Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może się fajnie zaaklimatyzować obu finansowo nie zwariowal
0
@Kazragore na pewno uderzą w Morawieckiego który promował simona w rumuni pro rosyjski kandydat który jest przeciw nato ue .Był przeciw dostarczaniu broni na Ukrainie, destabilizował Mołdawię. I jest podejrzany ze jest agentem gdyż miał kontakty z ruskim wywiadem. W Rumunii jest baza taka jak w qradzionkowie i największą baza nato która ma zestrzeliwać pociski nuklearne z Indii i Rosji.A z drugiej strony ma chronić atak Rosji przez Mołdawię która jest destabilizowana przez Rosję.Sama Rumunia kupuje f35, Abramsy i Apache.Dodam że i Mentzen poparł poprzednika który jest anty nato ue przeciw ukrainie jest politykiem pro rosyjskim gdzie Rosja kombinowała przy poparciu dla niego i sąd skreślił go w wyborach ale Simon jest gorszy ma zakaz wjazdu do ukrainy i do Mołdawię.Pole do sprawdzenia komisja w tym aspekcie ma.Zreszta ukraince wydali wyrok na Mentzena jako pro rosyjski polityk do odsrzelenia.zprzez ich specjalna grupę do tego typu soraw z sukcesami w eliminowaniu w Rosji.Duzo spraw doszło......Bo to nie jedna sprawa....
0
@Kazragore nie mnie to oceniać zobaczymy na koniec. Jaki będzie raport.
0
@Safrani no luz :) nie wiem co to zmienia ale luz;)
0
@Antimadridista_WR Guardiola wywalił Zlatana czy Ronaldinhio może odejśc z klubu.
0
@Safrani ale jakie rzeczy to zwykłe info;)
0
@KrychaFCB nikt nie jest idealny;)
1
@Michu94 to pewnie leao nie sprzedadzą albo właśnie go sprzedadzą
0
@VamosDeJong przedstawiła początkowy raport niedługo będzie całość z 1 części gdzie oceniono 20% materiału.Dotyczacej działalności macierewicza oraz ludzie Bielana finansowali w usa z pieniędzy publicznych działalność firmy która prowadził ruski agent I firma zajmowała się wspieraniem kampaniiwyborczej trumpa w usa.
Sprawdzono 20% materiału komisja będzie praccowala dalej .Ale było to w jakimś listopadzie i okres wyborczy dostarczyć zapewne wiele nowych rzeczy.
0
@Foton o strategiczna inwestycja" Grupa chemiczna Azoty pracuje nad studium wykonalności inwestycji w fabrykę nitrocelulozy i prochów wielobazowych w Polsce. Przysłuży się to bezpieczeństwu kraju, ale producenta nawozów nie uratuje - informuje w środę "Puls Biznesu".
0
@Safrani
o strategiczna inwestycja" Grupa chemiczna Azoty pracuje nad studium wykonalności inwestycji w fabrykę nitrocelulozy i prochów wielobazowych w Polsce. Przysłuży się to bezpieczeństwu kraju, ale producenta nawozów nie uratuje - informuje w środę "Puls Biznesu".
0
@Ojciec5tkidzieci ona nie mój typ więc niech się skupią na dinozaurach,)
0
@RosjaninBut dużo się dzieję w tym temacie i Słowacja nam licencje na linie produkcyjna sprzedała a azoty będą się zajmowały produkcją prochu.Akurat tu się dużo dzieje i mówił o tym holownia czy kosiniak.Poki trwa wojna to Ukraina daje nam czas aby to stworzyć bardzo Niemcy też zwiększa produkcję i francuzi
Mentzen sieje zamęnt ale dzieje się bardzo dużo w tym temacie
0
@Ojciec5tkidzieci zobaczymy co przyniesie nowa część z Johanson
1
@RosjaninBut niemieckue wojsko się na ten temat gdzieś wypowiadało ,czy jest to pogląd własny tak naprawdę dziennikarza....który nie chcę min....Póki co to Niemcy nam patrioty wypozyczali
20
Coś się niedobrego dzieje z zawodnikami Raphinia , vini tylko to jest parologicxny przypadek Belingham też nie pierwszy raz.- psycholog....
1
@FcPortoFan1999 tak ale jedynie z 1 ekipy to fort, może Andreas, Fati i być może Eric .To wszystko.
0
@FcPortoFan1999 do Ciebie zamiast myśleć o sprzedaży oprócz niepotrzebnych graczy to należy zarabiać....
