Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tylko jeden za mało strzela bramek a drugi przegrywa z lewym grając na tej samej pozycji który ma te 37 lat. I grał mniej minut.
Mbappe mimo iż jest jasnym punktem Realu na dziś klubowo podczas kariery się nie sprawdził.Gra poniżej aspiracji ba w tym roku Real z nim może niczego nie wygrać.Dziwny zawodnik.Na ten moment to dmuchanie balonika.Do tej 2 zmessi Ronaldo mu daleko.Ba do Ronaldinhio czy Maradonny to również bym go z nimi nie postawił.
0
@PressinhoP ko nie organizuje orawnie mafijnego państwa pis to pełzająca autokracji.Ko nie ma problemu ze środkami z ue i nie miało wyroków tsue czy opinii. Nie mówię tu ostatniej opini komisji Weneckiej bo robią to z komisja wenecka ale mamy sytuacje gdzue jedni chcą utrzynani poatologii oprawnej a drudzy chcą to odwrócić.Jedni po to aby kraść dają przyzwolenie 1mln kary dziennie gdzie przez 2 lata blokowali kpo I na końcu zawiesili im środki spójności na drogi itp.I ani nawrocki ani duda nie chcą się z tego wycofać a mamy długi deficyt i gigantyczne wydatki.Konfa przywroci pus do wkadzy czyli brniemy w problemy ze środkami.Czyli pus nie dość że kradnie to jeszcze zagraża wpływom do kasy.Konfa tylko z nimi może robić rząd.Nie ma na prawej strony alternatywy na dzisiejsze czasy.Porzadna orawica to była w usa za regana
0
@Pressinho nikt nie twierdzi że po jest lekiem na całe zło ale jest lepsza od konfy i id pisu.
Zrobią energetykę za fundusze ue bo pis nie dość że kradł to blokował środki z ue.
Nawiaża normalne relacje zresztą Europybo przy prawicowym kandydacie to Ch....wiadomo a pus nie ma żadnych zdolności do sojuszy oprócz trumpa i putinowskich ziomków. i nawiążą sojusze co zrobili wprowadza do tarczy europejskiej.Kontynluja wszystkie inwestycje pisowskie.Zbroja armię i zrobią porządna zaporę na granicy a nie plot przepuszczający 700 osób tyg.Na dodatek nie mają normalnego kandydata na prezydenta tylko jakąś pucie.
Ja nie mam partii ale poprę trzaskowskiego i nie poprę pisu czy ruskiej konfederacji z lipnym programem skierowany do bogatych.Obecnie prawica nie ma fajnej propozycji i nie ma tam nikogo do rządzenia.Jo nie jest idealne ale jest lepsze.I nie dewastuje prawnie państwa jak pis.....Nie chcę ich szczuję i tego patriotycznego kłamstwa gdzie chodzą na marsze a państwo układają pod własne złodziejstwo.
Nie da się być patriotą i złodziejem państwa którym się rządzi. To się wyklucza......
0
@Pressinho
To nawet nik stwierdził że pis skroił samorzady
https://www.portalsamorzadowy.pl/finanse/tak-rzad-pis-dzielil-fundusze-dla-samorzadow,532937.html
0
@Pressinho ale inna sprawa jest dawać posady w swoim i dzieje się to w każdym kraju a inna sprawa jest ustawiać pod to prawo aby nie było konkursów aby ciocia jadzia z magla była w zarządach;)zatrudniano ciocię Jadzię i dodatkowo managera aby robił cioci Jadzi robotę i to jest różnica.Pis był taki pazerny na władzę ze rizpuerdolili Janowo.Ja nigdzie nie piszę ze po nie dawało swoim bo dzieje się to na całym świecie i tak robią rządy. Tu masz całe prawo które ma umożliwić nieukom dostawać fuchy za mld gdzie jest potem rotacja i idą przelewy na partyjne kąto a po kilku miesiącach wchodzi następna.Tak jak mówię pis przegiął parę i stracił władzę chodź połowicznie bo władzy ma sporo i są to sabotażysci pracujący na rzecz pis
Prezydent - pis
Tk - pis
Nbp- pis
Pkw - prezes pis
Sąd najwyższy- pis
Pis ma połowę władzy w Polsce na dziś.
