Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 to jest ciekawy temat Seneszyn pokazała ile kościół zarobił na dzialjavh .Też morawiecki kupił tanio działki.Karol dal to Kościołowi nie wiadomo czy za to zapłacił.Skraea przycichnie to tanio odkupi drogo sprzeda.Zysks on i koðciół.Dalej kombinują aby było to w ich rękach cwaniaczki.
2
@Comentateiro ogórek nie powinna była wchodzić do polityki zszargał własne nazwisko w prl propagandzie a robiła dobre rzeczy bo odzyskiwala obrazy itp...teraz do końca życia prl propaganda będzie się z nią kojarzyła.
0
@Deathwing112 nawrocki w 2 turze nie wygra ma ogromna stratę i sporo za uszami.
0
@GTBTP idealne;) z nawockim nie naprawisz praworządności czyli grozi to wstrzymanie funduszy z uw czyli tania energia i dziesiątki samorządowych inwestycji.
Duda blokuje ambasadorów wetuje ustawy albo daje do tk które nie Oracle dla oanstwa a dka pis.Glapinski blokował obniżkę stup % czyli kredyty sa drogie a można było gospodarkę ruszyć piwod wybory dopiero teraz chce obniżyć bo wybory się odbędą.
Dalej izba Wałcz o kasę dka pis gdzue wiadomo było że wykorzystywali aparat oanstwa do wygrania wyborów na stacjach wręcz benzyny nie było.Mas w szprychy wsadzone patyk .To sabotarzysci
0
@Deathwing112
A z drugiej strony masz prezydenta tk , nbp.m sad najwyższy pkw w rękach pis czyli połowa wkadzy i działa to tragicznie te instytucje pracują dka pus nie dla pańsrwa.Noe uporządkujesz praworządności gdyż karol w 1 przemówieniu stwierdził że będzie tego układu bronił.I zagrożony jest wybór orezydenta nbp blokuje obniżenie stup% czyli drogie kredyty a ruszyło by gospodarkę.Tk to kompromitacja.Orezydent wetuje albo idsyla do tk.Izba wakczy o kasę dla pis gdzie stwierdzono nadużycie przy wyborach w stosunku do innych parti.Wiec masz w szprych włożony kijek.zpoza tym po rządziło i nie demolowało praworządności nikt nie blokował za ich czasów środków UE.To kometnie inny typ parti.Obecnie cala 1 lini pisu jest zagrożona pójście do pierdla ucieczki z kraju się zaczęły.
0
@mekstonmekstontak naprawdę karol się umorzył sam z boejat i tych wpadek zaliczył jak na pół roku sporo gorzej dka niego że z niczego się nie wybronił. Mentzena umorczyły 2 rzeczy on sam na debatach i wywiad że Stanowskim gdzie pokazał swoje poglądy .
Też Karolowi nie pomogą krytyczne głosy mentzena w stronę karola a o to zabiegał karol.W 2 rundzie karol nie ma szans na mój gust te wybory przegrał.Oczywiście może coś się wydarzy jakiś zwrot ale na dziś to wygląda źle.
0
@masik86 Andreas biega 34km tah 35,8.
Ale Martinez z Cubarsim są bardzo wolni.I poraziło mnie jak zawodnik z piłką kilka razy uciekał Martinezowi.No ale ma 33 lata nie ma co mieć do niego pretensji.zżólw z nami biegał 34h biega 36 km najszybciej.
0
@MessiSuarezNeymar nie wiem czy sobie przypominasz ale na początku wojny kaczynski postulował aby nato w tym polska weszło to mu zarzucili ze chce 3 wojnę światową urządzać.
Poza tym jest to wiarygodna wiadomość gdyż nadi żołnierze na różnych misjach właśnie to robili.My nawet statki które budujemy to jednym z zadań to rizminiwywanie min.Są to wiarygodne informacje.Poza tym Polacy sami pojechali walczyć z ruskimi ba nawet ruskie które nie zgadzają się z putinem walczą po stronie ukrainy i ich oddział wchodził do kurska.Natomiast strikte nasz wojsko nie walczy w ukrainie.Musimy bronić granic Europy i zabezpieczać przerzut broni uczestniczymy ale nasze zadanie są inne i tu konfa czy pis robią z igła widły.
0
@lucca87 dobrze ze real wygrał o coś będzie mecz
0
@NeroTFP1 cóż te pisowskie cwaniaczki chorowite Ziobro chory matecki chory z Romanowskim też coś było. Kto następny;)
0
@mekston karola za mieszkanie źle ocenia 75% ....a afer ma więcej.Widac że nie ma z czego brać bo mentzen traci i z każdym sądażem ma mniej.
