Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 na szczęście udział rynku węgla spada z 87 na 57%.trend jest oczywisty.Jak zbudują farmy wiatrowe na morzu elektrownie atomowe elektrownie szczytowo pompowe wymienią turbiny wiatrowe na dużo bardziej wydajne aby nie zwiększać zbacząco przyrostu plus magazyny energi.To proporcje znacząco się zmniejszą do 2035r do czasu elektrowni atomowych.zsytuacja będzie bardzo dobra.
0
@Cule2013 co ciekawe teraz jest konferencja kosiniaka i monstra cyfryzacji i projekt jest taki że AI ma monitorować aby Polskie prawo się nie dublowało i ma wskazywać miejsca na deregulacje.Zoewne te umowy z Google czy Microsoft maja temu służyć.
0
@Kazragore tu nie chodzi o to aby z Rosją walczyć tylko z Rosją nie walczyć i aby nue atakowała innych krajów.Chodzi o to aby negocjator powiedział słuchajcie nie mogę się na to zgodzić bo będzie na to ogromny opór.Zadanie Sikorskiego to opór Francji to współ- negocjacje .Z czasem relacje z Rosją trzeba ułożyć.Natomiast warunki musza być dobre i akceptowalne.
0
@JoeBlack mówisz o donoszeniu że w Polsce pis wprowadzał autokracji poprzez brak praworzadnosci zmieniając kraj w stronę Białorusi?
I co z tym Tarczyńskim?
2
@Aragorn33 mentzen tymi sojuszami śmierdzi Rosją i tak jakby działał na rzecz kremla tym atakiem
2
@draxidox mówi to gość z ruskimi sojuszami z afd I z orbanem.zto śmierdzi Rosją na kilometr......słabe to....
0
@D10SLEO może niech mentzen zrobi z sobą porządek i zamknie sojusz z ruską afd które chcę Polskie ziemie i i ruskim orbanem.Nie po to polsja pozbywała się ruskich wojsk aby się z prośbą ruskimi ugrupowaniami bratać.Bo w tym kontekście śmierdzi to zrosją co robi mentzen.Ibaczej to by wyglądało gdyby ruskich sojuszy nie miał.
0
@draxidox obo ruską Baryłka. Może niech mentzen wpierw zerwie sojusze z afd I ruskim orbanem a potem będzie innych pouczał kto ma z czym zrywać.Polska nie po to wywaliła ruskie wojska aby jakąś Polska partia bratala się z prośbą rosyjskimi ugrupowaniami które chcą Polskie ziemie( afd).Moze niech zacznie od siebie.....zamiast pouczać innych.....
0
@michal26 no nie wiem czy Francja chcę tam wrócić.Nie wiadomo czy Putin nie zaatakuje ponownie i co jeszcze raz wejdą i zabiorą im fabryki.Ruskie to złodzieję....Nie wiarygodny partner.Vześć może wróci a część nie.
0
@draxidox będą gadać Amerykanie Francuzi a opinia będzie naciskać na Francuzów. Sikorski będzie wiedział co robić.
0
@MOLESTA z morawieckim bo ten ma za wybory kopertowe stawić się w pon w prokuraturze i na mieć za wybory kopertowe zarzuty postawione.Na Węgrzech jakiś hostel powinni otworzyć;)
0
@JoeBlack a możesz mi powiedzieć co Tarczyński robił na rosyjskim szpiegowskim portalu voice of Europe.
Który został zablokowany przez Czeskie slużby.Oraz przez abw.Czy Tarczyński jest ruskim szpiegiem w obozie Trumpa?
