0

@Kazragore my nie robimy elektrownie atomowa z uwagi na odpady.Dokladnie z tego samego powodu nie robimy co oni przestali.qna elektrownie z budżetu przeznaczono 60 mld.nie rozśmieszaj mnie z węglem on ma bardzo dodatkowo wysokie koszty nie związane ani z głębokim wydobycie czy ets.

0

@mleczak77 hehe ambicje oni stracili 18% terenów. Ich dzieci zostały porwane przez co też Putin został skazany za ludobujstwo.Choć wiadomo że skazał na śmierć swoich ludzi. Dając im lipny sprzęt z także z czasów 2 wojny światowej bo w dupie ma życie własnych ludzi....co to za przywódca?dalej bombarduja szkoły szpitale zabijają jeńców.Gwalcą kobiety.Rosjanue zachowują się jak zwierzęta bez klasy. Nie stosują precyzyjnych uderzeń tylko jak leci..Ukraina zajęła kurks ale jest to odebrania przez Moskwę po oddaniu ziem ukraińskich.Dalej Rosjanie to szarańcza którzy niszczą infrastrukturę i jeśli będzie dalej wojna i pójdą dalej będą mieć problem z logistyka bo wszystko niszczą.


0

@waletpl dlatego mówię że kiedyś było łatwiej i nie wiem jakie wyniki osiągał by Messi gdyby zaczął kiedy yamal

0

Genialne a najlepsze jest na końca))


0

@turhiay poza tym jak bosak ignoruje zalecenia Sikorskiego i rozmawia z ambasadorem Węgier to zwyczajnie szykuje spadochron dla swoich.Ma świadomość co robią i się zabezpieczają......

0

@turhiay jeśli nie masz na myśli pisu i obecnej koalicji to zostaje ci konfederacja poniżej 5% nie liczę.A konfederacja zapewne zostanie zbadana dlaczego działa na rzecz Rosji i aby rządzić hest zależna od pisu.

0

@mleczak77 chłopaku nie wiesz o czym mówisz myśmy wyrzucili ruskie wojska z Polski. To był jeden z najlepszych dni w moim życiu przeżyłem komunę i nigdy więcej.Rosja to jest dramat.Poszerzenie granic Rosji to jest rozszerzenia zła.Chca więcej granic ale nie mają nic dobrego do zaproponowania.zfkatego kraje jak Ukraina czy wschd.od nich uciekają.Nie ma się co dziwić.Kultularnie ale niech rosjanie spierdalają do siebie.Nie mówię o ludziach którzy tu żyją bo też bywają i są spoko tylko o państwowości i ambicjach imperialnych .Niech się ogarną gospodarczo a nie zbrojeniowe.Bo są pasożytami jak rąk.Niech żyją jak normalni ludzie mają normalne media sądy i wybory......To państwo to porażka.Nawet ta broń jest do dupyWygrywajs przez ilość a nie jakość.Nie ma co pomnażać zła....

0

@waletpl on podawał liczby dotyczące strzałów to z 2 cyfrowej zrobiła się jednocyfrowa.To jest spowodowane tym że drużyny stoją w polu karnym .Wcześniej tak się nie grało.Buffon chcę aby to się zmieniło.

0

@domin682 to że oni zamkną te dostawy szykowane jest podpisanie umowy.Albo to potem odblokują a na pewno jak rosjanie nie pójdą na ustępstwa bo trump nie lubi sorzeciwu.Ukraina na na rok zaoasy

0

Niby tak ale u nas nie ma bernala ter stegena i Andreasa. Nie wiadomo co z Gavim.Piza tym część zawodników dochodzi po kontuzjach i nie są w optymalnej formie I grają w kratkę.Mowa tu o Ferminie, Araujo ostatnio+ Gavim.też koinde czasem wygląda na zmęczonego i trochę Raphinia jest pod formą co nie oznacza że gra źle.zyamak ma kryzys strzelania bramek.Poza tym o i nie grali kolejki my tak. Na dodatek mamy wyjazd lot i trudniej o regenerację.

