0

@Hawajczyk to zależy kiedy bo do Makele ten zespół grał bardzo pięknie odejście Makele ten zespół zniszczyło nikt nie zwracał na Makelele uwagii a to on trzymał właśnie balans.Natomiast było na co patrzeć.W momencie odejścia odejścia tego zawodnika to jest koniec galacticos.

0

@Kgorecki2500 jak nic z tego nie wynika 2 armia świata miała być w kilka dni w kijowie buja się 13 lat straciła ok 1 miliona ludzi odgroma sprzętu złoto rubel pada, reputację i zdobyła tylko 18 % terenu.To świadczy o ukraincach i woli walki.To co piszę Miller to brednie.Cześc społeczeństwa walczy część zarabia i utrzymuje tych w domu.

2

@Kgorecki2500 pieprzenia a kto się bronił przez 3 lata? Ruscy zdobyli 18% jak można to lekceważyć...

5

Na stronie Realu porównują obecny skład do Galacticos.Przyznam szczerze trochę to śmiech na sali .Pamiętam erę makelele, Raula , Carlosa, Zidane Itp. I tamtą ekipa grała naprawdę przepiękny futbol.Nigdy tego potem nie widziałem u Białych.Ok zdobywali puchary w różny sposób;) ale to porównanie to śmiech na sali. Ta ekipa nie ma co stanąć do tamtej i buty może tamtym nosić....

1

@lithotripter nie to są pociski do morza .My nie mamy nowych Łodzi podwodnych zrobiliśmy dopiero 4 nowe statki.Z tego co wiem to wybierzemy w tym roku producenta 3 Łodzi podwodnych - włosi , Szwedzi, Niemcy- kwestia jest ofsetu możliwości okrętu i ceny.Francja jeszcze walczy.

2

Mało kontuzji jest;)

0

@Commando wiem ale to jest manipulacja słowna mająca dać większy wymiar;)
Niezgadzam się bo sami się przeciw ruskim nie obronisz na 100% możesz liczyć na pomoc ukrainy co zelenski potwierdził i Europy.Z trumpem nic nie wiadomo.Dlatego wojskowo nie mamy wyjścia i trzeba się jednoczyć w ramach Europy gdzue chcą wydać 800 mld na zbrojenia.

1

@lithotripter to raz to co robi trump to porażka. Europa powinna inwestować w swój sprzęt rozwijać go sprzedawać. Polska w wojnie z Rosją utrzyma się długo dlatego potrzebne jest partnerstwo europejskie.Dobrze ze zeuropa inwestuje w swój przemysł.Kolega pewnie nie jest z z Polski pewnie dlatego nie jest zainteresowany.Tez do mnie piszę jako "nas" może to jest grupa ludzi;)

0

@Commando
A piszę z jakąś grupą czy z 1 człowiekiem?tytułujesz się " nas"
Generalnie to że Europa weszła na drogę niezależności nie tylko w energetyce ale i w temacie wojskowości.I tak powinno być .Mamy dobre w Europui produkty wojskowe i trzeba w nie inwestować w ramach całej Europy.A nie kupować w usa które zamkną kurek i jest problem.
A potem wejść na rynki zagraniczne i handlować i wygryźć Rosję.I tak w walce z Putinem tym co kupimy długo się utrzymamy ale warto inwestować w wojsko Europejskie aby działać wspólnie i nie być uzależniony od usa.

3

No i zabawy trumpa w sprawie Grenlandii zaowocowały tym że pociski Duńczycy kupią od Norwegów koszt 7 mld.
Dobrze co się da inwestować w Europie i technologię
Potem nie dostaniesz rakiet kodów itp.....Mądra decyzja.

