Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eto'o9 R10 a palestynczycy to sojusznicy Iranu Rosji i Korei też ie lepiej
0
@goldmetaxa u nas też są ruscy agenci którzy sabotuje kraj czy ue .Jeśli nie przyłączysz ukrainy zrobią to ruscy. Sam putin nie ma nic przeciwko
0
@Pawlak1992 i konfederacji bo rządzić mogą tylko z pisem.
1
@Pawlak1992 pis głosuje na kogo jarek wskaże to jest trochę jak sekta mierni biernie ale wierni.I ci go popierają .On ma mniej niż ma partia.To nie jest jak na nich dużo.
1
@ViscaelBarca2007 to prawda
1
@Safrani trochę amatorka rzekłbym....
0
Lot chcę zamówić 84 samoloty pod cpk
oferty złożyli prezesi airbusa i Brazylijczycy. Dziwne ze amerykanie się nie zglosoli.
W przypadku cpk w grę wchodzi 1% udziału w Airbusie plus samoloty wojskowe
https://www.wnp.pl/logistyka/o-lot-bija-sie-dwa-miedzynarodowe-koncerny-airbus-z-gigantyczna-oferta,924053.html
0
@ViscaelBarca2007 wydaje mi się że nowym impulsem będzie przeniesienie się na nowy stadion trochę to zmiana do czegoś większego.Będzie nas też czekać kolejna przebudowa zespołu
1 Lewandowski
2 Martinez
3. Ter Stegen i Szczęsny są już za starzy.
Oczywiście obrońcy i skrzydłowy.
Będzie mieć jeszcze co robić.Ten projekt będzie się jeszcze rozwijał.
0
A Andreas to kiedy wraca?
0
@Kinginiesta wiadomo inflacja 17% to są konsekwencje u orbana była jeszcze wyższa to traci poparcie.
1
@Kondziubarca zwyczajnie inflacja za pis 17% a tak naprawdę 25% bo były do energii dopłaty ograniczył możliwości Polaków to są skutki.Pus nie zmienił energetyki i ceny dla firm energii są drogie i produkty są robione na drogiej energii.Dopuki nie zrobimy tych turbin i magazynów energii to może być drogo .zrobią to fizycznie między 2027- 2030r.Zreszta wiele inwestycji wtedy bedzie zrobionych i sporo też między 2030 a 2035r.Jak lotnisko czy budowa ekektrowni Atomowej.Jest to okres przejściowy i nadrobienie straconych lat....za które płacimy.Z dnia na dzień tego się nie zrobi.
0
Czy Dunczyk ma wrócić po kadrach ?
Przydałby się chodź jest Eric.
0
@BorzyKrzys wybory....
0
@Criss18Barca no tak, tylko u nas większość gra w reprezentacji odpoczynku nie będzie .Dobrze że tylko Araujo I Raphinia za oceanem grają a reszta na miejscu.zto że Martinez odpocznie to dobrze ale Casado mógłby pograć bo jest na rezerwie.Być może gry potrzebuję.
0
@Pedri16Future jasne tylko oby to był jednorazowy przypadek....dobrze że to wygrali.Jesienią przegrywali takie mecze.
0
@Mitch_Atleta nasi będą grać w Azji też męczące.
2
@lithotripter kounde nie próbuje uderzyć w twarz tylko odpycha rękę przeciwnika który prowokuje kwestia trafienia w twarz jest efektem pobocznym.Nie ma tu zamiaru uderzenia w twarz jest próbą sprowokowania kounde w celu wyeliminowania zawodnika.T9 tak jakbyś specjalnie nastrzelił rękę z 1 m w polu karnym....sędzia tego nie kupił....
0
@Pedri16Future nie no kabaret gość wychodzi z ręką kounde ją odpycha nie chodzi tu o to aby w twarz kogoś bić nie ma tu takiej intencji
1
@Kapitan hawk no czyli wysoka forma Ramosa;)
0
Te 70 min powinno zmartwić Flicka bo snuli się i byli kompletnie zniechęceni do gry.Bramka Roberta ich obudziła ale nie powinno się to po reprezentacjach zdążyć. A niestety wielu jedzie na reprezentację mam nadzieję że nie są mentalnie i fizycznie zmęczeni.Oby to się zmieniło.
0
@VegetaPolska ona ma chyba 2 biegunówkę.Podobnie jak Britney Soears z która jest jeszcze gorzej.
1
Plus wygrana i pkt zwłaszcza że Atletico do końca będzie wypoczętą bo nie będzie grało w pucharach( LM)
Gol Roberta
Minus
Słabszy dzień i wolna i ślamazarna gra i słabszy dzień zespołu
Brak wprowadzenia Araujo na sorlota to jest jedyny piłkarz który powinien go przykryć i facet znowu strzelił bramkę.
1
6. Jeśli rozgrywa się piłkę wolno i snuje się po boisku jak przez 70 min to nie ma mowy o zwycięstwie
0
@FCB24 graliśmy tak wolno i ślamazarnie że to było najgorsze 70 min w ich wykonaniu tak uczciwie. Brakowało polotu.zwycięstwo jest zaskujące chodź noe wykorzystane 100 się mszczą
0
Bravo trzeba takie mecze wygrywać:)tak się wygrywa mistrzostwo:)
0
Panowie podkręcie tempo
0
Tempo trzeba przyspieszyc
0
@korn234 chodzi bo inne zespoły mają nawet mniej czasu aby nie narzekają prawda jest taka że Real grał co 3 dni w tej sesji zimowej i zaczynają oddychąc rękawami.Dlatego to ich więcej kosztuję
0
Generalnie muszą jechać na oparach ale sami są winni że nie zakwalifikowali się do LM do 8 .Mają o 2 mecze w nogach więcej plus dogrywka
0
@damian16161212 to czy ktoś chodzi czy nie to indywidualna sprawa .Jednak kościół angażując się politycznie sam wykluczył cześć wiernych.Zwłaszcza że postawił na partię kompletnie skompromitowana którą cze rozliczenie.
Poza tym afery pedofili , przepych - pałace biskupów jak Głódź..... stali się malo wiarygodni.Spada liczba wiernych jak i chętnych na księży.....To trochę problem jak stajnia Augiasza....do wyczyszczenia tylko kto ma to zrobić......Natomiast jest to kwestia bardziej instytucji kościoła niż strikte wiary w Bogach.Wina ludzi którzy prowadzą kościół...