0

@Pedri16Future ale po co nawrocki który będzie tylko psuł i zagraża kasy z ue .A ta daje pracę dla ludzi rozwój i pkb 3, 5%.Na dodatek pis wprowadził 33 podatki zakończone wielkim wałem. Chociaż dostał kasę z ets na zmiany w energetyce nie zrobił tego .Efekt inflacja 17% a bazowa 11% przy całkowitej ue inflacji jednocyfrowej obecnie bazowa to 3, 5 przy całkowitej 5%.Płacimy za politykę pisu bardzo dużo.Nie dość ze kradli to jeszcze blokowali kasę z ue.
Tu jest wykaz 33 podatków ktore pis wprowadził.Jak ktoś wierzy w podpis karola to jest to podpis naciągacza mieszkania.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podatki-i-oplaty-ktore-wzrosly-w-czasie-rzadow-pis-ta-lista-jest-dluga/tnsg3p7

0

@Kondziubarca wszystko byle nie lichwiarz nawrocki jeszcze se ruski klub wybrał.....

0

@D10SLEO kibol ale Chelsea a nie Barcą....

0

@Bajson po co wystarczy taha 35, 8 km oraz 195cm Mbapoe biegał w meczu z Barcą 34km 3 graczy interu miało 193cm.Martinex ma 182 a Cubarci 184 10 cm różnicy z czym do ludzi. A sorlot 195cm ile bramek wpakował.Nim tylko zaraujo I Andreas może powalczyć.Chodź Araujo chyba jest silniejszy ale w formie bo jest po kontuzji.
Cubarci
1Rozegranie
2Ofsajd.- dobry choć Mbapoe już to rozgryzł 3 bramki strzelił
3 .brak planu B jak mu pułapka nie wyjdzie
4 niski do i walki z rożnych 184 cm

Nadaję sue do obrony niskiej ale z oartnerem powyżej 193 bo sa wrzutki
Do wysokiego presingu za wolny
P
MARTINEZ
To samo tylko parametry jeszcze gorsze.
Nie powinien występować z Martinezem bo nie ma komu czyścić ich błędy i mamy sporo remontad przez to.

Araujo I Andreas
Andreas ma wszystkie parametry odpowiednie do wysokiego presingu natomiast problem to kontuzje

Araujo w formie nie do przejścia obecnie po kontuzji do wysokiego presingu.
Szybkość odpowiednią wzrost siła również.
Rozegranie słabe być może jak dojdzie do formy się poprawi
Problem to kontuzje z Andreasrm to najlepsze połączenie bo ten rozgrywa.

Tah ma wszystkie możliwe parametry.

0

@Arekvip no nie z interem w pierwszych polowach Cubarci z Martinezem zawalili w 2 meczach 4 bramki .Araujo 1.
I cubarci ma 184 cm Martinez 182 cm trzech piłkarzy interu ma 193 cm to autostrada d o bramki Z rzutów rożnych.Obaj biegają 31km i 33km Mbappe w klasyku biega 34km strzelił 3 bramki I o ile w 1 meczu łapałi go na spalone to w ostatnim wyciagnoł wnioski i woskowałem 3 bramki.Z czego ostatnia to babol Martineza.Problem jest taki ze obaj są tak wolni ze jak zrobią pułapkę to nie zdążą dogonić zawodnika I naprawić błąd.A co z Andreas ma 188cm czyli większe zasięgi biega 34km co się stalo popełnił błąd dobiegł do uciekającego zawodnika i wslizgiem wybił piłkę.Jak Cubarci to samo chciał zrobić w meczach z interem to był za wolny i był karny.Oni nie mają planu B.Araujo jest po kontuzji w topie go nikt nie orzedryblowal ma większe zasięgi I 34 km.Ale musi przejść zwyczajnie presezon którego nie miał i zrobić formę.A on obrazu wszedł w 2 rundę.

0

@GTBTP ale po co konfederacji pis.Lepiej niech pis sie skończy i być samemu na prawicy.Pis wprowadził 33 podatki zakończone wielkim wałem .
To przeciwieństwo konfy

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podatki-i-oplaty-ktore-wzrosly-w-czasie-rzadow-pis-ta-lista-jest-dluga/tnsg3p7

1

Matko on się nie nadaje na zespoły z pół fi alow ligi mistrzów. Jego wyprzedzają zawodnicy z piłką taki Dembele czy Mbappe to miazgę z nim zrobią a z jego wzrostem 182 to jakie ma szansę z zawodnikami in temu 3 182 z nim będzie trzeba robić remontady....

