Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@comtedurgell
To bzdury r@ad polski nie przewiduje tego robić ue mowi o ograniczeniach a w Szwecji można płacić gotówką. To dezinformacja.Ue myśli o ograniczeniach a nie o likwidacji.
1
@John_Doe Dezinformujesz.!!!!!!!
Rząd nie ma tego w planach i nie miał tego w 100 konkretach.Ue ma pomysł ograniczenia ale nie likwidacji.Dezinformujesz ludzi.
https://demagog.org.pl/fake_news/rzad-wlasnie-likwiduje-gotowke-nie-ma-takich-planow/
W Szwecji można płacić gotówką!!!!
W Szwecji nadal można płacić gotówką, chociaż coraz rzadziej. Nie obowiązuje tam zakaz używania gotówki, a przedsiębiorcy sami decydują, czy ją przyjmować. Coraz więcej osób i sklepów preferuje płatności bezgotówkowe, ale gotówka wciąż jest dostępna.
Szczegóły:
Płatności gotówkowe w Szwecji:
Gotówka jest nadal akceptowana w Szwecji, choć jej udział w transakcjach stale maleje.
Odchodzenie od gotówki:
Szwecja nie ma zakazu używania gotówki, ale coraz więcej sklepów preferuje płatności bezgotówkowe, co prowadzi do spadku wykorzystania gotówki.
Decyzja przedsiębiorców:
Przedsiębiorcy mogą samodzielnie decydować, czy przyjmować gotówkę.
Powszechność płatności bezgotówkowych:
Płatności bezgotówkowe, zwłaszcza płatności mobilne, są w Szwecji bardzo popularne.
Trend:
Wiele źródeł wskazuje na trend w kierunku coraz bardziej bezgotówkowego społeczeństwa w Szwecji.
0
Powinno być dobrze wraca Casado , Balde , lewy ,Andreas są posiłki.
0
@Mrzny on robi tez rzeczy których dla innych są tu nue isiagalne uzupełnia się. Natomiast musi wrócić do optymalnej formy.Czasem to zajmuje wystarczy zobaczyć na Dembele.
0
@Mrzny a ja bym mu dał zagrać presezon.Pptraktowal te pół roku jako powrót do formy.Taki Fermin też nie doszedł do optymalnej pozycji i jeszcze nie strzela bramek.Dla mnie Araujo jest w trakcie powrotu do formy.A presezon jest momentem aby go dobrze przygotować.On presezonu nie maiał....nie trebowal spalonych itp..
0
@Mrzny Martinez top speed ma 33, 98 a jest starczy i ta prędkość spadnie mu do 32 maksimum do tego ma 183 cm.Geacze interu powyżej 190 cm.. Cubarci top speed 31,77 Mvappe 36, 5.
Tah 35, 5.km wzrost 193 cm
Ten facet ma wszystko co nam potrzeba
Andreas Christeensen 34, 5 km 187 cm
Również parametry powyżej Martineza I Cubarsiego.. ..
Dkatego rozwiązanie jest Tah.
Jeśli za podstawę weźmiesz
Tah , Christensen . Cubarci , Araujo
To pierwsza 3 może rozgrywać.
Dodatkowo jeśli zgodzi się Tah Martinez może jeszcze rok zostać. O ile są na to finanse.Natomiast sztab w pesezonie powinie rozwijać Araujo nad rozegraniem.
To jest optymalne rozwiązanie nisko budżetowe.Nie można się opierać tylko na szalonych trzeba mieć plan B szybkie powroty a to zrobi Araujo Tah I Andreas. Balde.
Wiadomo ze do wszystkiego wrócić się nie da ale część brak da się uratować.
Do tego dojdą kolejne bramki nie stracone w rzutach rożnych w meczach o stawkę.
0
@Mrzny ja uważam ze tracimy za dużo bramek generalnie nie może być 1 Araujo spełniajacy oarametry wzrostu siły i szybkości.Ansreas trochę to ratuje ale też ma poniżej 190.Dkatego tah jest konieczny Sam jeden Araujo to za mało.my traciliśmy z Araujo mało bramek jak był Andreas.Teraz nie ma Andreasa i to się posypało wraca Andreas ok Ale tah byłby dobrym rozwiązaniem.Na dziś Araujo to za mało musi mieć podobnych obrońców obok to ma być blok.Nie chodzi o wszystkie mecze bo Cubarci z Martinezem dają radę z wieloma przeciwnikami i ok ale naprzeciwnikami jak inter potrzebny jest worost sola I szybkość nie może to być jeden AraujoBo jest zwyczajnie za dużo.Wtedy liczba bramek i sytuacji zostanie ograniczona.
