Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 a to się okaże na ile silne będą to protesty a na ile on faktycznie tyle miał.jego sprawę zablokował sąd. To podnóżek Putina przeciwny nato .Anato buduje tam największą bazę na świecie I sprzedaje f35.Jeśli ruskie wejdą przez moldawie do rumuni to mają wjazd do Europy więc jest to zagrozenie dla Europy.A wiadomo że ruskie w dezinformują i wpływają na społeczenstwa w krajach.Bardzo dobrze ze się tak stało .
0
@Aragorn33 można kupić f35 bo na dziś nie kupisz alternatywy nie wiadomo kiedy który z 2 programów europejskich 6 generacji odpali.za żaden z europejskich nie ma stealth.Co do Apache to one są zestrojone z kupionymi abrsmsani.Na dziś trzeba to kupować no i trzeba wyrargiwac na koreanczyki lepsza cene bo nieprawdopodobnie podnieśli ceny
6
@Herbert z całym szacunkiem ale na wielkich silnych napastników to ani Martinez ani Cubarci się na nich nie dają.Co pokazal mecz z Atletico wszedł wielkolud padły bramki.Wpuszczenie Erica to również nieporozumienie.Slaby fizycznie. IskiDoprowadzenie Araujo to konieczność.
1
@Adran360 wywala tanią siłę robocza będzie mieć inflację wprowadzi cło.Inflacja to pierwsza rzecz do zmiany rządów .U orbana leci na łeb na szyję notowania z tego powodu.
1
Ale czuć putina........co polskie partię robią w koalicji z Węgrami to jest zagadka.
Blokują nam kasę za broń dana ukrainie
https://wiadomosci.wp.pl/czlowiek-orbana-krytykuje-polske-ostre-slowa-w-strone-rzadu-i-ue-7132925264120768a
1
@Adran360 tym gorzej że nie może sobie poradzić uwalą też własną armię to co robi z cłami rocznie rodzinę kosztować będzie ich1200$USA powinno obniżyć ceny ropy, wsadzić dużo broni ich gospodarczo zniszczyć
3
@Adran360 taki Regan by się wstydził.....ale u nas też są partię pro ruskie w koalicja h z orbanem i afd
1
@Lewy952468xx po graniu w 10 to nawet lepiej że zagrają później.czesto traci pkt w lidze.A tak będą kondycnie orzygotowani na Benficą i Atletico zwłaszcza że zaczęli grać śr Sob
0
@DonAndresFCB nie wiem ale teraz to najgorszy moment .Mecz ww 10 śr- so a nie wt - niedz - potem masz wt Benficą i Atletico.Niech się po tym meczu zregenerują.
3
W sumie szczęście w nieszczęściu odpoczną przed rewanżem z Benficą
0
@Pressinho nie jest to kompletnie robota rządu a prokuratorów i sędziów a to że pis zrobił ministra sprawiedliwość o i prokuratora generalnego w 1 to już dawno mówiono że to nie praworządne i duda się na zmiany nie zgadza.Oni nie powinni bać się rządzących tylko sądow bo to jest w ich w mocy nad sprawa wyborów kopertowych pracuje 4 prokuratorów i taki morawiecki ich się powinien obawiać.Tak samo tam gdzie są komisję prokuratura pracuje. Równolegle gdzie ko raportują.A nikt nie wie jakie zarzuty co i jak.Tego kompletnie nie znaszJeśli wchodzą w tryby sadow rząd tu nie ma nic do rzeczy.To prokuratura ocenia czy ma dowody czy może postawić zarzuty.Tp błędne myślenie że to zależy tu coś od rządu.Kwestia jest prezydenta..Jak odbierają inmunitety znaczy mają zarzuty.Za to Bodnar nie odpowiada.Sa od tego prokuratorzy. On może inmunitet odebrać i tyle.
1
@macio_944 to proste jeden jest genialnym ministrem spraw zagranicznych a srogi kandydat ma 5 języków studia Oxford we Francji, raciwał w kongresie. Z kongresmenem studiował we Francji .Był w europarlamencie i poznał towarzystwo dyplomacji.Jak pojechal do Monachium rozmawiał z szefem NATO.jest prezydentem Warszawy kolejną kadencję zna prezydentów innych stolić.Byl ministrem cyfryzacji Ma głębokie doświadczenie. Żaden z kont kandydatów nie może nawet stanąć ze swoim cv.....Jak masz takich 2 gości to musisz ich jakość ogarnąć.Prawda jest taka że kariera Trzaskowskiego pod to była robiona.A pikniki były to pod to .Od lat zbierał kompetencje.