1

@bartulek98 ja pamiętam go na tle viniego i innych szybkich graczy w defensywie radził sobie słabo .Miał tu sufit.

0

@GTBTP i od tego pis walnąć 33 zakończone wielkim wałem:) przepraszam mało i było.Zainwestowali w oze aby spadły ceny energii?nie a doskonale wiedzieli jak funkcjonuje ets ze cena rośnie.Orzejedli kasę z ets i blokowali kpo aby być bezkarnym.Poskanka zaleska i poseł suski blokowali regułę H
Nie wykorzystali kasy z ue z ets na midernuzacje sieci następowały odłączenia.To prawnie spieprzyli fotovoltaike zamiast zwiększyć możliwości systemu.Obnizenie emisji zwiększyło by ceny energii.Dopuero teraz budują na morzu turbiny wiatrowe największy magazyn energii. Elektrownie szczytowo pompowe.I jedt program średnich magazynów energii dla turbin wiatrowych.Efekt był taki ze inflacja całkowita za pis wyniosła 17% przy pełni władzy!!!! Obecnie 5% .Prawda jest taka ze gdyby nie dopłaty do energii to było by jak u Orbana 25%.powiesz wojna.Noestety bazowa inflacja wynosiła 11% czyli to za co idpowiada rząd.Bo nbp ma z tym walczyć.Porążja i rządu pisowskiego i nbp który ma z tym walczyć.Dodam że całkowita srednia inflacja w ue byla jedno cyfrowa.To katastrofa obecnie bazowa jest 3%.....porównujesz wcześniejsze czasy kiedy budowaliśmy infrastrukturę potrzebowaliśmy na wklad aby budować i był to początek transferów z ue biorąc pod uwagę 2025r.Deficyt oddawany za po w 2015r był pod kontrolą i nie obejmowała nas regułą wydatkowa.Pis dostał finanse w porządku a oddał z droga energia z państwem gdzie były przez lata dodatkowe transfery z ue. A mimo to nie zreformował energetyki przedsiębiorstwa bankrutowaly i jzostawił ogromny deficyt.Gdyny nie tusk bylibyśmy w trybie ograniczonych wydatków.
Sory !ale rządy pisu to kompromitacja!!!!!
Nie dość ze kradli to jeszcze blokowali środki z ue.Czyli nie dość ze lupali państwo to jeszcze blokowali przyjście kasy.Nuebywala bezczelność.postawa anty Polska.Za to powinni dostać 25 lat....

0

0

@GTBTP spoko wróci pis I znów dojebią 33 podatki zakończone wielkim wałem.A warunki do prowadzenia spadną na 10 miejsce od końca wśród krajów dających 70% pkb.A współczynnik inwestycji spadnie z 20 do 16 przy wzroście w ue do 22


A to wykaz 33 podatków które pis wprowadził
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podatki-i-oplaty-ktore-wzrosly-w-czasie-rzadow-pis-ta-lista-jest-dluga/tnsg3p7

1

@Bilon87 raczej tak to nasz najlepszy obecnie obrońca.

0

@BorzyKrzys
Nie no skąd;)
pis wprowadził 33 podatki zakończone wielkim wałem.
Warunki do prowadzenia biznesu spadły na 10 miejsce od końca w krajach przynoszących 70% pkb.

Nawrockiemu można wierzyć jak z mieszkaniem ;) jak i Bielanowi.Nawrocki tylko prawdę mówi;)

A to wykaz 33 podatków które wprowadził pis.W ramach jakby ktoś nie oamiętal czym był pis.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podatki-i-oplaty-ktore-wzrosly-w-czasie-rzadow-pis-ta-lista-jest-dluga/tnsg3p7

0

@nosiu95 nie ma znaczenia jak Barcą nie miała ich do dyspozycji .3 puchary wygraliśmy tylko dlatego ze mamy szeroki skład i mądre trenera.Ale też pewne rzeczy zrobił kouman z xavim które dały podkład pod to co zrobił Flick.Zrobiliśmy progres do przodu bo po ko tuzjach taki de Jong poszedł do góry czy W końcówce fermi Balde torres ale i Eric czy nawet Martin pedriego czy Raphini albo Yama nie liczę.
Siły mieliśmy bo spora część zawodników wróciła po kontuzji od listopada i grudnia nie grali cały sezon.Dali nowe siły zespołowi. Mam nadzieję ze Bernal będzie dużym wzmocnieniem.


