0

@RoberDzik tylko czasem za namolnie przeszkadzają czytać ,albo kiedy się piszę. Powoduje to negatywne odczucie wobec tych reklam.Bo tak to spoko wiadomo że są potrzebne.

0

Komentarz usunięty

0

@urbipl Myślę że to kwestia kto dzwoni.Najwieksxym militarnym sojusznikiem usa jest Wielka Brytania gdyż razem walczyli w misjach .Potem jest Francja( ue) oba kraje mają atom pochodzą z zachodu.Jeśli będzie to zyrumo to zadzwonię do nich jeśli będzie to Biden który nie jest anty ue zadzwoni do ursuli i Tuska.Mtśle że wiele koncepcji które Tusk wymyślił wchodzą do ue jak wspólne kupowanie broni czy nie wliczanie budżetu na obronę do deficytu.Cy wspólne kupowanie surowców.W tej chwili zpolsja ma największy wzrost gospodarczy i chyba jeszcze jeden kraj ma większy zbroimy się na potęgę i jesteśmy największym przedstawicielem Europy wsch.Rola Tuska tu w rosła zwłaszcza że ograł autokratów z pis.
Że zdaniem się jego liczą Jeśli byłby to Biden zadzwoni do Ursuli albo Tuska lub Macrona czy nowego kanclerza.Formula jest taka że obecnie dojdzie jeszcze wielka Brytania kraje norwegia i Turcja.

0

@D10SLEO tylko tvp ma wzrost oglądalności zmiany się przyjęły.

0

@Kondziubarca Tusk powiedział prawdę Duda powinien odpowiedzieć jasno polska za mld kupuje broń elektrownie atomową I wspieramy usa zarówno w Europie jak i na świecie ( dając na misję żolnierzy) Duda zaczoł opowiadać ze nue wie że może usa się zwrócą.Debilny to jest dziennikarz zadający to pytanie wbrew interesom Polski.

0

@EklerekEklerek
Duda powinien powiedzieć" Nie" my kupujemy za mld bron od usa I elektrownie atomową i wspieramy Amerykę w Europie.Jest to relacja partnerska.Dziennikarz zadał fatalne pytanie narażając polskie interesy.Dureń.

0

@D10SLEO duda jasno powinien powiedzieć nie ma takiej możliwości.Wykladamy mld na broń I elektrownie I wspieramy politykę usa na świecie.

0

@Roobo duda nie powiedział że nie .Duda bierze pod uwagę taką możliwość....Tusk w absolutnie nie kłamie.Gdyby Duda stwierdził nie rozważamy tego nie ma takiej możliwości to inna sprawa. Uważam że dziennikarz jest durny że poddaje takie pomysły..... robią Gówno burza.....

0

@jacobFCB karol nawocki mówił że są 2 "Pucie"już nawet Mynarski o tym śpiewał;)


0

@bartekvisca bardzo dobrze niech Real przejdzie kolejną rundę i niech grają co 3 dni.Łatwiej jest wygraćLA ligę niż LM.Odpadli by teraz będą grać na wypoczęciu niech stracą na zmęczeniu punkty.Wbrew pozorom wyżej ich stawiam niż AM.Ktore ma ciężkie męczą i tak w la lidze powinni stracić punkty.

0

@ArcziArtt na mój gust trzeba poczekać do końca wszystkich procesów związanych z negocjacjami np z Ukraina jaki pokój na jakich warunkach.Jakie będą relacje z Rosją.czy uda się trumpowi przeciągnąć Rosję na swoją stronę aby nie stała z Chinami.Ruskie są zdradliwe i średnio należy im wieżyć.Trump tu moze się grubo oszukać.
Co do ziem albo wali z grubej rury aby ciś wynegocjować i robi pokazówkę aby to sprzedać własnemu społeczeństwo i chcę coś wynegocjować.Na mój gust jeśli ma konkretne rzeczy może to z Grenlandiia i Dunczykami wynecjować nie zabierając ziemie.Bo tak naprawdę zabierając ziemie robi to co Rosja tu trzeba być przeciwny i mówić nie.Ttump się zachowuje trochę tak jakby wstał rano i dziś przyłącze sobie to czy tamto.Czy jest ruskim agentem popatrzę na końcowe efekty dziś wiele rzeczy jest złych i takie są fakty....Atakuje sojuszników gra pod wroga......zobaczymy jak to wyjdzie

