Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci to prześlij to czego nie rozumiesz.Bo to jest czytelne i tu jest przedruk z nazwą miejsca w którym mają być prowadzone pierwsze eschumacje.Nie jest to tylko pisane przeze mnie.Dla mnie jest to w czytelne przesadzasz.....
0
@Kazragore
Co do sprzętu Korei są plusy i minusy
Tzn sprzęt który idzie z Korei
Czołgi są nowoczesne i jedne z najlepszych my mamy też leopardy to są to znakomite czołgi i czołg czołgowe to nie jest równość. To że je ściągneli to akurat dobrze.
Najlepsze czołgi świata to czołgi produkowane przez Europejczyków.
Leopard 2 / przeróbka szwredzka oraz oraz Chalenger 3.są to obecnie najlepsze czołgi.Bardzo dobry czołgi to jest koreanczyk oraz izraelski czołg. Abrams się w ukrainie nie sprawdził z kilku powodów. Nie wszystko było przekazane ukrainie z czołgi jak pewne systemy nato i ochrona tego czołgi.Sam czołg słabiej sobie radzi w tamtym terenie.Na podstawie doświadczeń ukraińskich zrobiono mu dodatkowa ochronę na drony.Czołg funkcjonuje gdy ma Apache nad głowami drony które są przed oraz rozpoznawczy samolot tego nie mieli ukraincy
Dlaczego ściągneli haubice kiedy Polska ma kraby zamiast inwestować w kraby i u siebie produkować jest to błąd.Niezrizumiala decyzja Błaszczaka
Kupno samolotów bez instrukcji oibslugi
Lepiej było kupić albo to co proponują Amerykanie f15 ex on jest inny niż f35 nowa ich propozycja albo grippeny albo Raphaele samoloty przewagi powietrznej
Leopardów nie ma co kupować bo produkcja trwa 8 lat.
Przyszly himarsy w wersji koreanskiej dobry pomysł Błaszak himarsy kupił bez kodów
Kupno Apachy pod Abramsy bardzo dobry pomysł natomiast warto aby uzupełniono o system walki z dronami.
To co jest do kupienia to eskadra f35 i f15 ex albo jakiś samolot europejskoli co jest możliwe bo mamy kupić udzialy w airbusue.Trzeba kupić od nich samoloty będą to samoloty wojskowe transportowe i Polska kupuje też Herkules czy nawet z programu amerykańskiego dostaje. Bardzo dobry zakup.
Co do amunicję obecnie będziemy to robić że Słowacja niepokoi ruski Ślimak u władzy.Ciężko mi to ocenić
Kupujemy 2 różne samoloty typu szpieg
Na szybko szwedzki a na amerykański trzeba czekać.zdo himaersow nie ma kodów ake nie ma tu problemu ze strzelaniem raczej jest to problem z rozwojem i tu trzeba wejść z amerykanam wspolkę .Dobrze że nami też koreański.
Oczywiście budujemy tarcze rakietową i dobrze ze tusk przyłączył nas do tarczy europejskiej bo tam są pociski przeciw atomowe arrow3 veda świetnym uzupełnieniem.
Dobra robota jest zrobienie 4 Korvet orazruszono program orka z 6 propozycji wybrano 3 oferty( łodzie podwodne)
Włoską
Niemiecką
Szwedzką
Za rok ma być ostateczny wybór gdyż w grę wchodzi wspólna produkcja i współpraca na przyszłość.Mega istotny projekt.
Co powinniśmy rozwijać kwestia dronow mamy trochę tego są to polskie, izraelskie i turedzkie drony ale potrzeba tego więcej .oczywiście mamy kraby wizy opancerzone.
Mamy wojskowy wystrzeliły własny satelita
Czego nie mamy jaki typ broni nie będziemy mieli a część będziemy mieć to
Nie będziemy mieć
1. Broni atomowej
2 następcy raptora f22 sprzęt tylko na Amerykę
3 lotniskowce Amerykanie wymienia ją fltę
4.bombowce 6 generacji b21 riders nowy i jedyny samolot amerykański w produkcji.
5okręty pokroju Zumwalt Amerykanie mają 3 szt
To co możemy mieć a czego nie mamy a co się pojawia to
lasery bo są tanie i tu będzie wybór ale oewnie będzie to usa
Pociski hipersoniczne tu również możemy to miedź
Trzeba powiedzieć że Amerykanie we wszystkich kategoriach sprzętu wypuszczają nowsze generację
Bombowce helikopter bojowe transportowe lotniskowce samoloty 6 generacji jak riders czy projektiwany następca Raptora , nowy abrams x zumwalty itp...we wszystkim będą miedź nowsze rzeczy.Czŵśc już jest wprowadzona.