0

@mleczak77 sory to ja sie do ciebie odezwałem;)
Proszę cię jeśli twierdzisz ze putin nie jest zbrodniarzem to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać i skończ już z przekazem putina .Bo twoja wiarygodnosc się skończyła.

1

@blakkudium pewnie jak mu gavi wskoczył ;)

0

@mleczak77 każdy kraj ma czarne karty łącznie z nami czy coś się dzieje tak rusek chce odbudować imperium I to putin jest nazwany zbrodniarzem a nie zekenskim i to jego ludzie pokrywają dzieci niszczą miasta ginie od groma jego żołnierzy a nie odwrotnie .Trochę się opamiętaj się z tymi stwierdzeniami bo niedawno wywaliliśmy ruskich żołnierzy i może młody jesteś tych czasów nie pamiętasz i nie wiesz o czym mówisz i co zrobiła komuna.zdkatego stąd słyszę żenujące wypowiedzi w stylu nudne to.Takie masz poglądy przyzwyczajaj się
....Może jak zmądrzejesz będą mówić inaczej na dziś jest jak jest....chodź jeśli jesteś Polakiem to twój komentarz jest zwyczajnie smutny......w która stronę to oanstwo idzie

4

To nie jest prawda ze Barcą miała mało kontuzji
1 ter stegen
2 bernal
3 kounde
4 Martinez
5.Casado
6 de Jong
7 fermin Lopez
8.Bernal
9 Ferran Torres
10.Rober Lewandowski
11 Ansu Fati
12.Gavi
13.Pedri
14.Pablo Torres
15.Balde
16Andreas Christensen
17.olmo przewlekłe kontuzje
Tu nie jestem pewien czy i Raphinia i ostatnio Cubarci nie był kontuzjowany.
Na mój poza Martinem Pau toresem i Szczęsnym i Penią wszyscy mieli jakieś kontuzje.
Dlaczego Barcą miała dołek bo zbiegły się powroty z kontuzji.
1 fermin
2 balde
3gavi
4 pedri
5Araujo
6Ferrari Torres
7 lewandowski
A z drugiej ci co ciągnęli wózek byli zmęczeni bo nie mieli zmienników.
Czyli jedni byli zmęczeni a drudzy wracali po kontuzjach.
Obecnie po kontuzji wraca Araujo i trudno aby jak wrócił w grudniu gdzie powoli wprowadzał go Flick bez oresezonu opanował spalone. Om wraca do formy po kontuzje.Kiesdyś był nie do przedryblowania i musi do tego wrócić.Cubarci z Martinezem mieli mniej zdrowotnych kontuzji.
Też Gavi do formy nie wrócił poza walką w ofensywę jest przeźroczyście.Fermin Lopez wpierw po kontuzji tylko walczył potem pojawiły się asysty do Roberta i masę nieskutecznych strzałów i dopiero od el Clasico pojawiły się bramki i można stwierdzić Fermin wrócił po kontuzji.Zarowno Fermin z Gavim wrócili przed Araujo I trudno oczekiwać po Araujo formy.Zwlaszcza bez preseonu.Gavi mial najdłuższa kontuzję to jeszcze potrwa za nim będzie więcej dawał w ofensywie.Obecnie do formy dochodzi Balde bo 2 kontuzji i Robert po 2 albo i 3 kontuzji.Gdyby nie kontuzjeBalde , Araujo I Andreasa i Kounde wygralibyśmy z interem.

0

No i co z tego z interem I Realem villarealem traciliśmy na potęgę bramek potrzeba szybkich i wysokich obrońców którzy potrafią rozgrywać jak tah czy Andreas.Inigo i zcubarci aą za wolni I za niscy spierza spalony nie zdąża za zawodnikiem.Andreas potrafił naprawić swój błąd.Martinezowi uciekają zawodnicy z piłką. Owszem Mbapoe na początku dawał się łapać na spalonych.Wyciagnoł wnioski i 3 gole wsadził.....

0

@Barcanajlepszyteam i jeszcze jedno uważam ze Ukraina powinna sama decydować z kim trzymać do jakich organizacji wejść.Jesli pozwolisz decydować o tym komuś innemu to wszyscy mamy problem

0

@mleczak77 ale po co ?pomiędzy nami a ruskimi jest Ukraina która może nam pomóc co mówił zekenski ze się stawią.Po co chcesz orać kogoś kto chcę Ci pomóc. O ile nie jesteś ruskiem bo wtedy teza ktora mówisz jest oczywista.

