0

@Krzysztof1987 to dużo czasu zajmie 18% w 3 lata zdobyli;)

0

@PatrykBarca no tak u mentzena może być bardziej dramatycznie jak go ukraince ustrzelą.Bo jest na czarnej liście do odstrzału jako ruski polityk wtedy oglądalność wzrośnie.;)

1

@Damiain i z wszystkim się zgadzam lubi Irlandii putina czy kima .Był w Rosji przedstawicielem miss Rosji oraz kiedy bankrutował a robił to 4 razy ruskie kupili za ogromne pieniądze ziemie które go uratowały. Także inspirował ludzi aby napadli na konkres!!!oraz przyjaźni się z ruskimi oligarchami a ci nie przychodni wojnie z Rosją zostali zabici.Po co chce uch wszcząć do usa;)i kiedy się z nimi zaprzyjaźniał.Zjebal sobie relacje ze sojusznikami generalnie kreml się cieszy a on spłaca.Natomiast jeśli nie ma dka polski negatywnych konsekwencji to prowadzi politykę dobra .w samym usa jest krytyka trumpa na spotkanie z zelenskim.Ja na dziś oceniam tusja bardzo dobrze na tomiast relacje z trumpem są wieloma poziomowe i wuadomo jak jest.Kwestua do czego się i ci odnosi.Poki nie ma koonsekwencji jest dobrze a nie ma.

2

@Damiain kwestia przyjaźni nie mieszać należy usa I trumpa bo to 2 różne rzeczy oraz tego że sam trump ocenia Polskę za przyjaciela.Inba sprawa że duda jest przyjacielem trumpa i jest to aktywo wykorzystywane przez Polskę za pis jak i przez Tuska i działają tu wspólnieCzy trump może zerwać z zpolska dobre relacje tak. I to też jest fakt.Zarowno czasowo jak mu będzie pasowało albo na dłużej.Chodź broń i atom mu w tym przeszkadza.zkolejnym nakładającym się przykładem jest bieżącą zmienna sytuacja wytworzona przez trumpa która generuję zagrożenia. Nie wiesz czy on będzie przestrzegał 5 artykułu.Tusk na razie postępuje bardzo dobrze.

0

@Bajson ja tam nie wiem ale Barcą mu powiedziała ma być w formie reszta od niego zależy.Ja mówię tak jeśli bedzie w formie nie jeśli nie bedzue.Yak jak nie będzie kontuzji nie jak ona będzie.Tyle.zprzyjdzie za darmo z niskim zarobkami nie widzę ryzyka.Za to może zdobywać bramki z wolnych np czego nie ma nikt u nas.

0

@Prorokk w Moskwie z agentem na wakacjach;)

2

@Damiain trump nie może się czepiać Tuska gdyż tusk dąży do uzbrojenia Europy.Iraz na potęgę Polska kupuje bron z usa za Tuska I jest to najwyższy procent w historii kiedy przeznaczamy na broń.Oraz znalazł miejsce i finansowanie 60 mld co przegłosowano na elektrownie atomową.zco trump złego miałby powiedzieć na Tuska.Trump chcę aby uzbroić Europę i tusk jest tego zwolennikiem i to realizuje.Co trump miałby mieć tu do Tuska

0

@wyrek nie bo od tego będzie szczyt ue który z wszystkimi to omówi..Przedstawicielami krajów UE była Polska i Ursula i Frrancja i Niemcy i Włosi

Reszta będzie dyskutować na szczycie ue.

0

@maroon tak a organizatorem jest kraj który nie jest w ue .A zaraz jest szczyt ue gdzie będą wszyscy .Poza tym wiele krajów wielka Brytania nie zaprosiła .Jeśli chcesz sue czepiać to jej.Bo trudno gościa się czepiać ze gospodarz nie zaprosił;)

0

@wyrek wiele państw nie zostało zaproszonych.Tusk nie był organizatorem wielka Brytania nie jest w ue .To wielka Brytania zadecydowała kogo chcę gościć.Poza tym ma być szczyt ue gdzie wszyscy będą radzić co dalej.

0

@Sapos93 a to chyba tyczy się bramkarza nie obrońcy

0

@Azi https://www.google.com/amp/s/m.demotywatory.pl/amp/5124742

Braun z ruskim agentem w Moskwie co tu więcej komentować teraz tylko robi robotę;)

0

@Prorokk braun to nawet w Moskwie z agentem ruskim się spotyka ;)
https://www.google.com/amp/s/m.demotywatory.pl/amp/5124742

0

@NeroTFP1 wezmą się niego inmunitet odebrany....po macuarewiczu komisja do spraw wpływów Rosyjskich weźmie się za tego typa.

0

@kuz to przesada dostaliśmy kasę która źle inwestowaliśmy....przyniósł też radość z gry wcześniej.

0

@Bajson tak naprawdę nie ma znaczenia co jest dziś tylko w jakim jest stanie kątem.Kolejna rzecz widziałem bramkę z rogu jak zagrał fenomenalna.

