Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ryoumen dziś jeden z kandydatów na prezydenta twierdzi że jest jakaś zamiast Polio -Palio;)
0
@michal26 tarczyński to żaden amerykaniec tylko gość występującej dla szpiegowskim voice of Europe.A trump to jest z pichodzenia Niemiec z nazwiska które sobie zmienił z Drumphf nie róbmy bóg wie kogo z niego;)
Nie wiem jak ty ale ja to zwiedzałem kongres z Biblioteką oraz widziałem jak Biden oflatywal z Białego Domu helikopterem. Kto się z Amerykański kulturą nie zetknęła ten nie zetknęła.
Dalej to trump spowodował że Ukraina zaczęła przegrywać na 2 miesiące blokował dostawy broni gdy Ukraina robiła ofensywę.Od tego momentu zaczęli przegrywać.A część republikanów była za.Dopiero danie przez Demokratow gwarancji że republikański spiker zostanie na stanowisku wpuścił ustawę na posiedzenie i to przeglosowano.On jest tak amerykański że jego zwolennicy pomimo lrzegranych sprawach w sadach zaatakowali kongres;) cóż no putin szatanami otwiera.Ten kongres stwierdził że we wcześniejszych wyborach Rosja wpieprzał się w wybory.Ba nasza komisja do wpływów Rosyjskich stwierdziła że ludzie Bielana zawieźli kasę podatnika amerykańskiej firmie która prowadził agent ruski która spierała trumpa..Sorry ale śmierdzi ruskiem na km.....
0
@michal26 a co u trumpa robi tarczyński donoszący na Polskę.
Jakby nie patrzeć wpisywał się w szpiegowski portal voice of Europe.Zatem czy Tarczyński jest agentem podobnie jak np Maciereicz.Bo wszystko na to wskazuje bo z wywiadem wymieniał usb.....
https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/czesi-zdemaskowali-prokremlowski-portal-voice-of-europe
0
@michal26 nie bo trump jest brany jako ruskiej polityk .Nie wiem czy wystąpienie Sikorskiego to jest pro rosyjskiej;) to ytump postawił usa w ONZ wraz z państwami autorytarnymi.Polska głosowała z zach.To Trump zna wielu oligarchów z zrodji są dla niego bardzo fajnie i za 5 mln mogą jechać;)Tymczasem Europa naklafda kolejne sankcje....za prezydentury Polskiej.
0
@michal26
Nie on się zachował jak pożyteczny idiota gdzie materiał może być puszczany w ruskie tv z dopiskiem nawet Polacy dostrzegają ze są tam przestępcy i faszyści i dlatego weszliśmy. .....zresztą to nie jest jedyny poseł konfy który dział czynnie w ruskiej tv i dawal pożywkę ruskiej propagandzie Korwin mikke.Gdyby to była pojedyncza historia to ok.Tu maski już dawno opadły......
0
@Cule2013 dzięki:)
0
@Recha_0684 ja po prostu jest po Polskiej racji stanu pomagamy ukrainie w logistyce i w sorzecie wrog jest ten sam co całe życie.A ten Baran jedzie tam mieszać aby dawać pożywkę ruskiej propagandzie.
Możesz mi powiedzieć co poseł konfederacji Fritz robił w ruskim szpiegowskim portalu Voice of Europe zamknięty przez czeskie służby a sygnał odcięty przez abw.Notabene Tarczyński też tam był.Konfa śmierdzi Rosja na km.....
https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/czesi-zdemaskowali-prokremlowski-portal-voice-of-europe
0
@michal26 no tak argumentów brak;)
0
@katalonczyk987 Powtórzę co mówiłem wcześniej nie ma co popierać i orzyzwyczahać się do partii bo te się zużywają. Tak było z Po a pis odeazu zabrał się za rozmontowaniu praworządności czyli kierunek autokracji. Ponieważ nie chcę aby kraj był w ruskiej orbicie popieram zachód w tym wypadku ue kasę z ue inwestycje w energetykę aby ceny spadły w wojsko i samorządy aby i mogły lokalnie inwestować a pis im kasę zabierał
Z ETS wydał 1% na oze prawo wprowadzał pełzającej autokracji i blokował kpo.Dla własnych interesów.Nie dość że kradł to jeszcze kasy nie załatwiali. Patrząc na sojusze ko federacji afd i orban i to jak atakuje Ursule Baryłka i zajączkowska to również kasa z ue jest zagrożona.To tak jakbyś poszedł do szefa naobrazal go i liczył na podwyżkę;) powodzenia.
