Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 z jego topornością i brakiem wiedzy.Sla niego chiny z więcej wydobywają węgla o 30% .Niż całkowite wydobycie węgla......on nie panuję nad szczegółami i się gubi.Trzaskiwski z nie jednego pieca jadł w debatach.
0
@Czajka90 kiedyś lubiłem ich jak grał Denis a potem miała przeszlo.Coś im zawsze brakowało pomimo ładnej gry.
0
@FcPortoFan1999 jakieś pójdą ale nie wszystkie sam nawrocki nie ma poparcia tyle co partia bo jest słaby.Poza tym tyle się dzieje że nalo osób interesuje się kampania i nie te pieniądze ma pis .ztrzaskowski na swój elektorat pracował wiele lat.Jestem w szoku że tak marnego kandydata wybrali.
0
@Barcaa12 putin też jest orezydentem kraku który jest nawet większy od usa - czy to znaczy że na rację i jest prawem i dobrym człowiekiem.
Dalej jest tak że trump jest przesteocą i idwolanie id wyroku zostało oddalone a zrobiono to kiedy był już prezydentem.zi dalej ma dziesiątki soraw z wymiarem sprawiedliwości nie rizwuazanych uchronił go urząd i nic więcej.znie rozliczył Sue z tegoA to że to kłamca to nie id dziś wiadomo.Generalnie przekaz jest taki że on tak tylko gada a co zrobi to zrobi.Ale fakty są takie że to kłamca i na tym bazuję.A kłamcom się nie ufa z zasady.Nie zaleznie czym się zajmuję.Poza tym jego zawód to polityk;) o zaufanie w tym zawiezie trochę ciężko;) ale nie bronię Ci wierzyć;)
0
@Sulimo trumpowi to nie pomoże;)ale ok:) przyjmuję:)
0
@FcPortoFan1999 tu jest podstawowa sprawa I błąd w założeniach że konfederaci zagłosują na Nawrockiego.
Bardzo wielu konfederatów uważa że pis I ko za takie samo zło a karola za mega słabego.To badanie mówi o tym że nie zagłosują na nikogo.Po pus I konfa to orzeciwne programy pus dał 37 podatków zakończonych wielkim wałem a ci chcą obniżek podatków itp Inna filozofia.Jedni dodają punkty drugim licząc że pójście w mega konserwa to zrobi porządek.Tylko są ludzie którzy mają to w dupie liczą się podatki
2
I tak powinna wyglądać Polska polityka zagraniczna granie do jednej bramki.Sikorski przywozi drona na kongres republikanów. I minister od soraw zagranicznych trumpa wyróżnia Polskę I rząd Tusja jako sojuszników i że robimy świetną robotę i dostajemy owacje na stojąco.zdzisiaj Duda robi swoje i pogada z trumpem i tak to powinno wyglądać.Nuezależnie czy Republikanie czy Demokraci u nas wszystkie strony powinny utrzymywać z usa dobre relacje.
To samo powinno być w parlsmencie europejskim jeśli Polski rząd wychodzi aby namawiać do zbrojnych inwestycji pozostałe kraje ue i rozpoczynamy prezydencje.Mozemy umocnić pozycję polski to nie może wychodzić jaki Baryłka i sabotować rząd albo donosiciel tarczyński zachowywać Sue hak jakiś agent sabotujący interesy Polskie.To jest mega słabe.....
https://wiadomosci.wp.pl/owacje-dla-polski-w-usa-sikorski-pisze-o-sukcesie-7127899194846016a
0
@Barcaa12 mniej więcej jest tak prawdomówny jak tu;) to skazany wyrokiem przestępca więc co się dziwić ze to kłamca. ;))))))
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-trump-szerzy-dezinformacje-w-sprawie-ukrainy-oto-weryfikacja-faktow/t372wrl,79cfc278
0
@Barcaa12 cóż możesz mieć;););) ;);)
0
@FcPortoFan1999 przykładowy bo było więcej badań i w jazdych wygrywał Trzaskowski
https://www.google.com/amp/s/www.wprost.pl/amp/11938221/sondaz-jeden-kandydat-dominuje-w-drugiej-turze-wyborow-prezydenckich.html
0
@FcPortoFan1999 nie jednokrotnie publikowane w meduach
0
@Barcaa12 tak dodaj orzestęica który kłamał nie jednokrotnie....A obecnie zdradził Ukrainę i atakuje swoich sojuszników a jest po stronie mordercy który jest ściany irzez trybunał i nie może swobodnie jeździć po świecie......na szczęście to ostatnia kadencja jest stary bo wchodzi w wiek bajdena i sajonara....to że został prezydentem to nie rozliczył się z zarzutami .uratowała go prezydentura.
0
@FcPortoFan1999 różnica w badaniach w 2 turze jest 10% nie na tu zaczepienia.Ko mieli wszyscy dosyć obecnie ko ma na 10 wyników wygrywa w 8.A poparcie dla Trzaskowskiego jest poparciem.Pis ma fatalnego kandydata którym malo kto się interesuje bo jest wojna i to jest nr 1.Jego kampania jest mało widoczna.Pis też nie ma kasy na nią
0
@Barcaa12 ale kogo ty mi dajesz słowa na kogo ty się powołujesz?;)jesteś bliżej wiary w niego czy zaufania;) a może miksu;)
0
@Cochise hehe dobrze:)
1
@Cochise końcówek wyniki o wszystkim powiedzą.Wybory to trochę jak z meczami każdy stara się kibicować własnej drużynie.