Błędy Błaszczaka są znane niektóre zakupy są bzdurne niektóre nie .Problem był brak finansowania czy za mały udział polski i tu kosiniak zrobił dobra robotę.Tusk generalnie kontynluke i jeszcze więcej wydaje i powstają nowe sojusze jak np na morzu bałtycki.. qma się pojawić nowa umowa.Dovrze wejść do jakiegoś europejskiego programu 6 generacji.Jeśli Rosja nas nie zatakuje przed 2030r to sprzęt na obronę będzie.Kazdy dzień wojny działa na naszą korzyść.Bez sankcje dojdą w 10 lat mówię o ruskich z sankcjami 5 kat.
0
@Ojciec5tkidzieci czyli nie masz argumentów:)
0
@Roobo ale ue nie jest sojuszem zbrojnym id tego jest nato.
0
@Kazragore nie sprzęt który walczy jest gorszej jakości i czyścimy magazyny jest radziedzki ukraince go wykorzystają.
Dają nam czas aby ten sprzęt z usa dotarł. Po⁰iza tym nie wiem na ile śledzisz ale non stop idzie sprzęt z Korei zarówno są to jedne z najlepszych czołgów na świecie jak i haubice i one są.To co przejakaluśmy.Na część sprzętu który się sprawdził dostaliśmy zamówienia z zewnątrz. Nie wyszliśmy na tym źle.Roska zajęła 20% terenów w 3 kata ciężko im będzie zająć resztę gdyż pozbyli się rezerwy , i muszą produkować a. Ie składać ze starych.A tu będzie problem z produkcją bo sprzętu będzie używać a nie przybywać.jyz w tej chwili ruskie mają problem i czołgi robią za altylerie.Wojna wchodzi w etap dronow a rakiet muszą wystrzelić 16 sby cis trafić gdyż xaczeka działa zaklucenie radiowce.Xagraniczny sprzęt nie na taki problemów.Ukraince mają 300 fabryk do produkcji dronów.Maja rakietę do 3 tys km.Maha więcej czołgów niż przed wojną.Buduja własne himarsy nie stoją każdy dzień tej wojny to dka nas czas.Od 2036 zaczną przychodzić f35 bo obecnie nasze f35 szkoła naszych pilotów w usa.Do 2030 r 80% broni będzie w polsce.A mniej więcej tyle potrzebują ruskie. I to jak im sankcje zdejmą inaczej 2x dłużej.My się zajęliśmy uchodźcami budujemy fizyczna barierę na granicy za 10 mld.zobecnie polapalusmy gangi i zaczyna się proces depirtacji.
0
@Ojciec5tkidzieci bredzisz to zwykły sabotaz grupy która ogłosiła że są prace eschumacji określiła już miejsce
Puźniki to wieś w zachodniej części Ukrainy. Miejsce, gdzie mają się odbyć pierwsze od lat ekshumacje ofiar rzezi wołyńskiej. Rozpoczną się wiosną. Kiedy dokładnie? To będzie zależało od pogody. Przygotowania do misji już trwają, i to po obu stronach.
Możesz mi powiedzieć czemu Mentzen postanowił sabotować robiąc tam awanturę.Tak bardzo zależy mu aby zyskać 1% głosów konfederatów aby narażać ten proces.
I po której stronie jest Mentzen czemu popuera anty natowskiego rumunskiego orezydenta gdzie Nato obok moldawi buduje najwieksza bazę i sprzedaje im f35.
Po której stronie jest Mentzen.Bo nacis wygląda na to że skorzysta z kontaktów Bosaka z ambasadorem Węgier i tam skończy lub Białorusi......
0
@MysticCat przecież trzaskowski miałby być prezydentem ma odpowiadać za politykę zagraniczna z Sikorskim. Ma torpedować twoim zdaniem relacje że stanami bo ruski trump rzadzi.Za 4 lata go nie będzie...
0
@Mixtape najlepiej to radzi sobie trzaskowski jest 1 z gruba przewagę.Slawek obnażył się jako pro rosyjski kandydat na prezydenta swoim wyjazdem na Ukrainę dając pożywkę ruskiej propagandzie oraz popierał kandydata pro rosyjskiej na prezydenta Ruminii gdzie nato budyje tam największą bazę I sprzedaje broń f35 i jest skrajnie trudny region z Moldawią.On chce wpuścić tam ruskiego prezydenta.Jak tak dalej pójdzie to Sławek skończy na Białorusi albo u Orbana. Chodź i jemu leci w sondażach za inflację.
