Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 problem jest taki że co innego być e9 min w grze a co innego 90min gdzie 45 jest w gąszczu lepiej dać pograć lewemu wpuszczać ferrana na 30 min na dobicie przeciwnika.Caly mecz to inna bajka
0
@slayer no ale kimmishowi się to udaje.aw dzisiejszych czasach różne pozycje to norma .Raphinia grał na prawej nie chciał na lewej teraz gra na 3 pozycjach bo bardziej w środku. Nie można skreślać.
0
@kosmos91 ue nie jest militarny sojuszem ale chce wspólnie robić zbrojne zakupy dla państwa oraz zwolnić z liczenia wydatków na zbrojenia z deficytu
0
@jacobFCB no ale prawica tak narzeka że 100 konkretów jest niespełnionych bo 39 pkt zrobili chodż I tak obowiązuje program koalicji czyli wyciągu programowa nie 100 konkretów.
0
@kamiVeB nie ma żadnego problemu Radek Sikorski świetnie reorezentuje Polskę był na kongresie a Rubio pochwalił Sikorskiego i Tuska że razem shachida przemycili do usa że rząd Tuska robi świetna robotę że 5% kupujemy broni i jesteśmy świetnym partnerem. Kazał Polskiej delegacji z Sikorskim wstać i nagrodzić brawami.Trump z kolei pochwalił zdudę.Jest to modelowy przykład współpracy niezależnie z której strony.Nie wiem czy mentzen byłby wstanie współpracować. Kiedy premier przedstawiał
Założenia polskiej prezydencji, aby inne kraje się zbroili aby była deregulacje przepisów aby naprawić zielony ład .Wyszła Baryłka z konfy i zaczęła sabotować zpolskie interesy.Kuedy Sikorski mówił bosakowi że orban wstrzymuje nam zapłatę za broń która dostarczyliśmy ikrainie czy blokuje wydania Romanowskiego bosak to olał.Nie są nastawieni na współpracę. Co jak co Duda współpracuje w kwestii usa z Tuskiem i Sikorskim i są tego dobre efekty.Co do Nawrockiego. Ten facet nie ma pojęcia o polityce zagranicznej i twierdzi ze chiny wydobywają więcej o 30% węgla niż cały świat i powtórzył to 2 razy.zkompletnie się nie zająknoł.On nie wie co mówi......
Co do trzaskowskiego.Po pierwsze on mieszkał w Waszybgtonie i pracował w ko gresie z kongresmenami i zna ten świat podobnie jak Sikorski który tam mieszkał i jest znany. Zna ten świat i realia.Nie będzie żadnych problemów na tym tle.A relacje już zbudował Sikorski.
0
@Damiain no właśnie patrzę zysk vs wkład i należy są wstanie dojść do Europy i walczyć dalej wydaje się to absurd
1
@comtedurgell będą musieli pobiegać w 1 połowie a potem przyjdą gole
2
No i dla nas to dobrze.Zazwyczaj traci się punkty z zespołami które nie grają w tyg a my mamy puchary i wyjazdy
0
@AndresBurek to jest prostrza pozycja niż w środku wiem bo grałem na obu nie masz 360. tutaj zawodnicy muszą patrzeć do przodu i w bok.Moze się tego nauczyć kounde też nie lubił a się nauczył tego .Szczęsny też się nauczył grać na orzed polem.To są świetni piłkarze poradzi sobie.Pilka nożna to nie są szachy;)
0
@tbas ciekawa wypowiedź sikorskiego
https://www.fakt.pl/polityka/radoslaw-sikorski-w-cnn-ukraina-moze-bronic-sie-z-pomoca-ue-do-konca-roku/986ln7d
1
@KamQiX tak ciekawa wypowiedź
https://www.fakt.pl/polityka/radoslaw-sikorski-w-cnn-ukraina-moze-bronic-sie-z-pomoca-ue-do-konca-roku/986ln7d
0
@Damiain
Ukraina nie musi się godzić na warunki trumpa Aystralia również sankcje wprowadziła.Ruskie zdobyły 20% terenu na 3 lata to nie jest dużo a straty ogromne.Maja na rok sprzętu
https://www.fakt.pl/polityka/radoslaw-sikorski-w-cnn-ukraina-moze-bronic-sie-z-pomoca-ue-do-konca-roku/986ln7d
0
Bardzo dobra decyzja
https://wiadomosci.wp.pl/pierwsze-takie-sankcje-na-rosje-jest-decyzja-7128612019632928a
0
@xavi890 na tyle szybki że lepiej odbiera piłkę n8z de Jong a mimo wszystko to obrońca. Kounde to też stoper i nie jest szybki a uchodzi za jednego z najlepszych.Powinni go przetestować aby był pod grą i nie miał miesięcznych przerw.Nawet jak kounde złapie kontuzje i musiałby tam grać Casado to Eric może dawać zmiany de jongowi albo Andreas jak wróci do formy.