0
@Ojciec5tkidzieci ojciec nie powinieneś dodać sobie 6;) przypadkiem;)
0
@ObiwanKenobi Co za debilizm a jeśli będzie sytuacja że ruskie będą 150 km od granicy i będą szli na Polskę to lepiej dołączyć się do ukrainy i walczyć z ruskimi na ich terenach czy robić to na terenach Polski.. To co robi konfa to osłabienie możliwości polskiego wojska i narażenie na zniszczenia polski.Polska musi mieć ruch jeśli będzie taja potrzebą.Konfederacja to już tak w żywe oczy broni ruskiej racji stanu że to głową mała.
0
@FcPortoFan1999 trzaskowski wygrywa w wynikach o 10% więcej obu turach.Także były wyniki trzaskowski vs mentzen i również mentzen to przegrywa. Nie ma na ten moment żadnych przesłanek aby Trzaskowski tego nie wygrał.Nikt nie bierze pod uwagę tego że nie każdy konfederatów jest za pisem.Ilez tu haseł czytam pis i po to to samo zło.Po prostu część ko federatów zostanie w domu.Tu jest błąd moim zdaniem.Kolejna rzecz Mentzen jest przszacowany.W wyborach konfa miała mieć 15% skończyło się na 1 cyfrze..Na dziś nie widzę tego aby wygrał Nawrocki z Trzaskowskim.
0
@Cochise no nie pis ma te 22% betonu który nie nie będzie rozumował że mają głosować na mentzena tylko postawią glos do karola.Poza tym głosy na konfe już w wyborach miały być 15% a wyszła jedno cyfrówka.Notowania Mentzena są przeszacowane.Karol jest słaby ale wejdzie do 2 tury.
0
@Messiankaramessi tzn elektrownia atomowa miała opóźnienie i to sporę.A fuzja nie ma opóźnienia bo nie na konkretnego terminu bo nie wiadomo kiedy się uda rozkręcić aby Ti cały czas dostarczało energię. Ale pewne przełomy mieli że ilość wziętej energii była wyższa niż włżona i stosunkowo niedawno były to sekundy a teraz 23 minuty..atu postęp jest spory.zchinczycy nie dawno mieli 17 min.Ta fuzja jest coraz bliżej.Natomiast co do elektrowni to oze jest istotne bo raz że oze jest wcześniej a dwa że mogą być opóźnienia.
0
Najważniejszych jest kilku zawodników
1Lewy za bramki
2.Raphinia za wszystko co robi w ataku
3Pedri
4Wcześniej Casado
5Martinez za podania i przywodctwo
Kounde za obronę i podania
Jeśli postęp zrobi to Szczęsny i Araujo
Natomiast może do tego dojść gavi albo fermi za presing
A Yamal jak zacznie strzelać bramki
0
@Krzysztof1987 coś takiego przede wszystkim energia musi pochodzić stąd bo kupując idkogos nigdy nie będziesz bardziej konkurencyjny.Co Di samolotów to stealth kupować w ysa i lrzyspueszyć samolot 6 generacji.My kupimy w usa w 115ex ale można kupić Raphaele i grippeny jako odpowiednik.Tego typu pomysły jak masz też są bardzo dobre.
0
@Messiankaramessi kolego czego konkretnie tyczy się twoja wypowiedź?
0
@Recha_0684 ja wiem ciebie nic nie interesuję bywa;)
1
@Commando zobacz ile elektrowni atomowych ma Francja.Po co im tyle elektrowni atomowych skoro 1 jest wstanie zasilić całe panstwo;)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Elektrownie_j%C4%85drowe_we_Francji
1
@Commando my nawet 2 elektrowni nie robimy na dziś a 1 .Nie są wstanie pokryć zapotrzebowanie całej Polski.Na dodatek poziom zapotrzebowania na energię rośnie
0
@Recha_0684 no pacz konfa zawiesiła członkostwo Wilka , musiało boleć;)
0
@Commando no nie.Elektrownia atomowa jest tylko uzupełnieniem dla oze kiedy nie będzie działać.To jest grubo za mała moc aby wystarczyła.A koszt uchwalony wczoraj w Sejmie to 60 mld.zmusualbys sporo takich elektrowni zbudować.My nie budujemy tego sami a z kpo które nie jest w całości pożyczka a to co jest to niski %..My budujemy największy magazyn energii obok turbin aby gromadzić i wydajemy 60 mld na inteligentne sieci na ślask
Wina nie jest ue a pisu.Deal był taki dajemy wam na oze z ets.Pis od 2015r wydał 1% i stąd podatki za co2....wolał dopłacać do energii niż zrobić robotę.Teraz jeśli chodzi o węgiel to spadło z 87 do 57 turbiny to obniża i cena się obnizy.Ale będzie to rok 2027- 2030.
Co do węgla ma bardzo drogie ukryte koszty.
Smog-rak udar zawał - koszty leczenia roczne zwolnienia śmierć lekarstwa- służba zdrowia tego nie ogarniam ma w0 mld długu.
Do tego brudna infrastruktura która trzeba odnawiać koszt gigantyczny
Wczesne i wysokie emerytury górników
Wypadki śmierć koszty akcji ratowniczej.
Węgiel nie jest tani....
0
@Commando no nie energetycznie zrobiła bardzo dużo i wręcz sobie poradziła i w ciągu kilku lat będzie niezależna.Wlasnoe padł rekord we Grancji sztucznego słońca i już nie sekundy a 23 min utrzymano plazmę. Kwestia surowców w ciągu kilku lat nie będzie potrzebna.
Co do wojska to pas od Norwegii do Bułgarii zbroi się na potęgę. Problem jest z krajami PLN zach i z Włochami ale to jest meloni. Po za tym 2% dla Niemców to nie to samo co dla nas 2 krotnie większy kraj I inaczej zarabia.....mało kto mówi o proporcjach w tym wszystkim.