0

@FcPortoFan1999 dokładnie jest tak mówią. Zna dodatek partie które mówią o tym są przystawkami.W usa są 2 partie i tak jest od lat.

0

@FcPortoFan1999 Skoro maja dość to czemu wygrywaja;)Poza tym biorąc pod uwagę pis trzeba brać przystawkę - konfederacja bo to koalicja i nawet w 2 turze liczą już głosy konfetti na Nawrockiego .konfę trzeba liczyć jak solidarną polskę taką przystawkę.

0

@Transu96 Eric Garcia 182 cm
Inigo Martinez 182
Cubarci 184cm
Kounde 180bcm piszę bo to też stoper

Sorlot 195 cm
Jjak myślisz który z tych panów wziąłby go na plecy? Skoro i Arauho out jak chcą wszyscy a Andreas jest często kontuzjowany.
3 zawodników interu Mediolan 195 cm
Tah 195 cm i 35, 8 km oraz świetnie rozgrywa.

0

@Who_you_mam ich problem to brak obrony napastników, brak Krossa słaba obrona i zgadzam się że bramkarz to ich najlepszy zqwodnik.

0

@bsluszniak a ja bym.piczekal z Araujo na presezon on obrazu wskoczył na 2 rundę dka mnie nie jest optymalnie przygotowany do gry po długiej kontuzji

0

@kamiVeB na pewno będzie lepszy od puci który twierdzi że chiny wyobywaja więcej o 30% niż światowe wydobycie węgla;) albo twierdzi że Polaków jest 60 mln.Kompletnie nie ma pojęcia o liczbach....;)

0

@arasz1819 a to tak;)

0

@Eto'o9 R10 jeśli tah odejdzie do bayernu to Araujo nie idejdzue.Też wydaje mi się że de Jong podpisze umiwe i zostanie.Moze odejdzie ktoś gavi albo Fermin.No i odejdą zawodnicy rezerwowi .

0

@arasz1819 na dodatek twierdzi że są 2 pucie i zawsze były.Co ciekawe stwierdził że on tak mówi na swoją żonę.Czyli co Batyr ma dodatkowa babę na mieście.I jakby był prezydentem to która pucia byłaby 1 pucią;)

0

@Szmulek wiadomo że dezinformuje a mamy niby głosować na gościa Nawrockiego który przejol na wnuczka mieszkanie;) oszukał ludzi w debacie i oszukał notariusza i nie opiekował się facetem chociaż się zobowiązał.Dostal mieszkanie ivsajonara nie wiedział że gość jest dps.jeszcze ma kompletnie inne zeznania niż sztab i masę wersji.