0
@Pressinho i jeszcze jedna rzecz zobacz jak Błaszczak się boi tej sytuacji on nie jest oewny siebie że mu to przejdzie to samo Ziobro kiedy zabierali mu inmunitet.Zeszła mu mina przestał czuć się pewnie.Na mój gust za bardzo uwierzyli w media.Ten numer z kajdankami nikogo nie ruszył.Oni myślą że media ich uchronią a ludzie to mają w dup.....W tej chwili wszystko przykrywa wojna .....nikt się tym nie interesuję.Sorawy idą swoim torem krok po kroku....
0
@Jakchcesz nue na to sensu co bredzi.....my mamy do obronienia granicę z Rosją i Białorusią i namy wybrzerzae gdzie Rosja może zrobić desant.Oraz mamy robić logistykę na Ukrainę Jeśli ruszysz wojsko do ukrainy to ruskie mogą ruszyć z Białorusi i kalingradu zaatakować z plaży desantem.My musimy zostać w Polsce chronić fabryki produkujące amunicję itp. itmuszą się ruszyć państwa z tyłu.Nikt naszych nie ruszy to tak jak byś miał wał ochronny przed powodzią którego usuniesz przyjdzie powódź.....granicę trzeba pilnować i to nie tylko nasze a ue..Muszą dać kogoś z tyłu
0
@Pressinho
Wiesz od czego to zależy od prezydenta.Jeśli będzie Trzaskowski spełnia obietnice.Bedą mogli się pochwalić .Nikt. nie uwolnić pisowców.w wyborach kopertowych zdefraudowano 70 mln.Najwiecej tu morawiecki jest winien bo w konstytucji jest że wybory organizuje pkw.Ma nadużycie władzy i defraudacja są i inne rzeczy tylko w tym o nim. Możesz zapomnieć......W tej chwili jest etap inmunitet ko misja albo prokuratura. Tu jest czas do zmiany prezydenta bo ten może ułaskawiać.A potem to już są procesy i wyroki.Bład jest w tym że poczuli się bezkarni. Stracili czujność.Jednemu darują który sypie. Jak w kolejnej aferze u premiera z goście od sklepu z patriotycznymi rzeczami. Wedlug mnie nie orzewidzieli że stracą władzę.Zresztą konfe też będzie czekał duży problem z komisja do wpływów Rosyjskich tam jest tego sporo.Ba mój gust pojawi się jakaś nowa partia prawicowa bo nic nie jest w próżni.Tylko powinien to być ktoś nie skompromitowany ani z pisu czy konfy który pociągnie nowych ludzi.Pis nie ma następców bo Morawiecki pójdzie za wiele rzeczy siedzieć. Nie ma lidera a kandydat na orezydenta jest nieprawdopodobnie słaby.Dlatego mentzen zyskuje.On mniej niż swoją partia trzaskowski ma więcej.Nie sądzę aby ko straciła władzę.sadze że pojawi się po stronie ko nowa oartia aby dać wybór dka tych co nie chcą ko.Jesli holownia się skonczy.Nie sądzę aby oddali władzę.Beda mieć tv prezydenta będą przegłosowali orezydenta.
0
@Pressinho a kto powiedział że pis wróci do władzy.Popierwsze od momentu postawie a zarzutów decyduje SĘDZIA
Jeśli tdzaskowski wygra to zwyczajnie ich nie ułaskawi.Tylko dzis aresztowano Mateckiego grozi mu 10 lat zarzuty postawiono.A wyrok zapadnie pewnie przed wyborami
W tej chwili tyło zarzuty będzie mieć wybory kopertowe- morawiecki, bielan , witek, kaczynski to nie jest jedna sprawa
.....Maciarewicz , Błaszczak,Obajtek, Kamiński, Ziobro, wąsik. Wszyscy są w toku pozbawiania inmunitetów....A jest afera nabiera r pogaduszki, instytut pilecjmkuego beknie za to minister kultury.Moraeiedzki beknie za 4 sprawy.Kaczynskiemu srebrna dojdzie.
