Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiwanKenobi bo pewnie chcesz odwrócić uwagę od afery dnia.Tusk nie jest kandydatem na orezydenta .qnawrocki jest nie ma 1 a 3 mieszkania a pokazuje oświadczenie z 2021r może tego mieć więcej;)
0
@July_6_BcN a razie pokazuje oświadczenie z 2021 a nie aktualne Mówił że ma 1 a ma 3.Ciekawe czy tych mieszkań jest więcej .Czy kierunek ibajtek jest realizowany.....A że sutener cóż wielki bu się sam nie pojawił;).....z Rubio też przeprowadził rozmowę 9 sek;)
0
@MOLESTA bo to pewnie z ostatniej chwili w tajemnicy wizja prezesa.....
0
@arasz1819 cwaniaczek;))))
0
@nightwishygt no tak czyli 3 mieszkania;) a oświadczenie jest z 2021 czyli nie wiadomo co on tak naprawdę ma na dziś.....;)
0
@Maker0 no właśnie zobaczymy jak im wyjdzie ram grają sami przegrani jak oni MC itp...
1
@Tomaszekkkkk zwyczajnie widać że ten karol to mętna postac i sam daje argumenty.Tu nie potrzeba nic robić bo sam kłamie i.A to co piszę zwyczajnie nie pasuję ci do narracji......ale to jest twój problem który mnie akurat wali)
1
@D10SLEO taka ciekawostka karol nie ma 1 mieszkania .Karol ma 2 mieszkania i połowę udziałów w trzecim mieszkaniu:)
0
@kanver_ nie my potrzebujemy zawodnika do rywalizacji o 1 skład.Maja walczyć o miejsce .Poza tym Raphinia może grać w środku i na swojej prawdziwej pozycji czyli gdzie Yamal dając mu odpocząć.Atak ma nie odczuć zejście któregoś z nich.To jest Barcą a nie jakiś pipidówek.Wystarczy że któryś ze skrzydłowych ma pół roczna kontuzje na KM i jesteśmy tam gdzie słońce nie dochodzi......
0
@Gaucho w sumie podobni ;) nikt się nie zorientuje,)który to każdy będzie zadowolony;)
0
@aaaab4211
No nie
Oczywiście że gwarantuje tylko
To nie hest sytuacja gdzie rządzi ko
Tylko to jest sytuacja gdzie rządzi koalicja partii w której jest ko.- to jedt połowa władzy.
A drugą posiada pis
1.prezydent sabotazysta - weto , Tk
2.tk - sabotarzyści oracujący ba pis
3 sąd najwyższy- prezes Manowska jest w konflikcie interesów z Duda jego przyjaciółka jeździ do niej gadać a powinien mieć dystans gdyż to ona ma robić mu ts a to jest jego człowiek
Izba nadzwyczajna izba oracujaca dka pus może wybory nieuzbac jak jarek sobie zazyvzy obecnie walczy o kasę dla pis.
Neosedziowie- pisowcy- sad najwyższy w dużej części nakezy do pis
4pkw - upolityczniony przez pis szefem jest pisowiec chodź opozycja jest .
5.nbp- glapiński sabotarzysta działajacy dla pusu obecnie blokuje stopą aby kredyty były tańsze aby ruszyć gospodarkę
6.krajowa radia radiofoni- również należy do pis
Obecny stan władzy to nie stan który rządzi ko bo nawet program to nie jest 100 konkretów. Tylko wyciąg z programów kilku parti.
Mamy doczynienia z sytuacją orzejściowa gdzie rządzi koalicja parti i pis.
Co do oraworzadniści to o czym ty mówisz pis spieorzyl oraworzadnisc w Polsce duda złamał 13 razy konstytucje a szydło na czas nie ogłosiła wyroków.Polsja dostawa złą opinię komisji weneckiej która nie jest organem ue .Negatywną ocenę orawnikow komisji weneckiej. Wyrok sądu tsue oraz negatywną opinię byłych członków tk że jest brak prawirzadności.