0
@MesQueUnClub96 oni mają prezydenta trumpa nie dudę nawet a ten jest pro ruski...
1
@Roobo Europa była gotowa działać wraz z Ameryką a to że jest lipny prezydent USA to inna sprawa. Tam nie ma żadnej stabilności.Jest tragiczny prezydent który jednego dnia bredzi coś następnego dnia coś przeciwnego.
0
@ObiwanKenobi nie, zespół jest ukraińsko polski w sprawie eschumacji.Wypad mentzena na Ukrainę to zwykłly sabotaż tego procesu.Mentzenowi kompletnie nie zależy na eschumacjach inaczej by nie robił połajankami tv tylko nawiązał relacje coś ustalił i wspólnie na konferencji prasowej ogłosił sukces.A poparcie ruskiego kandydata w Rumuni przeciwnego nato to już kuriozum Jasno pokazuje to że Mentzen jest pro Rosyjski .Nie ma tu już nie ma żadnych wątpliwości ja bardzo byłem powściagliwy ale granicę przekroczył. Maski do końca opadły......
0
@BorzyKrzys chciałem tylko stwierdziłem że jest Polsko Rosyjski zespół który ogłosił że wytypowali miejsce na eschumacje.Wyjazd Mentzena był zorientowany na 1 % w wyborach a nie na załatwianie czegokolwiek.To co mógł zrobić tym to zaszkodzić. Gdyby faktycznie chciałem coś zmienić i coś zalatwić nawiązał by relacje I poza kamerami to załatwił a na końcu wyszedł i ogłosił sukces.
Jemu nie jest na rękę aby to załatwić bo ma z tego paliwo wyborczę.Nie jest w jego interesie aby to naprawdę załatwić i był to czysty sabotażNastepnego dnia poparł pro ruskiego polityka w Rumunii który jest przeciwny nato.A nato zainwestowało tam w bazę I sprzedała i broń kupują f35.
Czy menrzen chce tam wprowadzić pro ruskiego polityka .bawi się w jakąś agenture w Rosji Czy co z nim jest nie tak.....
Natomiast baza w Rumuni ma być jedna z największych w europie
W Rumunii powstaje także największa NATO-wska baza w Europie. Dla Sojuszu ten kraj jest istotny między innymi ze względu na jego położenie. Rumunia graniczy z Ukrainą, ale i Mołdawią, której również zagraża rosyjski imperializm. Władze w Bukareszcie znane były z prozachodniego nastawienia, ale ostatnio popularność zdobywają tam siły prorosyjskie. W ten weekend zaczynają się w tym kraju wybory.
Jest to najdroższy zakup wojskowy Rumunii - zauważył portal Hotnews.ro. Opiewa na około 6,5 mld dolarów i obejmuje 32 samoloty F-35, wsparcie logistyczne, szkolenia, części zamienne i amunicję. Decyzja o zakupie zapadła jeszcze w 2022 r. Pierwsze samoloty mają dotrzeć do Rumunii około 2030 r.
Czy mentzen chcę dołączyć do Romanowskiego na Węgrzech czy skończyć na Białorusi jak ten uciekinier.Bo nie ma wątpliwości że komisja do wpływów Rosyjskich się za niego weźmie.
0
@cules100pro tzn abyśmy zdali sobie sprawę ruskie po 3 latach zdobyły 20% terenu;) to nie jest tak że zajmą go szybko.Ukrauna ma więcej broni pancernej niż miała a ruskie zaczynają używać broni pancernej jako altylerie bo mają braki. Magazyny czołgów na dworze stoją puste.
Maja ogromny problem demograficzny.Wojna przenosi się na drony i pociski.Ukraince już opracowali pociski zasięgu 3 tys km.Opracowywuja własne himarsy.Mają w podziemiach 300 firm produkującej droby do tego dochodzi sprzęt z zachodu.Wijna staje się rakietowo dronowa bo nie ma sprzętu.Ruskowi przestały działać rakiety bo są zakłócane na 1 cel przypada 16 rakiet.Zacxynaja tracić rafinerie a 1- 3 dron to 1 czołg.Koszty o wiele mniejsze.Ukraince nie stoją w miejscu.
0
@ObiwanKenobi przy trumpie może zaryzykować
3
@Damian11 na razie putin też jest w dupie sankcje działają ka dy dzień to dla nich są straty osłabienie armii i coraz trudniejsza sytuacja ekonomiczna zapasów coraz mniej.Dla nas czas na uzbrojenieTo nie jest też dla ruskich też dobrze.Putin nie ma kasy i cieszyłby się gdyby o 50% ka,dy swój budzet zmniejszył na wojsko.