0

@ElPonczato a co ja mam przejść weryfikację. Wplywy Rosyjskie to fakt. W kwestii konfy gdyby to był tylko wyjazd na Ukrainę to spoko. Pojechał nie przemyślał palnoł....Tu jest więcej rzeczy ja też wszystkiego nie napisałem......Na 1 rzecz machnołbym ręką. W pzyoadku konfy tak nie jest.Komisja do spraw wpływów Rosyjskich powinna zweryfikować konfe.qtakze dla ich wyborców.

1

@arasz1819
No tak jakiś gość dzwoni na Policję bo go napadli. Prosi o pomoc.Policjant
się pyta czy on jest dość wdzięczny policji .Czy na przyjazd Policji włożył garnitur bo inaczej mu nie pomogą;)

0

@Cochise Odpowiem dokładnie tak jak koledze.
Mentzen sabotował i to kilka rzeczy.zdkatego znalazł się na liście do odstrzału.


Sabotaż Polsko - ukrainski zespół ogłosił że w kwietniu w Puźnikach rozpoczną się 1 eschumacje.chodzi o to aby zrobiło się ciepło gdyż jest trochę jak archeologia.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-przelom-w-sprawie-ekshumacji-w-ukrainie-znamy-date-rozpoczec,nId,7890899

Wyjazd Mentzena na Ukrainę jest sabotażem eschumacji bo on nie jedzie z nimi rozmawiać złapać kontakt i coś zmienić tylko jedzie aby zrobić Gówno burza w mediach co nie zakątwi sprawę a skluci Polaków i ukraincow.Natomiast ukraince skupili się na Mentzenoe i na szczęście Mentzen nie zakłuci eschumacji.
Kolej y sabotaż jest taki że nie wiesz czy trump nie zostawi nas i ukrainy bo nawet tej nocy napisał że putinem nie ma co się przejmować skupi się na gangach latynowskich.Nie wiesz czy ramię w ramię nie będziesz musiał walczyć z ukraincami.W sytuacji gdzie znajdujemy w szczytowym momencie gdzie trump mówi zekenskiekiemu igrasz z 3 wojna światową.Mentzen jedzie na Ukraina robić Gówno burza i psuć nam relacje z Ukrainą.Zamiast trzymać razem sztamę!!!!! To jest sabotaż relacji na rzecz Rosji.Proba sklucenia gdzue jeśli ktoś nam wojskowi pomorze kiedy nas napada to będzie Ukraina o czym kiedyś mówił zelenski.
Kolejna rzecz mentzen dał ruskiej propagandzie pożywkę. Proszę bardzo przecież mówiliśmy że weszliśmy na Ukrainę walczyć z faszystami.....Co mógłby trump wykorzystać i powiedzieć no nie będę pomagał faszystom.To uderza w Polskę.
Mógłbym pomyśleć że Mentzen do pożyteczna idiota putina gdybym następnego dnia usłyszał poparcia dla pro rosyjskie kandydata w rumuni na prezydenta który jest przeciw nato .
A w rumuni właśnie nato buduję największą bazę w europie aby zatrzymać ruskich jakby wkroczyli do moldawi i poszli na Europę.Usa sprzedało tam f35.Pyranie kluczowe czemu Mentzen chce aby to wpadlo w ruskie ruskiego namostnika bo wiadomo że ruskie na Ukrainie też chcą wstawiać swoich.W tym momencie nie traktuje już mentzena jako pożytecznego idioty putina tylko on wprost działa na rzecz Putina.Oczywiście kwiatków ruskich i konfederacji jest więcej jak np. Co robił poseł konfederacji Fritz w ruskim szpiegowskim portalu voice of Europe w Czechach Którego zwinęły służby czeskie a abw wyłączyła sygnał.Co ciekawe udzielał się tam tarczynski który jest blisko trumpa i sabotował relacje polski z usa.
To są poważne sprawy i dlatego uważam że konfederacji powinna się przyjrzeć komisja do spraw wplywow Rosyjskich. Bo takich kwiatków jest więcej o konfederacja nie jest wiarygodna i ktoś taki powinien zostać sprawdzany zanim zostanie prezydentem gdyż jesteśmy jednym z większych państw UE i będziemy mieć jedna z silniejszych armii w ue.Sla bezpieczeństwa państwa konfederacja powinna być sprawdzana bo jak mówię nie chodzi tylko o Mentzena czy Fritza.