4

@kamiVeB chyba kpisz on nie przytulił żadnego mieszkania i nie uzyskał żadnej korzyści prywatnej za to nawrocki przytulił mieszkanie na wnuczka oszukał w debacie ludzi oraz. Otariysza sprawa jest w prokuraturze.
Co do tej pisowskie historii to tej rodziny o której mówi się o wysiedleniu tam zmarła babcia ktora .igła umowę a rodzina która tam mieszkała u niej nie miała żadnych praw do tego mieszkania żadnej umowy z miastem nie spełniała też finansowych kryteriów bo trzeba też spełniać kryteria aby umowę podpisać aby płacić czynsz.Musisz się wykazać dochodami przez kilka miesięcy.Ta rodzina tego nie spełniała.qmieszkala tam na przyslowiną mordę.Jednocześnie jak pozwoliłbyś im tam mieszkać miasto łamało by przepisy.Z drugiej strony pozbawiłby inna rodzinę prawa do tego mieszkania które byłoby w trudnej sytuacji ale spełniała by kryteria aby móc mieszkać.Chce też powiedzieć że pis ograniczał przez podatki budżety samorządów przez podatki w wielki wale a Warszawa musi płacić janosikowe a budowa metra pochłania większość budżetu.Dlayego wiele inwestycji jak most remont mostu Poniatowskiego zostały przesunięte przez kombinacje pisu.Podobme problemy były w Polsce.Dpatego samorzady popierały trzaskowskiego.Pis chce odbierać samorządom kasę obciążył je płatnościami za pensje samorzady maja też swoje ograniczenia.Obecnie rok temu jak ko doszło do władzy zrobiono reformę i samorzady dostały na działalność dodatkowo 25mld które im pis zabrał.Trudno abym zagłosował na Nawrockiego który na wnuczka orzejol mieszkanie nie żartuj.Poza tym ma nie jasne kontakty że światkiem przestępczym i z nim nie zreformujesz praworządności i chłop będzie blokował jak duda albo odsyłał do pseudo tk.
Na cholerne mi prezydent do usa pojechał psuć relacje Polska usa I skarżyć że ich słusznie do pierdla za afery chcą wsadzić i stwierdził że wojskowe sojusze europejskie są przeciw usa .A one to jest dokładnie to czego wymaga trump wzmocnienia wojskowego Europy i są w ramach nato.Pus chce postawić tylko na usa a obecną władza stawia i na usa I na sojusze europejskie w ramach nato.Na cholerę mam głosować na partie ktora ma tylko plan a.Ba sabotuje relacje z Niemcami a to Niemcy z usa będą produkować amunicję konkretnie w saksoni do
Abramsów
Apachy
himarsów
Altylerii
F35
Jeśli będzie wojna to zapasy broni szybko się skończą i to właśnie Niemcy będą dostarczać w Europie amunicję i będzie to największa fabryka amunicję w Europie.
Kolej a rzecz Niemcy budują europejska tarczę ktora będzie chronić orzeciw pociskom balistycznym (atomowym)
My nie mamy możliwości na ten moment obrony przeciw pociskom atomowym.Dopiero tak będzie jak wejdziemy do tarczy.Mamy też z Niemcami największe obroty handlowe.
Na cholerne mam głosować na obóz który niszczy i nie buduje relacji z sąsiadami.Ok konfederacja buduje relacje z niemieckim afd tylko że oni są przeciw tarczy za nord streamem i uważają że Berlin to centrum Niemiec czyli znaczy to ze Katowice Wrocław Świnoujście szczecin tiemcy.
Na cholerne mam głosować na kandydata pis który niszczy oprócz usa nasze relacje bo wojują z uea tam mamy sojusze wojskowe.Podpisalismy umowę wojskową także bedziemy nwzajemna kupować broń.Za chwilę z wielką Brytania i Niemcami.. Po co mam głosować na sabotarzystow jak trump i usa są kompletnie niepewne i może być tak że będziemy liczyć na europejskie sojusze w tym skandynawskie plus turca ale i Japonią.
Podsumowując wolę ludzi z planem b a nue ludzi którzy mają sojusze z ruskimi partiami jak afd orban le pen czy simon który ma zakaz wjazdu do moldawi czy do ukrainy.

0

@!urek ale jakim Smoleńsku?
Przecież ruscy tam nic nie robi.Kaczor robi na tym punkty wyborcze nic więcej.To zwykła gnida.Co innego Lech.On jest spoko beat to jest dno.Poza tym informacje ze le pen wzięła kasę z banku rosyjskiego potwierdziła sama to samo salvini.On nawet do Polski przyjechał z koszulka z putinem.Co to irbana to dostał order przyjaźni rosyjsko węgierskiej.I czym ty chłopie gadasz.A maciarewicz za nadużycie w komisji smoleńskiej będzie siedzieć.Co ciekawe komisja do spraw Risyjski wydała wstępny negatywny raport o Macierewiczu.Mozesz mi powiedzieć dlaczego ten człowiek jest wiceorezesem pisu?

0

@!urek nie te informacje pisałem tu z 2 miesiące znaleźć tą informację to naprawdę nie był problem.Niecmusze szukać ale poprzednika również nie ma wjazdu na Ukrainę z powodu ruskich.To nie jest jakaś tajemnica.A to że kaczyński lubi ruskich popleczników to jest od dawna wiadome
Le pen krzyjmował na salonach dostała kasę na działalność z ruskiego banku.Salvini kolejna opłacona orzez ruskich a orban to orzyjaciel ruskich.A kaczor chciał Budaoeszt.Obecnie i niego siedzi Romanowski.Kacxyński powierzył zmienianie prawa prokuratorowi PZPR Piotrowiczowi którzy świadomie co powiedziała Pawlowicz zagłosowali za przepisem nie konstytucyjnym bo taka jest wola parti.Orzewądniczący komisji sprawiedliwości Piotrowiczowi nic z tym nie zrobił klepnęła to.W nagrodę poszli tego prawa pilnować do tk.Dlaczego kaczynski miałby nie popierać ruskiego Simona.......