Tam nie ma następcy a Kaczka emerytura.Oni są w tragicznej sytuacji.4 już uciekło 1 czeka na ekstradycję. DRugi jest na Białorusi a w sprawie Romanowskiego będzie skarga do tsue.Aby było jasne to nie wszyscy w aferze wizowej poszli siedzieć a respiratory...ztylko Szydlo się trzyma ale jeśli będzie większość grozi jej ts za nie opublikowanie wyroków tk.Pawlpwicz co przyznała zagłosowała za ustawa wbrew konstytucji cytując ją bo tak chciała partia to samo Pootrowicz.Wsxyscy są uroczeni z 1 rzędu....jak pójdą siedzieć formą się inni
0
@Pressinho to się dokładnie nazywało pelzajaca autokracji zniszczył praworządność w Polsce.Co nas finansowo mocno kosztowaloZniszczyl instytucje
Tk
Nbp
Sąd najwyższy
pkw
tvp
Nbp
Tvp
A także nik wykrył nieprawidłowości we wszystkich podmiotów.
Tak naprawdę cały aparat państwa był podporządkowany pisowi wyborom.
Jeśli obywatel miał problem z pisowcem w sądach nie miał s ans.Kwestia austryjaka srebrna czy kierowca vs szydło.
Sorry z demokracją to nie miało nic wspólnego brak praworządności potwierdził wyrok sądu tsue byli sędziowie tk czy komisja wenecka.
Jeśli nie będzie prezydent z pisu lub konfy to w zasadzie większość 1 lini pisu za coś będzie siedzieć.
3
Oczywiście Wojtek jest fenomenalny ale uczciwie mówiąc ter stegen też potrafił wygrywać mecze.Był niedawno sezon gdy Barcą straciła rekordowo mało bramek w sezonie i teraz stegen miał ogromny na to wpływ. Są to 2 świetni bramkarze a Pena jest trochę gorszy.Fajnie jakby Szczęsny grał dalej.
0
@Pressinho mówimy o tym samym jedni wprowadzali zautokracje i złodziejstwo plus pod przykrywką patriotyzmu
A konfederacja też są zagrożeniem dla demokracji są pro ruscy pod przykrywką historii i patriotyzmu.
Obie są zagrożeniem dla demokracji w Polsce
0
@MrJanKo tak choć pp tej bramce pyka.
0
@Pressinho w dzisiejszych czasach Demokracja mierzy się z farma ruskich troll wykorzystywaniu lokalnych organizacji nawet związanych z kościółek jak ordo juris opłacanych przez kreml w tym polski oddział.Notabene żona Bosaka jest w ordo juris.Oraz skrajme partie do mieszania młodym ludziom w głowie.Ja mówię że Demokracja nie jest idealna ma wady ale jest najlepsza z systemów które są.Trzeba ją chronić zwłaszcza jeśli cynicznie wykorzystywane są jej słabe strony.Bo konsekwencje potem są na lata.Wczoraj koalicjant konfederacji Orban był przeciw konkluzji przeciw Rosji.Jest też przeciw abyśmy dostali pieniądze za broń przekazana ukrainie.....ruskich kwiatków wokół konfy jest sporo.
0
@Pressinho posługuje się dokładnie tym co przeżyłem widziałem.Dziś historia jest nadużywane przez prawicę i pisowska i konfe do przykrycia złych rzeczy mieliśmy tego obraz mentzena na Ukrainie.
Demokracja nie jest na zawsze i trzeba o nią dbać.Komisje wybrano kiedy wybrano abw nie dawno przywrócili( 10 regionalnych jednostek) struktury się odtwarzają.Wladza w połowie jest do rzadzych a w połowie do pisu
Prezydent - pis
Tk- pis
Nbp- pis
Sąd najwyższy - pis
Pkw- prezes pis
Polska wymaga jeszcze w wielu obszarach naprawy.
0
@Ojciec5tkidzieci zapewne same się dopchały.....im się wydaję że są ponad zwykłymi ludźmi że szopka tv im pomoże....
0
@Ojciec5tkidzieci niech odpowie za to co mu prokuratura stawia.