Bravo Trump;)

https://www.money.pl/gospodarka/zamiast-od-amerykanow-kupuja-od-sasiadow-norwegia-dostarczy-danii-pociski-7132311260011456a.html

2

Jeszcze jak formę podciągnie fermin - zacznie strzelać,gavi , Araujo się poprawi , wróci Andreas

0

@Kondziubarca mocno naiwne. Rusek nie dotrzymuje umów.Nie jest wiarygodny Tym państwem rządzi ludobujca ......

0

@ArcziArtt dzięki ale on to robi w każdym meczu.Pedri robi kompletnie co innego jak dla mnie

1

@ZwyklyKibicBarcy04 tzn on nie jest od rozgrywanie tylko odbieranie piłek id defensywy i jak nie ma nikogo to przetrzymać piłkę hak ktoś się pojawi albo orzejśc linię i to robi dość bezpiecznie.Pedri to odbior i rozegraniegra bliżej bramki i czasem strzał.

0

@MeMyselfAndI wiesz ile .ysmy mieli w sezonie kontuzji 13!!! Obecnie mamy 3 bernal ter stegen i Andreas no i drobne uraz Balde.My byliśmy w listopadziei w grudniu w słabszej formie bo graliśmy głównie tym samym składem i mieliśmy problem zmęczenia oraz wróciło wielu kontuzjowanych nie w formie jak de Jong olmo, fermin, Fermin, Eric a i tak pokonaliśmy Real i ci ludzie dochodzą obecnie do formy.Jeszcze Araujo potrzebuje czasu.Szczęsny doprowadził się do lau.Jeszcze gavi i fermin są pod formą chodź czasem maja dobre mecze.
Ta ekipa ma rezerwy a jeszcze Andreas dojdzie.Dobrze to wygląda.Kazdy mecz dodatkowy a Rea gra co 3 dni to dla nich lipa i wyszło to w meczu po wygranej z City zobacz ile pkt Barcą do Realu odrobiła w 2 cz.A Real będzie grał z bardziej kompletną drużyną niż w pierwszej cz.Jestem za tym aby zagrać x nimi w finale niech grają aby ipieprzyli w lidze i nie graliśmy na wypoczęciu.

0

@tbas tak naprawdę badania pokażą na ile zmęczona jest drużyna graliśmy i czy ktos musi odpocząć....i czy rezerwa nie trzeba grać..

0

@MeMyselfAndI z psg i live doznaliśmy porażek obie są w wysokiej formie.Lepiej grać z Realem znamy i jeśli nie ma kontuzji to wygrywamy z nimi.Real grał dodatkowe 2 mecze .mamy szersza kadrę .Jesteśmy w lepszej pozycji może jeszcze Andreas wróci.

0

@tbas ale z nami wygrała i tydzień się byczy, my mamy powrót i gramy w 10.Gdybtśmy grali wt- niedz tylko gramy śr- sob.To będzie kluczowy mecz .Kolejny to wt......z Benficą...bardzo mega ciężki moment.

0

@ShawnC zobaczymy to na pewno nie będzie spacerek....

0

@ShawnC oby mam trochę obaw bo traci sie w takich meczach pkt.Bo przeciwnik odpoczywał jak ty grasz w 10.jeszcze podróż....i sukces trudniej o motywację.Real z City zagrał świetnie a potem snuli się i stracili pkt.To jest niebezpieczny mecz.....ale zobaczymy.

0

@Pedri16Future zobaczymy zespoły tracą kiedy wracają z LM a przeciwnik odpoczywa i biega .My mieliśmy wyjazd i grę w 10.Nie nastawiałbym się na spacerek.

0

@ViscaelBarca2007 może dajmy mu wrócić do formy i zwyczajnie nic nie mówmy niech chłop pracuje.Na tego wielkoluda z Atletico co nam bramki strzela to powinien wyjść Araujo a nie Eric bo to nie porozumienie.Ani szybki ani silny ani wysoki.....umie podawać i strzelać z główki bramki.

0

Kurcze ,ostatni mecz z Ossasuną przegraliśmy 4:2 mecz jest w sobotę.To nie będzie łatwe oni odpoczywali przez tydzień.....my graliśmy w 10....