0
@ngif nie uważam tak on jest też po kontuzji nie orzeoracowal z flickiem presezonu..Ten czas to poprostu dojście do pełni dyspozycji po powrocie po kontuzji. Na dopracowywanie różnych rzeczy będzie miał cały presezon.Ty chcesz już totalnie abyśmy stracić wzrost siłę i szybkość zamiatania to podnieść na rzecz Martineza który za chwilę odejdzie do przeszlości.Potrzebny jest Tah i szybki obrońcę który da zmianę kounde i Balde.Kadra kompletna .Martinez mize dodatkowo rok zostać ale na obronę interu jest za niski za słaby fizycznie i za wolny.Ja widziałem jak wyprzedza i mu odchodzi zawodnik z piłką w jakimś meczu.I on ma grać wysoko w obronie.....Są spalone które nie są spalone i traci się bramki.qtaki zawodnik nie skoryguje tego.Dlatego potrzebujemy także szybkości w obronie.Jesli ściągniemy taha i Martinez zostałby jeszcze na rok i grałby w jakiś meczach .To jest dla mnie ok .Rok czasu może zostać.Trzeba poprawić wzrost sile i s szybkość.Tracimy za dużo goli.
0
@Values to samo można powiedzieć przy różnych w 1 meczu....
0
@masa11
1 mecz znakomity
Jak znajdę drugi taki to icenie i ci powiem w pierwszym.meczu wzorowo
0
@Lokerss123 chlopie 4 bramki w 2 meczu były kiedy Araujo nawet nie było w tym 2 meczu.Araujo we wcześniejszym meczu uratował dupe zespołowi skolei przy prawym ślubu podobnym wejściem. Raz da się uratować raz nie .Raz mu wyszło raz nie.Zespól ma problemy w obronie są 3 parametry które to powodują
Są wolni , niscy i nie są silni.
Nie liczu tu Andreasa i nie liczy tu Araujo.
Jeśli nie ściągniesz taha za Martineza problemy zostaną chodź Andreas poprawi trochę sytuację.
0
@masa11 tak czy siak gdyby Cubarci byl szybszy zrobiłby to lepiej.Ale Cubarci jest wolnym zawodnikiem i dał pretekstu sędziemu do podyktowania karnego idzie to na jego konto.
0
@Values normalnie że nie wygrasz wszystkich pojedynków. Taki Cubarci I Martinez z Interem stracili 4 bramki o tym nie piszesz ?
0
@RoberDzik my gramy wysoką obroną i czasem spalony nie jest spalony i jest gol szybcy obrońcy to konieczność przy tym stylu.Martinez Cubarci kounde Martin są wolni.Tylko Araujo z nich jest szybki szukałbym szybkiego zmiennika za Balde I Kounde oraz sciagnolbym taha zyskałbym sile wzrost i szybkość z Martinez ile pogra 1rok.Tu masz gościa choć wiadomo nie do końca za darmo ale na dużo dłużej wzrost 195 do 182 Martineza plus siła .Andreas może Ci też rozgrywać jest wyższy i od Cubarsiego i Martineza.
0
@ngif trzeba było postawić na parę Araujo Andreas. Byłoby to lepsze niż Cibarci z Martinezem.
0
Bzdury i polowanie na czarownice jak Araujo nie było na boisko w 2 meczu Straciliśmy 4 bramki!!!!!!! Dostaliśmy 2:0 przychodzi drugi mecz dostajemy 2:0 bo zespół gra wolno nie dokładnie nie wykorzystuje szans są straty w środku pola.Albo zwyczajnie obrona jest za niska fizycznie i nie kryje w polu karnym.
Cubarci sprokurował karnego czemu jego nue obarcza się za porażkę idąc tym tropem?!!!!!
Piłkę z zeszłego sezonu to tylko Araujo byłby wstanie wyciągnąć.Trzeba rozstać się z wolnym niskim Martinezem I ściągnąć taha
Facet biega 135, 5 km / na h co jest dla Martineza nie osiągalne i ma 195cm wzrostu przy 182 m.Oprzec rozegranie o za drewna który jest wyższy i id Cubarsiego i od Martineza( cały blok defensywy oprócz Araujo jest wolny chcemy naprawdę pozbyć się najszybszego najmocniejszego faceta w drużynie ze wzrostem.Miec samych małych zawodników;) w drużynie zaburzony jedt o w@rost i siła na dodatek nue przekłada się to na szybkość w powrotach w defensywy oprócz Araujo.
Trzeba roztacza się że starszym Martinezem ściągnąć taha i kupić szybkiego zastępcę za kounde i Balde tyle w temacie.
0
@Mrzny tah ma 195 Martinez 182 Cubarci 184cm
Tu szukaj przyczyny ale na także spalonych też padło sporo bramek i to też jest problem.Ci zawodnicy słabo korygują jeśli spalonego nie ma.....Wzasadzie tu Araujo tylko daje rady i oewnie Balde.
