napisałem nie są wstanie na takim poziomie rywalizować. ZRESZTA Martinez to facet na rok.
1
@ElKamil po pierwsze w zlynnym mecz z psgw 1 meczu Araujo wyciągnoł bramkę przy prawym słupku.Za drugim razem robił to są.o ale mu się to nue udało.Zauważ że jakby nie patrzeć to 4 bramku straciła para Martinez Cuarci którzy zrobili to samo w 2 meczach z Interem 2 mecze z rzędu.Cubarci karnego zrobił.Czemu do nich nie masz pretensji to niedopuszczalne aby Barcą traciła w 2 meczach w 1 połowie 4:0.!!!!! A po prostu są za niscy za wolni i za słabi fizycznie.Tu ich araujo bije.Powinien dojść tah który biega35h ma ponad 190wzrostu. A Araujo powinien odbyć presezon i dojść po kontuzji.Martinez to i tak na rok zawodnik i nie nadaje się inter
0
No proszę Real się na niego mega nastawiał.
0
A co to za wybór Martinez zagra góra 1 tok i potem co zostaniemy z tachem i Cubarcim.
Na dodatek Martinez to nie jest zawodnik na inter Mediolan I Cubarci także wolni I nie specjalnie wysocy.Araujo musi przejść normalny presezon którego przez kontuzje nie miał.Tah I szybkość i wzrst Andreas jest też niepewny.znawet teraz ma jakiś uraz.
0
@FCB24 Araujo wraca po kontuzji musi zaliczyć presezon którego nie miał.Niektorzy wracają szybko niektórzy potrzebują czas.
0
@Filipem Real nie wygra tego klasyku.Wt- niedz to dużo czasu na wypocz inaczej nie np. śr- sob.qdo Barcy wraca Balde , Robert, Andreas , Casado.Są ludzie kompletnie nie zmęczenie.Bo Robert wszedł na dogrywkę.Jeśli już to będzie remis ale nie zwycięstwo Realu.Titenchamon nie przekonuje.
0
@BezglutenowyPedri tylko dalej byliby pytania o poglądy polityczne i lipa byłaby taka samo jak z mentzenem
0
@clyde o nie republike prowadzą byli z tvp .To nie jest tv a montownia Jeśli ktoś to iflada to nie zagłosuję na trzaskowskiego.To żadna strata dla niego ......A po co ma uwiarygodnia i podnosić prsteiż tej tv.
0
@Criss18Barca nie będzie miał bo cala pierwsza linia bedzievmieć postawione zarzuty... Problem tej parti jest taki że uwierzyli ze wszystko wytlumaczą przed tv.Puścily im wszystkie hamulce .Nie potrafią znaleźć kandydata na prezyddnta z czystym kontem.....
0
@Astad pis z tym kandydatem nie wygra .On. nie ma poparcia całkowitego we własnej parti
0
@Szmulek facet jedt nie koalicyjny tylko krytykuje.Orzez jego postawę pis rzadził 8 lat....
1
@Przemek2323 na dodatek przez zandberga pis dorwał się na 8 lat do władzy..
2
@Matheu12 mylisz się nikt kto ta relublike ogląda nie zagłosuję na trzaskowskiego;)jak tego kompletnie nie oglądam. To prowadzą ludzie z pisowskie tvp I nie ma co tej stacji promowac.Potem będą to montować itp ....Nie na co
1
@Przemek2323 razie udział tylko wierni słuchacze ka republika;)
0
@MessiSuarezNeymar jestem.Warszawiakiem i jestem zadowolony z tego jak rządzi .Na parę rzeczy odpowiedzi dostałem.Bo toaleta w skaryszewskim to nie jest projekt Miasta tylko projekt obywatelski a największy koszt to było zrobienie kanalizacji.To samo koszty muzeum sztuki nowoczesnej wzrosły bo pod nim biegnie metro i trzeba było to wzmocnić.Jako Warszawiak jestem z niego zadowolony i to jak Warszawa się zmienia.
0
@JoeBlack czy nasz dowody bo rownie dobrze i rumcajs mógł dziennikarzom te informacje podać;)pytam masz dowody czy tylko pomówienia aby odwrócić uwagę od afery karola?
0
@Tomason ale jakie dowody na pis ? Bo również dobrze można twierdzić że święty Mikołaj przyniósł dziennikarzom te info;)
1
@Przemek2323
Jest w tym wszystkim jedno ale .Niezależnie od czego Bodnar czy kto inny nie startuję na prezydenta.....
0
@Messiankaramessi araujo to wraca po kontuzji i musi przejść normalny presezon którego nie przeszedł.Martinez jest za niski za wolny.i za słaby fizycznie.Ten sam problem tyczy Cubarciego.Tah bue 35, 8 km 195 cm wzrostu i nie czyli jest dużo wyższy od cubarsiego i Martineza I w meczach z Interem z Arauho i wraz z Balde jeśli nie uda się trick że spalonym mogą zdążyć błąd naprawić co jest niemożliwe dla Cubarsiego czy Martineza.Nas finansowo pewnie nie było stać.W tej chwili Tah orzyszslby za darmo.Na 3 lata to spoko.Bedzie stadion zarobimy i możemy kogoś poszukać albo że szkółki kogoś wezmą. FRIPONGA jeszcze wziąć i będzie ok.
1
@Mixtape a wcześniej Ti było cacy te 2 bramki w 1 polowie;)zawidiwcy jest puścili;)
0
@Recha_0684
Zakaz płacenia gotówką powyżej 10 tys. euro zatwierdzony przez Unię Europejską.
Czyrajcie co tam jest napisane!!!! A nie dezinformujecie dalej ludzi .
0
@John_Doe
Hehe proszę cię czytasz zwyczajnie zrozumieniem
Zakaz płacenia gotówką powyżej 10 tys. euro zatwierdzony przez Unię Europejską.
;)
3
@Kondziubarca czyli jednak trump;)
0
@John_Doe przykro mi ale. Są wybory a to czas kiedy Rosja dezinformuje na różne sposoby.Pomagają im w tym niektóre partie.A ludzie potem ten partyjny przejaz powtarzają.Chodź jest to nie sprawdzone.Powiem ci jedno .Jak to czytałem co napisałeś nie wiedziałem czy tak jest.Ale czułem że wstawiasz lipę wystarczy to sprawdzić......
https://konkret24.tvn24.pl/polityka/konfederacja-nadchodzi-zakaz-placenia-gotowka-nie-nadchodzi-st7817344
0
@John_Doe Nie, to co uprawiasz jest czystą dezinformacją.
Nie ma to nic wspólnego z faktami. Tak to ruskie podają informacje po to aby wzbudzać zamieszanie .... ....
0
@Transu96 Fermin. Ie jest po kontuzjach w optymalnej formie brakuje mu wykończenia.Ale potrafi świetnie dorzucać.