Taki stan prawny został koalicja kilku parti która ma część wkadzy .Aby zmienić wszystko potrzebny jest orezydent i czas.Dlatego zagłosuje na Rafala aby dokończyć odsunięty id władzy aby była możliwa naprawa panstwa chodź wiadomo że część rzeczy będzie trwało z uwagi na kadencyjność..Generalnie mniej więcej Polska bardzo się zmieni do 2030r.Co do Atomu 5 dni temu podpisano umowę z amerykanami i renegocjowano tą umowę z uwagii na interesy Polskie.Pis nie zapewnił finansowania tej elektrowni.Ja bym się też za bardzo nie spieszył bo Amerykanie program atomowy na wiele lat porzucili i dopiero za Bidena wrócili do budowania więc niech oni wpierw w to wprawią.Prawda jest taka że Francuzi byli by lepsi gdyż cały czas budują i mają doświadczenie na bieżąco.Nie wiem czy oferta amerykańska zawiera to że odpady są paliwem dla ekektrowni a to dają Francuzi.Nikt tu nie będzie żył tylko oze jedno będzie wygaszane jak drugie będzie gotowe.Podpisano z wrocławską firmą umowę na najwięjszy magazyn energii w Europie na Pomorzu dla turbin na morzu.Oraz program średnich magazynów w całej Polsce dla oze.Poza tym mamy jak każdy europejski kraj udziały w fuzji oraz jesteśmy podpięci do Europejskiej sieci oraz możemy kupować czy sprzedawać nie martw się o prąd.Naromuast ceny energii będą na pewno spadać od 2027r do 2030r kiedy będą oddawać farmy wiatrowe i raz że będziesz miał prąd z wiatru dwa że sosdbą emisję.Dodatkowo spadną ceny w obszarach zniszczenia smogiem infrastruktury oraz w ochronie zdrowia bo xmok powoduje raka zawały udary a leczenie kosztuje o stratach w ludziach nie wspomnę.
Ale to co piszesz nie ma co rizoatrywać dopóki prezydentem nue będzie Rafał gdyż będziemy mieć z niemożliwością naprawienia oraworzadności i sabotażem tam gdzulie rządzi pis.Ja tego okresu nie oceniam. Chodź wiele rzeczy cieszą hak energetyka wojsko rekache zagraniczne których nie było, komputery kwantowy cpk , infrastruktura port elblaski port kontenerowy mowa o. Tym że te inwestycje są realizowane.
1
@Kgorecki2500 ale to nie są wybory parlamentarne tylko prezydenckie:)
0
@MesQueUnClub_87 Martinez bo on jest bardzo wolny nawet jak przeciwnik ma piłkę to też go nie dogoni co przykre.
0
@Aragorn33 wsparcie koalicjanta;)
0
@ali3gator mentzen nie odrobi a trzaskowskiemu w 2 turze to pomoże
0
@szela1899 atletico
0
@Transu96 trzaskowski to Atletico nie real
0
@Deathwing112 ;) przecież oddając głos na konfe oddajesz głos na koalicje pis - konfederacja ,nie bądźmy naiwni juz dziś nawrocki liczy na głosy swojego koalicjanta.Wszyscy wiedzą o pakcie o nie agresji;)
0
@tbas ale tylko jak kasę już masz jak jesteś biedny to spierdol....;)
0
@Deathwing112 nie ma problemu, to nie są wybory parlamentarne .Dlatego zagłosuję na Rafała .Natomiast w wyborach parlamentarnych przynajmniej spełnie połowe twojej prośby i nie zagłosuje na koalicje pis- konfederacja.
Za dużo sprzątania po tym nieszczęściu by było. Na kogo innego zagłosuje ,ale to zobaczy.:)
1
@Kgorecki2500 nie martw się to wybory prezydenckie nie partyjne..Zaglosuje na Rafała.
0
@greedo w tej chwili mamy ból głowy ze stoperami mamy 4 rasowych stoperów do tego wróci Balde Casado Lewy Marc wrócił Andreas.A oni bateryjki mają na 60min.Bedą mieć przerąbane .mecz jest wt - niedz bardzo dużo czasu.Nie widzę problemu
0
@Arcybiskup obaj są potrzebni .Prawda jest taka że gdybyś Araujo postawił z lewej stronie to skrzydłowy ma przejeb.....żaden nie przejdzie ......Rozbije sobie nos o niego.A to może uratować bramki.Natomiast ktoś musi się thuramem zająć i tu może to zrobić Andreas.Albo na odwrót Araujo.
