Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@UriBoyka jest trenerzy mówią że ona nie wieży w swój tenis jest emocjonalnie nie ustsbilizowana.Ma za dużo ciężarów każdy turniej to strata ogromnej liczby punktów.Nie da się grać bez wiary w siebie w tym sporcie.Zzera ją presją....
0
Szkoda mi świątek. Powinna przestać myśleć że jest nr 2 i musi tylko zrzucić tą presję.Bo im więcej ciężarów tym gorzej.Szkoda mi jej.
1
@Kgorecki2500 nie bardzo dobrze ze przyjechał aby pogadać 3 min i niech w drodze się przemyśli rzekłbym wychowawczo.....
1
@Marusek bardzo dobry pomysł dobrze gra głową i rozgrywa
3
Wszyscy czepuaja się Szczęsnego ale pytanie zasadnicze jest czemu miał takie sytuacje.
Prawdę wykazał Sorlot przy Cubarci i Martinezie brakuje siły i gry w powietrzu. Oni nadrabiają wyprzedzaniem itp...niestety przy rogu decyduje siła i wzrost.Rizwuazaniem jest na takie mecze Andreas który gra w powietrzu i rozgrywa oraz Araujo.
Do tego Balde i Eric który też potrafi zdobywać bramki głową. Pewnie lewy się nie wykuruje a przydałby się.
2
@Kgorecki2500 bravo Stanowski z buta z takimi.Maciakiem Rosja chcę odbudowywać swoje imperium.a tu jakiś debil ma podziw dla mordercy......
0
@kaamil1910 chodź ważne czy wróci balde I Robert ale zgadzam się z tym i kwestia czy trener popełni błąd i postawić na cubarsiego Martineza i Martina bo wtedy z różnych inter ma autostradę do bramki.Powonien grać Andreas który świetny jest w powietrzu i rozgrywa oraz Araujo plus Robert I powinno być dobrze
0
@kaamil1910 tu problem.jest z rogami......tu potrzebny jest wzrost i siły zadem Martinez i Cubarci.Powinien zagrać Andreas i Araujo którzy świetnie grają głową.Andreas na tyle ile minut może ale długo siedzi na rezerwie.
Powinien grać
Balde , Andreas , Araujo Eric
Andreas potrafi świetnie wyprowadzać piłki to samo Eric.
Martinez i Cubarci to katastrofa z różnych.
3
Jak dla mnie obrona powinna być Balde jak wróci Andreas tyle ile da rady zagrać Araujo I Eric..Inaczej będą nam strzelać z głowy .przerabialiśmy to z Sorlotem.Andreas to doświadczony dobry zawodnik i siedzi już na tej rezerwie trzeba mu dać zagrać.Stoper to nie jest najbardziej biegająca pozycja tu powinno być łatwiej.Jeśli będziemy bawić się tutaj z Martinezem i zcubarcim każdy róg będzie potencjalną bramką jeśli wróci Robert to też pomoże Eric też nieźle gra głową.Niesty wadą i Martineza i Cubarsiego jest to że nie są szybcy silni i wysocy.Maja inne cechy.
2
@MILOSZ_F22 ale czy miał Realna szanse na obronę być może ale tu problem jest siły I wzrostu przed szczesnym.Oczywiscie mógł może z 1 wybronić.Problem był już z Sorlotem jeśli ma być Martinez z Cubarcim to do taki męczy powinien być Arauho plus Niemiec albo Andreas którzy wyczyszczą różne nie ma Lewego kounde nie ma komu skakać.
0
@Lukas82 już zabawę z Sorlotem przerabialiśmy tu potrzeba wzrostu i siły wypadł kounde to pewnie go zmusiło do postawienia na Andreasa.Flick powinien mieć tych 4 stoperów i pod przeciwnika z nich korzystać.Andreas bardzo dobrze grał wiem że trochę jest szklanka ale to doświadczony gracz.
2
Najlepsze
powrót Andreasa bo wraz z Araujo I z Szczesnym Robertem jeśli wróci maja szanse powalczyć o główki bo para Martinez Cubarci w tym aspekcie jest słaba a wypadł kounde.
4
6.Dla mnie yrzeba podnieść w obronie wzrost i konieczny w obronie jest Araujo I Andreas ma tyle ile da radę grać bo w powietrzu jest dobry.Jeśli wróci lewy to mamy 3 grający w powietrzu ludzi plus bramkarz.
