0

@Safrani a dodatek wzrosło zainteresowaniem naszej broni Kosiniak spotkał się z Francuskim odpowiednikiem i chcą kupić pioruna i system do stawiania min

0

@arsenallondyn0 m 3 modele gitar z tego sygnowany
Ibanez jem steve vai
Jeff Beck - fender strat
Augusta Younga model gibson sg:)

0

@Eklerek po tym jak kandydat pisu na orezydenta nie wie czy jak ktoś z sojuszników powola się na 5 artykuł to czy on zdecydowałby się pomóc temu państwu to natychmiast powinien być zweryfikowany czy to nie jest jakaś ruską agentura która chce rozwalić sojusz.A ten człowiek powinien być usunięty jako kandydat na prezydenta.W konstutytucji jest napisane Polska ma przestrzegać zawartę umowy.Jesli kandydat nie wie czy chcę przestrzegać konstytucji powinien być usunięty z listy kandydatów gdyż zagraża bezpieczęnstwu państwa.

0

@tbas biedny Sławek jak się zgodzi to znowu nie będzie czegoś pamiętał bo może;)i zacznie się obrażanie dziennikarzy;)

0

@Ilka nie po prostu pierwsza linia pisu pójdzie siedzieć, dokanczą energetyka bo turbiny wiatrowe już są budowane.Podpisali umowę na największy magazyn energii z Wrocławska firmą.Na sieci orzezbaczaja 60 mld jest kpo.Przyjechal prezes airbusa I brazylijskie firmy aby kupić 84 samoloty do cpk które ma zgodę środowiskową dozbroja Polskę wszystkie te pisowskie inwestycje sa robione i masz innych rzeczy.Ciężko będzie do 2030r
Jak będzie wojsko energetyka osiągnięta to nie będzie źle.Dzieje się wiele rzeczy.

0

@DonZibi dokładnie to jest porażka pis ma kompletnie przeciwny program .Program konfy finansowo się nie spina.Jak się pyta o szczegóły Mentzena to jest agresywny dla dziennikarzy bo nie ma odpowiedzi na to. oni nawet nie pokazali komu zabracć kjase jak zgłaszali to do Sejmu.Totalna amatorka. Więc będą realizować program pisu złodziejstwo plus.....porażka

0

@Ilka jakbyś posluchał przemówienie członków partii a Morawieckiego czy Szydło to to samo....


0

@DonZibi Morawiecki popiera rumuna który ma zakaz wjazdu na Ukrainę i za destabiluzacje moldawi.W obu krajach podejrzany jest o kontakty z agentura ruską.Obecnie jest spotkanie pisowców i bosaka z ruskim skladzikiem le pen , Orban Salvini, Simon......porażka....

0

@VeB 1899 zobaczymy nie wiadomo

0

@Safrani podejrzewam że jednak nie wszystko uda się zrobić do 2030r.My sami mamy sprzęt który przyjdzie po 2030r.A program orka to 2035r.o ile okręty zostaną zamówione w tym albo Krzysztof roku.
Niewątpliwie poziom uzbrojenia bardzo wzrośnie.Plus jest taki że cały pas od Norwegii do Bułgarii na potęgę się zbroi od czasów wejścia ruskich do ukrainy.Mysmy zamówienia na f35 złożyli w 2019r i pierwsze dostaliśmy ale chyba ostatni przyjdzie w 2027r.A namy zamówić eskadrę f35 I to bedzie po 3030 jakiś 2033r bo jest kolejka chodź kilka krajów może z f35 zrezygnować.Orax musimy kupić samoloty przewagi powietrznej czyli coś z
F15ex
Grippen
Raphael
Raczej tu stawiam na Europę z uwagi na osłabienie wiarygodności usa.
Terminy dostawy będą po 2030r....
Generalnie dobry ruch Europy.


0

@VeB 1899 ale chyba jest Fdj i Eric.Jeśli Żółtą kartkę dostanie Raphinia nie będzie grał w następnym meczu i również wróci.Poza tym jeśli będzie grał fdj to Eric może grać na stoperze.a w następnym meczu po powrocie Araujo jakby był problem jest Cubarci kounde Balde który chyba odpoczywa więc ogarną to.Eric złapie minuty.

