0

@rafik300010 na pewno wzmocnieniem będzie powrót Bernala.Moze ktoś po presezonie awansować ze szkółki

0

@Coutinho007 i co z tego w Realu przynajmniej 4 piłkarzy to połowa piłkarza grają tylko atak ( mbappe, rodrigo, vini i belingham)bez presingu.A to jest nowoczesny futbol. Każdy dodatkowy piłkarz do Barcy to bardziej kompletna drużyna .Poza tym młodzi rosnĄ będą coraz lepsi. Nie wiadomo czy ktoś ze szkółki po presezonie nie awansuje do 1 składu.
Laporta jasno mówi my będziemy w regułę 1 do 1.Uważam że będą 2 do 3 piłkarzy.Skrzydliwy stoper i być może bramkarz. Trzeba jasno powiedzieć że transferem do Barcy będzie Bernal który jest kontuzjowany i o niego Barcą będzie silniejsza.

0

@Kapitan9 powinien przyjść tah zostać powinien Christiansen bo to obecnie najlepszy obrońca z uwagi na wzrost i szybkość ale i rozegranie i formę i walkę Cubarci chodź jest wolny i niski i na inter czy sorlota się nie nadaję.Martinez również to samo za rok z uwagi na wiek powinien zostać.Co do Araujo powinien zostać.Jak ma być w formie skoro wrócil po kontuzji ;) taki gavi nie odzyskał formy a wrócił wcześniej ferminowi nie dawno wróciły asysty a dopiero od Realu zaczął strzelać bramki.Araujo wrócił po nich .Czemu miałby przed nimi wrócic do formy skoro dlużej budują formę.Araujo musi przejść presezon.

0

@addept myślisz że oni tego nie wiedzą jest różnica graliśmy w lidze Europejskiej a teraz w LM.Odluczyli nam loże a teraz w maju je oddajemy.Zarabiamy na zespole żeńskim. Qw tym roku dojdzie własny stadion odejdzie wynajem i nie będzie 50 tys a 60 tys potem dojdzie reszta.Barca bez problemu wyjdzie na prostą. Cp roku zespół jest coraz mocniejszy w tym roku będzie jeszcze mocniejszy. A i tak wymiana obrony nie zmieni że Rodrygo Vini, mbappe czy Belingham to połowa zawodnika....tylko atak a gdzie presing....

0

@addept bramkarz espagnolu Barcą jest nim zainteresowana.Terz stegen ma 33 lata za rok będzie mieć 34.Wojtek może być na rok u nas a bramkarza zostawiłbym na rok w esoagnolu z opcją przedłużenia o rok. Potem zależy czy azczesny zostaje rok czy 2 jeśli po 2 latach to Marc ma 35 lat zostaje na rok. I młodu bramkarz przychodzi do klubu rok jest na ławce potem przejmuje schedę.Barva jest tym bramkarzem zainteresowana także Real i inne kluby.Mieszja w Barcelonie więc jest to dobra opcja co do kasy zobaczymy co do luż to kwestia czy nam wcześniej zapłacą w maju mamy fizycznie skończyć i jeśli do tego dojdzie wrócimy do 1 do 1 trzeba poczekać dobrze ze na LM zarobiliśmy.W tym klubie wszystko jest mozliwe

0

@Natenczas na pewno LM pomogła kwestia tych łóż VIP czy wcześniej dostaniemy za to kasę bo w maju fizycznie maja być oddane.Trzeba też rozwiązać kwestie lengleta Fatiego czy pau torresa. Trochę za wcześnie aby na to odpowiedzieć

0

@FloroFloro może być taniej ok ale był wyżej od gaviego i fermina .zchodź fermin dopiero teraz wrócił po kontuzji do siebie pojawiły się asysty do lewego i bramki natomiast gavi musi zrobić krok do przodu bo na razie jest tylko walka.On podobnie jak Araujo też po kontuzji są pod forma być może potrzebują presezonu .

0

Szczesny miał dobre momenty ale w meczach z Interem nie zrobił różnicy .Tutaj bramkarze interu czy psg tą różnicę robili.Dlayego sprawa jest raczej po stronie Marca .
Ja bym kupił bramkarza esoagniolu i wypozyczyłbym ich na rok aby grał.Nie będzie siedział na ławce bo będzie robił to Szczęsny. A espagnol będzie mieć bramkarza każdy tu wygrywa.