3

@Damiain nie znam wypowiedzi że trump to przyjaciel że usa to tak.
Sprawa jest prosta
Przez 2 ludzi Europa musi się zbroić
1 Vladimir Putin poszukiwany ludobujca i Tu jego zwolenników jest konfederacja. Mentzen jest na czarnej liście do odstrzału przez ukraincow Dobry namiestnik putina jakby wkroczył.
2 Donald trump który jest pro rosyjski i nie jest gwarantem bezpieczeństwa sprzeda cię za paczkę fajek jego przyjaciółmi to konfa i pis
Wbrew powszechnej opinii dobre relacje ma też z partia republikańska sikorski który w Waszyngtonie mieszjal i jest znany.Tajze ma dobre relacje z trumpistami.
2.usa przyjacielem jest ko oraz pis poza bidenem choć duda potrafił po jakimś czasie współpracować
KO ma relacje z demokratami ale i republikanami nie wszyscy republikanie lubią bez warunkowo trumpa.
Natomiast trump z krajów europejskich lubi Polskę Włochy. Szanuję Francję i Anglię chodź dude traktował szmatławe.Przyleciał 6 minut spotkania i Macrona 6h.
Ponieważ polska kupuje bron i elektrownie i mamy bazę w radzionkowie strategicznie ma tam interes.Trump powiedział że 5 artykuł będzie przestrzegał.
Natomiast nie jest wiarygodne.Myśle że tusk uważa usa za przyjaciela niezależnie od trumpa którego kadencja kończy się za 3, 8 lata.Po takich rządach gdzie stany będą sklucine z wszystkimi To kto inny przejmie pałeczkę dojdzie inflacja itp.
Natomiast tusk jest zobowiązany bo jest to racja stanu polski do budowania dobrych relacji z trumpem co robi.
Na dziś trump jest przyjazny dla polski chodź to co robi wokół już nie......
To nie jest oewny człowiek.Dlatego tusk kontynluje politykę pisu zbrojenia polski dokłada sojusze z krajami nordyckimi np przy morzu Bałtyckim.Ponieważ to wielka Brytania jest największym Amerykański sojusznikiem i wywiad nawet mają prawie wspólny jeszcze bym izrael wymienił to tam jest szczyt tusk poprzez orezydenta tutaj chce namówić europe do zbrojeń bo trump jest nie pewny .Natomiast zbrojenia oznaczają kupno broni w usa tu trump nie jest temu przeciwny.
Tusk działa z perspektywy przyszłości i teraźniejszości stara się budować sojusz na lata z usa mieć dobre relacje z trumpem poprzez Sikorskiego czy współpracując z dudą.Oraz wzmocnić Polskę jak i Europę oraz wzmacniać Ukrainę i nie zostawiać ją samą.
Nie widzę tu sorzeczności a wielo płaszczyznowość i złożoność sytuacji.
To yrump nie opamięta co powiedział wcześniej i skrajnie mówi w drugą stronę aby zrugoać za chwilę( zelenski) problem jest taki że nie wiadomo jak długo trump będzie naszym przyjacielem.To jest problem.Ma fatalnych doradców jak Musk czy zastępca prezydenta.Tusk musi przede wszystkich uzbroić Polskę i Europę co robią.zzdaje mi sue że Sikorski z Japonią zaczol rozmawiać i wzrasta znaczenie Turcji.Wszyscy przygotowują się na warianty które mogą nadejść.Tusk na razie dobrze rozpoznaje zagrożenia i stara się działać.

0

@ProrokkProrokkchodzi mi o ue bałkony w niej nie były dlatego tam była wojna.

4

@kiper09 nie trzeba w ue jeździć elektrykiem nie ma takiego przymusu.Jest drogo bo jeden debil putin zachciało mu się wojny w ue masz pokuj.W Polsce masz drogo bo pis z ets nie wydał kasy na oze a i kpo blokował przez w lata.Efekt inflacja 17% gdyby nie dopłaty miałbyś 25% dla porównania w ue miałeś średnia inflację jednocyfrowa.To porażka pisu.Teraz musisz czekać do wybudowania turbin i największego magazynu energii w Europie. I ciesz się że zmieniła się władza bo pus nie dostał by kpo drogo pożyczały kasę albo drukował kasę .wzrost gospodarczy masz dzięki kpo obecnie.pis załatwił Polaków do 2027- 2030r