Tu podchodzimy do podejścia traktuję zadaniowo partię. Kto może odblokować funduszu i przywrócić prawor-adnosc aby nie było Romanowskich, ziobrow maleckich itp.....fundusze przywrocono 25% do samor-adiw trafiło kpo przyczynia się do wzrostu gospodarczego jednego z największych w Europie.zprzyworza fundamenty pod turbiny kabel kładą.Teszta post pusiwskich inwestycji jest kontynlowana.Potezeba zrobić w oraworzadnisci porządek kto może to zrobić.Nawrocki - nie powiedział że neosedziow będzie bronił.Jest zagrożenie dla wyborów....
Mentzen nie to opozycja id przeszkadzania przyszły koalicjant pis.A trzeba to ruszyć na lewicę nie głosuje. Holownia niech już zostanie marszałkiem swój wdzięk.Jedynum wyborem jest trzaskowski.Minister finansów zapowiedział syrategie wolnej kwoty.Czy ko da złożyła poważna propozycje- nie -gdzie jest źródło finansowania- ystawa kosztuje 60 mld.No i 5 mentzena ludzie mu uwierzyli wyszedł żart.Teraz wszedł w rolę pożytecznego idioty dla ruskiej propagandy z tą akcją w ukrainie.Dlatego wybieram Trzaskowskiego aby nie było 2 kierowców.Są czasy że rząd musi mieć ruch kasa jest potrzebna na wojsko, energetykę drogi i długi.Nie stać nas nie posiadanie funduszy.DLatego wybiorę Trzaskowskiego.A poza tym mentzen chce węgla który ma ogromne dodatkowe koszty z uwagi na smog życie ludzkie udar zawał rąk koszty leczenia.Wczesne emerytury górników śmierć. Czy odnawianie brudnej i frastruktury..... na obniżanie podatków nie licz wydatki są tak ogromne że je to trzeba płacić a juz są zobowiązania.pezynajmniej do 2035r zapomnij o tym .Wtedy zbudują turbiny na morzu przyjdzie sprzęt wojskowy zrobisz drogi ilotnisko bedzue zaawansowane port kontenerowy i z ue mamy uzgodnione zmniejszenie deficytu.Wtedy realnie będzie można myśleć o zmniejszeniu znacznie podatków.Na razie to czas ogromnych inwestycji.A nentzen zajmuje się mieszaniem jak z tym wyjazdem do ukrainy.Teraz jest czas na spójne działanie. Ale dużo mogą zrobić w obszarze deregulacje jak np kierowanie długów do ko.ornika a nie do sądu ciekawa propozycja.... zobaczymy
Partii nie mam głosuje na tych co aktualnie rozwiąża problem w tych wyborach było pozbawienie pis władzy środki oraworzadnosc itp.To nie jest skończone prezydent , tk nbp sąd najwyższy pkw jest w rękach pisu
1
@Cule2013 wiek jest jaki jest ale nie jest źle:) jestem aktywną osobą:)
0
@katalonczyk987 ja tam pro rosyjski nie jestem Karol jest fatalny wybierał trzaskowskiego ale każdy ma prawo.Natomiast pamiętam jak wywalimy ruskie wojska z Polski. Ie po to aby popierać ruskich kandydatów na prezydenta.Komuny doświadczyłem jak najdalej....
3
@Eklerek no Bahrajn pozyskał nowego zawodnika.Jakis Karaś;)
1
@katalonczyk987 a ja na Nawrockiego który nie ma kompletnie nic aby być prezydentem i ruskiego mentzena gdzie jesteśmy po stronie ukraińskiej dostarczamy broń i logistykę do nich.A on nagrywa idealny materiał dla ruskiej propagandy z Ukrainy bo ważniejszy są głosy wyborcze niż aktualny interes wojny.Tego typu historie tak po wojnie.
0
@ViscaBarca123 a który z nich ma największe szanse być nr 1?
0
@michal26 nie uważam aby w polskim interesie było dawania pożywki ruskiej propagandzie , nie jest to zgodne z Polską racja stanu.Uczestnicxymy po stronie ukrainy w wojnie zapewniając im sorbet i logistykę. Mentzen przekłada swój wyborczy interes kosztem polskiej racji stanu.Jeśli chciał to zrobić to po wojnie zukrainsko Ruskiej.aale nie teraz kiedy uczestniczymy w tej wojnie dając sprzęt logistykę a Polscy ochotnicy tam walczą.