0
@Kamiloza91 a ja nie jestem pewny czy live z nimi wygra bo Real ms na nich patent ale co dla nas ważne zmęczą ich.
0
@michal26 ale jak widać są nie koalicyjnej mają oparcie bo chcą wywalić emigrantow I to powinno zrobić ci co będą rządzić.i zdaje mi się że nowy kanclerz jest w tą stronę skłonny pójść .Tu paliwa afd mogą odebrać. Powinni deportować kryminalistów i sprawdzić kto się asymiluje a kto nie I tutaj zaczynać depirtacje.
1
Jeśli kounde tyle gra a de Jong jest bardziej predysponowanym zawodnikiem od Casado który podobny jest do kimmisha.A kimmish gra na środku I boku obrony to kiedy de Jong gra w środku to zrobiłbym na ten czas Casado bocznego obrońcę..Jest zwrotny świetnie odbiera potrafi podać jest w miarę szybki.Mialby więcej minut byłby w grze.Powinno się to przestować.
0
@OBSERWATOR2021 afd jest pro rosyjskiej i za takie uchodzi jeśli chce mieć dobre relacje z Niemcami a chcę i dać mi zarobić aby na bas napadli .Jeśli nie chce tarczy antyrakietowej to chcę abyśmy byli bezbronni wobec Rosji.Jesli chcą ziemie polskich to Łuczak na zamęt i idzuskanie ziem czy nawet rozbiór z udziałem Rosji.Aby się tak stało to rosja musi zarobić na wojnę. Aby zarobić należy od nich kupować surowce.Tak Afd jest pro rosyjska i za taką uchodzi podobnie jak orban i Słowak co go prawie ubili.Natomiast w interesie Europy jest niezależność i wojskowa i energetyczna na ile się da .Gdyż opec+ kiedy była wojna był drogi stany były i są drogie norwegia również. Trzeba dalej inwestować w sztuczne słońce mają rekord plazmy 23 min a nie sek jak nie dawno. Niech zbudują na morzu PLN największą wiatrowa elektrownie u nas również atom biogazownie wodór i elektrownie sztytowo pompowe i niech się reszta buja.
0
@OBSERWATOR2021 po piereaze po miało rewers z Niemcami. Które mają połączenie z Norwegią i mogliśmy ciągnąć gaz bez tej rury.W 2019 jeden pisowiec chciał negocjować cenę gazu z Norwegia niestety go wywalili.Nastęoca zapomniał wynegocjować tej ceny efekt głąby Zbudowali rurę zaczęli negocjować gaz w czasie wojny ktora okazała się droga..Nie zapominaj ze chodź Lech Kaczyński wymyślił gazoport to podstawę zbudowało po.Pis o połowę mniejsze rozbudowywał do czasów wojny z ruskimi.....A Polska np w stosunku do Niemiec miała 40% pojemności magazynów związku z tym szybko chwali się że nająć już 100% a Niemcy nie;)co do oze to ludzie sami tego chcieli pis przez fatalne dystrybucję likwidacji kopciuchow stracił dotacje. Dalej po pierwsze nie zmienil sieci które się zatkały związku z tym spieprzył rozliczaniem tą fotovoltaike bo nie zrobił swojej roboty.Wtedy firmy przerzuciły się na pompy ale cześć zniknęła z rynku.Kolejną ftopą to regułą H.
1 km od zabudowań odpowiada za to posłanka Zaleska z jednym posłem pisu który starał się zablokować do 750m.znie zapomnij ze szedlo z dudą jeździli na slask bronić własnych głosów znaczy węgla;) że miał starczyć na 200 lat;)
Nie ma większych sabotazystow oze jak pis.dodaj do tego i flachę i dopiero zbudują turbiny wiatrowe 2027r.zblokowali także 2 lata kpo z które go dziś ta farmę na Bałtyku budują.Sa na etapie transportu fundamentów i kładzenie kabla. Dodatkowo pis ściągał gaz od naszego sojusznika najdrożej w Europie.Zaliczył też wódkę ściągając w sezonie a nie przed węgiel z zagranicy który był fatalnej jakości zablokowano porty bo jeszcze solidarną polska drzewo sprzedawała do Chin i stamtąd wracały mega drogie meble z naszego drzewa.A cena drzewa w Pplsce była jedna z najdroższych w Europie a wycinka największą.Kasę to poszło do solidarnej Polski na wybory gdzie jest sprawa.Wtedy zablokowano porty i nie można było eksportować zboża ukrainy to rzucili na rynek polski..........co wybuchła kolejna afera.Nie róbmy z pisu świętych oze bo byli to sabotarzyści a zasługi przypisuj ludziom i firmom i dotacjom z ue .Pis z tym nic miał nic wspólnego .Dziś państwo doplaca ludziom do energii bo te barany przewalały kasę albo nie brali ja z ue i nie zreformowali energetyki. Kupujesz produkty na drogiej energii.zjeslu firma nie zainwestowała w oze to ma problem.zi do 2027r - 2030r będzie z tym ciężko.Nie udawajmy ze pis i oze to znak równości bo jest to śmiech na sali.Regula H i zmiana w przepisach dotyczącą rozliczeń to było spowodowane brakiem remontu sieci......natomiast gaz to i tak jest to generalnie w ue przejściowy etap. Z uwagii na emisję.Za czasów Tuska jak rządził nie było dobrej alternatywy oze było nie wydajne.A atom zostawiał toksyczne odpady które pis naściagal na potęgę i też teraz ko przeznaczyła ogromną kasę na likwidację. Wracając do odpadów w nowych elektrowniach atomowych są paliwem do elektrowni atomowych.zw starych nie.zdlatego ostatecznie się nie zdecydowano na ten ruch.
