Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zelenski ma 63% poparcia to jest wzrost o 7% .Trump opowiadał ze ma 4%.
https://wiadomosci.wp.pl/trump-sie-myli-oto-jak-wyglada-zelenski-w-sondazach-7127622778010400a
0
@Kgorecki2500 zobaczymy ale. Nie sądzę.
0
@AdrianFCB10 bez problemu sam grałem i tu i tu .I w środku masz 360 i orzejscue Di środka jest trudniejsze z tego powodu tu jest sytuacja prostrza.Kimmish sobie daje radę z obiema pozycjami. Kounde to stoper wolniejszy i mniej zwrotniejszy od Casao a gra nie widzę kompletnie powodu aby tam nie grał a miał grzać ławę.Ja uważam że jeśli Flick chcę skorzystać z de Jonga a ma posadzić casado na na 1 czy 2 mecze.To może zagrać na boku i dać w orostrzych nędzach zmianę.Kimmish to potrafi.Zresztą w Barcelonie gra się na kilku pozycjach taki Raphinia gra na 3 a w środku. American na 2 Araujo na 2.W środku każdy gra minimum na 2.Kounde też nie chcial grać na boku a jest jeden z najlepszych na tej pozycji.
0
@AdrianFCB10 to nie tak casado grałby i na środku I na prawej obronie.Bylby pod grą .Kounde miałby odpoczynek. A środek Casado dzieliłby z de jongiem.
0
@Luciano99 no nie, obecnie casado nie gra traci rytm.Fort nie przekonuje ostatnio prawie karnego zrobił.A Casado świetnie broni jest szybszy i zwrotniejszy od kounde który jest stoperem potrafi zagrać do przodu.Jest typem kimmisha który gra na prawej obronie.To on mi podsumowanie pomysł aby to samo zrobić z Casado.Taki fort gra kilka męczy w roku Casado grałby więcej bo grałby i na środku.
0
@AdrianFCB10 kimmish gra a o Casado mówią że do Kimmish.Dobry w odbiorze zwrotny szybki.Pptrafi zagrać do przodu.Tak naprawdę ma wszystko na tą pozycję jest szybszy od kounde i lepiej się sprawi od Forta.
0
@esem91 chyba był ale jest dobry w destrukcji bardzo zwrotny.Porownują go do kimmisha.A kimmish gra i w środku I na prawej obronie.Potrafi też zagrywać dobre piłki do przodu.Na wszystko aby tam grać tak naprawdę.
0
Jeśli sprzedadzą Forta to w sumie mógłby tam grać Casado. I wtedy de Jong mógłby grać w środku a Casado na 2 pozycjach .W środku i dawać odpoczynek Kounde.Oszcżędzili by kasę a Casado byłby pod grą.Mo-e nie byłby to zły pomysł.
0
@FcPortoFan1999 jak również nie sądzę aby rządzili
0
@Coutinho007 REal może odpaść z Atletico i brałbym Arsenal i live pod uwagę.Tam ciężka sytuacja
1
@Derean chyba lepiej niż z drugiej strony
3
@Aragorn33 a kto to jest;).....jeszcze ze donosiciel.....
0
@FcPortoFan1999 nie są zbieżni.To jak ko byś chciał z pisem złączyć;)
1
@SzczenaWojtula nie zgadzam się jestem z Warszawy i zrobiła ogromny progres,na przestezeni lat.A to że Stanowski nie ma gdzie się wysrać to jego problem;)i westycha kompletnie miniaturowa w stosunku do metra itp.....;) zawsze można coś znaleźć. Ma największe kompetencje i doświadczenie z wszystkich kandydatów..Ako fa nie ma szans na samodzielne rządy a pis to irzeciwny program i cele.Absolutnie nie.!!!!
2
Bardzo dobre losowanie dla nas. Ktoś z większych odpadnie jak live i psg.Los Realu również nie pewny.
0
@FcPortoFan1999 nikt z afd nie chcę wchodzić w koalicję na debacie to powiedzieli.
0
@michal26 prawda .....
1
@SzczenaWojtula polskie społeczeństwo nie dało żadnemu programowi smzielone światło a konfederacja uzyskała wynik jedno cyfrowy;) to nie jest legitymizacja aby to realizować A sądaże dla konfy były 2 cyfrowe a skończyły się nad jedni cyfrowym wynikiem.Mentzen moze być orzeceniony.Aby móc realizować program trzeba mieć orezydenta a tu trzaskowski bije w 1 turze wszystkich jak w 2 turze również wszystkich włącznie z Mentzenem. Wyniki poparcia dla parti nie dają podstawy aby konfederacja osiągnęła taka większość aby rządziła.
To na co Polacy dali zgodę to na koalicję partii. Wynikisadaży i partii i Trzaskowskiego wskazują na kontynloacje obecnych rządów niezależnie od tego czy się zgadzasz.Podsumowując największa legitymizacji ma ko na dziś.Konfa jest 3
A cala 1 linia pisu jest umoczona i grozi jej więzienie.
