0

@Tomason tzn jeden chcę budować samoloty na wodór a drugi na paliwo lotnicze.Oba obniżyć maja emisję. Wydaję mi się że te materiały to jakiś przemyślane połączenie które ktoś przepadał.Niestety i stety maja samoloty składać roboty.Tu czynnik ludzki ma być ograniczony.zna pewno jakieś katastrofy będą bo to jest trochę rewolucja i w silniku i w materiałach więc będą na to potrzebowali czasu.Jednak rewolucja materiału nie dzieje się od dziś.Przejscie z poprzednich samolotów na te obniżyło o 30 % zużycie paliwa przez zastosowanie kompozytów zdało to egzamin wpłynęło też na zastosowanie klimatyzacji która wcześniej powodowała rdzewienie.Widać że dochodzenie do tych materiałów nie jest na jeden raz rozłożone tylko będzie trwało przez 2 generację samolotów. Ten proces będzie trwał 20 lat.qoczywiście takie maksy miały problem ale to był problem z oprogramowaniem o ile pamiętam. Gdzieś zmiany dotyczące materiałów pokazały im drogę w jaką idą i dało im pewnie sporo doświadczeń w tym temacie.

0

@Aragorn33 no jeśli z Pedrim coś by się działo to in go najbardziej przypomina chodź daleko mu do niego .Gdyby więcej grał poprawiłby i rozegranie zmiany tempa i odbiór

0

@Tomason pamiętam że były badania że w samolotach jest mniejsza szansa zginąć niż w samochodach.Miałbym tu dystans do tego.Poza tym jeśli ktoś się do czytał to w grę wchodzi robotyka.Więc mniejsza zależności od człowieka.
Na razie te samoloty co spadają to radzieckie.A co ciekawe radziecki samolot pasażerski dostał zielone światło na produkcję.
https://forsal.pl/transport/lotnictwo/artykuly/9765704,rosjanie-ruszaja-z-seryjna-produkcja-ms-21-czy-bedzie-konkurencja-dla.html

0

@Kgorecki2500 no luz, mówię dromader ci zostaje;)

0

@Kgorecki2500 poza tym wszystko się zmienia .Amerykański samolot 6 generacji b21Riders powstał głównie w kompie i na symulacjach a 5 prototypów wydrukowano na drukarce.Koszty spadły na tyle drastycznie że poprzednika było 20 sztuk a Ridera ma być 100 sztuk.Tamten to najdroższy samolot na świecie. Obecnie wszystko się zmienia.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Northrop_Grumman_B-21_Raider

0

@Kgorecki2500 dromader panie ci zostaję ;)myślę że samoloty muszą przejść odpowiednie testy wytrzymałości .Weszli w to i Amerykanie i Francuzi..Dali sobie jeszcze 10 lat aby to wypuścić. Przy katastrofie szanse tak są minimalne że przeżyjesz .W samochodzie łatwiej przeżyć niż w samochodzie Moim zdaniem trzeba ocenić produkt jak on wyjdzie.teraz znamy założenia diabeł tkwi w szczegółach.

0

@Tabaluga37 dzięki :)czytam różne rzeczy.W tel mam tak ustawione że strony mam otwarte na innej przeglądarce a na Googlach wyświetla mi różne informacje w dziedzinach technicznych ,wojskowych , streamingowych, i różnych ciekawostek. Może więcej powinien tego dawać.

0

Jak nie ma casado I olmo to dla gaviego , fermina I Torre więcej szans na grę oby ktoś podczas tej nie obecności wrócił do formy chodź Torre hak na siebie jest znakomity.

0

@tbas to jeden z bardziej walecznych facetów i miał świetne mecze w tym aspekcie. Ale nie jest na swoim poziomie chodź podanie miał wyśmienite do Roberta czekam aż wróci mu strzelanie bramek

5

W 2035r ma powstać pierwszy samolot na wodór airbusa.Będą zero emisyjne.
Ale pierwsze testy silników były prowadzone już samolotach a 380 które przywrocono do życia.
https://geekweek.interia.pl/technologia/news-airbus-zeroe-pierwszy-zeroemisyjny-samolot-napedzany-wodorem,nId,21323527

Co ciekawe zarówno Francuzi jak i Amerykanie będą robić samoloty nie z aluminium a z plastiku obniży to wagę samolotu i spalanie o 20% - 30%

Zapewne pobiją kolejne rekordy świata w długości bo zwiększy to zasięg i szybkość przelotu.Zapewne sporo lotów będzie z punktu a do b bez c czyli hubów.To oszczędności 2 miedzylondowania mniej strata czasu opłaty dodatkowego lotniska.Ciekaw jest czy jeszcze następna generacja będzie miała możliwość okrążenia ziemi na 1 paliwie byłby to symboliczny moment.

https://rankomat.pl/turystyka/top-10-najdluzszych-lotow-swiata-dlugosc-czas-i-ceny-biletow

0

@tbas prasowanie to część obrony służy po to aby odebrać piłkę przeciwnikowi

0

Do pkt 4 dodałbym fermina Lopeza nie ma casado I w środku zwolniły się 2 miejsca.
Może pojawić się fermin Gavi czy Pablo Torre w zależności od meczów.