0
@draxidox jest tam gdzie trzeba ,jest wstanie załatwić więcej na tym stanowisku. Niż gdyby był prezydentem.To bardzo dobra decyzja że tam jest.
0
@Kuchar stracili 7 pkt
0
@OBSERWATOR2021 natomiast jest różnica kiedy wiesz ze ktoś możesz cie napaść i dajesz mu na to zarobić a jest różnica kiedy tego nie wiesz i to zasadnicza
0
Obaj są potrzebni
0
@Recha_0684 hehe;))))
0
@OBSERWATOR2021 to że sprzedawano surowce ruskim to bardzo dobrze z 2 powodów .Wszystkie kraje kupowały tanie surowce i Europa się na nich wzbogaciła z Polską również bo surowce kupowała z Rosji jak każdy i nawet jak Putin zaatakował krym.I tusk się z surowców chciał wycofywać to gość co od tych surowców co do polski je sprowadzal z zrosji zrobił aferę podsłuchową która beneficjentem był pis który nawet zwiększył z Rosji sprowadzanie surowców.Chodź wiadomo było ze to nie koniec tematu Rosjąa. Ukraina.nie zmieniono tez energetyki nie inewetowano w oze.Chodź kase z ue na to wzieli i wydali z ets 1% w 2015r.Ale plus całej sytuacji było uzależnienie Rosji od sprzedawania surowców Europie.zznaleźć obecnie takiego kupca jak Europa to było nie możliwe bo wszyscy albo korzystają z władsych zasobów z Australi itp.W tym momencie Putin przyspieszył tylko wprowadzenie oze.Teraz Rosja ma gigantyczny problem gdyż temat. Się kończy wejdzie atom farmy już 23 min utrzymali plazmę w sztucznym słońcu.To juz nie te minuty dojdzie wodór itp....
Rosja wywaliła to wszystko w wojnę ma problem z inflacja ,straciła mega dużo złota i są w ciężkiej sytuacji plus kryzys demograficzny.To co się stanie to Europa się uniezależni .A afd chce teraz dać im kasę........Natomiast obecny rząd Niemiec nie chcę ani Rosji w g7 ani koalicji z Afd . Z powodu Rosyjskich.To się uda bo jeśli te wyniki się potwierdzą afd nie będzie rządzić.
0
@SelloutCrowd mają więcej w nogach trudniejszą drogę w LM.To wyjdzie nie dziś to jutro.Oni od 2 tyg grają co 3 dni a my dopiero zaczynamy.Do nas też wracają Araujo I Andreas.Kadre mamy szerszą nuz oni a hak jesteśmy w formie i nie mamy ko tuje to wygrywamy z nimi.Na dodatek więcej gramy u siebie. Atletico ma trudniejsze rozgrywki w LM I nas i Real też mają problem
1
@michal26 nie ci twierdzą że Berlin to środek Niemiec.Chcą nord stream i są przeciw tarczy antyrakietowej która ma chronić przed bronią atomowa w Niemczech. Nord stream to sponsoring wojny.Obecnie rząd niemiecki nie chcę Rosji w g7 jest różnicą.To co trzeba moim zdaniem to ci co będą rządzić to przejąć główny postulat afd czyli pozbyć się tych emigrantow którzy się nie asymilują maja problem z prawem.Wredy te negatywne hasła zostaną gołe.
4
@michal26 chyba ruskich wpływów. Trzeba o tym mówić wprost.
0
@Barcaa12 nie jestem kobietą abyś mi takie komplementy pisał.Nie jest kwestią skończyć wojnę kwestia jest na jakich warunkach.Bo na razie to ten obrońca pokoju to zwyczajnie nim handluje......tyle z jego czystych intencji;)
1
@Recha_0684 nie jestem ,nie interesują mnie tematy walki za lgbt , czy jakoś w sprawie prawa kobiet.To jest botka między prawicą a lewica ja jestem tutaj neutralny.Nie intersuje mnie to kompletnie.Jesrem przeciwny skrajnościom i z jednej i z drugiej strony.