Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rhaan ale jemu nie rośnie nagle 15% tylko wzrosty są na poziomie 2- 3% nie na mowy o jakiejś wiarygodności bądź nue bo taki % jest wstanie przekonać.Poglądy u zmieniających polityków jest więcej 5 mentzena to żart i już nie chce wsadzać kobiet do więzienia bo stracil w sądazach.Jego wiarygodność hest też niska zwłaszcza że udowodniono mu w sądzie kłamstwa bo ci imigranci mieli legalne papiery .
Holownia wypadł bardzo dobrze i to jest fakt on był do takich rzeczy szkolony i jest zawodowcem.Dkatego sądaż jest mało wiarygodny.
0
@ptrx Real jako drużyna biega o 15 km mniej a biorąc wczorajsza BVB to i o 20 km.Musialiby się coś w tym aspekcie zmienić a grają co 3 dni.
2
Tu trochę można wykazać Flickowi że nie zawsze trzeba wygrywać po 4:0
Warto wpuszczać takich ludzi jak
1 Pablo Torre
2.Pau Torres
3 Ansu Fati
Oraz dać pograć Araujo na prawej j stronie o ile nie widzi Forta.
Bo inaczej jest gigantyczny problem a ci ludzie nie są w rytmie meczowym .Chodź Pablo Torre radzi sobie znakomicie.
0
@Kgorecki2500
Nie ma tu niby. Kłamstwo Mentzena polegało nie na tym że to byli ludzie z zewnątrz nie legalnie ,tylko mieli papiery w porządku. Przeszli procedury legitymizujące pobyt. Obecnie prawo Azylu jest zawieszone i podpisał to Duda.To że Mentzen kłamał to fakt a Ti co robi to dalej stara się wprowadzać w błąd.Holoqnia świetnie walczył .Najwięcej tak naprawdę zyskał na debatach.Jest tak dlatego że masz doczynienia z zawodowym prezenterem przeszkolonych do takich sytuacji .
Jeśli badanie pokazuje że dostał 0, 11 to budzi tylko to mój uśmiech.Chodź rozumiem sympatię polityczne że byś chciał.Ake ciężko jest zrobić gościa wygranego przegranym;)
https://wiadomosci.wp.pl/holownia-zyskuje-w-sondazach-efekt-zlej-kampanii-trzaskowskiego-7146620357860288a
0
@Rhaan wiesz braun to bardzo skrajny polityk i tak się gdzieś mieścisz nie jest to wypadkowa ogółu holownia ne debatach bardzo zyskał.Bo jest zwierzęciem me dualnym i jest to też prezenter. Pisanie że zyskał 0, 11 jest kompletnie niewiarygodne.
https://wiadomosci.wp.pl/holownia-zyskuje-w-sondazach-efekt-zlej-kampanii-trzaskowskiego-7146620357860288a
0
@Gaucho Podanie Araujo było błędem ale tragiczny był kounde był strasznie wolny nie był wstanie zablokować tamtej strony co groziło akcjami.Broni cała drużyna i byliśmy slabi jako całość. Trzeba dać kounde przerwę i Araujo powinien zagrać 1 mecz za niego na boku obrony.Bo kounde ma dosyć.Araujo pewnie ten sezon poświęcić aby wrócić po kontuzji podobnie jak fermin chodź asysty się pojawiły brakuje wykończenia.zjest to proces. Ale problem wczoraj to kounde Raphinia i yamal wszyscy do odpoczynku.
0
@Starrk śmiech na sali facet który był jednym z najlepszych zyskał 0, 11;) po pijaku chyba wyniki ustalali
0
@Roobo hehe
Holownia który był jednym z najlepszych w tych debatach ma 3% a braun 4%;)
To chyba najlepsze podsumowanie tego badania;)
0
@michal26 holownia 3, 44% braun4, 67
Holownia który wswietnie wypadł w tych debatach ;) to kompromitacja wynika z tego że po debatach dostał 0,11;)
0
Mógłbym dodać że i fernin też jeszcze nie jest w formie i brakuje mu wykończenia.Bo mógł przynajmniej jedną bramkę strzelić a wcześniej wrócił po kontuzji niż Araujo.Na mój gust mamy mecze co 3 dni i każdy jest potrzebny I dobrze ze olmo wrócił.W najbliższym meczu Araujo powinien zagrać za kounde.Być może sił należy szukać u Andreasa, fatiego Pau Torresa jak wyniki są wysokie.Flick powinien bardziej ich budować Nie trzeba wygrywać 4:0 w każdym meczu.
