1

Byliśmy dzisiaj wolni. tak naprawdę Real będzie miał po tym tygodniu więcej odpoczynku więc trzeba się pilnować z meczami bo klasyk może być trudny.

0

@Safrani słaba ocena
1 partia holowni była na granicy podciągnął ją.
2 biejat to samo
3 Mentzen straciłbo nie przyjechał
4.Wejdxie do 2 pucia którego partia jest w tej chwili osłabiona aferami
Sporo celów zostało osiagnietych

0

@barteq dokładnie tak jest....

0

@barteq dokładnie mówią że młodzi nie oglądaja tv a do nich się zwraca .Tylko jak chcę wyjść poza ten elektorat to musi wejść do tv.I stracił szanse. Ba inni się w debatach właśnie przetarli. Część wpisowe wpłaciła.......byli w tym 3h

0

@Natenczas .Mentzen jest największym przegranym o koncie nic się nie mówiło nie ma go .Zyskał nawrocki który wejdzie do 2 rundy bo był luźniejszy chodź pieprzyłem frazesy. Partia holiwni się wzmocniła co jest potrzebne koalicji. Tu cele osiągnęła trzaskowski.Nawet jeśli straci 1 czy 2%

0

@Natenczas na pewno wzrośnie jego partii i o to tu chodziło. Nawet Stanowski go docenił.

0

@Comentateiro jak dla mnie Rafał chce pucie w 2 rundzie i nie chcę pompowania konfy.Nie chciał też. Holownia miał wypaść dobrze aby podciągnąć partię do góry.Najwięcej straciła konfa o której nikt nic nie mówił co też było celem trzaskowskiego bo pis uwiklany jest w różne afery są słabi.

3

@michal26 nikt tu się nie skompromitował bo tak naprawdę bo było dużo ludzi to sie rozbilo kazdy mial mocnoejsze i gorsze momenty.Odbije się holownia i dobrze bo musi partie pociągnąć nad progiem. Karol wejdzie do 2 tury i o to chodziło ..Stracił na tym najwięcej Mentzen którego nie było a mógł się te 3h pokazać nikt o nim w zasadzie nie mówił grubo blað .Republike obejrzy pis I konfa reszta tego ścieku nie obejrzy tak naprawdę bo nie traktują tego kanału jako wiarygodny.Ja nawet nie wiem kto tam wystąpi.Nedzie mieć jeszcze znaczenie ta debata gdzie wszyscy będą.

0

@kamiVeB czyli cel trzaskowskiego osiągnięty karol w 2 rundzie przegrała konfa z nentzenem.

0

@michal26 przegrała konfa bo jej tam nie było trzaskowski zwyczajnie nie chce pompować konfy po to by wszedł nawrocki.Caly temat.Błąd popełnił Mentzen że nie przyjechał.Tam nikt nic nie przegrał wygrał karol bo zapewnił sobie 2 rundę.troche pieirzył ale był luźniejszy niż zwykle.Tu cel był nawrocki w 2 rundzie i tyle.

0

@barteq też tego nie rozumiem.myślę że 2 turę nawrocki sobie załatwił bo owszem piepepszył głupoty ale nie zaliczył wpadki z puciami itp.Byl trochę bardziej luźny niż zwykle.Nie pompowano konfederacji z drugiej strony pus jest mocno iskabiony inmunitetami itp.a przez to że konfy nie byli to moim zdaniem straciła. Mentzen powinien dojechać moim zdaniem.To był spory błąd inni z tego skorzystali.Trochę orzez to że było dużo ludzi to niewiele to zmieni oprócz tego że karol się wzmocni.

0

@barteq trzaskowski na tyle co słyszałem to raczej chciał utrzymać głosy i nie specjalnie atakować innych.Tu może umocnić Nawrockiego aby znalazł się w 2 rundzie i nie promować konfy która jest bardziej skrajna od pisu.

