1

Czemu nie wprowadzi forta , Pau Viktora, i Pablo Torre. Wynik rozstrzygnięty powinien siły oszczędzać.

0

@Arcybiskup jakie głupoty zrobił tusk
1.Masz 5% na wojsko
2 .znalazl finansowanie w miejscach gdzie Błaszak tego nie zrobił
3 .Zrobił większe upolonizowanie sprzętu z Korei
4.stworzyl przymierze ochrony Bałtyku
5 że Słowakami będziemy budzuemy robić smuniche
6 weszkuśmy do Europejskiej tarczy anty rakietowej gdzie mamy mieć pociski anty balistyczne
7 W prezydencji ue główny punkt to zbrojenia i uwolnienie aby wydatki na armię nie wchodziły w deficyt i aby nie karać
Masz też wspólne zakupy uzbrojenia.Chodź ue nie jest od zbrojeń tylko nato.
8.Budujemy. a 10 mld pas ochronny na granicy z kalingradem i Białorusią
9.W marcu będziemy deportować ponad 2 tys przestępców najwięcej w historii
10.Inwrstyjemy z kpo które załatwił w oze czyli zmieniamy energetykę ubiezakeżniajniajac się od reszty.
Zrobił bardzo dużo i tyle w historii Polska jeszcze nie inwestowała w broń.

0

@PatrykBarca rzeczywiście inwestycja 650 tys to gigant.Staniwski niech się w domu wygra i tyle po klopocie;)

0

@tomek8756 podobno izrael szykuje atak na iran instalacje nuklearne

0

@michal26 ale my nie mamy 2022r a mowa jest o dalszym obniżeniu podatków przy deficycie , budowaniu energetyki , 5% wojska itp.W tamtych czasach miałeś 2% na wojsko nie zmieniałeś energetyki.Minister finansów zapowiedział że strategie w kontekście kwoty wolnej przedstawi ale na pewno nie teraz w tym momencie.Zobaczmy co wydarzy i czy Europa nie wprowadzi tryb produkcji na wojenny jak w Rosji.Bo chodź sprzętu jest spoto to amunicję mało. Niemcy muszą zmniejszyć czas produkcji leopardiw z 8 lat do 4.Na razie sytuacja związana z urzędowaniem trumpa a nie Bidena się pogarsza .Musk pisze o odejsciu z nato.Nie wiadomo czy priorytety się nie zmienią.

0

@michal26 nie miałem.Czy mówisz o tym o nie poważnej propozycji konfederacji bez wskazania kto na tym straci!!!!! Bo jest ogromny deficyt ustawa warta jest 60 mld.Propoxycja w stylu koalicja to odrzuci przed wyborami dobrze brzmi;) kit dla naiwnych.

1

@Arcybiskup sprawa jest prosta z sankcjami putin 10 lat postawić armię bez 5 lat.Nie zapominaj ze Europa ma broń atomowa ( Francja I Anglia.
Jeśli chodzi o broń to już mamy f35 I wcale nie mało f16 i Raphaele i Grippeny.W ukrainie walczą stare Mirage czy f16.Posiadamy najlepsze czołgi na świecie Brytyjczycy mają challengera 3 to najlepszy na świecie czołg dodatkowo leopard 2 i jego lepsza szwedzkieka wersja to nie są gorsze czołgi od challengera.
My mamy i leopard i abramsy i koreańczyka który jest na poziomie challengera i leopard 2.qżaden czołg ruski nie ma szans z tymi czołgami .Ponieważ czołgi ruskie z uwagii na brak części nie są w optymalnej wersji.Poza tym dolicz ukrainców.
Jeśli chodzi o oddane czołgi ukraincom to juz uzupełniliśmy to Abramsami i koreańczykami.Dolicz do tego Turcję która jest potężna i w ramach nato nam pomoże.Doliczylbym zapewne i Australię która jest z królestwem związana.
Japonia też wykorzysta bo ma o wyspy konflikt z Rosją.Rosja straciła swoje rezerwy.
To co trzeba zrobić to amunicję i Europejska tarcze snyyrakietowa my będziemy ze Słowakami produkować sprzęt. Cały pas od Norwegii do Bułgarii zbroi się w f35 itp.Niemcy też zamówili f35 .qmy jesteśmy wstanie się krótko wytrwać z uwagii na amunicję ale nie zapominaj ze ona jest w ukrainie.
Na dziś po 3 kątach wojny Rosja zdobyła 18% terenów ukrainy!!!!!a posypała się gospodarka stracili gigantyczna rezerwę.....

