Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 to stolica :) ceny są inne chodź Sopot jest jeszcze droższy.Kladja jest super i wpłynie na drogi które będą prowadzić i na stare miasto i na Pragę bedzie dzięki temu można wybrać się na spacer na stare miasto z Pragi czy do zoo albo przejść na Pragę i tu też ulica będzie przerabiana co większy atrakcyjność całej Pragi. Kładka jest fajna u nas się stawia na drogi rowerowe i wybudowano bardzo dużon kilometrów tych dróg i tworzona jest sieć która ma wiele kilometrów .Masz mniej samochodów mniejsze korki mniej spalania bardzo dobry temat.
Tak byłem nawet na koncercie kumpla spoko było.Koncert był wieczorem mniej było samochodów. Jeśli ściągasz drzewa z Niemiec to mamy zwyczajnie więcej drzew a nie tyle samo wbrew pozorom.
Jeśli chodzi o zielone miejsca to waga wśród wszystkich stolic ma najwięcej parków co jest super.
0
@Yoshi94 nie uważam aby szastał kasą w takich i potężnych przedsiębzięciach jak wprowadzenie warszawy zawsze coś takiego się zdaży.Żaden prezydent nie będzie nawet o tym wiedział gdyż ma odgroma spraw.Warszawiacy słuchają takiego Stanowskiego i powtarzają ale przychodzą wybory i ma poparcie.:)
0
@Prorokk na razie to i konfa i pus wczoraj zagłosowały przeciw temu aby tarcza wschodniej stała się priorytetem dla ue.Projekt warty jest 10 mld. A my mamy ogromne wydatki długi i deficyt.qa na to może w tym momencie iść kasa z ue bo o to toczy się gra.Zarowno pis jak konfa zagrażają kasie dka polski z ue nie ma mowy o zagłosowaniu na tik tokera...A jeśli mowa o koalicji to mentzen reaktywuje fatalne pis aby rządzić.To żadna opcja.i nawet jeśli masz na myśli o jakimś układzie to nie ma mowy o tym aby z niego wyjść bo konfa może rządzić tylko z pisem.Vzyli brak prawirzadnisci złodziejstwo plus i straty środków z ue.W przypadku działalności konfy w ue można być pewnym straty środków....
0
@Yoshi94 i myślisz że ceny kształtuje trzaskowski ;)
Pamiętaj że budzet wady nie jest z gumy. A budzety samorządów ograniczył pis podatkami wielkim wałem.Oraz zrzucili na samorządy opłacanie pensji na nauczycieli.Przez to wiele inwestycji w całej Polsce było wstrzymane.To co zrobił trzaskowski to zmienił to i samorządy dostały o 25 mld więcej Dlatego go popirraja tzw. Ustawa samorzadowa.Jeśli chodzi o cenę mieszkam żaden z rządów nie ma na to pomysłu bo developerzy to wykorzystują Jestem mieszkańcem wady id czasów komuny którą dobrze pamiętam i zmianami w wanie jestem zachwycony. Jeszcze w okolicach 2008 roku waga nie była pięknym miastem ale to się bardzo zmieniło. Trzeba pamiętać że budżet wady jest mocno obciążony inwestycją metro.Zadne miasto nie ma takiej inwestycji i tak wysokiego janosikowego.A to ogranicza pole działania. Ale i westycje są prowadzone i są trochę przez covid nałożone na siebie no trzeba ro#liczać środki ue i nie ma opcji aby to po rozkładać Mówię tu o budowie na łazienkowskiej czy tramwaju od dworca zach po Wilanów. Czy budowie kolektorów.Ale są to bardzo dobre inwestycje i będą się brać za trasę średnicowa i dworzec wschod.Miasto bardzo dobrze się rozwija:)Ato że Stanowski narobił gacie bo do kibla nie mógł dotrzeć; ) cóż no przykre;)
0
@Yoshi94 jak widać brak argumentów ci doskwiera;) czasem to zwykły brak inteligencji;) cóż;)
0
@cules100pro O mentzen obiecywał 5 i okazało się to żartem.Też złożyli projekt kwoty wolnej i też okazało się to żartem bo nie wskazano skąd byłoby to finansiwane- czytaj komu konfederacja by zabrała.Propozycja równie niepoważna.....Pis też chciał Budapeszt i dobrze ze to się nie spełniło;)
2
@Yoshi94 to dobrze że na tego gościa masz tylko kibel bo Stanowski nie miał gdzie się wysr...jak na i wartość inwestycji w wawie to marnie z tymi zażutami.A proponowanie cwaniaka z tik toka co to biega ja Forest Gump;) no cóż;)
0
Niestety dla jasności obecnie z kpo I nie tylko wydahemy 60 mld na sieci budujemy największy magazyn energii w Europie na Pomorzu oraz zaczynamy ściągać transportem fundamenty pod farmy wiatrowe a Polska firma kładzie pod farmy kabel ok 40 km od brzegu mają być zlokalizowane.Powstają jeszcze 2 programy sieci małych magazynów energii plus zmiany na bardziej wydajne turbiny które są zmiany reguły H .