0
@Vegeta88 nie Giertych jest wolnym strzelcem nie jest w parti ko.Startował jako niezależny kandydat po to aby zmierzyć się z kaczyńskim.Po czym go wywali za prawicowe poglądy .Podobnie jak brzuska działa obecnie w komisji sprawdzając nieprawidłowości przez rząd pisu.I kazdy obywatel może różne walki zgłaszać.Tam z 2 tys zgłosiło się działać pro bono.Celem Giertych nie jest bycie w po tylko walka z Jarosławem nawet start z ostatniego miejsca to celem była debata z Jarkiem Po prostu nie jest to człowiek po.Tylko jest to człowiek orawicy który poznał się na plusie który jest jego wrogiem.Po tu nie jest jego celem Może być narzędziem do realizacji tego celu czyli walki z Jarkiem. Nie bycie w parti jego zawód to także obrońca.
0
@Pressinho ulice w wanie to mamy i za mln....próbowano zrobić i Lecha kaczyńskiego;) szkoda że nie mamy wschd obwodnicy rozpoczatej w 2015r bo nie jaki Szyszko który tam mieszkal do białego stoku przerzucił kwestie prawne .Efekt jest taki że zaczynają od początku......
0
@Pressinho no nie to pis wprowadziło wejście do spółek skarbu państwa przez zniesienia konkursów. Akurat to jest ich wina.To też jest różnica między pis a ko
I tu masz też gwiazdę pisu obajtka uwikłaną w Aferze na Węgrzech.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/polski-deweloper-uwiklany-w-afere-wegry-wszczynaja-sledztwo-w-tle-daniel-obajtek/21gxrse
A orlenie wychodzą szwindle
https://biznes.interia.pl/gieldy/aktualnosci/news-wielki-audyt-w-orlenie-druzgocace-wnioski-spolka-mowi-o-mili,nId,7940908
Oczywiście że w wanie znajdzie się jakaś toaleta ale samorządy z kasy okradł pis w podatkach w wielkim wale i zrzucił na samorządy płacenie pensji nauczycielom. Przez co wiele inwestycji w samorządach poszły do krzesuniecia w wWie to był remont mosty Poniatowskiego który robiony jest teraz.
Natomiast ko i konkretnie trzaskowski postarał się o 25 mld dka samorządów aby inwestycje poszły I była to jedna z pierwszych decyzji po powrocie do władzy.Dlayeho samorządowcy go popirraja.
0
@Vegeta88 ale co do Giertycha to jego podopiecznym to bosak ( mlodzież wszechpolska to kolejny prawicowiec...
0
@Vegeta88 no nie prezydent Wrocławia czy Palikot poszli siedzieć......Ale dobrze by było aby Mucha odpowiadała.Nie mówię że skazana bo od tego jest sąd.Wtej chwili pus i konfederacje traktuj jako jedność bo to koalicja....
0
@Janek_7 dokładnie:)
0
@Vegeta88 ale jest u holowni.Giertych też był w orawicowej partii transfery to normalna rzecz .....Są tu specjaliści
0
@Vegeta88 Mucha nie jest z po to Holownia.Na razie nie ma mowy aby naprawić sąd najwyższy jest w rękach pisu zaczynając od izby neosedziow I manowski do której duda woda ba kawkę a to ina miała by robić ts.Jest tu konflikt interesów zresztą nie tylko tu w tk też był kaczynski z Julia czy Pawłowicz świadomie co powiedziała lama konstytucje z Piotrowiczem i poszli w nagrodę do tk;) aby bronić tej farsy tego prawa.
Sama instytucja prokuratur generalny i minister sprawiedliwości to powinno być rozdzielone to zastał Bodnar duda nie chce tego zmienić. Trzeba czekać na zmianę orezydenta bo jest burdel matematyka jest jaka jest jest veto i do zmiany prezydenta burdel będzie.Natomiast upolitycznia pis zrobił to i w pkw i tu burdel będzie.dlatego na pewno zagłosuję za Trzaskowskim aby zrobiono tu porządek.Koalicja została ten burdel i obecnie nawet nie wiadomo czy potwierdza prezydenta......
0
@filipo2002 to doświadczony obrońca .Może szybko dojść do siebie.On też nie jest od kreacji a od defensywy Ti może pójść szybciej.Kwestia jest indywidualna.Taki Eric bardzo szybko do siebie doszedł po kontuzji.zaraujo też gra nieźle po kontuzji.Powrot jest dłuższy w przypadku kreatywnych zawodników to może trwać i 2 miesiące jak z de jongiem 2 miesiące dochodził do siebie a gra teraz jak z nut.