1

@Cochise po pierwsze jestem osobą pamiętająca komunę która cieszyła się jak ruskie wojska były wyrzucane z Polski i jest to ból że Polska młodzież popiera partię pro rosyjską.
Tyle z moich motywacji.Nie o to ludzie walczyli za komunę i nie po to aby to wróciło tyczy się to nie tylko konfy ale autokracji pisu.

Co do komisji pisu to chodziło o lex tusk i duda tego nie podpisał bo wiedział że to lipa.
W przypadku obecnej komisji
W przypadku Maciarewicza to chyba nie mamy żadnych wątpliwości zlikwidował 10 regionalnych jednostek abw wywiad, zwolnił generałów zlikwidował program orka zdefraudował i ośmieszył komisję smoleńska i zdefraudowal kasę. Włamał się do siedziby nato zlikwidowal program orka tu powiem mielibyśmy 3 łodzie podwodne odbierane w 2023 roku pierwsza obecnie termin jak w tym roku byłby to 2035r;) a mamy kakingrad turbiny wiatrowe niedługo, kable rury do Norwegii porty konterenowe gazoport.Jest zresztą książk o kontaktach Maciarewicza z wszystkimi linkami skąd jest info.zmaciarewicx tego nie zaskarżył.
Kolejna rzecz to sabotaż cysterny powietrznej do f16 I czy f35 aby mogły patrolować granicę z ukrainą i Białorusią 24h a tak mogą latać 1, 5h.....Też nie zgłosił spotkania do abw ze szpiegami ruskimi którzy uciekli do kalingeadu i dostał od nich dysk o Smoleńsku zgłosił to po kilku dniach..Facet ma zapowiedziane zarzuty.
Tu jest akurat prosta sprawa. Swoją drogą cytując Bosaka chodził do Macierewicza w celu wymiany poglądów na stopie prywatnej......kolejny kamień do zagrodki konfy....
Dalej ludzie Bielana który bedzie miał kilka zarzutów za aferę ncbir, wybory kopertowe które wymyślił strata 70 mln,przekazywali pieniądze podatnika na amerykańska firmę która wspierała w mediach trumpa i prowadził ją agent Rosyjski.Soeawa w toku.
Skończą te wątki wezmą się za konfę i nie dziwię się że zaraz po ucieczce Romanowskiego Bosak nawiązał kontakty z ambasadorem Węgier po tym jak irban powiedział że spodziewa się następnych.Nie posłuchał ad Sikorskiego.....któremu trudno zarzucać brak parmtrotyzmu....
Uważam że konfederacja powinna być przez tą komisję sprawdzana bo są inne rzeczy. Co do konkretnej rzeczy jaka jest wina Mentzena to dam ci orzedruk co napisałem kolegom.

0

@Donnie_Darko
Odpowiem dokładnie tak jak koledze.
Mentzen sabotował i to kilka rzeczy.zdkatego znalazł się na liście do odstrzału.