2
@RosjaninBut że Europa ma się zwrócić do Chin aby zaatakowały Rosję. Co to za brednie.Chiny to państwo środka jak nazwa wskazuje są neutralni.A jeśli już to przyłącza się do Rosji.Poza tym zmacron powiedział co chce zrobić Europa we Francji stworzy potężny Arsenal broni który w razie ataku przekaze ukrainie.Jeśli nie będzie zapewne dla kraju w Europie co byłby zaatakowany.
1
@thorin prawda jest taka że mają broni na rok a Putinowi kończą się zasady sprzedali złoto rubel słabo przedzie dostali nowe sankcje.Dka nas im dłużej tym lepiej bo potrzebujemy 5 lat na zbrojenia z sankcjami ruskie odzyskają się w 10 lat bez w 5.wbrew pozorom każdy dzień wojny jest dla nas korzystny.
2
Tu się zgadzam chodź wojskowo to co robią to jest jeden poziom wyżej niż to co kupujemy bo oni będą mieć nowszy czolg Abramski x , pociski hipersoniczne pociski Di zwalczania .Lasery .Samoloty bombowiec stealt b21 riders 6 generacji jedyny w świecie. Zwymienili gałka lotniskowców na atomowe.Maja 2 wersję Zumvalta .Robią następne Raptora nowy czołg Abrams x ni nowy lekki czołg nowe generacji.Będa bron mieć straszna natomiast rządzi facet który jest skazany.....teraz wychodzą kwiatki.A za inne sprawy nie odpowiedział....Uciekł w orezydenture
7
@Tasde biden dawał konkretna stabilność Europie nie dawał broni dalekiego zasięgu co było błędem ale świetnie wiedział że ma diczynienia ze złem. Ten walczy z wszystkimi do około psuje sobie relacje. Jest kompletnie nie wiarygodny imowisze jutro ta umowa nie istnieje.Ale zobaczymy jaka umowa z Ukraina będzie na końcu.
0
@ObiwanKenobi dlatego że Putin twierdzi że upadek związku radzieckiego to najgorsza rzecz z możliwych a Polska była w orbicie Rosji a wojska były na terenie Polski.Zacytuje trumoa do zielenskiego igrasz z 3 wojna światową....sorry napad na Ukrainę to nie jest 3 światową napad na Europę to już jest......A w 1 szeregu po ukrainie jest Polska.Jeśli tego nie rozumiesz to współczuję.
0
@Kazragore uczestniczymy w wojnie zapewniamy logistykę i dostarczamy sorbet. Opowiedzieliśmy po konkretnej stronie i mamy również wojnę energetyczną.
0
@clyde nie mów mi co mam robić.Mentzen działa wbrew racji stanu .
0
@clyde o za piękne odwrócenie mota ogonem.Sorki ale to ja jestem za wsparciem i sojuszem z Ukrainą.Nie ja jeżdżę robić awanturę na Ukrainie kiedy to ianstwo straciło 1 mln osób gwałcenie są zony porywane dzieci i zagrożony jest ich kraj I mają najważniejszy moment czyli potencjalne zakończenie wojny.. l trzeba być obłudnym człowiekiem aby tam jechać robić Gówno burze aby zyskać kilka %.swoją droga on tam nie pojechał aby orzyspueszyć eschumacje.ajest Polsko ukrainski zespół który określił gdzie będą pierwsze eschumecje
Ten wyjazd to jest próbą sabotażu wysiłek tego zespołu bo jemu to orzynosi wyborczę punkty.Gdyby naprawdę chciał pomóc stworzyłby z nimi relacje I to z nimi rozwiązał.bo z nikim nie rozwiążesz nic z połajankami....uzyskasz odwrotny efekt.Nie jest to koleś który tego nie wie.Tylko zwyczajnie tego nie chce.To dobre wyborczę paliwo.....Sorry nie wzruszysz mnie takimi tekstami.Pamietam komunę i pamiętam jak ludzie cieszyli się z wyjazdu ruskich żołnierzy. Masakrycznie jest oatrzec kogo za idola ma Polska młodzież......
0
@Derpowsky zobaczymy ale nosi się i widać to po nim....ego jest ....
0
@Kazragore Polska jest w ue nie musi w nic wchodzić.