1
No i świetnie będą ludzie którzy będą wypoczęci i pociągną zespół. Tez taki Cubrasi nie grał.Też Balde chwilę grał czy Rekin.De jong jest wypoczęty.Niech Andreas wraca do gry.Powinno być dobrze.
0
@Vegeta88 oczywiście zgadzam się jednak ko nie niszczyła praworządności pod bezkarość.Obecnie po zbadaniu.400 spraw 200 zamieciono orzez Ziobre pod dywan kolejne są weryfikowane.To jest ewidentna celowość w działaniu.Umowmy się w każdych rządach czarne owce się znajdą jedna w przypadku pisu masz ewidentnie przygotowanie prawa pod ten proceder.Sa to sprawy. Ieporpwnalne ale nie mam problemu z tym aby skazać kogoś z drugiej strony.Dobrze ze za takiego oalikota czy prezydenta Wrocławia się wzięli.Chyba ich wsadzili.
0
@Pressinho myślę że ucieczka Romanowskiego to już jest kara.Na pewno nie w przypadku kiedy prezydentem będzie nawrocki czy Mentzen bo to jest obecnie jedna koalicja więc będą się chronić.Teraz można robić dochodzenie a po zmianie prezydenta wsadzać.Jak wina jest udowodniona.
0
@Janek_7 zgadzam się z tobą. Tylko jest to do poprawy nie do likwidacji.
0
@Criss18Barca równie dobrze można spytać jest na czele sądaży defraudowala kasę przypadek?
Poza tym akurat patrząc na prawicę orbana pis i solidarną polskę.I fakt że ona brała kasę z Salvinim od Putina który swoją drogą jest najbogatszym człowiekiem na świecie. To czy dziwi się że zdefraudowała kasę.a o tym czy wystąpi decyduję sąd a nie parlament.Posa tym tego typu stwierdzenie jest przyzwoleniem na równy i równiejszy.Potem masz takie skutki że kaczynski bezczelnie mówi do Austryjackoego biznesmena nie zapłacę Ci za robotę.Idź do sądu z tym.A Zbyszek sprawę zamiata pod dywan....Tak tworzy się zwykłą mafię.....Jeśli zdefraudiwala kasę powinna po iść konsekwencje bo nie można jej powierzyć publiczną kasę a na tym polega zajęcie polityka.
0
@FcPortoFan1999 nie znam kwestia jaki to polityk.Pogadam z ciotka pol Polka pół Francuzką jest profesorem i zna tam te problemy bardzo dobrze.
0
@FcPortoFan1999
Tu piszą że do 2027r pozbawia ale odwołania będą
https://wiadomosci.wp.pl/marine-le-pen-nie-wystartuje-w-wyborach-sad-zdecydowal-7141031238957888a
0
Mari le pen nie może wystartować w wyborach także inni europslow8e sąd wydał wyrok do 2027 są pozbawieni oraw wyborczych.
https://wiadomosci.wp.pl/marine-le-pen-nie-wystartuje-w-wyborach-sad-zdecydowal-7141031238957888a
0
@FcPortoFan1999 nie wiem zobaczymy.Moze jest mniej pro rosyjski.
0
@lithotripter luz;)
1
@Jakchcesz na razie programem który faktycznie przynosi narodziny to in vitro nie wiem czy dla średniowiecznego fundamentalisty mentzena nie będzie to program do likwidacji bo on by zlikwidował wszystko.....
0
@Zoker no nie obecną władza przywróciła in vitro które pis zlikwidował.Z tego są dzieci to było obiecane w wyborach i to zrobiono.
0
@MOLESTA nie na długo tam też traci poparcie poza tym ona dostała kasę od putina więc może i do Rosji jechać;)
0
@lithotripter ty laska defraudacja kasę chcesz mieć tych co jednym wolno a drugim nie? I argumentem dla ciebie że jest lewacka. Czy jest to prawicowiec czy lewak prawo powinno się tyczyć obu stron.Inaczej będziesz miał jak pis program złodziejstwo plus....
0
@FcPortoFan1999 to nie są stany inne jest prawo.Tam możesz być przestępcą i być orezydentem
0
@Safrani i grozi jej brak startu w wyborach...