0
@jacobFCB jak kompa wygląda 10 lat - ;)
0
@gumaz transfery ida w 2 stronę potem Morawiecki przytula tanio działeczkę.Karol na wnuczka zawija mieszkanie potem daje to Kościołowi lapoweczke a potem wierni głosują na Karola;)tak się kupuję głosy;)a i tak jak nawet odda zawinięte mieszkanie i nie będzie prezydentem to pojedzie jako europoseł i szybko odrobi i pewnie sobie tanio odkupi jak sprawa przycichnie jak morawiecki tanio od kościoła kupił.
0
@draxidox piszesz do kolegi z pracy;)
2
No proszę
https://wiadomosci.wp.pl/najwieksza-deportacja-gruzinow-z-polski-stanowili-zagrozenie-7156667661851136a
0
Świetny zawodnik gdyby nie kontuzje ten tah byłby znakomity szybki silny wysoki potrafi rozgrywać.Martinez jest kompletnie nie przyszłościowy. Nazwa najwyższy obrońca to 188 tah 195cm.Sorlot 195 cm inter ma 3 zawodników 193cm....tah by tu podniósł wzrost obrony i siłę.
1
@kamiVeB tzn i konfa czy pis znane są wytwarzania problemu którego nie ma;) my nie wyślemy wojsk bo ruskie mogą przenieść część armi do bialorusi i wejść status i kakiningradu do Polski oraz zabezpieczamy teansporty my uczestniczy w tej akcji ale nasze zadanie jest w Polsce transporty i zabezpieczamy granicę w ue.Opowiesci o wysłaniu żołnierzy to brak zrozumienia sytuacji i zadań. A to ze pisowcy wysłali liludzi no cóż ściągali emigrantow z bazaru za kasę hipokryzji nie brakuje.Generalnie Polacy poszli tam walczyć kto chciał chodź nie jest oficjała decyzja rządu i oni z tym nic wspólnego nie mają.Ale pis czy konfa robią zamieszanie z powodu 1 tury.A sami są hipokrytami kaczynski chcial wojskowo wejść do ukrainy i proponował to na początku wojny to mu powiedzieli że chce e wojnę wywolac
0
No i dobrze niech powalczą przynajmniej nudno nie bedzie
0
Powodzenia chlopie o i lewy będzie grał
0
@D10SLEO ale którym rządem? Po drugie jego nie podejrzeaa jeden państwo tylko 2 państwa.Bo jedno ok ale 2 .zakazy wjazdu to śmierdzi na kilometr.Jego poprzednik z lewych ją zdobył poparcie......sąd go wykluczył śmierdzi to Rosja na kilometr.A nawet jak są takie podejrzenia to żadne oartie nie powinny mieć z nim relacji.Bo uczestniczymy w wojnie z Rosją.A jego status jest podejrzany.
0
@Kgorecki2500 wiesz jakby Ukraina go podejrzewała ok można się zastanawiać ale tu masz 2 państwa które go o to podejrzewają. Facet ma zakaz wjazdu.Zresztą jego nieznany poprzednik też o mało nie wygrał z lewych kąt.Śmierdzi Rosją na kilometr...
0
@GTBTP myślę że jedno państwo to można się mylić ale 2;) na dodatek jego poprzednik kompletnie nie znany też wygrał przez kombinacje trefnych kont.To jest istotne miejsce bo przez Mołdawię ruskie mogły by wejść na plan.Dkatego usa stworzyły tam największą bazę nato i sprzedają im sprzęt f35 abramsy itp.Byloby dziwne jakby ruskie nie probowaly wstawić swojego kandydata.Zreszta u nas też mieszają tylko dziś było podpalenia w Poznaniu. Zamknęli konsulat w Krakowie za podpalenia i masz takiego Maciaka.....
1
Kurcze Nawrocki na swoim wiecu spotkał się S imonem który ma zakaz wjazdu do Moldawi za destabiluzacje kraju i ze jest potencjalnym agentem Rosyjskim który miał kontakty ze służbami Rosyjskimi.
Także z powodów kontaktów ze służbami rosyjskimi nie może wjeżdżać do ukrainy.W sumie czemu nawrocki nie pojechał di Putina na paradę wojskową.Po co się tu kryć.Powien ze swoimi się trzymać.No ale pierwszy ruch zrobił za rok obrady w Rosji nieor przepuści.....
https://www.tvp.info/76026187/rumunski-polityk-simion-aur-z-zakazem-wjazdu-do-moldawii
0
@RafiVeB or notariusz tylko karol okłamał notariusza
1
@PW27 chyba cię pogięło człowieku.
Po pierwsze jest trudniej bo za pis
Inflacja była 17% bazowa ponad 10% średnia inflacja w ue na którą plujesz była jedno cyfrowa. Gdyby nie dopłaty do energii miałbyś inflację jak u Orbana 25% .
Poprzez wprowadzenie ponad 30 podatków zakończonych wielkim wałem spadliśmy w rankingu na 10 miejsce od końca do prowadzenia biznesu wśród krajów dający 70% światowego pkb.