0

@Pedri16Future ma liczby jest najlepszym odbierającym.Zdobywanie bramek nie jest pierwszym zadaniem rozgrywanie i odbiór ale nad strzałami dalej powinien pracować i strzał w poprzeczkę był bardzo dobrą próbą

0

W odbiorach jest najlepszy na świecie

0

@domin682 zobaczymy Ukraina ma już sporo broni .Raczej to propaganda

0

@lithotripter dlaczego ? Nikt nie jest ani nie omylny i nie musi mieć odpowiedzi na wszystkie pytania jest człowiekiem.A działalność trumpa jest jakby był to agent.

1

@lithotripter dla mnie uwielbienie pisu dla trampa jest fatalne bo działa na niekorzyść kraju .Też Pplska nie powinna w niego uderzać a skupić się na robocie.Skolei konfa jest pro ruską my powinniśmy w tym momencie budować sojusz z Ukraina a mentzen jedzie i wyciąga przeszłość jakby mało problemów nie było.Na dodatek na wiosnę maja ruszyć eschumacje jak będzie pogoda.zjeszcxe gorzej bo poparł rumunskiego kandydata pro rosyjskiego który jest orzeciwnikiem nato.za nato buduję tam największą bazę I ma chronić wejście Rosji od moldawi.sorzedaja tam f35.Cxy mentzen chce aby Risha położyła na tym kapy i miała łatwiejszy wjazd do Europy.To jest zachowanie bliskie zdrady i nie dziwię się że Ukraina wpisała go na listę do odstrzału.Żadna oartia idealnie się nie zachowuje.

0

@lithotripter może nie miał pomysły jak odpowiedzieć zwyczajnie

0

@robsesh nie wiem w ostatnich latach jak grał w lidze hiszpańskiej ciężko mu się było przebić aby strzelić bramkę teraz zespoły stoją całe w polu karnym za guardioli w Barcelonie tego nie było.Dograć takiemu Balde byłoby łatwiej.Messi by strzelał byłby najlepszy ale nie aż tak.chyba ktoryś z bramkarzy powiedział że bramki trzeba powiększać bo coraz mniej jest bramek zdobywanych z rzutów wolnych itp. Te dane które podawał były spore jeśli chodzi o różnice.

0

@Bobo25 konfederacja miała mieć w wyborach 15% dostala 7%;)

0

@Roobo młodzi nie pamiętają komuny nie wiedzą co to rusek.Glosuja na ruskiego mentzena który jest mocny w sieci.Ale jest to żadna alernatywa bo muszą rządzić z pis.A to porażka.Piza tym program konfy można sobie do kosza wsadzić bo trump z putinem zmusili europe do kupna broni.Nie będzie żadnych obniżek podatków. Zbiden przynajmniej pomagał ukrainie.Wybor tego prezydenta to samozaoranie.Zreszta konfa jest nie poważna 5 mentzena to żart cytując autora .A ostatnio jak proponowali kwotę wolna to bez podania finansowania.Reforma kosztuje 60 mld nie podali komu zabiorą.Konfa to populizm + realizaująca ruskie interesy....szkoda młodych że to kupują.Wychodzi brak życiowego doświadczenia.

1

@jacobFCB na pis nikt inteligentny się nie nabierze zwłaszcza na te pucie;) ale na ruską konfe i ruskiego namiestnika mentzena też ,który może rządzić tylko z tą porażką pisem;)to nie jest żadna opcja...

0

@turhiay jakie niezależne ruską onuca konfederacja która morze rządzić z fatalnym pisem;) nie żartujmy;) moze ruski namiestnik mentzen na prezydenta;)nie żartujmy;) jeszcze niezależna partia;) tzw. wolnosciowa;)

1

@lithotripter ale budka ma rację
Trump obecnie działa na rzecz Rosji.
Zarówno putin jak i trump są odpowiedzialni za to że musimy wydawać gigantyczna kasę na zbrojenia .a Putin na koszty życia chodź pis nie zreformował energetyki.Jesli prawica marzyła o obniżeniu podatków to morze o tym zapomnieć bo trzeba kupować brońA to nie budka jest tu zły.