0
@RosjaninBut tzn trzeba robić kilka rzeczy
1.dbać o sojusz i nie podważać go
2 .zadbać o armię , czyli uzbroić się porządnie
3.dbać bezpieczęństwo energetyczne - rozproszone
4.dbać o gospodarkę
5.Dbać o nowe sojusze, aby były alternatywą jeśli coś by padło.
Tu mamy nowy sojusz w sprawie Bałtyku z krajami Finlandia Szwecja Norwegia Dania.
Mieliśmy rozmowy z Turcją, i Sikorski rozmawiał już z Japonią.Staramy się o te rzeczy dbać jak na razie.Wejście do Europejskiej tarczy gdzie są pociski anty balistyczne a my tego nie mamy to też jest to ruch w tą stronę .Też mamy nowy sojusz Ukraina która w boju jest doświadczona...znajdzie się ktoś kto cię nie zostawi...
0
@FcPortoFan1999 trzeba wygrać co się da ....zobaczymy co klub wykombinuje
2
@michal26 tylko wiesz spać ci się wszystko będzie po 40 i wtedy aby za szybko się nie posypać warto się suplementować bo organizm już nie uzupełnia.Wtedy NFZ się przydaje w zasadzie do końca.....
0
@kiper09 mam nadzieję że na lata zostanie i dalej będzie naszym obrońcą na lata....świetny obrońca.
1
@vangoor widać że jak ojciec dowiedział się jakiego ma syna to emocjonalnie tego nie wytrzymał....
0
@RosjaninBut sądzę że gadanie i podważanie dla sojuszy go osłabia.Należy się tego wystrzegać co nie iznacza że należy być gotowym.W tej chwili nic nam nie grozi Rosja traci zapasy i cenne drogie uzbrojenie.Czyli możliwość walki na przestrzeni lat obecnie dostali od usa nowy sprzęt.Każdy tydzień walki to dla nas czas a dla nich strata sprzętu i ludzi już w 2028r będziemy miedź nieźle wyposażoną armię. Generalnie cały pas wschd.zbroi się na potęgę. Podczas całe konfliktu są u nas wojska bato Włoszech, Francuzi, Amerykanie, Brytyjczycy , Niemcy, Norwegowie obecnie.A Niemcy to pożyczyli Patrioty.Obecnie są Norweskie.Nie ma na razie powodu aby wątpić w nato na dziś.Dla Rosji Europa jest bardzo silna na dziś oni zpo 3 latach wojny zdobyli 20% ukrainy;) ......
0
@th@les za pewne my coś strzelimy
0
@Patryk1998 o 1 kolejkę jest mniej jest mniej a Real nie odrobił a stracił pkt .To jest plus dka nas.Ok gdybyśmy wygrali byłoby tych pkt więcej ale jesteśmy w lepszej sytuacji niż przed tą kolejką.Znacznie przybliżyliśmy się do mistrzostwa.Zapewne Real aby zdobyć mistrzostwo musi mieć 5 pkt.Bo 5 bramek nie zdobędzie a Barcą coś strzeli. Zrobiliśmy krok do przodu.A lepiej odbieraliśmy piłki niż Real.Czyli lepiej fizycznie wyglądaliśmy.
0
Na mój gust granicą pomiędzy Araujo a Cubarci a Martinezem się zaciera .Jest bardzo wiele męczy są kontuzje itp.I każdy zwyczajnie jest potrzebny. Na mó Araujo wraca do formy i tak są.o powoli wraca Gavi z Ferminem tylko oni mają z miesiąc przewagi nad Araujo.Tu zdążać się będzie że któryś vedzie miał słabszy mecz.To normalne ważne że Araujo noe jest kontuzjowany.Co do Oedriego on często pojawia się w różnych miejscach blisko obrony i odbiera też piłkę przy kontratakach.To że Eric czy on czy de Jong wchodzą w obronę kiedy kounde idzie do przodu to jest normalne.I raczej spowodowane jest to wyjściem kounde i uzupełnieniem lini obrony
0
@sokot mam wrażenie że 2 tyg urlop by się odzywał aby oczyścić głowę tylko Ti nie reakne
1
@sokot powinien odpocząć bo dziś do Messiego było daleko mniej pod siebie więcej dla zespołu.
1
Natychmiast powinien iść do psychologa sportowego bo skończy jak vini.Zespół powiększył o 1 pkt przewagi i ma o 1 kolejkę mniej .Nie zawsze są się wygrać.