0
@Pressinho chlopie ja pamiętam komunę i cieszyłem kiedy rusjie opuszczali Polskę.A teraz szkoda patrzec jak młodzież Polska zafascynowana jest cwaniaczkiem z tik toka od którego na km wieje ruskiem .Brak jest kompletnie zaoel3nia się xzerwonych lampek które są oczywiste. Być może nie znają komuny nue żyli w tamtych czasach pisluguja się historią a głosują na zwolennika ruskich.To po co ta historia;)
Dziś historia jest niestety używana do przykrycia złych rzeczy robi to pus i mentzen w ukrainie jak był.Narazil strategiczne Polskie i Teresy wykorzystując historię.
Ludzie którzy pamietaja komune i cieszyli się z wyjścia ruska nie mierzyć się jeszcze raz z ruskiem po latach i jego zwolennikami w Polsce.Słabe to na km..........ale sytuacja jest jasna i trzeba z tym walczyć.Ma nadzieję że komisja do spraw wplywow Rosyjskich sprawdzić kinfederacje.Bo to jest za widoczne....
0
@Ojciec5tkidzieci ale u niego wchodziła w grę łapówka i inne rzeczy za to został zatrzymany .Nie za tą sprawę.
0
@Pressinho
Może jeszcze opowiesz o dinozaurach.W dzisiejszych czasach historia jest wykorzystywana do złych rzeczy.Pis to pseudo patrioci chodzący na marsze a jednocześnie niszczą prawo i wydawali kasę nie zgodnie z przeznaczeniem;)
Z historia mi nie wyjeżdżaj. Jest to przykrywką mająca przykryc złe rzeczy.Wiadomo że autokracji wykorzystują słabości demokracji do wprowadzenia autokracji.
Wiadomo że ruskie mają farme trolli i i ngegórują w wybory nawet u nas jest afera gdzie ludzie Bielana z kasy podatnika opłacali amerykańską firmę prowadzoną przez ruskiego agenta wspierająca kampanie Trumpa.Sprawę bada komisja do spraw wplywow Rosyjskich.Sprawa tyczy vezpieczenstwa Rumunii i Europy .i każdy wie że to lipa te wyniki.Bada to sąd.A bardzo ciekawe czemu Mentzen chce aby baza nato fe5 wpadła w ruskie wpływy.Mam nadzieję że komisja do spraw Rosyjski za konfederacja się weźmie jak skończy z Maciarewiczem.Bo papachnie Rosją.....A w grę wchodzi bezpieczęnstwo Polski.
3
@Roobo daj spokój to namiestnik ludobujcy putina.Ten rumón go chwalił i jest przeciwnikiem nato.A Nato buduję tam największą bazę w Europie aby zatrzymać Rosję jakby najechała Moldawię.Usa sprzedala tam f35 .To wszystko nie może wpaść w ręce Putina a rumunia jest w nato .Sprawę bada sąd.A wiadomo że Rosja ingeruje w wybory.qbronienie tego gadka nie jest w naszym interesie.Polska jest w Europie i nato.A nie w jakimś Zbir.....
Rozumiem że ruski Mentzen nakręca swoich wyborców ale fakty są takie że jest w interesie Rosji.A nie Rumunii Pplski czy Europy.
https://www.money.pl/gospodarka/krytykowal-nato-i-chwalil-putina-niespodziewany-wynik-wyborow-i-tury-w-rumuni-7096380353030720a.html
2
Abw zatrzymano Mateckiego
https://wiadomosci.wp.pl/abw-zatrzymalo-mateckiego-7132503938034176a
0
@mmaciass .może w złym miejscu zrobili Brytyjczykom działa 30 Gzw a rozbudowują do 50 GW.na morzu płn.
https://www.gospodarkamorska.pl/wielka-brytania-konsultuje-ulatwienia-dla-offshore-cel-50-gw-mocy-z-morza-83755
I Niemcy dalej będą budować na morzu płn największą elektrownie na świecie z wieloma krajami.
https://www.money.pl/gospodarka/niemcy-chca-zbudowac-na-morzu-najwieksza-elektrownie-na-swiecie-moc-300-elektrowni-jadrowych-7043742266542944a.html
Trzeba powiedzieć jedną rzecz że turbiny z dawnych lat a te dzisiejsze to nie jest to samo obecnie są dużo wydajniejsze.U nas też będą wymianiane stare turbiny na nowe .
Poza tym u nas są inne koszty bo Bałtyk jest płytki.