0

@Barcanajlepszyteam nie myślę ze to ty jesteś naiwny w kwestii ruskich oni mieli być w 4 dni w Kijowie czy 7.;) mieli nawet w czolgach mu dury galowe;)Jeśli znasz się na wojnie to powinieneś wiedzieć że im bardziej w głąb terytorium wroga to trudniej z logistyką.A oni po drodze pala wszystko.Tylko Polska hak diataniemy bron w calości będzuemy bardzo trudnym przeciwnikiem nievmówię o reszcie.Wiem na czym pracują usa I poczytaj sobie o nowej tarczy której putin się obawia O projektach związanych z laserami bronią hiporsenicznej o f47 .Ruskie nie mają nawet samolotu w oelni 5 generacji tylko 4, 5 chodź wypuścili ze sztuczna inteligencją samolot.Problem jest w szkoleniu pilotów.Polot nato szkoli się ricznie w krotnie dłużej ootrafi walczyć w grupie u ruskich nie ma na to kasy .Stracili sporo doświadczonej kadry szkolenie pilotów to 5 latW tej chwili Amerykanie maja przeciw atomowych 2 bazy w rumuni i Polsce.Nie mam wątpliwości ze ysa będą chciały te bazy chronić a trump będzie chronił i Polskę To samo demokraci usa sprzedają nam broń elektrownie atomową maja tu żołnierzy i swoje interesy.technologicznie wymieniają lotniskowce na atomowe łodzie podwodne na zumwaktach instaluja broń hipersoniczna i lasery zmieniają na nich uzbrojenia.Zienili bombowce to już 3 generacja te ridery.Poniewaz kontrakt na f47 zrobił Boeing, Norton ponieważ opracował nad prototypami 6 generacji planuje robić rozszerzenie do 6 generacji f35.W teorii możemy mieć te samoloty podniesione o 1 generacje.Dalej Polska potrzebuje jeszcze jedna grupę f35 I być może te będą po tych zmianach bo jest kolejka na nie i musimy kupić samoloty przewagi powietrznej f15ex.Ktore sa szybko dostępne.jeśli zostalibyśmy zaatakowani orzez ruskich zgodnie z tym co powiedzieli Ukraińcy pierwsi się stawią.jeśli dostaniemy broń zrobimy to co mamy zrobić amunicję rozpoczynamy też produkcję koreański polskich czołgów k2 i powstała amerykański niemiecka spółka do brodukcji amunicję i rakiet w saksoni Di f35, Abramsow himarsow i Apachy po to aby nie czekać na dostawy z usa.I Europa zainwestuje te 800mld w rozwój przemysłu wojskowe.To ruskie i usa zrobią sobie bardzo poważnego konkurenta na rynku broni co iznacza mniej wplywow dka Risji.A skończą się rezerwy złota Europa się odetnie od ruskich surowców.A nie wiem czy wiesz u ruskich to funkcjonuje tak ze każda rodzina gdzie giną albo walczą żołnierze dostają kasę to kosztuje. Zkoszty sa ogromne.Dodatkowo sama Europa tworzy tarczę gdzue my tam będziemy i uzupełnimy o pociski przeciw atomowe.Niemcy już kupiły.Arrow 3 o ile pamiętam.Rosja będzie walczyć do końca roku będzie potrzebować 5 lat aby wrócić do jakiś zasobów ale nie możliwe będzie mieć tyle czołgów a stracili 4 tys.+tyle wynika ze zdjęć.Nie będzie stać ich na dłuższe prowadzenie wojny.Putin już im powiedział gospodarczo będzie ciężko ci co do roboty sa na wojnie......Ukraince też nie stoją w miejscu zasięgi dronow sa coraz większe.Ostatnio morski dron zdjął miga.Maja zasięgi 3 tys zaczynali od 500km.Podoalenia w Rosji też robią swoje.Maja lipna broń tracą kontrakty orzejmuja je Europejczycy a takie indie zaczynają stawiać na siebie.Traca rynki zbytu na broń i surowce a i to z uwagi na atom czy oze się zmniejsza.Alternatywy brak....Zaatakowanie nato sorry nie żartujmy;) nie poradzą sobie z Polską i Ukraina jakbyśmy broń dostali.a w 2027r będzie to już nieźle wyglądało.