1

@Goralkov My nie potrzebuje.y dużo brać taha bo jest za darmo biega 35, 8 i ma 195vcm w kolejce jest Andreas więc podnosimy wzros bo mamy niskich piłkarzy i szybkość bo mamy też wolnych stoperów hak inigo czy Cubarci.Transfer potrzebny a inigo jak pogra rok to będzie dobrze.Juz mu uciekają zawodnicy z piłką.
Drugi transfer to kupić Williamsa na skrzydło i mamy Raphinie z tamalem i Balde którzy mogą robić jako skrzydlowi do tego Wiliams.Na ten sezon to wystarczy jest Eric który może grać na wielu pozycjach .Wróci Bernal.To nad czym można się zastanowić to nad bramkarzem Espagnolu kupiłbym go i zostawił na rok aby tam grał i podpisałbym kontrakt że szczęsnym. Wtedy młody bramkarz by się rozwijał i nie siedziałby na ławce a teraz stegen o rok miałby szybciej do skończenia kontraktu.zkwestia napastnika pomyślałbym za rok.Bedzue stadion inna sytuacja.Sprzdalbym Fatiego , pau Torresa, Pablo Torre bym wypożyczył nad wszystki.i zachowałbym kontrolę.To by było idealne okienko.za rok Rostalbym się z Martinezem .i mamy 4 bardzo dobrych stoperów. Na pewno ze szkółki pojawi się w przyszłym roku z 2 luchodzi albo 1.Nasza kadra będzie kompletna.Można byłoby poszukać kogoś za Martina chodź jego plus to zaczynają mu podania do środka wychodzić i może to punkty przynosić.

1

@FloroFloro ie jest to przeciętny grajek w kluczowych momentach w tłumie potrafił się odnaleźć i strzelić ważne bramki.Potrafi też w trudnej sytuacji podać zachowując płynność akcji.Jak na problemy zdrowotne jakie ma to potrafi dobrze się odnaleźć.Choć ostatnio jest w gorszej dyspozycji ale ma udział w mistrzostwie.

1

Trochę to śmieszne jest fajny zespół niedługo będzie stadion ci przyspieszyć wyjście z kłopotów z tym składem ciężko nie zarabiać na LM do tego rosną rozgrywki kobiet.Ciężko zbankrutować .

0

@arasz1819 dokladniec;) biznes się kręci;)

0

@barcelonaLM ie tani prąd będzie ale nie zbudujesz tego na już .
Obecnie polska firma kładzie kabel pod turbiny wiatrowe i tiramisu zwożą fundamenty pod turbiny.Jednocześnue orzeznqczono 70 mln na remont sieci i wrocławska firma buduje największy magazyn energii w Europie oraz jest realizowany program średnich magazynów w całej Polsce .Zmienisz miks węglowy mniej będzie ets tańszy będzie prąd.To proste na dodatek masz odnawialne źródlo energi.Nie jesteś zależny od ruskich .
Natomiast karol chce stawiać na węgiel czyli więcej zapłacisz za emisję czyli jeszcze droższy prąd....

0

@arasz1819 on nie oddał na cele charytatywne tylko Kościołowi. Który ma spory mająteczek.qzaoewne hak smród się rozejdzie batyr kupi tanio sprzeda drożej .Zarobi batyr i kościół.Morawiecki pokazał z działkami że da się;)

0

@cules100pro sądzę że będą odejścia fatiego Pau viktora wypożyczenie torre 2 transfery zapewne będą.Zobaczymy czy zapłacą wcześniej za te loże.Zarobiliśmy na LM.Powinno być dobrze ta jądra dużo nie potrzebuje.Real nawet jak kupi obrońców to dalej ma 3 lewo skrzydłowych....nie ma rizgrywającego.A ani vini Rodrygo, belingham, Mbappe nie biegają do ptesingu to połowa zawodników.Mają problem nie tylko z tyłu.Jeszcze brak defensywnego pomocnika.Dużo problemów.