Co on robił na tamtym portalu?
https://www.fakt.pl/polityka/czechy-ujawnili-prokremlowski-portal-pojawial-sie-na-nim-tarczynski/nn68rzy
0
@JoeBlack jakoś to komisja do spraw Rosyjskich wskazała Maciarewicza który o ile zmieni się prezydent będzie siedział.Także to ksja do soraw Rosyjskich stwierdziła wydanie pieniędzy podatnika przez ludzi Bielana w usa.Na rzecz firmy prowadzona przez ruskiego agenta .Wsierającą trumpa.Zresztą kongres stwierdził że Rosja ingerowała w wybory na rzecz trumpa w poprzednich wyborach.Teraz trump twierdzi że to Rosja jest agresorem.Trzeba mieć w głowie nie tak słuchając wystąpienia Sikorskiego w inż że ko jest ruska;)
Swoją drogą ciekawych ruskich przyjaciół ma pin le pen Salvini orban;)
0
@JoeBlack zwykły dureń i donosiciele.Partyjniactwo ważniejsze od dobra polski.Ostatnio wygłupił się z Madonną.Na dodatek Lizus trumpa.....żałosny jest.....
A w kontekście kto pierwszy zacząl donosić to był to europarlamentarzysta Duda sprawa Radio Maryja. To ojciec tej praktyki.
https://www.google.com/amp/s/www.wprost.pl/amp/11855121/tarczynski-donosi-trumpowi-sikorski-odpowiada-na-niespodziewany-ruch-polityka-pis.html
0
@okiemtypera_lucaxx95 na pewno da bramki z wolnych i coś ładnie poda nie narzekałbym.Trzeba to potraktować jako mile pożegnanie i tyle bez spiny.Mogą być ładne akcje.
1
@michal26 a tu kolejne badanie
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/najnowszy-sondaz-prezydencki-wielki-skok-poparcia-dla-mentzena/ls0jp6z
0
@jacobFCB wybitna idiora i donosiciele.....
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie mamy pełnej kadry potrzebny jest lewy skrzydłowy i 2 rezerwowych bocznych obrońców.Mnievnie orzeszkadza hańby pół roku w zbarcelonie zagrał.
0
@clyde na pew o trump chcę tam Polaków i to jego pomysł;)
1
@macio_944 dobrze trzeba mieć twarz a ....
nie kupować każdą pierdółkę która trump wygaduje.......
0
@Xaviball tak nie zapłacimy więc wyjadą zresztą to że oni tam mieszkają nie oznaczy ze nie mogą przyjechać i wrócić do siebie to jest ue:)
1
@wyrek a jakie to ma znaczenie jak i tak wrócą granice nie zamkniesz
0
@Uukasz_93 to dobrze:) już w komunie czekałem na granicy kilka godzin z Niemcami bardzo fajnie .Trzeba wzmocnić naszą granice.Zamykanue granic w środku nie jest rozwiązaniem. Natomiast ruskie Węgry powinny wydać Romaniwskiego a hak nie to służby powinny go im zwyczajnie wziądź z ulicy
0
@Aragorn33 Trochę masakra co trump robi z usa.Swoja drogą to dobrze że nie można ludziom wmówić że ziemia jest płaska......co ostatnio jest bardzo modne.I jeszcze wciskanie że tak trzeba;) że to tylko takie gadanie.Dka Rosji to spory policzek....
0
@Aragorn33 o on mieszka w jednym mieście z onz nakaże ekstradycji onz;) i każe jeszcze onz za to zapłacić;)
0
@Rastafarnianin tam putin stacjonował hako agent KGB
2
@Kgorecki2500 w pon Morawiecki za wybory kopertowe ma mieć postawione zarzuty;)
0
@Commando mów zasiebie bo ja rozumiejąc jak duża władzę ma wbrew pozorom pis.że ludzie nie zagłosowali za 100 konkretami czy nawet za nr1 czyli pisowskim programem.Tylko dali zielone światło programowi kilku partii.qnie jest to 100 konkretów a wyciąg z 3 programów .Trudno aby jaka kolwiek z tych partii mogła realizować swój program.zmozna się czepiać tej benzyny ale reszta nie uzyskała poparcia.Tak samo jak programy reszty partii.Na tej samej zasadzie mógłbym się spytać ile pis postulatów spełnił podczas 2 tyg.....;)to samo reszty partii bo żaden program nie uzyskał większości.
0
@Kgorecki2500 świetna wypowiedź jak ktoś chcę Szczecin , Poznań czy Wrocław to na żadne koleżnstwo nie powinien liczyć. Bravo Hołownia:)
0
@Barcatroll no o tym mówię idealna sytuacja