1

@Xaviball a co to ma wspólnego z tym że trump jest pro Rosyjski.
Prawica postawiła na trumpa który właśnie zerwał pomoc do ukrainy.Biden by tego nie zrobił trzeba za 4 kata starać się aby w Ameryce wygrał demokrata.Bo trump to co robi to robi dobrze dla Rosji.Nie ma tu winy po takie są fakty.zjeśli prawica chce obniżenia podatków to przez okna putina i yrumpa może o tym zapomnieć bo wzrost kosztów życia i gigantyczne wydatki na zbrojenia zawdzięczamy Putinowi i trumpowi.

1

@Roobo żadna hipokryzja już dawno o tym ko mówiło że trump to agent ale jeśli rządzą muszą z nimi współpracować. Natomiast nie ulega wątpliwości że i putin i trump są powodem do zbrojeń Europy. Jeśli prawica chciała zmniejszenia podatków może o tym zapomnieć czysto przez tych 2 ludzi.Trzwba przeżyć 4 lata z trumpem i starać się aby demokraci wygrali bo ci są za sojuszem z Europą. Trump jest pro rosyjski.

1

@draxidox no właśnie trump odciął Ukrainę od broni.Mówi się o zniesieniu sankcji .Wprowadza na sojuszników cła chcę orzejąć ich ziemie.Jego zwolennicy pomimo przegranych spraw w sądzie zaatakowali kongres. O oligarchach ruskich mówi że Ti mili ludzie i ich zaprasza. Ci co byli przeciw wojnie wojnie nie żyją zostali ololigarchowie posłuszni Kremlowi.A poza tym Riosjanie kupili ziemie od trumpa kiedy bankrutował a robił to 4 razy.Kongres stwierdził że rosja wpływała na wybory w usa.Jest też przyjacielem ruskiego orbana którego zapraszal do siebie.Oraz pracował przy ruskich wyborach miss.qna oewno ruskie coś na niego mają.Na dziś trump to tragedia.
Oprócz putina to drugi człowiek który zmusza Europe do kupowania broni.Prawica która go wybrała marzy o zmniejszeniu podatków;)nie wątpliwie trump to co robi wygląda na agenturę.Ma pretensje i obwinia zelenskiego Rosję nie.Ztrump nie daje powodów że jest inaczej niż mówi budka.Jest po złej stronie obecnie.

0

Trzeba było zobaczyć jak Messiemu by szło w dzisiejszych czasach bo Yamal gra cały czas przeciw 3 i z boku ma linię.Mamy dobę video gdzie każdy zawodnik jest na części rozłożony więc i trafić do bramki jest trudniej niż z czasów Messiego.Ale to co jest do poprawy to zdobywanie bramek u Yamala chodź na nim się koncetrują zdobywają bramki inni którzy mają więcej miejsca.

0

@michal26 zobaczymy co się zdaży Ukraina ma na rok uzbrojenia od Bidena nie oanikowalbym

0

@nelson25 ma rację mamy vademecum i kasę aby dozbroić armię bo sam sprzęt technologicznie jest bardzo dobry.Ake trzeba orzejść w produkcję w tryb wojenny i zakupiłem z zewnątrz.

1

@macio_944 zgadzam się z tobą wraz z putinem to człowiek który zmusza europe do zbrojeń .Prawica chce obnizen podatków to może orzez te 2 osoby zapomnieć. Chodź sama jednego z nich wybrała.zjeszcze głupiej ze popierają pro rosyjskiego polityka mentzena to samo zaoranie.Pis stara się być lojalny i każda zla decyzję trumoa będzie wychwalał. To jest karykatura ....I samozaoranie tej parti....

0

@Encore na razie badania czy to idzie w dobra stronę w usa są złe.Nie ma tam jedności w tej sprawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?