11
Jest do odpoczynku. Araujo powinien jeden mecz za niego zagrać
0
@Hawajczyk nie forta Araujo kiedyś tam zagrał jeśli w następnym ligowym meczu powinien te zmiany zrobić
0
@fantom102 problem nie jest w tym czy potrafi zbudować czy nie .Tylko czy będą przez najbliższe 10 męczy grać co 3 dni.Raphinia dzisiaj leżał po meczu wykończony.Wychodzi brak skrzydłowego.Dobrze ze jest olmo.Ale jest problem i z kpunde był bardzo wolny dzisiaj..Yamal kounde i Raphinia są do odpoczynku. TO BYLO DZIŚ BARDZO WIDOCZNE.
0
@Pedri16Future problem ma yamal , kounde , Raphinia potrzebują odpoczynku.
0
@ViscaelBarca2007 chodzi o to że będziesz teraz grał do końca co 3 dni .Muszą być rotacje.Dobrze aby Raphinia i yamal grali mniej .Bo ewidentnie mają dość.Nie chodzi mi o Fatiego choć mógłby się pokazać więcej chętnych może by było na niego .Na ławce to nie oewna inwestycja.
0
Flick powinien budować moim zdaniem Fatiego .Jeśli wynik jest 2:0 czy 3:0 wpuszaczałbym go za Raphinie albo yamala bo efekt jest taki że obaj są przemęczeni grają nie potrzebnie za dużo.
1
@Barceloniarz987 a ja dałbym mu szanse w kolejnym roku jest po kontuzji
0
@Coutinho007 Araujo potrzebuje gry fermin czy gavi też nie są w optymalnej firmie a wrócili po kontuzjach przed Araujo
1
@Barceloniarz987 araujo powinien zostać zaraz odpadnie Martinez a christiansen to szklanka.Dalej wszyscy wracają po kontuzjach ferminowi wrócic niedawno asysty ale nie może suw wstrzelić.Gavi gra nieźle ale mógłby też więcej strzelać nie są jeszcze w top formie .Araujo wrócił po kontuzji później. Być może formę będzie miał od nowego sezonu
3
Kounde potrzebuje odpoczynku być może 1 mecz na jego miejscu powinien zagrać Araujo a na pozycji Araujo Cubarci.A za kilka męczy może Andreas.Kwestia formy
0
@wodztek97 ale po co potrzebują na 1 bramkę 45min to tak jakbyśmy prowadzili 3:0 a gra trwała 45 poza 1 15 min ta grę prowadzimy i przynajmniej 1 bramkę powinniśmy miec
0
@budel17 nie widziałem go w tvp nie widziałem debaty republiki ani tego jego kanału o wyborach:) wszystko się zgadza:)
0
@ferdas_rawa jestem kibice. Barcy a nie leniwej parti która tylko krytykuje a za nic nie bierze odpowiedzialności;)
0
@ferdas_rawa i adekwatnie mniej inni są różne sadaże bolesna prawda jest taka że cały czas jest to samo Rafal jest poza zasięgiem mentzena i Nawrockiego raz traci mentzen zabierać nawrockiemu a potem jest odwrotnie sęk w tym ze i jeden i drugi ma swój beton i żaden nie ma tyle co potrzeba.qrafal tu nie musi nic robić. Holownia robi to za niego obnaża i mentzena i nawrockiego:)A Rafal oddał to co zabrał holowni konkretnieparti a zbliżają się wybory parlamentarne i musi yroche o siebie piwalczyc wszystko jest oka mentzen niech się mientoli o głosy z nawrockim
0
@budel17 nie jestem jego grupą docelową....:)
0
@ferdas_rawa chodzi o zasady .....Nie jestem jego grupa docelową;) nic nie tracę;)
0
@Comentateiro słuchaj wiadomo że pitin sponsoruje skrajna prawice im przyblokowali kasę bo za późno złożyli sprawozdanie skąd maja kasę na wybory?;) nie bądźmy naiwni.
0
@BorzyKrzys musi to sprawdzić abw Rosja na dzisiaj groziła....A mentzen jest na celowniku ukraińców jako pro rosyjski polityk
0
Niezły numer czyli maski opadły i wszystko jest jasne wiadomo na czyim garnuszku jest konfa
0
@KrychaFCB republika nadaje na mentzena;)