Sabotaż Polsko - ukrainski zespół ogłosił że w kwietniu w Puźnikach rozpoczną się 1 eschumacje.chodzi o to aby zrobiło się ciepło gdyż jest trochę jak archeologia.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-przelom-w-sprawie-ekshumacji-w-ukrainie-znamy-date-rozpoczec,nId,7890899

Wyjazd Mentzena na Ukrainę jest sabotażem eschumacji bo on nie jedzie z nimi rozmawiać złapać kontakt i coś zmienić tylko jedzie aby zrobić Gówno burza w mediach co nie zakątwi sprawę a skluci Polaków i ukraincow.Natomiast ukraince skupili się na Mentzenoe i na szczęście Mentzen nie zakłuci eschumacji.
Kolej y sabotaż jest taki że nie wiesz czy trump nie zostawi nas i ukrainy bo nawet tej nocy napisał że putinem nie ma co się przejmować skupi się na gangach latynowskich.Nie wiesz czy ramię w ramię nie będziesz musiał walczyć z ukraincami.W sytuacji gdzie znajdujemy w szczytowym momencie gdzie trump mówi zekenskiekiemu igrasz z 3 wojna światową.Mentzen jedzie na Ukraina robić Gówno burza i psuć nam relacje z Ukrainą.Zamiast trzymać razem sztamę!!!!! To jest sabotaż relacji na rzecz Rosji.Proba sklucenia gdzue jeśli ktoś nam wojskowi pomorze kiedy nas napada to będzie Ukraina o czym kiedyś mówił zelenski.
Kolejna rzecz mentzen dał ruskiej propagandzie pożywkę. Proszę bardzo przecież mówiliśmy że weszliśmy na Ukrainę walczyć z faszystami.....Co mógłby trump wykorzystać i powiedzieć no nie będę pomagał faszystom.To uderza w Polskę.
Mógłbym pomyśleć że Mentzen do pożyteczna idiota putina gdybym następnego dnia usłyszał poparcia dla pro rosyjskie kandydata w rumuni na prezydenta który jest przeciw nato .
A w rumuni właśnie nato buduję największą bazę w europie aby zatrzymać ruskich jakby wkroczyli do moldawi i poszli na Europę.Usa sprzedało tam f35.Pyranie kluczowe czemu Mentzen chce aby to wpadlo w ruskie ruskiego namostnika bo wiadomo że ruskie na Ukrainie też chcą wstawiać swoich.W tym momencie nie traktuje już mentzena jako pożytecznego idioty putina tylko on wprost działa na rzecz Putina.Oczywiście kwiatków ruskich i konfederacji jest więcej jak np. Co robił poseł konfederacji Fritz w ruskim szpiegowskim portalu voice of Europe w Czechach Którego zwinęły służby czeskie a abw wyłączyła sygnał.Co ciekawe udzielał się tam tarczynski który jest blisko trumpa i sabotował relacje polski z usa.
To są poważne sprawy i dlatego uważam że konfederacji powinna się przyjrzeć komisja do spraw wplywow Rosyjskich. Bo takich kwiatków jest więcej o konfederacja nie jest wiarygodna i ktoś taki powinien zostać sprawdzany zanim zostanie prezydentem gdyż jesteśmy jednym z większych państw UE i będziemy mieć jedna z silniejszych armii w ue.Sla bezpieczeństwa państwa konfederacja powinna być sprawdzana bo jak mówię nie chodzi tylko o Mentzena czy Fritza.

1

@maroon
Sabotaż Polsko - ukrainski zespół ogłosił że w kwietniu w Puźnikach rozpoczną się 1 eschumacje.chodzi o to aby zrobiło się ciepło gdyż jest trochę jak archeologia.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-przelom-w-sprawie-ekshumacji-w-ukrainie-znamy-date-rozpoczec,nId,7890899