0

@Tigermaus ale jakich efektów oczekujesz po 8 latach psucia pis wprowadził 30 podatków zakończył to wielkim wałem i Polska znalazła się na 10 miejscu od końca do prowadzenia biznesu wśród krajów dających 70% światowego pkb....współczynnik inwestycji siadł z 20 do 17 przy wzroście w ue 22.jeśli chodzi o to że jest ciężko to za to odpowiada pis z uwagii na inflację.Inflacja za pis była 17% a faktyczną była jak u Orbana 25% bo pis dopłacał do energii i do dziś to trzeba dopłacać zanim zrobią oze i farmy.A to sushi z Zaleską blokowali budowę turbin wiatrowych regułą h.Blokowali kpo a z tego mogli je zbudować przez 2 lata czy środki z ets przejedli.Wracając do inflacji ona powoduje że ludzie mniej mogą inflacja bazowa czyli ta za którą odpowiada rząd to była 11% czyli z 17% 11% to była polityka pis.Didam że średnia inflacja całkowita w ue to była jedno cyfrowa.To kompromitacja pisu.To że dzisiaj jest trudniej to jest dziedzictwo pisu które obciąża kraj na lata.Do 2030r bardzo dużo się zmieni.Do 2035 dojdzie lotnisko elektrownia atomowa oraz armia będzie uzbrojona.Ale bardzo dużo rzeczy będzie do 2030r od oze w tym ba sieci idą 70 mln.Te porty kontenerowe sztuczna inteligencja komputery kwantowy w Poznaniu i masę innych rzeczy jak drogi.
Niestety to będzie trwało.Nie ma mowy zrobienia praworządności z pisem jako prezydent jest to kluczowe.Pys stwarza zagrożenie dka funduszy z ue a to jest jedyną rzecz która te zmiany do 2030r czy 2035r .Z pisem czy konfederacja będzie trudniej i będzie bardziej zadłużone panstwo.My mamy regułę wydatkowa i tu ta ekipa z ue może o tym rozmawiać i po rozkładać zmniejszenie deficytu.Też obciążenia na wojsko drogi energetykę są tak duże że obniżenie podatków w stylu konfederacji to mrzonki. Za te rzeczy trzeba płacić za broń farmy itp...dziennikarz udowodnił mentzenowi że ich budżet się nie spina.Co do inflacji nawet jak rząd robi rzeczy inflacyjne hak robił to pis inflacja bazowa to 11% to glapinski z nbp stopami odpowiada za walkę.A kiedy stopy trzeba było trzymać jak robili to w ue pis wpływem wyborów on obniżał obecnie ciężko jest zejść poniżej 5% i są to skutki.A teraz jak piwinieobnizyc aby kredyty były tańsze i gospodarkę ruszyć to trzyma stopy bo są wybory i ma być ludziom trudniej. W układzie gdzie i pus ma władzę masz zaciągnięty hamulec ręczny.Ale kto by nie rządził to dziedzictwo pisu warunkuje ograniczenia jazdego rządu.zpo opisu bardzo zaszkodzili państwu i zmarnowali masę pieniędzy na bzdury.Na plus to czasem maja dobre pomysły ale wykonanie dramatyczne mierzeje zrobili dla łódek bo 900 m kanału zabrakło bo w Elblągu rządzi po.Lotnisko dobry pomysł ale orzesjaliwany projekt i nawet nie mieli decyzji środowiskowej obecnie decyzja środowiskowa jest projekt z aktualizowany kupuj 84 samoloty prawdopodobnie airbus bo Brazylijczycy Sue starają grunty wykupują drogi zaczynają budować.Pus na iensje wydał od groma budował nawet ołtarze....Pałac saski wynajęli wierziwiec kupili samochody najęli dużo ludzi i koszty zrobili takie że w Niemczech budowa pałacu jest 49% tańsza. Pomysły nawet maja ale wykonanie to złodziejstwo w czystej postaci.Teraz powrót pisu to była by tragedia dla finansów państwa.

0

@Deathwing112
To jest nieprawda połowa władzy należy do pis
Prezydent pis- sabotaż( tl i weto
Tk - pis sabotaż
Nbp- pis sabotaż
Sąd najwyższy Manowska izba neosedziowie pis
Plw- pis krajowa rada radiofoni - pis
Nie rządzi tusk a zbior koalicyjnych parti

Dopiero teraz jak byłby prezydent z ko odblokują masę rzeczy

Wpływ negatywny jaki zostawił pis jak zadłużenie państwa to będzie naprawione do 2030r bo taki jest plan z komisja Europejska
Czy obniżenie ceny energii jest w toku budowane są odnawialne źródła energii jak farmy na morzu czy największe magazyny energi czy średnie. To będzie fizycznie oddane 2027- 2030r i ceny spadną fizycznie nie jesteś wstanie tego wybudować wcześniej wszystkie inwestycje sa kontynlowane ale kpo wniosło masę inwestycji lokalnych.Podpisujemu umowy wojskowe z panstwami sojuszniczymi za pis to było niemożliwe bo to wrogowie kaczynskiego. Budujemy zaporę wzmacniamy armię.Dolaczamy do tarczy .Wszystkie inwestycje za pis są kontynlowane ale są to inwestycje które będą trwaly kilka lat i tego nie przyspieszysz..Wiele rzeczy się zmienia jeśli chodzi o państwo.Ale na budowę potrzebny jest czas.Nie ma też parti która zastąpi którąś z parti bo konfa to orzystawka pisu a inne to przystawki ko.Konfa z tymi poglądami nie zdobędzie ponad 30 bo jest za skrajna i ma ofertę dla najbogatszych