0

@tbas kto fermin to jeden z najbardziej presujących i walczących facetów.Jak gaviego nie było to on starał się robić co gavi. Na mój gust po 2 kontuzjach nie jeszcze w formie to będzie ale być może teraz to orzyjdzie jak nie ma olmo i nie ma zastępcy dla de Jong a.

0

@WojtekCh10 ludzie nie są głupi piszą o mojej dyslekcji jak chcą zmienić temat.W tym momencie to zwyczajnie głupi pomysł tego kandydata .Zazwyczaj o darmowe studia trzeba powalczyć wykazać się a o płatne to biorą ci którzy nie są w stanie tego zrobić albo im się nie udało.Jest większa szansa że cis z tym zrobią niż ci płatni.Nie masz gwarancji czy zszchszanią płatni czy darmowi.Ale płatni już pewna selekcję przechodzą. Jeśli im studia nie pasują czasem zwyczajnie zmienia i pracują inwestujesz w grupę część się sprawdza część nie jak w biznesach.

2

W sumie z powodu kontuzji olmo i naszego defensywnego pomocnika zyska Fermin, Gavi i może Pablo Torre , bo pierwsza 2 była trochę przeźroczysta .Dziś gavi był dobry a Fermin świetnie podał. Jak wróci olmo który oewnie dobrze będzie grał więcej zawodników będzie ogranych.Pewnie będzie powrót Andreasa.

1

Dodatkowo
Plusy
Wynik i gol Lewego i dobra jego forma.
Minus- poza kontuzjami to żaden każdy grał nieźle.

0

Co do Olmo urośnie ferran Fabi i Oablo Torre.Bo inaczej tego nie widzę. Lewy odpoczął może wróci forma.

7

Trzeba dawać więcej szans rezerwom jak wynik jest 3:0

0

@Hawajczyk mistrzu nie wiesz czy student oplacony nie będzie lepszy od płaconego. Wręcz darmowy musi się dostać i wykazać.Generalnie rok temu byłem w Princton wokół której firmy maja swoje siedziby aby wyciągać oracisnikow.Uczelnia współpracuje z firmami i orzynisi 25 mld dolarów zysku.....jedni przynoszą pkb inni nie.Nie wszyscy którzy mają płatna przez państwo studia bumelują.Na mojej uczelni egzaminy zaczynały się w listopadzie i zaliczenia były do końca.Nie na mowy o bumelandzctwie bo się nie utrzymasz.A jeśli nie zaliczysz odpowiedniej liczby przedmiotow to cię zwyczajnie relegują.Nauczylem się tam masę rzeczy które mi się przydają i wpływają na moje decyzję....także firmowe.

0

@Hawajczyk nie gadaj głupot.ato możesz opowiadać wiernym Mentzenowi ale normalnych ludziom którzy nie kupują każdej bzdury która ten człowiek opowiada.Wyksztalcenie to wiedza i nabyte umiejętności które pomagają podejmować lepsze decyzję biznesowe zarówno sektorze prywatnym jak i panstwowym co prowadzi do zwiększenia pkb państwa.
Nie pieprz;)

0

Warto by wprowadzić Pau Torres i Pablo Torre.Np w drugiej połowie.

0

@Hawajczyk nie wykształcenie to inwestycja która wpływa na pkb.Kazdy mądry człowiek to wie i nie pisz głupot.

0

0

@DonCarletto porównywali ostatnio produkcję SW do filmu Spielbega Goonies.Ze w tym stylu miała być że przygody grupki dzieci.Ale Goonies w swoich czasach był dobry.To takie dla mnie za dziecinne.

0

@Recha_0684 jestem ani lipcowy, pani varwicowym. Skrajności to nie jest dobra recepta na wspólny dom.Jestem po środku.Co lgbt byłbym przeciw dania im dzieci na wychowanie.I nie nazwał ich związku małżeństwem.Czepie i z lewej i z prawej ale nie skrajnie.Edukacja powinna być też dostępna w formie darmowej. Będą potrzebni specjaliści w różnych dziedzinach... Jest to inwestycja

1

@DonCarletto nie ma co się zmuszać.Mnie te goonies nie podeszły.

0

@maroon a tak czytałem że jest taka książka.....

0

@pluszek skoro potrzebujesz to idź nie mam nic przeciwko:)

0

@pluszek sory alle nie pisałem dziś nic o 2 fakultetach nie chwalę się nimi. Nie ma takiej potrzeby używania tego argumentu w tej dyskusji. O chwaleniu nie ma mowy.

0

@RafiVeB bo uważam, że delekcja nie ma nic wspólnego z inteligencją. Docieć próbuje przekazać, ale jeśli tego nie rozumiesz, kosz widać przekracza to twoje możliwości intelektualna. Przy sugestii że powinnaś wziąć sneakersa.
Nigdzie nie mówię. Że jest tam na równić z kimkolwiek innym. Jedzenie, że nie żaden lekcja nie jest powodem do. dyskryminacji innych. Gdyż znajdą się ludzie z dysleksją to życie zjedzą. W intelektualnie i umiejętnościami. Więc weź sneakersa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?