nie jestem zwolennikiem ani kupiwania od turcji anikopalnja.Raczej jestem zwolennikiem trzymania węgla pis ziemia jako rezerwy energetycznej A postawienie na słońce atom i wiatr i biogazownie i pompy szczytowo ....Ważne jest uniezależnienie się od drogich opec+ Norwegii czy usa które nam surowce sprzedały najdrożej w europie.Genetalnie cała Europa powinna być niezależna i nad tym trzeba się skupić węgiel się skończy I co wtedy!!!!będzie z rękami w nocniku.Trzeba pracować nad alternatywami.Mamy iluszialy w fuzji( sztuczne slonce) niedawno utrzymywali plazmę kilka sekund teraz mowa jest już o 23 mi minutach.A to pozamiata energetykę.Turbiny wiatrowe zbudują między 2027- 2030r to powinno obniżyć ceny Energii.bo sieci maja iść też na śląsk.
0
@Damiain
Ależ skąd nie przez ets a przez pis.Tp to ugrupowanie wydało 1% na oze.Gdyby wydali więcej emisji byłoby mniej i mniej płaciłbyś podatku.Idea ets jest tają aby wydać kasę na zmniejszenie emisji aby podatek płacić mniej pis popił sprawę i krzejadł kasę.Piza tym ogromne zatrudnienie możesz mieć przy oze.Pjza tym ogromne koszty generuję węgiel i to bez ets
Smog-
Choroby - rak , zawały, udar- w grę chodzi pójście na rok na zwolnienie koszty leczenia Ciechocinek itp brak pracy i i dołożenia się do PKB.
Leki oraz operacje kolejne kosztowne sirawy- obecnie służba zdrowia to 20 mld wzrost za pis 5 mld.Slawek nie chce zusu spoko niech zbiera na operacje i leki powodzenia;)
Dalej smog brudzi infrastrukturę miasta- czy wiesz jakie koszty odnawiania miast generuję.
Zdążą się że rzadaha abyś został w domu w jakimś dniu i każą ci za darmo jechać infrastruktura muadta to też są gigantyczne straty.
Dalej koszty wybuchła metanu w kopalniach to krew na rękach węgla oprócz śmiertelnych chorób jak rak udar czy zawał ale i odszkodowania dla rodzin koszty akcji ratowniczych.
Także ogromne wczesne emerytury.
To generuję węgiel takie są koszty.
Na dodatek węgiel to pułapka bo jest go mniej a nie więcej i się skończy i trzeba budować już alternatywę. Taki Bełchatów kończy się w 2035r a pierwsza elektrownia atomowa to 2035r a będą opóźnienia i już jest za późno.Lokaluzacja 2 elektrowni atomowej ma być albo w Bełchatowie albo w innym tego typu miejscu bo są jeszcze 3 lokoalizacje brane pod uwagę.O miejsca pracy się dba poza tym Polska ma bardzo mały wskaźnik bezrobocia.
Co spieprzył pis
Noe wyremontował sieci
Co prowadziło do wyczerpania możliwości podłączania farm i turbin wiatrowych
Co zrobił pis
Regułą H ograniczył rozwój turbin wiatrowych
Oraz spieprzył rozliczenia za fotovoltaike
Za swoją amatorkę płacą ludzie.
Ale to nie wszystko kp w 2015r wybudowało gazoport 5 lat .Pis o połowę mniej rozbudowywał do czasów wojny z Rosją!!!!
To nie koniec tej porażki oni zbudowali rurę do Norwegii ale zapomnieli wynegocjować cenę gazu ;) to im walnęli w czasie wojny wysoka cenę gazu.A w 2019r byl pisowiec który chciał to zrobić ale go wyrzucili.Nastepca to zaniedbał.Oczywiscie po wybudowało revers z Niemcami i przez nich można było ciągnąć z Norwegii gaz ale też nikt tego nie zrobił.Oczywiscie tu Bosak albo nie wie albo kłamie twierdząc że ue postawiła na gaz państwa zainwestowały w infrastrukturę a to się nie nadaje.No nie cała infrastruktura będzie stosowana do lrxesylu wodoru.Nie są to prawdziwe i formacje.
Co do pisu nie dość że zmarnował kasę z ers to jesz że blokował kasę z kpo.Tylko wczorajaraz z konfą nie głosując za rezolucja jaką całość nie są za finansowaniem z ue tarczy wschód.Zarowno pis jak i konfa są zagrożeniem dla środków ue.Szkodzą!!!