0

@DosqD
To bzdura bo ktoś musi chronić Rzeszów jalingrad i granice Białorusi. Obecnie państwa europejskue nie rozważają polski pilnującej granicy ukraińsko - rosyjskiej.Powiedzuał to też kanclerz Niemiec. Co jest w interesie Niemiec bo pomiędzy Kaliningradem i Bialorusia jeśli wkroczyłyby wojska risyjskue byłaby armia Polska.Żadna armia z granicy wschd nato nie pójdzie do ukrainy bo skupi się na ochronie wschd granicy a my graniczymy z Rosją z Ukrainą oraz musimy pilnować Rzeszowa Będziemy pilnować fortyfikacje które budujemy na granicach z Białorusią oraz Kaliningradem.Obecnie w ukrainie nato nie walczy każdy żołnierz jest wypoczęty.A w ukrainie nato nie używa swojej broni.Jeden okręt na Bałtyku usa który był jest wstanie zniszczyć Kaliningradem Oetersburg i Moskwę. Posiada na pokładzie 70 tomahowków także z głowicami jadruwyni.W wojnie nieuczestniczące nowe czołgi helikoptery f22 i f35 oraz b21 rider ktore sa 6 generacja bombowców.amerykanje będą mieć 150 takich a tylko 5 jest wstanie zniszczyć największe ruskie miasta jednocześnie i nikt o tym nawet nie będzie wiedział.Orzez 3 lata wojny ruskie do końca roku stracą swoje rezerwy potem nie będą wstanie walczyć stracą całe złoto na woj e itp.Zadna armia nie walczy a Europa zbroi się na potęgę gdybyś wiedział jak zbroi się cała flanka wzchd od Bułgarii po Norwegię to jakbyś był wstanie wojny..Reszta też idzie w tą stronę.Rosja straciła wiele systemów ktore nie jest łatwo odbudować jak pancyr samoloty radary 24h zniszczono masę technologicznych rzeczy na terenie ruskich jest więcej dziur więc coraz łatwiej orzycjodzi atak na różne części Rosji.Obecnie ich bombowce stacjonują 4 tys km od ukrainy bo Ukraina ich razi na 3 tys km każdy atak tym sprzętem to większe zużycie i większe katastrofy samolotów które ciągle się zdążają z uwagi na brak części.Nie długo o janibaluzm sprzętu będzie ciężko.Z demografia też będzie słabo.A trzeba będzie utrzymywać ludzi bez nóg rąk itp koszty będą rosły......Pamiętaj ze armia nato wypoczywa nikt nie zginął.A ruskie nie walczą z całym potencjałem z nato.Tylko z częścią.Czy ruskie po tej woj ie zaatakowały by nie Polskę tylko nato nie.bo to jeszcze jest turcja dojdzie japonia która ma kosę o Kuryłek australia która na potęgę jest uzbrojona.To byłaby miazgę.

0

@Dosq nie nikt nie wejdzie w konflikt z nami to mrzonki

0

@Barcanajlepszyteam nie muszę my mamy taką strategue:)

0

@xvcWinterSoldier i jeszcze jedno gdyby Ukraina weszła do nato i Rosja weszła by do Ukraina Polska nie wejdzie do ukrainy zrobią to inne wojska Polska będzie pilnować dostaw Kaliningradu i granicy z Białorusią.. Wejdą inne wojska nato ale nie Polska.Mentzen nie rozumie strategi

0

@Witekk10 znam wytlumaczenie ale pachnie i tak ruskiem.Rusek nie wejdzie do ukrainy jakby była z nato. Z całym potencjałem oni nie dają ukrainie rady to kiepska diagnoza i pujscie na rękę dyktatorowi.Po skończeniu wojny temat powinien być otwarty pierwszy kto ci przyjdzie z pomocą to ukrainiec

0

@Deathwing112Deathwing
Tylko to co mówi to lipa Ukraina ze sprzętem nato plus nato to Rosja nie wchodzi do ukrainy ro sa mrzonki zła diagnoza. Rosja nie może poradzić sobie z Ukraina bez pełnego wsparcia nato.

0

@xvcWinterSoldier ie wiem dlaczego ale za 2- 3 lata sytuacja może zmienić nie należy na przyszłość takich rzeczy robić Ukraina w nato i tak może wejść po skończeniu wojny.

0

Przyznam ze postulat aby Ukraina nie weszła do nato przez Mentzena to jest postulat Putina......Zastanawiające czemu jest tak ważny dla Mentzena ze go umieścić.Pachnie to ruskiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?