0
@ngif ale panlmieram jak grali z kounde i z Andreasem to w lidze mieli rekordowo mało straconych bramek 24 o ile pamiętam po sezonie.Dzis straty są bardzo wysokie.
0
@Messiankaramessi nie może być 5 stoperów
Masz
1Cubarsiego
2 Andreasa
3 .Araujo
4 zamiana Taha /Martinez- inaczej Tah nie przyjdzie.
0
Jest jeszcze Andreas który Real dobrze zna i nie ma meczu w nogach
0
@xavi890 tah jest za darmo......wiadomo że tu nie chodzi o to aby zarobić tylko zwiększyć
A szybkość obrony
B podnieść wzrost
C dodać siły obronie
Wymiana taha na Martineza to daje.
Co tracimy długie podania Martineza .Bo podania może dać iAndreas, Cubarci I tah
0
@kacperFCB_ niestety nie ma 1, 82 przy 195 Taha jest wolny a tah biega 35, 8 to jest przepaść z Martinezem .
My gramy wysoka obroną i mamy wolnego Martina kounde Cubarciego i Martineza I zastanawiamy się jaki jest powód straty 7 bramek w 2 meczu.Martinez jest nie przyszłościowy.Andreas jest wysoki silny i świetnie rozgrywa jak widać było świetnie czuje spalone może wziąć przywodctwo.Ma też doświadczenie.Nie widzę sensu trzymaniu Martineza tah jest za darmo.
0
@MagdJanko dokładnie same plusy.
1
Stracili wiele goli też kiedy Araujo nie grał Straciliśmy 7 goli w 2 meczu nie obciążałbym Araujo.Rozstalbym się z wiekowym Martinezem i sciagnolbym tego jonathsns Taha biega 35, 8 a przywodctwo dałbym Andreasowi.
Ściagnołbym szybkiego obrońcy jako zmiennika Balde i kounde .Gdyż kounde Martinez , Martin Cubarci są wolni.Przyjscie taha dałoby siłę i wzrost Martinez ma 182 tah ma 195cm.
0
Powiem coś co będzie kontrowersyjne ale sprzedałbym Martineza i kupil taha .Z uwagi na wiekMielibyśmy 3 rasowych obrońców bo Cubarci jest inny.
Problem jest taki że mamy poza Balde i Araujo wolno obronę przy wysoko grających obronie.
Zarówno Cubarci , Martinez Kounde i Martin są zwyczajnie za wolni.
Kolejna rzecz to siła w obronie.
Martinez I Cubarci to nie są fizycznie
mocarze.
Do tego wzrost tu domena to Araujo I Andreasa Tah nie wiem ile na.
To są spore wady.
Araujo , Andreas, Tah tu Andreas powinien przejąć zarządzanie i rozgrywanie po Martinezie.Natomiast powinno się znaleźć zastępcę za Balde i Kounde który będzie przedewwzystkim szybki aby likwidował też spalone i był realna opcje jeśli kounde będzie musiał walczyć że sprinterem.
0
@baryn ja nie porównuje nas do I nich zespołów tylko do tego na jakim poziomie my gramy.I dziś w stosunku do własnego zespołu zagraliśmy słabszy mecz.Normalnie powinniśmy to wygrać.tyle nic więcej.
0
@baryn ale nie dziś.Dkatego mówię że dziś jak na nasz zespół graliśmy słabo. Piłka chodziła wolno byliśmy nie dokladnie zaliczaliśmy straty .Nie szanowaliśmy szans które stwarzaliśmy.Lewy też mógł strzelić 100 których trochę też było....Uważam że byliśmy dziś pod formą.A inter mnie nie zachwycił.W formie powinniśmy z nimi wygrać
0
@Jacob94
Człowieku- masz kalkę meczu pierwsza połowa 2:0 i dzięki odrabianie chodź wpierw straciliśmy szybko gola.....Nie wyciągamy wniosków. Jakbyś nie patrzył robimy dokładnie to samo.Pilka chodzi wolno zaluczamy straty padają bramki.Mamy przewagę nie wykorzystujemy sytuacji w końcu przeciwnik przejmuje inicjatywę tracimy bramki......Dziś słabo zagrał olmo Raphinia- poza bramkami i Torres.Staral się Yamal.Ta 3 grała bardzo słaby mecz .......Czy uważasz że w 1 połowie piłka chodziła szybko i zespół grał w dobrej dynamice?
0
@urbipl jestem zwykłym kibicem.Ale jeśli ma się w 2 meczach okazję o traci się 2 bramki to jak inaczej tego nie nazwać.....
0
Trzeba nauczyć się szanować okazję które stwarzamy i je wykorzystywać inaczej przeciwnik prowadzi 2:0.Trzeba dokładniej i szybciej rozgrywać piłkę bo inaczej są straty i również jest 2:0.nie wyciąga się wniosków z 1 meczu.......