Na dodatek gówniany pis blokował kpo po to aby być bezkarnym i swobodnie kraść.Efeltem było nie zreformowanie energetyki.Ale brak kpo to nie jedyna kasa która pis nie wykorzystał do zmiany energetyki.Kase z ets przejadł a mógł inwestować w oze aby obniżyć ceny energii zostawił nas z fatalnym miksem węglowym co kosztuje.Dopuero teraz zmienimy miks bo budujemy farmy turbin wiatrowych na morzu oraz bajwiekszy magazyn energii i średnie magazyny energii za 70 mln zmieniamy sieci.
Tego nie zrobił pis i orzez. Zmianę sieci prawnie blokował rozwój fotovoltaiki a regułą h blokował rozwój turbin wiatrowych. Odpowiedzialny za ten proceder jest poseł suski i zalesia.
Następuje obecnie wzrost znaczenia polski na arenie międzynarodowej dla Amerykanów jesteśmy przykładem a budowana armia powoduje że się z nami liczą. Obecnie mamy rezydenturę w ue.Podpusaliśmy umowę o współpracy wojskowej z krajami skandynawskimi o kontroli Bałtyku.
Z Francją czeka nas podpisanie umowy z Anglia i Niemcami.
Dodam że Niemcy są odpowiedzialne za dostarczenie amunicji i rakiet do
F35
Apache
Abramsów
Himarsow
I akltyleri
Jeśli bedzue wojna zapasy szybko się kończa a Niemcy w sakonii budują najwiekszą w Europie fabrykę. Jak myślisz jak będzie kolejka kto by dostał szybciej amunicję tusk czy może mentzen albo kaczynski;) Pozatym mamy z nimi największa wymianę handlowa a nowy kanclerz wpierw wybrał się do Warszawy i Paryża mówiąc że dla niego jest to strategiczne.
Kłamstwem jest stwierdzenie że za Polskę odpowiada tylko koalicja rządzących parti.
To nie jest prawda
Rządzi także pis i odpowiada również za to co się w Polsce
Prezydent pisowiec - duda
Nbp- rządzi pisowiec
Tk- rządzi pis
Sąd najwyższy- rządzi pisowiec Manowska sa neosedziowie i izba
Pkw - rządzi pisiwoec
Zatem za państwo idpowiada koalicja rządzących a druga polowe ma pis.Bynajmnoej to co jest po stronie pisu to jest sabotarz państwa.
0
@RafiVeB no nie wiem czy czy można mieć większe jak sam nawrocki potwierdził ze kwota nie została zapłacona i oszukał notariusza bo duża kwota pieniędzy dana panu Jerzemu byłaby dla niego niebezpieczna więc dawał jemu w ratach.Niestety wszystko jest na gębę i nie jest wstanie udowodnił że wszystko zapłacił. Obecnie rada notariusza bada to sprawę i wyda orzeczenie w tej sprawie. Krótko mówiąc sam karol powiedział że skłamał notariuszowi.
0
@Ojciec5tkidzieci no nie pierdla.... człowiek......;) już qrqa. Ke wiesz co masz wymyśleć;)
Większy awans zaliczyłby karol bo prezydent Warszawy jest wyżej niż prezes IPN.Nawet na tym polu karol zyskuje prywatnie więcej.Chodź to co mówisz to więcej niż nadużycie
0
@RafiVeB
Chłopie dalej trzaskowski nie skorzystał na tym prywatnie a nawrocki przytulił mieszkanie i zarówno on jak i sztab wielokrotnie kłamał łącznie z notariuszem.
I dlatego
Według ibris
33,7 proc. Polaków oddałoby swój głos na kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego — wynika z sondażu. Karol Nawrocki, kandydat Prawa i Sprawiedliwości, uzyskałby 21,6 proc. poparcia, a Sławomir Mentzen z Konfederacji zamknąłby podium z wynikiem 11,8 proc.
Ludzie widzą i oceniają. Nawrocki to nie ma poparcia nawet we własnej parti.
Ba jak on zaczynał to miał 22% teraz ma mniej niż zaczynał......
0
@FcPortoFan1999 trochę tak plus przystawki;)
0
@Transu96T. chlopie o Andreasie mówią wręcz szklanka ale dobrze weźmy go ma 187cm vs 195 cm Sorlota;)
Nie ma ani jednego gościa powyżej 190 cm
Bo i Araujo ma 188 cm. No ale wszyscy chcą go sprzedać.l ale to jest gość który fizycznie jest nie do przepchnięcia ake musi wrócić po długiej kontuzji do formy.
Historia kontuzji Andreasa jest spora na 2 strony;)
https://www.transfermarkt.pl/andreas-christensen/verletzungen/spieler/196948
Historia kontuzji Araujo też jest niczego sobie
https://www.transfermarkt.pl/ronald-araujo/verletzungen/spieler/480267