0

@Kgorecki2500 nie na mentzena jest zlecenie zresztą mentzen w tym czasie poparl poprzednika gdzie ruskie też z nim kombinowaly.To niebezpieczna sytuacja bo ruskie przez Mołdawię mogą wejść do Europy.Dlatego naro tam największą bazę zbudowalo też masz tam element jak w radzionkowie.Jeszcze gorzej że rumuni sprzedali f35 Apache i abramsy.Ten simon to porażka... Zresztą mentzen też

0

0

@OBSERWATOR2021
Nie będzie Simon ma zakaz wjazdu do ukrainy iraz do moldawi powod destabilizacja w moldawi kontakty z ruskimi służbami. Podejrzenie że to ruski agent.
https://www.tvp.info/76026187/rumunski-polityk-simion-aur-z-zakazem-wjazdu-do-moldawii

0

@Kondziubarca proszę Simon jest podejrzany o to że jest rosyjskim agentem i miał kontakty z ruskimi służbami. I destabilizowal sytuację w moldawi.W ukrainie też ma zakaz wjazdu.
https://www.tvp.info/76026187/rumunski-polityk-simion-aur-z-zakazem-wjazdu-do-moldawii

0

Proszę ten simon jest podejrzewany że jest rosyjskim agentem.

https://www.tvp.info/76026187/rumunski-polityk-simion-aur-z-zakazem-wjazdu-do-moldawii

0

@Kondziubarca nie ale Simon ma zajaz wjazdu do moldawi I do ukrainy za kontakty z ruskimi służbami.Powod podejrzenie że to agent.

1

@Kgorecki2500 Simon nie ma wstępu na Ukrainę i do moldawi powód kontakty ze służbami Rosyjskimi.

0

@Murazor moment my mamy ludzi od wyprowadzania piłki i to nie może być nad bronieniem.Idpadluśmy z interem bo inigo Martinez i Cubarci nie mają wzrostu i szybkości.Warunki ma zbalde kounde Andreas i Araujo.My straciliśmy w 1 poliwach 6 bramek z interem i Teakem w 2 polowie Martinez zrobił babola i straciliśmy bramkę.W interze grają 3 zawodników po 193 cm to Nartinez ze swoim 182 jest bez szans z nimi.To jest potencjalną autostrada do bramki dla interu.Tu powinien grać Arauho z Andreasem który powinien wyprowadzać piłkę. Natomiast Martinez powinien odejść i mamy kolejnego szybkiego dobrze wyprowadzającego silnego i szybkiego stopera.Temat masz zamknięty.z pata cubarci I inigo remontady będą norma.Szkoda że z interem straciliśmy finał.

0

@Murazor inigo czy Cubarci. świetnie do autobusu by pasowali bo nie trzeba szybkich powrotów przy wysokim kryciu jest problem.Tah biega 35, 8 nie zapomnij że stoper jest wysoki I taki Arauho czy tah może wślizgiem nadrobić.Inigio i Cubarci są niscy.Dlatego Cubarci sfaulował lutaro .I tu Andreas kounde biegają 34 tah najbardziej się nadają.My mieliśmy bardzo dużo remontad i nie tylko z Interem czy Realem i innymi zespołami ale i Borusia też nam strzelała. Dla mnie inigo i Cubarci nie mają planu B czyli jak im spalony nie wyjdzie muszą liczyć że bramkarz wybroni albo strzelec schrzani.Wprzypadku Andreasa on potrafił zablokować podanie w polu karnym z tego była pewna bramka.Araujo też jest wstanie to robić bo zasięgi siłę. Chodź widać że wraca po kontuzji i nie jest w formie ale mize jeszcze wchodzić bark bark albo rękę włożyć przed zawodnika co często robił.Na dziś obrona nie dowozi w stosunku do ataku głównie poziomie półfinałów LM oraz szybkich zawodników jak żółw.Tych remontad też innych było.Jest tu oroblem.Miżna to olać ale orobkem nie zniknie.Ani szybkości ani wzrostu....czyli i nie digonisz i masz autostradę z riżnych czy wolnych.....

0

@Zdobywca karol.miał 22% a on 18 .Wywiad u Stanowskiego i pokazanie poglądów go utopiły.Bedzie choć nie wiem czy pis będzie ustnial tam 1 garnitur jest umorzony i będzie siedzieć z Kaczyńskim będzie tylko gorzej...

0

@Ramon_Villaverde to mrzonki nikt ci nie da obniżenie podatków w tym momencie wydatki mamy gigantyczne dzięki Putinowi i trumpowi wydajemy ogromne pieniądze na obronę.Dodatkowo gdyby nie środki ue jeszcze trudniej budowali by się odnawialne źródła energii.Dodatkowo mamy budować drugie tyle dróg lotnisko porty kontenerowe i masę innych inwestycji.Na dodatek pis przejadł kasę.Mamy deficyt do usunięcia do 2030r.Zapomnij o niskich podatkach....ktoś kto ci o tym opowiada to ci zwyczajnie kłamie.....