3

@Roobo hehe Europa jest bardzo bogata bo dorobiła się na taniej energii.Ue nie jest sojuszem wojskowym tylko zajmuje się przepływem ludzi towarów i usług.Mów że Nato nie wpłynęło na kraje europejskie.Chodź sprzętu nie brakuje raczej samej amunicję.Nie problem jest Europy bo ta żyła w pokoju i to przy tak dużej liczbie krajów to fenomen.Problemem jest putin który jest poszukiwanym zbrodniarzem i Trump który jest skazanym przestępcom.Ci 2 panowie zmuszają Europe do wydawania takiej kasy na broń.Europa ma dobry pomysł aby się uniezależnić energetycznie i wojskowo bo ma na to ludzi i kasę.Rosja z sankcjami dojdzie do siebie w 10 lat bez 5.Jazdy dzień wojny to więcej czasu dla Europy.Kolejna rzecz to wojsko co zrobią.Generalnie cały pas od Norwegii do Bułgarii obecnie zbroi się po zęby kwestia zrobienia tej broni.Obecnie ruskie zdobyły 18% terenu.A stracili tania rezerwę i sporo nowoczesnego sprzętu maja spalonych masę rzeczy.Pamietaj że na spalonej części wroga trudniej jest zrobić logistykę.. Złota się pozbyli kłopoty demograficzne. Trzeba utrzymywać kalekie osoby które przeżyły.Rubel jest na dnie.
Co do Ameryki trzeba utrzymywać kontakt i po trumpie przyjdzie ktoś inny może demokrata i wszystko wróci. Dlatego zeuropa musi odzyskać sojusz na przyszłość. Poza tym trump na dziś uznaje 5 artykuł.
Ukraina nie jest w nato.Poklucenie się trumpa z zelenskim to nie jest kłótnia usa z Europa.
Zagrożenie to pro rosyjscy politycy jak konfederacja czy maciarewicz.
Nawrocki stwierdził że źle że tusk pojechał do Londynu. Przecież tam ustalają że Europa będzie kupować broń też od usa tego chcę trump i że na pomoc ukrainie też chcę tego trump.
Pis chcę uzależnienia od usa.Tylko przychodzi ruski trump i i zachowuje się nieobliczalnie.do Europy nie miej pretensji do putina trumpa i do pro ruskich polityków.Polonia w usa głosowała na trumpa a teraz w ich kraju odczuwa się zagrożenie po tym wyborze.Strzelili sobie w stopę Harris by do tego nie dopuściła.Wykonczyla by Rosję finansowo jak zwykle.

0

@Bajson ale to neymqr jest jego idolem na pewno jakieś techniczne rzeczy by podłapał też jakby razem piłą grali...Poza tym Neymarowi będzie zależeć.....

0

@Kondziubarca nie zrobimy tego kupujemy broń od usa.I tam 80% Polaków głosowało na trumpa.Raczrj nas nie zostawia.Poza tym za 4 lata będą rządzić demokraci z tymi rządami....

0

Jeśli nie będzie możliwości ściągnięcia za dobrą kasę skrzydłowego a Ney będzie dostępny za małą kasę a będzie w formie to nie widzę oroblemu.Klub na tym finansowo nie straci a będzie świetne granie.Jeszcze yamal od niego może się uczyć.

0

@Damiain tak jak się prowadzi 3:0 to można było pau Viktora jeszcze wprowadzić.Benfica jest wypoczęta nie grała meczu a chłopaki by zagrali.Flick nie musi każdego zabić.

0

@SirFinley ja już dawno nie jestem w szkole ie do mnie ta sprawa;)

0

@Prorokk Mentzen sam pojechał na Ukrainę robić sobie wrogów i trafić na czarną listę do ostrzału i został uznanany za pro ruskiego kandydata i zresztą sam to potwierdził następnego dnia wspierając kruskiego kandydata w Rumunii który jest orzeciwko nato.A w Rumuni nato buduję największą bazę wojskowa w europie aby z tamtad przez moldawie takie ruskie nie weszły.Na dodatek nato sprzedaje tam f35 i inne rzeczy nie po to aby wpadły w ruskie ręce.My nie jesteśmy w Zbir tylko w nato.Choćby dlatego nie powinno się głosować na tego kandydata.Faktycxnie może nie przeżyć bo jest na czarnej liście. Zakłuci relacje z sojusznikiem co już zrobił.Po co ludzie mają głosować na kandydata który wspiera wroga.za co do pisu ma swoich agentem jeden na Białorusi inny jest u Orbana ,Maciarewicz jest źle oceniony przez komisję do wpływów Rosyjskich brał nielegalnie bo tego nie zgłosił dane na usb od ruskich agentów którzy uciekli do Kaliningradu.
Ale sprawę będzie miał za sabotaż armii.
Jeśli chodzi o prawicę to nie ma na kogo głosować. Ja poważałem starego Busha i Regana ale ci.......

0

@Damiain nie muszę przechodzić na prawice szanowałem Busha i Reagana.Ale to co się dzieje z prawicą to masakra.....
Szkoda ze Torre nie grał .Można było kogoś oszczędzić

0

@Trojanek23 a po to aby władza nie przeszka pod kontrolę Rosjan jak obecnie w usa.Chyba nie jest jak mówisz ztraskowski w pierwszych dniach rządu załatwił ustawę która sala samorządom 25 mld.Poszly inwestycje Pis podatkami kasę zabrał.....

0

@Trojanek23 a po co ruski mentzen;) to porażka.Na dodatek jest na czarnej liście do odsrzalu przez Ukrainę......;) po co taki kandydat

0

@Dieselzor wprowadza fermina porażka. Benfica nie gra kolejki.Nogli by grać ci co nie grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?