0
@michal26 nie, to wpisuję się w pro rosyjska retorykę co robi Mentzen.Nie popieram grożenia pojechał tam aby zbierać punkty wyborczę.Potem to świetny propagandowy materiał dla ruskiej propagandowej tv. Niech nic nie robią z tym.Jak Mentznen chcę się w to wpisywać jego ryzyko.Nikt mu tego nie kazał.
0
@tbas dobrze ze dali to biznesowi.Moze być sporo dobrego z tego.
0
Ciekawe
https://www.money.pl/gospodarka/kluczowa-propozycja-dla-przedsiebiorcow-brzoska-zabiera-glos-absolutna-rewolucja-7129292520586176a.html
0
Porażka pisu i tk
https://wiadomosci.wp.pl/porazka-bylego-szefa-abw-zatrzymanie-i-doprowadzenie-na-komisje-ds-pegasusa-zasadne-i-legalne-7129370592467904a
0
@Culer9002 tzn generalnie Europa powinna postawić na niezależność. My mamy broń z kilku źródeł co jest plusem i minusem.
Polska , usa , Korea, Niemcy, Turcja, izrael, Włochy i chyba Francja być może Anglia.
Przy niepewnych usa powinniśmy stawiać też na Europę.
Włączyć się w program Europejskiej 6 generacji .Europa powinna być niezależnaA brakuje samolotu staealth ani Rafaele ani grippeny tego nie maja to bardziej odpowiednik f15 ex.Ktorego nawet mamy kupić.
https://tech.wp.pl/samoloty-6-generacji-projekt-fcas-tak-wyglada-przyszlosc-lotnictwa,6845209757715168a
0
@Benz no i co z tego że z demotywatów skoro braun był faktycznie z ruskim agentem na placu czerwonym:)
0
@Gaz ja pisałem tylko wpierw powinni Araujo doprowadzić do ładu. Wtedy zobaczymy co warty jest Sorlot.
0
@tbas jakoś mnie to nie dziwi ;) że dla niego są mili;)
0
@Culer9002 nie można polegać tylko na Ameryce co prawda mamy Brazyliskie samoloty.Ale Ameryka jest średnio pewna też można by dołączyć do programu budowy Europejskiego samolotu 6 generacji
https://tech.wp.pl/samoloty-6-generacji-projekt-fcas-tak-wyglada-przyszlosc-lotnictwa,6845209757715168a
0
@Xaviball
Konfa jest pro rosyjska i wiadomo to nie od dziś Brauna nie wyrzucili za pro rosyjskość tylko chciał ewentualny stołek , którego zapewne zgarnie Trzaskowski;)
https://m.demotywatory.pl/5124742/Na-zdjeciu-posel-konfederacji-Grzegorz-Braun-na-spotkaniu-w
0
@wyrek nie bronię tu koalicji afd I konfy;) nie wiem ja ty k to czytasz;)
0
@Mitch_Atleta co ty dla Sławka nie jest problem w kontekście Rosjan.Ma nawet sojusze z partiami pro rosyjskimi i kumpli robiący sobie zdjęcia z ruskimi agentami na placu czerwonym.Co prawda poklucili się o ewentualny przyszły stołek;) ake jednak.
https://m.demotywatory.pl/5124742/Na-zdjeciu-posel-konfederacji-Grzegorz-Braun-na-spotkaniu-w
0
@wyrek słabe to ,Sławek to hipokryta, którego partia ma koalicję z rosyjskimi partiami orbana i afd ,która chce odebrać Polskie ziemie.A powiązan z Rosją jest więcej.Grożenie nie powinno mieć miejsca.W stosunku do żadnego polityka. Ale przedstawianie hipokryzji Sławka jak najbardziej jest wskazane......
1
@Aragorn33 no tak Maciarewicz uwalił program cystern dka wojska .Takie f35 mogą wzdłuż granicy latać 2h odejmując start i lądowanie plus lot do startu pamiejsca gdzue zaczyna się patrolowanie. A co do samolotów cywilnych to airbus ma więcej zamówień niż amerykański konkurent
0
Doprowadzić do ładu Araujo niech go ogarnie.ztu nie potrzeba większej filozofi ma dizyczna or-ewagę z której korzysta to nie jest facet dla Cubarsiego , Martineza a już kompletnie nie dla Erica.Tu musi być facet od którego się zwyczajnie odbije który wygra główkę i bedzie szybszy itp.... Tu jest Araujo potrzebny.