0

@OBSERWATOR2021 nie jestem zwolennikiem żadnej partii ale głosuje za koalicją.
Jestem za kasą z ue
Za przepływem towarów ludzi i usług.
Pamiętam komunę nie chcę być między ue a Rosją
Nic ci nie da wyjście z ue bo będziesz miał cła za emisję I będziesz za to płacił czy Ci się podoba czy nie .A mamy największe obroty z Niemcami. A zagraniczne firmy nie będą chcialy współpracować z polskimi firmami które mają co2 gdyż będą płacić klimatyczne podatki.Trzeba postawić farmy obniżyć ets i mieć tamia energię. A węgiel trzymać jako energetyczna rezerwa.Zbudowac oze z Tomem czasem korzystać w fuzja jak będzie bo mamy udzialy.Nie będzie żadnej suwerenności jak będziemy między ue i Rosją bo Rosją się tobą zajmie A trump jest nieprzewidywalny.qtrzeba się zbroić i Europę.rozpierzanie ue to jest podcinanie gałęzi na której się siedzi.Radzę też docenić infrastrukturę zbudowana dzięki ue które robi nam pkb.Takze fundusze które będą pzychodzić.Bo nye szanujesz tego co masz.A po rządach pisu i kierunku autokracji nie mam zaufania do polityków prawicy to samo do konfy za wiele rzeczy.....

0

@ferdas_rawa głosowanie na mentzena to głosowania na pis .to jest jedną koalicja .Pomimo że nawrocki ma mało pus dobrze się trzyma.Nie ma mowy o samotnym rządzeniu konfy.

0

@OBSERWATOR2021 nie prawda co piszesz najwięcej jest tu konfy.Kiedyś było nawet takie badanie

0

@ferdas_rawa chyba nie bo bez pisu konfa nie rządzi i na też ograniczenia.Pamieraj że w yborach konfa była iezeszaciwana mówiono o 15% dostali ile 7%.poparcie dla pisu jest większe niż ma karol ale rozliczenia mogą wyciąć 1 linię.Tusk ma jeszcze lekko 10 lat rzadzenia a za nim trzaskowski z ogromnym poparciem.Nie liczyłbym na nowe otwarcie.Jeśli chodzi o konfederacja wszystkie nie spójności orogramowe i w zachowaniu Mentzena jak obrażanie dziennikarzy jak nie ma odpowiedzi na pytania wychodzą także inne rzeczy które mu wyjmują.....

1

@Ilka jeszcze jedno po co wsadzać do pierdla teraz jak duda zrobi hostel.Tweaz czas jes na zbieranie dowodów i orzesluchanie zmieni się prezydent sądu będą oceniać zebrane dowody i decydiwać czy wsadzić czy nie.W tej chwili duda zrobi z hostel.Koalicja na czas do wyborów.Wiec nie możesz oceniać czy to jest udane czy nie bo są w czasie tak naprawdę. Poza tym obserwujesz komisję.Ale równolegle każde sledzctwo ma odpowiednik śledztwa w prokuraturze.Nie wiesz na jakim etapie są.Same komisję mają części niejawne i nie mamy pojęcia co tam ustalono.Nie wiesz czy rozliczenia są dobrze robione czy nie bo nie masz wiedzy.Mówuenie że tusk obecnie nie robi nic dla polski jest czysta hipokryzją.Same kpo robi jeden z największych wzrostów w Europie.....masz dziesiątki regionalnych inwestycji....