8

Z wszystkim się zgadzam
Plusy
Andreas na ten moment jest w defensywie naszym najlepszym zawodnikiem jeśli chodzi o stoperów.
Fermin wrócił do pełni formy po kontuzji .Wpierw był bezbarwny ,potem waleczny później przyszły wrzutki np do lewego z czego były bramki.Obecnie wróciły mu gole.

Minus
Kontuzją Araujo
Fajnie jakby gavi wrócił do formy walczy ale fajnie jakby gole zacząl strzelać

0

@Lautaro odbudowaliśmy się bardzo długo zobacz ilu zawodników przeszlo przez klub od czasów Xaviego iniesty Neymara Messiego.....

0

@Stagiryta wystarczy Tah aby podnieść wysokość obrony Martinez góra rok pogra , oraz Nico Wiliams .Odejść powinien fati ,Pau Viktor i wypożyczyć Pablo Torre , Fort ma coraz więcej przebłysków. Jeśli ktoś będzie lepszy od Martina czemu nie.

1

@Gibbon_FCB on powoli wracał do formy potrafi strzelać ale mu nie wchodziły id listopada wraca do formy po kontuzji.Wpierw był bezbarwny potem asysty a teraz gole.Gavi się musi ogarnąć oraz Araujo I olmo musi ustabilizować i zdrowie i formę

0

@ZwyklyKibicBarcy04 jeśli nie osłabimy za bardzo drużyny ściągniemy Williamsa i taha to ta ekipa będzie bardzo mocna .Tah biega 35, 8 przy wzroście 195 byłby najwyższym i najsilniejszym obrońca Martinez odejdzie za rok

0

@barcelonaLM szkoda że nie było ery Sampras - Federer była by to najlepsza era tenisa jeśli chodzi o piękno gry.Sampras był wyjątkowym kotem.Szanuje Djoko i Nadała wygrali więcej ale leży nim byli drewniani.Mieli inne atuty.

0

@Gaucho a ha bym zostawił i Ronalda i taha.Martinez i tak za rok odejdzie jest niski i wolny.A taki inter ma 3 facetów 1 m93 tah ma 195cm.Ronald jest po kontuzji bez presezonu wszedł obrazu na drugą rundę.Dałbym mu presrzon .Niech wraca do formy

0

@RosjaninBut jak taha kupi Bayern Araujo nie odejdzie Flick go chroni.Poza nim nikt nie powalczy z sorlotem czy halandem.....Nie pozbędą się go

0

@jakub1906 ja bym sprzedał Martineza facet ma rok gry jest na najsilniejsze zespoły za wolny za niski i nie jest silny.Rozegranie to nie wszystko.Na jego miejsce sciagnolbym taha.Szybki wysoki a tu na m brakuje umie rozgrywać.
Kolejna rzecz Williamsa bym kupił .Oraz może tego młode bramkarza utalentowanego kupił.didatkow sprzedałbym zfatiego i viktora.Tesztę bym zostawił.Moze Pablo Torre bym wypożyczył.Wraca Bernal.

0

@barcelonaLM dobrze ze to zgłoszono .Próby ingerencja w wybory jest niedopuszczalny .Tak jak przyjazd ruskiego Simona bo to jest facet podejrzany o relacje z ruskimi służbami i z tego powodu ten kandydat noe powinien przyjeżdżać do Polski ingerować w wybory.On nie może wjeżdżać do moldawi I na ukraine.Co robił pisowski kandydat na prezydenta w jego towarzystwie.Obecnie jesteśmy krajem przy frontowym i ingerencję będą następowały i trzeba to odcinać.

1

@LOPEZ16

Gdzie zawarto takie porozumienie? Bo jakaś dezinformacji szerzysz.To nie jest pis które sprzedawało na bazarach wizy oraz ściągali informatyków z Rosji czy Białorusi.

A co do faktów

Na dziś deportowano z Polski 3 tys osób wyrzucono niebezpiecznych Gruzinów
https://wiadomosci.wp.pl/najwieksza-deportacja-gruzinow-z-polski-stanowili-zagrozenie-7156667661851136a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?