1

@GirlfcbPL nie mają takiej mocy .
Akurat studiowałem na Koźmińskim i zadania komisji europejskich jest za po mocą prawników sprawdzanie prawa jakie państwa ue wprowadzają oraz np wprowadzenie prawa dotyczącego np innowacji samochodów bez kierowców. I Pis wprowadził prawo które nie było zgodne z prawem ue w zakresie praworządności dlatego że jeśli ue płaci to kraj musi być oraworzadny aby ci co rządzą nie zdefraufowali kasy.Co zresztą u nas się odbyło bo taki Romanowskiemu grozi 25 lat za defraudacja z funduszu sprawiedliwości czy Wosiowi. Aby sytuacja była jasna komisja Europejska komunikuje się z rządem przedstawiając nieorawidlości jeśli zmian wysyła to wprowadzone prawo do sprawdzenia do komisji Weneckiej która wystawiła negatywną opinię.Trzeba dodać że komisja wenecka nie jedt organem europejskim po prostu demokratyczne kraje wysyłają e przedstawicieli konstytucjonalistów którzy mają profesory i pomagają krajom wprowadzać demokratyczne prawo.
Teraz komisja przesyła opinie państwom i jeśli dalej nie ma zmian wysyła to fo tsue.W przypadku naszym przyjechała Ursula uzgodniły zmiany senat poprawki przegłosował a Ziobro zablokował te zmiany.Co ciekawe Morawiecki obwieścił sukces Ursula wyjechała a oni to w Sejmie zmienili i zwyczajnie ją oszukali.komisja w tym momencie nie miała wyboru wysłała do sądu tsue aby sprawdził prawo wprowadzone przez pis .Sam potwierdził ekspertyzę komisji Weneckiej oraz komisji europejskie i zablokował funduszu.W kpo jest zapis że przyznawane jest praworządność morawiecki to podpisał.Pis był tak amatorski że mógł mieć zaliczkę która nie podlegała praworządności ale i to spieprzył bo dokumentów na czas nie złożył. Tu nie ma żadnej kwestii ko .Po prostu komisja zrobiła swoją robotę.l.Dodam że byli sędziowie tk jasno stwierdzili brak praworządności i Duda q3 razy złamał konstytucje a szydło na czas wyroków tk nie ogłosiło. Kina jest o to winić ko.Dziś przez ten burdel zrobiony przez pis nie wiadomo czy zatwierdza prezydenta..


0

@BydzieQ na pewno to co napisałeś jest prawdą?
Bo jak dla mnie przywrocono fundusze z kpo z których korzystają samorządy i obecnie projekty wojskowe.Po co te kłamstwo z twojej strony

0

@Vegeta88 z tego co wiem żyrandol jest w kościele w Grodzisku Mazowieckim. Sugerujesz że Komorowski został księdzem?;)

0

@Vegeta88 stsnowski to nie poważny kandydat chcę promocji swojego kanału. Prezydentura to nie dźwignią to pomnażania własnego biznesu.To konflikt interesów. Bardzo dobrze że tego nie zrobił....

0

@ObiwanKenobi nie część zaczęła jechać to się zlitowali nad nimi i tyle.Ma być też debata dla wielu

0

@ObiwanKenobi ale ja nie mam nic przeciwko aby poszli do tvp jeden z kandydatów wybrał promocje własnego kanału a drugi Sue na to zgodził.....A teraz płaczą..Mogli pomyśleć wcześniej.

0

@D10SLEO a ok szkoda bo start ma przygotowany jakby był w pit stopie;)

0

@michal26 nie ważne co się mówi ważne że się mówi.....pozostałe dobrze pracują na rzecz 2.

1

A hulajnogą Mentzena da radę dojechać do końskich?

0

@Prorokk ale czemu wstydu to karol go do debaty zaprosił.Mniej do niego iretdnsje że Mentzena I innych nie zaprosił.

0

@Aragorn33 a mentzen to wie że hulajnogą ma baterię i może go do końskich nie dociągnąć;)

0

@ObiwanKenobi będzie debata z wieloma kandydatami.Mentzen już mial ze Stanowskim debatę w kanale zero .To samo biejat.A ci też się umówili maja prawo

0

@Rastafarnianin co on by zrobił nie ośmieszaj się jak jemu i to on sam mówi jak mu zadają pytanie co u ciebie ?czy co słychać u Ccebie ?to on nie wie co odpowiedzieć.Na pytanie jak chce finansować wojsko skoro chce obniżać podatki to sue zdenerwował i dziennikarza naobrażal jak mu z wagą dziennikarz udowodnił ze hego program się nie spina to nie potrafił się obronić.On ekonomista.....z własny program.. . Jeżdzi z tym samym programem z tymi samymi tekstami nawet żarty na te same....I ucieka hulajnogą bo mi niewygodne pytanie zadadzą....A w tej chwili już wiedzą jakie grupy spoleczne stracą na tym programie jego ibęda drążyć dalej.Dka niego jedyna opcja to jeździć z cyrkiem i woźnym bo debaty on się nie nadaje.....

0

@Hosh trzaskowski się ośmieszył to nawrocki zaproponował ta debatę .Ten Sue ba nią zgodził i tyle a że inni płaczą z tego powodu to cóż,)mentzen mógł mieć lepsze notowania byl 3 i gdyby jego wybrał trzaskiwski nawrocki mógłby mieć oretenski.Dla nentzena przeciwnikiem jedt holownia bo z nim przegrał proces .Powinni się umówić na debatę.A to że płacze cała reszta to jest żałosne.

0

@Greenalley raczej obawiam się psg

0

@Natenczas to niech kandydaci pozostałi zgłoszą sie z propozycją debaty do tvp.Noevmam nic przeciwko tak jak nie mam nic przeciwko zmentzenowi u stanu czy biejat u stanu

0

@cules100pro ale jakie Stanowski z Mentzenem miał debatę także z biejat,czy Nawrocki z trzaskowskim protestowali- nie .Stanowski z mentzenem czy z biejat mogli zaproponować tvp taką debatę.Tylko liczy się tu promocja kanałów zero.Niech nie marudzą.

0

@gumaz niech kupi abonament o ogląda;) będzie miał dostęp;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?