0

@tbas martwi mnie temat Osasuną Atletico grało we wt my graliśmy w 10.Traci się pkt w takich meczach jak przeciwnik w tyg nie gra .Tu masz podróż.Mysmy z osiągnąć przegrali 4:2 to nie jest spacerek

0

@UriBoyka chodzi mi o mecz z Osasuną traci się zawsze pkt po Pucharze jak jest powrót my gramy nie wt - niedz tylko śr - sob.Gralismy w 10.niebezpueczny moment.mysmy z Osmana przegrali 4:2

0

@wyrek

Nieprawda że trzaskowski jest przeciw zielonemu ładowi tylko chcę poprawić.
pewne rzeczy .Mentzen jest totalnie przeciw zielonemu ładowi.To nie są te same stanowiska czy z ściąganie wprowadza bardzo wiele rzeczy z tego programu. Jeśli gość jest tak uczciwy w tym co mówi to jest to propaganda......

zielony ład to nie jest tylko rolnictwo.tylko to są fundusze kpo inwestycje w miastach na mld Obecnie jeden z czynników największego wzrostu gospodarczego w Europie jest kpo I inwestycje.Do zielonego ladu wchodzi całe oze....za ktorym jedt trzaskowski To są dobre rzeczy w ramach zielonego ładu a to że Wojciechowski spieprzył temat to inna sprawa. Mentzen jest za węglem a o tak pis ciągnęła węgiel tańszy z Rosji a potem z innych krajów nie byl to polski który był drogi.To ten węgiel zablokował wraz drewnem sprzedawanym do Chiń porty gdzie Ukraince nie mogli eksportować za granicę więc pis przez swoje firmy zarzucił rynek polski rolniczymi towarami z ukrainy robiąc ogromny problem dla naszych rolników.Problem byl taki że pis ściągał węgiel w sezonie grzewczym.Nie miał zorganizowanej logistyki z portów. Obciążył tym samorządy które nie mogły sprzedać bo cena spadła.
Poza tym gdybyśmy chcieli stawiać na węgiel który powoduje smog
To koszty dodatkowe są ogromne
Życie- górników zawały, rak i udar
Węgiel ma tu krew na rękach a koszty leczenie te osoby nie pracują.Ludziom zaleca się aby nie chodzili po mieście a zostali w domu .Traci na tym miasto.Czesto jest darmowa komunikacja to są straty
Dalej koszty odnawiania brudnej infrastruktury po smogu są gigantyczne.
Nie słuchałem tego dalej ale to jest czysta propaganda co gość uprawia.Zielony ład ma dobre rzecz ale są pewne rzeczy do poprawy.

0

Kurczę kalendarz jest morderczy
Mamy mecz w sobotę z Osasuną która nic nie grała w tyg potem wt mecz z Benficą i w niedz z Atletico.Gralismy mecz w 10.
Ok Olmo grał 20 min Torres 30 min , Eric nie grał , Cubarci 20 min. Pewnie Martin zagra przydało by się aby ruszyć Pau Viktora czy Pablo Torre.Jeszcze wracamy z wyjazdu.
Ciężki i wręcz mocno decydujący 1, 5 tyg
Dobrze ze po Atletico jest tydzień przerwy.

1

@kcule14 najlepiej mieć białych w finale .Psg jest nieobliczaone .Na Liverpool patent ma Real .A na Real my mamy patent. Po za tym naszym celem jest la liga jako coś na co mamy największą szanse.Niech Real biega i się męczy aby tracił pkt z ogórkami.

0

@Gaucho tak chodź myślę że wnioski wyciągnie.Plus jest taki że Araujo nie będzie siedział dostanie minuty i Flick będzie go budował.

0

@Gaucho i to on a nie Eric powinien grać przeciwko wielkoludowi z Atletico.Widzę że Flick wyciągnął wnioski z tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?