0

@626 nie nie Arauho się nadaje idealnie jest szybki wysoki i wygra bark w bark tylko on fizycznie w tym zespole może walczyć z Sorlotem bo Andreasa sorlot przesunie.Araujo miał długo kontuzje i widać musi dłużej dojść do formy jest nowy system nie miał presezonu I tyle.Jego błędem jedt to ze to była bramka decydującą a to ze 2 wcześniejsze bramki też się przyczyniły do przegranej to nikt nie mówi.Bo generalnie gdyby nie atak to mielibyśmy same tragedię z remontadami w tym sezonie.Ale obronę mamy cienką.

0

@Murazor przeczytaj ile wzrostu ma cubarci I Martinez zastanów się jakie szanse maja z 3 zawodnikami interu orzy różnych którzy mają 193.Zobacz jaki top speed ma Martinez I Cubarci I zobacz na top soeed Mbapoe a zrozumiesz czemu on strzelił 3 bramki.Biegał 34km w tym meczu potrafi szybciej
Martinez za młodu pobiegł 33 km obecnie jest wolniejszy od ludzi biegnących z piłką.Zaluczamy remontady z powodu tego że ci ludzie są wolni.Gorzej bo z Interem drogo to kosztowało

0

@Grubson Mbapoe biegał 34km w meczu z Barcą najszybciej w życiub36 Tah biega 35, 8 jest wyzszy od Mbappe bo ma 195 czyli ma zasięgu większe które ten minimalny brak może zastąpić i ma masę aby go z barku przesunąć.Martinez topowa prędkość to 33km ale to przeszłość ma 33 lata i jak biega 31km to maks to samo cubarci I zawodnicy z piłką są szybsi.Szanse na interwencję ma Andreas przypomnę że piłką spowalnia.I prędkość Andreasa to 34 km czyli tyle co biegał mbapoe w meczu z Barcą jest wyższy I ma większe zasięg od Martineza czy Cubarsiego I również ma silniejszy bark od Mbappe trzeba też powiedzieć że zatrzymał podanie viniego które mogło skończyć się bramka.Maja dużo większą szansę zatrzymać Mbapoe niż zrobi to Martinez z Cubarcim.

0

@626 Martinez jest dobry na niektóre zespoły la ligi oraz zespoły Ligi mistrzów. Są zawodnicy którzy strzelili nam po 3 bramki w la lidze i robiliśmy temontady i para cubarci Martinez straciła 6 bramek z Realem Interem tylko w 1 połowie!!!! Z tymi zawodnikami na najwyższym poziomie trzeba liczyć na remontady bo nie są dobrzy jak atak.a nie są dobrzy bo Martinez ma 182 cubarci 184 na 3 zawodników interu 193.to autostrada do bramki przy różnych.jesli chodzi o bieganie obaj to dramat.Cubarci zrobił karnego bo jest zwyczajnie za wolny Martineza zawodnicy z piłką go wyprzedzają jakie ma szansę dogonić żółwi który biegał w meczu z Barcą 34km jak ok w tope speed tyle nie miał a żółw ma rekord ponad 36 a jeszcze jest vini czy endrick.Martinez jest dobry ale nie dojeżdża na zespoły z półfinałów LM+ live i i szybki real w ataku.Jeśli mamy grać wysoką obroną to muszą być wysocy i szybcy obrońcy bo z topiwymi zespołami mamy problem.Andreas daje radę.Araujo zobaczymy czy wróci do formy po oresezonie.

0

@alone49 Araujo wybronił ogromna ilość akcji zaliczył woadkę z osg ale we wcześniejszym meczu uchronil zespół przed strata bramki w podobnej sytuacji.Obecnie wraca po długiej kontuzji bez oresezonu z nowym sposobem bronienia na 2 rundę z czołowymi zespołami.Nie oceniam go w tej chwili.Jedni zawodnicy dochodzą szybko jak Andreas a drudzy wolniej jak Dembele który walczy o złota piłkę.Araujo icenie w następnym sezonie po presezonie teraz nie ma sensu.

0

@626 bo to są fakty i nikt mi nie odpowiedział rozsądnie na to.A to że ci to nie pasuje do koncepcji to inna sprawa.Ti że sobie napiszesz wypociny nue oznacza że masz rację.Cuezko jest dogonić żółwi zapuerdziekajacego 34 km jak się biega 31;)to jest fakt....wyżej nerek nie podkoczysz;)i bynajmniej cenie występy i cubarsiego I Martineza gdzie moglibyśmy robić swoje ale maja ograniczenia i to poważne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?