0
@FcPortoFan1999 to szansa dla Polski aby mieć większy wpływ ale ten kanclerz chcę współpracy z Polską.
1
@FcPortoFan1999 jak reszta ma większość ....I to na kilka lat to jest stabilnie a teraz jest mega istotny czas.
1
@FcPortoFan1999 dlatego popieram kanclerza który jest za i do rzeczy o Polsce się wyraża.Mam nadzieję że afd będzie w izolacji.
0
@Kgorecki2500 sądzę że powinno się mówić jak jest i wspierać tych co mówią jak jest
0
@comtedurgell powinno się robić takie rzeczy nie wszyscy republikanie są za trumpem
1
@SzczenaWojtula ależ kto nie potrafi się dogadać.Zawsze jest tak że wybory prezydenckie i wybory parlamentarne nie idą w parze.
Obecnie srednie poparcie dla Trzaskowskiego w obu turach jest o 10% nad drugim kandydatem to poważna legitymacji dla tychq rządów.
Obecnie nie rządzi tylko koalicja.
Władzę ma i to sporą pis.
1.Prezydent ,który ustala, które ustawy wchodzą, które ida do zamrażarki tk albo wetuje.
2.tk- pis
3 nbp- pis
4.pkw - szefem pisowiec
5 CBA- szefem pis
6 .sąd najwyższy- pis
To są sabotujące Polskę ośrodki władzy pracujące dla pis aby pis wróciło do władzy.
Za Polskę odpowiada również pis.
Czy konfederacja ma program i może go realizować.
Czy jest poważna
1. Przypomnij sobie 5- Mentzena- ludzie mu uwierzyli on stwierdził że to żart.
2.konfederacja zapowiedziała kwotę wolną.Niestety zapomniała ważną rzecz skąd na to kasę.Czyli nie poważna propozycja.Ta reforma wymaga 60 mld i jest to kluczowa informacja kto straci?
Tylko to już nie brzmi fajnie aby są wybory.
Jeśli ktoś Ci to wprowadzi to tylko ko.Cytuję ministra finansów -przedstawię oremuerowi strategię wprowadzenie kwoty wolnej.
Czy konfederacja może wprowadzić swój program no cóż.Zobowiązania polski są gigantyczne-
Wojsko 5%
Służba zdrowia - 20 mld długów
Fundusz sprawiedliwości 180 mld
Inwestycje w energetykę 400mld chodź ostatnio mówi się o 600mld
Drogi drugie tyle co zbudowane z mniejszą ilością autostrad.
Do tego porty kontenerowe , lotnisko , szybka kolej.
Do tego wszystkiego potrzebna jest kasa- z czego?
Harry Potter drukować czy drogo pożyczać.
A i pis i konfederacja zagrażają fundusza europejskim.Pus to wiadomo a po wystąpieniach posłanki baryłki czy zajaczkowskiej atakując Ursule. To jeszcze
Bedzie gorzej bez funduszy.
Nie bardzo jest na kogo zmienić....
1
@FcPortoFan1999 kanclerz który ma rządzić jest przyjazny Polsce o czym mówi. AFD opowiada o wchd.Niemcach jako środkowe Niemcy .Mówiąc wprost chce zach. granic Polski.Jest za przywróceniem Nord stream oraz przeciw Europejskiej tarczy gdzie są pociski przeciw atomowe.
To są koalicjanci konfederacji.......
0
@Kgorecki2500 po tych dezinformacjach co wygaduję trump ,to ważne aby sobie to zobaczyli.Walenie w elektrownię atomową, która jest uszkodzona to nie najlepszy pomysł;)opowiadanie jacy to Rosjanie są cacy;)
0
@michal26 Tak ,niepoważne to....
1
@FcPortoFan1999 na dziś trzeba uzbroić Polskę skończyć fortyfikacje ,zmodernizować energetykę, zmienić prawo w ue deregulacje plus wprowadzenie kwestii związanych z prawem -elektriwnie Atomowe.Budować drugie tyle dróg i frastrukturę.W prowadzać inwestycje i IA.Jest co robić.Trzeba skończyć z chaosem wyborczym zmienić sabotujące podmioty .Czeka bas trudne 5 lat z uwagi ba drogą energię i zmiany i trzeba się zorganizować ponad podziałami.Bo są trudne czasy
0
@karolszymek Ostatnio z tego co mówili na Kaszubach. A kiedy to terminy 2035r Przy czym takie inwestycje mają poślizg. We Francji to i 10 lat.Tu będą robić Amerykanie.Do tej kasy Amerykanie dali jeszcze 4 mld kredytu.
2
Świetny pomysł i dobra robota Sikorskiego.
https://wiadomosci.wp.pl/dron-z-czarnobyla-w-usa-sikorski-swiat-powinien-byc-swiadom-7127274750343968a