Wyjazd Mentzena na Ukrainę jest sabotażem eschumacji bo on nie jedzie z nimi rozmawiać złapać kontakt i coś zmienić tylko jedzie aby zrobić Gówno burza w mediach co nie zakątwi sprawę a skluci Polaków i ukraincow.Natomiast ukraince skupili się na Mentzenoe i na szczęście Mentzen nie zakłuci eschumacji.
Kolej y sabotaż jest taki że nie wiesz czy trump nie zostawi nas i ukrainy bo nawet tej nocy napisał że putinem nie ma co się przejmować skupi się na gangach latynowskich.Nie wiesz czy ramię w ramię nie będziesz musiał walczyć z ukraincami.W sytuacji gdzie znajdujemy w szczytowym momencie gdzie trump mówi zekenskiekiemu igrasz z 3 wojna światową.Mentzen jedzie na Ukraina robić Gówno burza i psuć nam relacje z Ukrainą.Zamiast trzymać razem sztamę!!!!! To jest sabotaż relacji na rzecz Rosji.Proba sklucenia gdzue jeśli ktoś nam wojskowi pomorze kiedy nas napada to będzie Ukraina o czym kiedyś mówił zelenski.
Kolejna rzecz mentzen dał ruskiej propagandzie pożywkę. Proszę bardzo przecież mówiliśmy że weszliśmy na Ukrainę walczyć z faszystami.....Co mógłby trump wykorzystać i powiedzieć no nie będę pomagał faszystom.To uderza w Polskę.
Mógłbym pomyśleć że Mentzen do pożyteczna idiota putina gdybym następnego dnia usłyszał poparcia dla pro rosyjskie kandydata w rumuni na prezydenta który jest przeciw nato .
A w rumuni właśnie nato buduję największą bazę w europie aby zatrzymać ruskich jakby wkroczyli do moldawi i poszli na Europę.Usa sprzedało tam f35.Pyranie kluczowe czemu Mentzen chce aby to wpadlo w ruskie ruskiego namostnika bo wiadomo że ruskie na Ukrainie też chcą wstawiać swoich.W tym momencie nie traktuje już mentzena jako pożytecznego idioty putina tylko on wprost działa na rzecz Putina.Oczywiście kwiatków ruskich i konfederacji jest więcej jak np. Co robił poseł konfederacji Fritz w ruskim szpiegowskim portalu voice of Europe w Czechach Którego zwinęły służby czeskie a abw wyłączyła sygnał.Co ciekawe udzielał się tam tarczynski który jest blisko trumpa i sabotował relacje polski z usa.
To są poważne sprawy i dlatego uważam że konfederacji powinna się przyjrzeć komisja do spraw wplywow Rosyjskich. Bo takich kwiatków jest więcej o konfederacja nie jest wiarygodna i ktoś taki powinien zostać sprawdzany zanim zostanie prezydentem gdyż jesteśmy jednym z większych państw UE i będziemy mieć jedna z silniejszych armii w ue.Sla bezpieczeństwa państwa konfederacja powinna być sprawdzana bo jak mówię nie chodzi tylko o Mentzena czy Fritza.

0

@maroon po meczu mentzen tu zrobił czysty sabotaż....

0

@Cochise jeśli chodzi o pis to wprowadzali pełzająca autokracji.....co do konfy nie wydaje wyroków chcę zbadania wpływów Rosyjskich w konfederacji.Prxypominam że Mentzen jest do odstrzału przez ukraincow jako pro rosyjski kandydat.A być może. Będzie się bić z ruskimi w razie w ramię z ukraincami.znir może być prezydent powiązany z wrogiem czy sprzyjający.Jest to kwestia bezpieczeństwa państwa.

1

@ZnamySie a skąd wiesz konfederacja w wyborach osiągnęła 7% a prrzwidywano 15.Pytanie kto pompuje konfę.

0

@maroon zgadzam się z tobą ale to mentzen trafił na listę śmierci w ukrainie jako pro rosyjski polityk.