5

@Ilka to jest kompletna nieprawda co piszesz. Nie wszystko jest wstanie realizować bo pis ma realna władzę i sabotuje państwo.
Prezydent pis - sabotaż ustawy albo wetuje albo ida do zamrażarki tk albo podpisuje
Tk- pis
Nbp- pis polityka pod pis
Sad najwyższy- pis
Pkw - szef to pisowiec walczący o kasę dla pis pomimo że wiadomo że pis oszukiwał w wyborach wszystkich.
Mimo wszystko Tusk przywrócił szacunek w ue dla polski, weszliśmy do tarczy antyrakietowej, buduje tarczę wschód I załatwił na nią część finansowania, Wraz z kosiniakiem zbroja na potęgę Polskę który znalazł finansowanie i renegocjowano kontrakty aby je spolonizować.Znaleziono 60 mld na elektrownie atomową.na 1 jest miejsce na drugą lokalizację wybiorą jedna z 4.i będą to lokalizacje w stylu Bełchatów aby zach9wać miejsca pracy .Realizuje się inwestycje również po Pisie np cpk choć rozbudowana ma być skokowo przyjechali szefowie airbusa I Brazylijczyków aby kupić 86 samolotów.Dostano najważniejszy dokument na budowę lotniska.Buduje się port kontenerowy pałac saski ( prace archelogiczne), kończą przekop mierzei 900+ bidowa portu w elblągu,podpisano z panstwami nordycki pakt obrony Bałtyku .byl niedawno w Turcji nawiązując współpracę w dziedzinie obronności i szybkich kolei.
Wprowadza deregulacje,Podpisano umowy na zrobienie centrów sztucznej inteligencji w Poznaniu ,fizycznie zaczeto bidowac farmy wiatrowe na morzu ściagane są fundamenty budowwny jest tunel pod kabel i polska firma już go wyprodukowala .Podpisano z firma z Woclawia umowę na budowę największego w europie magazyny energi.qbeda budować takze średnie magazyny pod budowe turbin na ladzie czy wymianie na bardziej efektywne.budowy komputera kwantowego.itp....tak na szybko z glowymimo blokady pisowców zrobiono sporo.qnówienie że nic nie robi dla Polaków to opowieści marnej treści......

1

@NeroTFP1 no i taki pisowski trump I tak cię do domu zawróci;)

10

@kamiVeB
Może nie nienawiść
Ale jak się chodzi po marszach rżnie się patriotę a jednocześnie niszczy się prawo, tak aby być bezkarnym i okradać państwo.Nie zmienia się energetyki że ceny przynajmniej do 2027r-2030r do wybudowania turbin wiatrowych na energię będą wysokie do produkcji energii.A państwo musi dokładać do cen energii.Ze inflacja była 17% a faktyczną była 25% bo gdyby nie dopłaty to taka inflację byśmy mieli.Że niszczono w parlamencie Europejski wizerunek polski przedstawiając jako kraj anty demokratycznyBlokowano 2 lata środki kpo placono ponad rok kare 1 mln euro dziennie nic z tym nie zrobiono.Że popieraluscie ruskich podnóżków jak le pen orban salvini czy obecnie ten cały simon w rumuni który ma zajaz wjazdu do moldawi I na Ukrainę.Tego jest więcej ...... Ja mam kumpli pisowców i gadamy normalnie ,ale o polityce mówimy sobie w twarz co myślimy.Trudno mówić tu o nienawiści.Ale rozliczyć to trzeba aby następcy nie mieli podobnych pomysłów......

0

@Kgorecki2500 ten ruski podnóżek który nie może wjeżdżać ani do ukrainy ani do mołdawi.Jako podejrzany o kontakty że ruskimi służbami oraz za destabilhzqcje mołdawi.

0

@michal26 robi w bardzo fajny sposób.Wykorzystujac kulturę.Mi się to podoba.

0

@michal26 ale holownia jako marszałek pięknie goni pisowskie buractwo.Slabo im z nim idzie.Jako marszałek jest świetny jako prezydent nie.

0

On akurat mało gra ale zawsze coś

0

@Blorka Trzaskowski wygrywa według badań nokautując obu.Nentzen jest niespójny jak jego program jest agresywny hak nie ma odpowiedzi na pytanie.Bo jest nie spójny wracając do poprzedniego zdania.No i jego trzeba rozpatrywać z nawrockim bo to jedna koalicja a nawrocki nie rozumiem po co pis go wystawiał.Nieporozumienie.....