Poza tym piszesz. Nie temat.Mentzen powinien się zastanowić po której chce być. My jesteśmy w nato a sojusz w Rumunii zqinwestowal w bazę i aprzedał i broń.Kandydat którego bronił Mentzen jest przeciw nato.qniech Mentzen przemyśli po czyjej jest stronie .Bo może być zmuszony wyjechać i prosić o azyl na Węgrzech korzystając z uprzejmości Bosaka który rozmawiał z ambasadorem Węgier ignorując Sikorskiego.Albo na Białoruś już jeden uciekał.Jest coś takiego jak komisja do spraw wpływów Rosyjskich i kumpel Bosaka będzie miał stawiane zarzuty.Mowa o Macierewiczu.aa mamy wojnę z Rosją.Bylbym ostrożny.....w interesie Polski jest sojusz z Ukrainą. Co potwierdzają dzisiejsze słowa premiera.
0
@clyde zasłuzył;)zwyczajnie jest:) bronił bro rosyjskiego polityka z Rumuni który jest przeciw nato.Chcialbym tylko przypomnieć mentzenowi że Polsja jest w nato które tam zainwestowało w bazę i sprzedało w sprzęt wojskowy.Niech Nentzen przemyski po której jest stronie.....
0
@ObiwanKenobi jasne za nic stracili 20% terenie prawie milion lidzi straty ogromne zniszczenia ucieczka z własnego kraju aby bronić swojej ziemi i naszej.Jak byś ty musiał walczyć na polskiej ziemi nauczyłbyś się szacunku do tego co oni robią.Wykatkowo obrzydliwe jest to co napisałeś......
0
Bardzo dobrze że anglika zawiesili.Przestali kompletnie panować nad zachowaniem viniego który rozwala mecze a Anglik tydzień wcześniej zwrazal się z końcówka "you" mecze te oglądają dzieciaki zapatrzone w niego.Powinni uważać co się mówi. Ospocznie to zejdzie trochę na ziemię.
0
@ObiwanKenobi po co mają obrażać się na całą Polskę.Przecież to Mentzen daje pożywkę ruskiej propagandzie a nie Polski rząd.Czemu zachowali się rozsądnie zarówno dla nas jak i dla nich jeśli przegrają wojnę ruskie mają łatwą drogę do nas.Napisali dobrze metzenowi który szkodzi dla % w wyborach.Bo oczywiste jest to że wychodząc przed kamery to nic nie zalatwi a spierd. To może tylko relacje.Natomiast dobrze ze Ukraińcy się rozsądnie zachowali.Wpisanie Mwntzena na czarna listę pro ruskich polityków jest zgodne z prawdą.
0
@Kazragore ale co jest dobre dla nas .Mentzen nie pojechał załatwić eschumacje tylko zrobić % w wyborach .Jest wspólno Polski zespół który ustalił pierwsze miejsce eschumacji.To co zrobił mentzen to robiąc to w takim sposób mógl zaszkodzić pracę tego zespołu.Gdyby chciał to zrobić o ile byłby uprawniony bo nie jest nawiazałby relacje z nimi spotkał się i przekonałby ich do tego.Ale nie musiał bo to zrobił zespół i już osiągnięte porozumienie jedynie co mógł zrobić to zaszkodzić eschumacjom.Na szczęście nie udało mu się tego spieprzyć Ukraina jego personalnie wpisała jako wróg szerzący narracje pro Rosyjska a zespół dalej pracuję. Nie dość że mógł zaszkodzić pracy zespołu który pracuję nad eschumacjami to jeszcze dureń dał pożywkę ruskiej propagandzie.To samo bronią ruskiego kandydata w Rumunii. Który jest orzeciwny nato.To też nie jest zgodne z Polską racja stanymi.zpodsumowując nazwali go szkodnikiem i mieli rację.Jeśli chcę się coś faktycznie rozwiązać to się nawiązuje relacje I o tym rozmawiasz .Jeśli idziesz na połajankami do tv to możesz gówno załatwić.Jak myślisz czy zajaczkowska może coś załatwić w oarkamencie atakując szefowa w ue.Nie mize pocałować jej klamkę. Ona tam nic nie może.To jakbyś poszedł do szefa naobrażał go publicznie i liczył na podwyżkę;) powodzenia.I jedno i drugie uprawia politykę wewnątrz on liczył na % w wyborach ona rozgłos gdzie 2 konfederatów wyślę filmik no powiedziała jej .Tak prawdę jej powiedziała, zaorała ją;)
Tylko czy Zajaczkowsja jest wstanie orzeochnąć ustawę bo coś wspominała - NIE.To jest kontylacja pisowskiej polityki 1 do 27 w głosowaniach co na lotnisku szydło z kwiatami przyjmowali.przegrala 1 do 27.i tu jest to samo.To co ważne dla mentzena to % w wyborach a nie załatwienie sprawy.Nawet kosztem pracy zespołu bo narażał relacje Polsko ukraińskie.