0
@Matt_i1992 zobacz statystyki 3 akcje 3 bramki.... I reszta dla Barcy.Na mój gust potrzebny jest też wzrost i siła i dałbym tu Andreasa z Araujo chociaż aby Andreas zagrał 45 min
1
Inter gra antyfutbol....
0
Bravo dla flicka że dał Andreasa myślę że on powinien grać z Araujo w następnych meczu.ztu potrzeba siły i wzrostu.3 akcje 3 bramki.....interu
0
Gdzie jest Araujo....
2
Ten cały thuram gra brak Araujo....
0
@Mankind hehe i brata się ze specjalistami od wyciągania kasy że spółek skarbu państwa.Wyciągali kasę przez Villa plus czy fundusz sorawiedliwiści.....jest faktycznie bardzo prawdomówny;)można mu wierzyć;)
1
@Safrani
Porty na zachodnim brzegu są puste ......Trump dzwonił też do Bezosa
https://www.money.pl/gospodarka/puste-porty-w-usa-cla-trumpa-uderza-w-amerykanow-puste-polki-i-zwolnienia-7151208137284288a.html
Trump dzwonił do Bezosa aby na Amazonie nie pisali jaka cena produktu to jego cła.
https://tvn24.pl/swiat/usa-jeff-bezos-odwolal-plany-wyswietlania-kosztow-cel-w-amazonie-po-telefonie-od-donalda-trumpa-st8437535
0
@KrychaFCB chłop ma rację dodam że w ostatnich wyborach tego nie było.Wojna robi swoje......
0
@Bobo25 no ani maja zawsze inaczej z nieuchomościami jeśli chodzi o udawanie że jestem skromnym gościem to w partii pis norma
Morawiecki
https://www.money.pl/gospodarka/ujawnili-jedna-z-najwiekszych-tajemnic-premiera-sa-adresy-i-zdjecia-dzialek-6945606089181952a.html
Obajtek na rodzinna fundację przepisuję.
https://www.money.pl/gospodarka/obajtek-ucieka-z-majatkiem-kolejne-nieruchomosci-przepisal-rodzinnej-fundacji-7106280692202208a.html
Ta partia lubi przytulić mieszkania ville choćby Villa plus.Oni tak mają.......
0
@michal26 odwracasz kota ogonem chyba mówisz o Mentzenie który jak katarynka gada to samo na wiecu a jak przyjdzie niennokarz zadaje pytanie to jak buc obraza dziennikarzy.
Rafałowi bardzo dobrze w ostatniej debacie poszło.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,31896780,w-ko-triumf-po-debacie-super-expressu-trzymalismy-to-w-scislej.html#s=BoxMMtImg1
0
@Aragorn33 ale widać że trzaskowski sobie w 1 na 1.Dlaczego miałby nie spotkać się że Stanowskim. Chodź ryzyko jest zawsze Mentzen załatwił swoją kampanie u Stanowskiego bo pokazał swoje poglądy a nie propagandowy przekaz na wiecach..... radził.https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,31896780,w-ko-triumf-po-debacie-super-expressu-trzymalismy-to-w-scislej.html#s=BoxMMtImg1
0
@JordiAlbion a dziękuję wzajemnie:)
0
Trochę się uśmiałem bo w sumie nikt nie zauważył co powiedział Karol.
Karol stwierdził że on mówi pucia do swojej żony.Ale stwierdził też że są 2 pucie.I zawsze były.Czyż y karol żył w otwartym zwiąsku.Czy gdyby wygrał wybory to mielibyśmy 1 pucie I drugą pucie.
Dodam że nikogo nie obrażam bo sam to stwierdził i żonę sam tak nazwał.;)
0
@Limaker ale wraca Lewandowski i Balde który gra ostatnio z Martinem jako skrzydłowy. Poza tym dobrze pokazal się Dati I jest Andreas który już trochę na ławce siedzi.Szanse powinien dostać.
0
@Kengo oby trumpowi nie udało się nam wcisnąć tego ich żarcia bo to tragedia...
0
@partymaker ale. Ie wiem lidze chyba tylko Rudigier ma zakaz gry w lidze
0
@pasquda to nie raczej życzenie tylko stwierdzenie zaistniałego faktu.Powiedziałbym że za działalność Real tv.Oraz za brutalną grę chodźby w ostatnim klasyku to że olmo to przeżył a wiadomo że jest podatny na kontuzje.Czy za zachowanie Rudigiera który jest drugim Ramosem.Może to da domyślenia....