0

No i super:)faktycznie za nim gavi zacząl grać minęło sporo czasu.

0

@negreanu niestety.......I to na różnych szczeblach.Ale trzeba ten moment wykorzystać aby iść do przodu

0

@negreanu tak ale pamiętaj że nie inwestowałbym wtedy w dobrobyt.qteraz z powodu putina i trumpa nastąpi spore zadłużenie.

0

@negreanu coś za coś inwestujesz w broń ludzie są biedniejsi Europa mimo wszystko jest bogata.Tylko teraz musi zainwestować w broń i technologie .Nie startujemy od zera.
Mamy najlepsze czołgi brytyjski chalnger 3 , leopard 2 i wersja szwedzka,Polska ma najlepszy Radar z Radwaru.Mamy 3 samoloty szwedzki , niemiecki brytyjski , francuski wiele różnych haubic, mamy polskiego pioruna który jest świetny.Caly szwedzki orzemysl jest bardzo ciekawy.Raczej jesteśmy na etapie tworzenia dodatkowych lini i zatrudniania ludzi niż tworzenia produkcji od zera.zpiza tym całą linia wschód od Norwegii po Bułgarię zbroi się po zęby.Nie startujemy tu od zera.Wbrew pozorom nie wygląda to źle.My jak kupujemy łodzie podwodne to wybieramy albo pomiędzy Włoska propozycja niemiecka czy szwedzką a jeszcze świetne łodzie podwodne maja Francuzi.....Nie jest źle

0

@pollack paradoks jest taki że mówią tak ue jest niezdolna upada. Jak ue coś robi to źle swoi robią interesy;)
Co ue by nie zrobiła to dka nich jest źle.Nawet fakt że jak sam nie będziesz bazował na sobie to nie będziesz bezpieczny to ci ludzie kompletnie nie mają propozycji na czym się oprzeć.Doprowadza do wyjścia z ue i co dalej będzie trzeba płacić klimatyczny podatek za emisję My mamy największą wynianę z Niemcami.....dużo o tym pisać.Ale jest to spirala niechęci do Europy.Choć sporo infrastruktury zbudowano za kasę ue..... Nie cenią tego co mają...

0

@Kazragore możemy wydać inne środki przez politykę pis polskie możliwości kredytowe są jedne z najwyższych histori Polski. Dlatego też pożyczki nam sporo zaoszczędzą. My mamy za dużo broni usa I też koreanskiej trzeba inwestować u siebie.Nie może być tak że usa ogranicza nam działanie broni bo kodów nie mamy.Europa sama musi produkować bron i w to zainwestować wejść na rynki zagraniczne i przejmować klientów ruskich czy usa.Trzeba kupić ten 1 % airbusa wejść w projekty samolotu 6 generacji i mieć broń która nie będzie zależna że pojawi się trump i czujemy się zamożni.My za 100 mld nie kupimy całej broni.Wbrew pozorom to co zamówiliśmy sami to jest połowa tego co potrzeba.....
My musimy kupić Arrow 3 do tarczy 3 łodzie podwodne cały sektor dronow.Pociski hipersoniczne , amunicję, himarsy duży kontrakt, bron laserowa bo to jest najtańszą możliwość strzelania do celów.Trzeba kupić eskadrę f35 oraz eskadrę samolotów orzewgi powietrznej a nie wielozadaniowej i albo kupimy grippeny , f15ex z usa albo Rapchaele.
Nasi mogą kupić Grippeny.F15ex ma nowa elektronikę i optykę ale sam samolot nie jest nowy.Chodź ma swoje plusy.Nie będzie problemy z wydaniem na to kasy.
Generalnie Europa ma takie zadania
1 uzbrojenie , niezależność, sprzedaż
2.energetyka
3 sztuczna inteligencja badania i rozwój
To są kierunki w których Europa ma iści po to są te pieniądze aby to poszło skoro usa są nieoewne.Ja się z tym zgadzam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?