0
@alone49 jak się nie ma argumentów to się mówi o pisowni;)
0
@Ls0811 ty do mnie piszesz? Bo ja nie mam partii....mówiłem to nie raz .Partie się zużywają po 7 latach tak samo było i z po .Pis to obrazu wzioł się za dewastacje praworzadnosci no ale tak mają.
Ja głosuje za konkretnymi sprawami.
1.za tym kto gwarantuje środki z ue
2 .zmieni energetykę
3.bedxie dalej zmieniał infrastrukturę
4.modernizował armię
5.utrzymywal sojusze w ramach nato oraz budował plan B w ramach gdyby usa się wycofało
6 nie jest pro Rosyjski
7 Naprawi instytucje czyli rtaworzadność gdyż zagraża to środkom z ue
8.Gwarantuje demokracje.
9 ma dobre relacje europejskie
Partia sama w sobie nie ma znaczenia .Ważne kto to gwarantuje.Nie stety ani pis ani konfa nie gwarantują spełnienia tych punktów. Dlatego jedyna opcja jest poprzeć koalicje partii jeśli znajdzie się lepsza opcja zagłosuję na nich na dziś zadna inne ugrupiwania piza tymi co rządzą nie gwarantują tego.Personalnie to mnie nie zaatakujesz bo ja nie mam partii czy idoli.Interesują mnie konkretne sprawy.Nie oartie czy ich ludzie.Co do Adamiwicza to raczej
Mieszka pod ziemią.....
0
@maroon no tak jak się nie ma argumentów....
0
@Kondziubarca to może decyzja jarosława
i batyr będą zainteresowani, na pewno ojciec Rydzyka , będzie zainteresowany ma już doświadczenie z samochodami no pewnie działkowiec morawiecki też by przytulił, na pewno obajtek też jest pewnie chętny a jeśli to są ville to program Villa plus by był sympatycznie wzbogacony;)chętnych nie zabraknie;)
0
Myślę że Araujo jeśli ustawi się go z lewej strony to zwyczajnie nikt tamtędy nie przejdzie qlbo go wyprzedzi albo wejdzie ciałem.Nie będzie dalszych zagrożeń.To taka misja zatrzymania viniego.Zasen Martinez Martin czy Eric nie dysponuje siłą czy szybkością. Qproblem jest inny Touran i to jest potrzebny drugi Araujo prędzej na stopera dałbym Andreasa .Mocny wysoki i potrafi rozgrywać jeśli ma siłę po meczu grać to ich 2 bym wystawił.
0
@alone49 no tak widzę że masz braki z podstawówki z WO.
Nie wiem czy wiesz ale 100 ko kretów nie jest programem kilku partii które zawiązały koalicję.Nie specjalnie wiem czemu mialby być.Czemu lewica 3 droga miały by rezygnować z własnych postulatów aby realizować program jakiejś partii.Nie wiem czy wiesz ale jeśli w wyborach żadna partia nie jest w stanie samodzielnie stworzyć rządu.Podpisuję się umowę koalicyjną gdzie w trybie negocjacji partie uzgadniają wspólny program.Zazwyczaj taki program składa się z wyciągu programów tych partii.Co może być plusem bo masz więcej pomysłów więcej rozwiązań i nasz większe pole wyboru.Mizesz też mieć krytyczne uwagi wobec własnych pomysłów i wybrać rozwiązania które są lepsze.
100 konkretów nie jest program wynegocjowany przez koalicję. Ba nikt z tych partii nie zrealizuje własnego programu bo ludzie nie zagłosowali na żaden program partii w takich ilościach aby był realizowany.Nawet pisowski który wygrał i dostał najwięcej głosów nie dostał na tyle aby można było go realizować.Tylko wyciąg z programów kilku partiikoalicyjnych dostał zielone światło od ludzi.
Natomiast ko chcę go realizować dodatkowo ale jeśli przyjmie się rozwiązania z programu lewicy czy 3 drogi nie będzie on mógłbym realizowany z programu 100 konkretów. Też pierwszeństwo będzie mieć program koalicyjny bo ludzie dali na to zielone światło.
Proponuję ci abyś wpierw poczytał o wyborach zrozumiał wyniki wyborów co to oznacza .Zanim się wypowiesz bo milczenie bywa złotem;)
0
@kevin77 dokładnie tak jak i z wielu innych powodów:)