0

@michal26 ktoś kto wierzy w tych czasach w obniżki podatków jest naiwny pis zrobił potężny dług w funduszu covidowym. Na armię idzie 5% ogromną kasa idzie na energetykę i dalej budujemy infrastrukturę.Czeka nas kupno 3 łodzi podwodnych,f35, f15ex, samolotów transportowe rakuet lrzeciw atomowych do tarczy europejskiej dronów, amunicji, trzeba wydać ponad 100 mld na lotniskoi szybkie koleje, porty.Jak ktoś wierzy w obniżenie podatków to jest naiwny.Dla mnie zaskoczenie jest takie że konfederacja popiera i trumpa i putina a to są 2 ludzie którzy powodują że inwestujemy 5% na broń I wciskają kity że obniża podatki;)

0

@AduŚ07 w Chinach ma fabryki tesli qgent

0

@Roobo mentzen to pro ruskiego polityka co pokazal ostatnio w ukrainie a także poparcie pro ruskiego kandydata z Rumunii który jest przeciw nato.A nato do rumuni sprzedaje f35 i buduję największą bazę w Europie.Tegion jest niebezpieczny obok Moldawi.Tego typu poparcie śmierdzi ruskiem. W okresie kiedy rusek napada na Ukrainie i zagraża Europie gdzie my jesteśmy w nato śmierdzi to zdradą polskiej racji stanu.Bo tam jest baza która ma bronić Europy w której my jesteśmy.....jeśli holownia jeździ po mentzenie to bardzo dobrze

1

@Awtameok_Klana jeśli ue będzie niezależnie energetycznie do czego dąży tak samo jak i wojsko będzie konkurencyjna.A to że będzie produkować bron to w dłuższej perspektywie straci usa.na produkcji broni można zarobić i mocniej wejść na rynek światowy broni.Orzyspuesza budowę samolotu 6 generacji i nowego czolgu

0

@nwchades jakiś ruski troll....

0

@Awtameok_Klana
1 punkt co za bzdury- gdyby Rosja chciała pokoju to rosja może się w każdej chwili.Jest 2 panów którzy zmuszają do inwestycji jeden to Putin który chce odbudować dawny związki radziecki i Europa wschód. jest tu zagrożona .A przywódca Rosji jest ścigany za ludobujstwo( porwania dzieci, gwałty niszczą miasta zabijają więźniów bombarduja szpitale,Drugi pan to Donald trump który chce zarobić ma sprzęcie wojskowym.
3 pkt.to tych w panów zmusza do inwestycji gdyż ue nie jest sojuszem wojskowym a dotyczy przepływu ludzi , towarów i usług.Ue może tylko pomoc we wspólnych zakupach czy zdjąć z krajów kaganiec budżetowy.pomoc zorganizować wspólnie broni.Te wymagania dotyczący zbrojeń są ireacjonalne.Za obronę odpowiada nato.
Natomiast nie wszystkie kraje są w nato I ue pomaga zebrać wszystkich do kupy i jutro do robi Meloni.Natomiast. agrozeniem są 2 osoby niewiarygodny putin i niewiarygodny trump.To jest powód zbrojeń ue.W ue nie było żadnych wojen. Czyta się to co piszesz jak ruskiego troll albo jakieś zwolennika pro rosyjskiego Mentzena.Ktory chce wybielić mordercę putina i fatalnego trumpa.....

3

No tak u nas teras dopieprzy by jeszcze 1 mecz w pon;)

0

@Recha_0684 jeśli uważasz że gadasz z owocami to znaczy abyś już tego nie brał .Albo skerował się do psychiatry;)

0

@Ojciec5tkidzieci trzeba tozumieć moment problemem jest Rosja i trump.Problem nie jest w zelenskim czy ukrainie oni mega dostali po tyłku.Na dodatek durny mentzdn pojechał robić Gównoburze w ukrainie .Wtakiej sytuacji to kompletny bram wyczucia i ten facet miałby być prezydentem.Pkdcinanie gałęzi na której się siedzi bi gałęzią są wojska ukraińskie to nie najlepszy pomysł....

0

Prócz jednego zwycięstwa nad Realem cala reszta męczy zakończyła się remisem

0

@Ojciec5tkidzieci luz biorę to na klatę ze robię błędy jęz.:) ale nie zmienisz tego że mentzen jest pro rosyjskim politykiem co wyszło po tym co robi.

1

@Recha_0684 znajdź to zobaczysz;)

1

@tomek8756 tak zdecydowanie ,ale biorę i ten wynik.

1

@norbi77 to prawda;)

0

Mbappe nic nie strzeli to może Lewy choć 1 jutro strzeli

1

Realowi wychodzą dodatkowe 2 mecze i brak odpoczynku.Oraz niektóre braki zawodników.Rezerwa nie ograna.Wchodzi mentalnej zmęczenie dodatkowo wyjazd i deszcz zrobiły swoje.

0

@Czajka90 sorry ale to nie twój interes:) że tak powiem:)

0

Widać zmęczenie u graczy Realu.Ten deszcz im przeszkadza

0

@Czajka90 dyzlekcja

6

@michal26 to nie wina zelenskiego ze nie rozkłada nóg kto chce oddać złoża za nic.Może je sprzedać równie dobrze Europie .

2

@michal26 no przecież mi pisałeś że są już dogadani że trump co chciał mówiłem nic nie jest podpisane.......

0

@parpe w Chicago i w zbowym Jorku zaczynają się protesty poparcia dla ukrainy

0

@Ojciec5tkidzieci i nie domyślasz się co to jest;)
Czyli argumentów nie masz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?