1

@Cochise nie chce przykrywki chce zbadania wpływów Rosyjskich w konfederacji , bo te widać gołym okiem....zresztą mentzen funkcjonuję do zastrzeżenia za pro rosyjskość.Nie wsadza się na listę przypadkowych gości...;)

1

@ZnamySie wygląda na to że jeśli trzaskowski wygra to p
Cala pierwsza linia pisu pójdzie siedzieć bo karol puci puci to nie wiem z kom może wygrać;) a bosak to już zignorował rady Sikorskiego i spotkał się z ambasadorem Węgier.zznaczy spadochron się szykuję;)Orban mówił szykują się następcy;)pozdr;)

5

@Cochise Dobrze aby konfederacja przeszła weryfikację komisji do spraw wpływów Rosyjskich.Myske ze jak skończą z Maciarewiczem się za to wezmą.

0

@RosjaninBut Grecja ma do rzeczy bo przykładzie Grecji ue wprowadziła kontrolę nad deficytem.Pis to obszedl i budzet wyprowadził poza kontrolę parlamentu i mamy deficyt i trzeba się z tym bujać.Natomiadt tusk zaproponował wyjście wojska z pod tego kagańca.

0

@Kazragore to nie wina systemu pus wziol kasę ale wydał 1% na oze i nie obniżył emisji.System nie jedt wprowadzony po to aby płacić podatek tylko abyś wprowadzał oze.
Węgiel ma ogromne koszty dodatkowe.
Pominę wydobycie

1 smog
Rak , zawal udar- koszty zwolnienia czasem po zawale rok lekarstwa zabiegi nie generują PKB.Slyzba nie wydała zadłużenie wzrosło do 20 mld z 14 mld.
Śmierć górników wczesna droga emerytura drogie akcje ratownicze.Niszczenie środowiska.
Brudna infrastrukturę od smogu trzeba czyścić za ogromne pieniądze.Ludzie muszą czasem siedzieć w domu straty doa sklepów dla wszystkich czasem miasto daje komunikację darmową.To też są straty.
Oze daje też miejsca pracy....I to nie mało.
Kolejna rzecz my musimy się jako ue uniezależnić od usa Rosj całego ope+ wtedy będziemy konkurencyjni.

Co do Chin produkują ize tyle co reszta świata również budują najwięcej elektrowni atomowych .kopalnie zaczną wygaszać w 2030r.Kpo z którego robimy turbiny ma być 30 mld wykorzystane na uzbrojenie wiadomość z dziś.Oraz są to inwestycje w wielu miastach i wsiach nie tylko oze i generuję to u nas jeden z największych wzrostów. To również jest zielony lad.zsa rzeczy zle w zielonym ładzie ale nie wszystkie.zte zle rzeczy chcę rząd poprawić w ramach prezydencji.

0

@adi7adi8 ue jest jednym z najbogatszych miejsc na świecie I nie przypadkiem emigranci tu przybywają. Ue nie jest zbrojeń od tego jest nato .Ue zajmuje się przepływem towarów usług i ludzi.Natomiast ue da możliwości finansowe krajom aby mogły się zbroić.Poxa tym ue ma technologicznie dużo lepsza bron niż Rosja ma najlepsze na świecie czołgi świetne samoloty czy lotniskowce które ruskie mają w liczbie 1 który od lat jest naprawiany.To co musi to zwiększyć produkcję.To co się wydarzy to zwiększenie udziału Europy w rynku broni.Usa i Risja tworzą sobie konkurencję

0

@RosjaninBut a wiesz ile kosztowało ue rozdmuchane budżety Grecji bo była tam korupcja jaka potem bieda tam była....z tego powodu to wprowadzono.A to że ue się dostosowala do zagrożenia to bardzo dobrze.

0

@turhiay ha jestem za normalizacja relacji w Europie funduszami ue oze obecnie uzbrojeniem armii przeciw Rosji.Za oze i atomem i samorządami.Inwesrtcjami., nauką praworzadnością Glosuje za tych co mi to dają.Co do konfy musi ich zweryfikować komisja do soraw Risyjskich nie mam do nich zaufania i obniżenie podatków przy tych wydatkach to oszukiwanie społeczeństwa. Jeszcze chcemy porty koleje szybkie lotniska ....oze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?