0
@cules100pro
Ostrożnie z tymi sądażami
Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki głosowania do Parlamentu. Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 35,38 proc. głosów, Koalicja Obywatelska 30,7 proc., Trzecia Droga 14,4 proc., Lewica 8,61 proc., Konfederacja 7,16 proc.
7,16!!!!! Byłbym ostrożny w pompowaniu wyników konfy bo Sławek może być przeszacowany.Tu konfa uzyskała 2 krotnie wyniki mniejszy.Bylby ostrożny w szacowaniu wyników Sławka.Więcej pokory.
Jak dla mnie to normalne że kibice zrzeszają sporo prawicowego kandydata to normalne rzekłbym że tu poparcie będzie spore.Tu gromadzi się to środowisko.Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
0
@Mitch_Atleta pisanie że mentzenowi wzrosło gdzie jest daleko za Trzaskowskim to przesada on niech się skupi na nawrockim.Bo do trzaskowskiego to daleka droga.....
W wyborach parlamentarnych mówiło się ze konfa ma 15%
A jaki wynik dostała w wyborach.
Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki głosowania do Parlamentu. Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 35,38 proc. głosów, Koalicja Obywatelska 30,7 proc., Trzecia Droga 14,4 proc., Lewica 8,61 proc., Konfederacja 7,16 proc.
7,16!!!!! Byłbym ostrożny w pompowaniu wyników konfy bo Sławek może być przeszacowany.Tu konfa uzyskała 2 krotnie wyniki mniejszy.Bylby ostrożny w szacowaniu wyników Sławka.
A to że Sławek biega i to ma być jego atut.No cóż Forest Gump też biegał;) za mądry nie był;) zatem cytując klasyka Sławek Run Run;) jak Forest;)
0
@Mitch_Atleta a ty zwyczajnie nie robisz Gówno burzę o nic;) byłem by się o Mentzenie nie mówiło;) niech gość biega Forest Gump też biegał;)byłbym też ostrożny konfa też miała w wyborach mieć 15 a wyszło tyle co wyszło....;)
2
@cracker grali 110 min w sob mogą stracić punkty z villarralem a to kolejne osłabienie, a my możemy powiększyć przewagę.
0
@Katalonik97 nie martw się w sobotę grają z 5 villearealem po dogrywce to się na nich odbije. jest bardzo duże prawdopodobieństwo straty pkt.
0
@Gibbon_FCB messi czy Ronaldinho jak ktoś grał nieczysto strzelali bramki i tak pokazywali wielkość a tu podarł się nie sorawdzoną decyzją sędziego.Slabe....
0
@bleble123 a ja chcę bo można z nimi wysoko wygrać my nie jesteśmy Atletico które się chowa idziemy po kolei bramki.Mieliśmy 13 kontuzji.Obecnie 2 bo jest Szczęsny i tet stegena nie liczę a pewnie Andreas po kontuzjach niektórzy wchodzą na wysoką formę.A rośnie nam jeszcze niesamowicie balde.Progres zrobi fermin i Gavi.Wolę grać z Realem niż z Arsenalem czy psg.Na dodatek Real ma o 2 mecze więcej czasu spędzone na boisku plus dogrywka.Myslę że mogą coś w sob.umoczyć z 5 villeralrm.Poza tym do finałach jest daleka droga jest inter i Bayern
0
@Fermin Ferrari w tym roku wchodził z ławki i strzelał wielę kluczowych goli.Jest to joker nie podstawą.On musi mieć miejsce tylko od 70 min.
0
@regatta52 on zostanie tyle co Szczęsny na mój gust.Barca musi kupić obrońcę i skrzydłowego nie kupią nowego napastnika to za rok.Zresztą kontrakt lewy ma automatycznie chyba przedłużany dopiero potem z tego co widzę może odejść.
0
Real gra z 5 Villarreal w sob może stracą pkt po dogrywce .To dobra okazja.Warto Atletico pokonać.Mogla być to bardzo dobra kolejka.
0
@Mitch_Atleta fajnie jakby odpadli nie z naszej ręki żeby khadafi;) mścił się na innych.Dobrze ze ewentualną gra byłaby w finale.
0
@Ryoumen a lewy?
0
@RoberDzik ale jak miałbym grać z jakąś drużyną w finale to z Realem.Bo z psg czy Arsenalem to nie wiadomo.A tu Real gra co 3 dni teraz dogrywkę. A u nas jak naliczyłem mieliśmy 13 kontuzji zostało z tego 3 a w zasadzie 2 bo jest Szczęsny.Real będzie mieć trudniej niż w sesji jesiennej a wygraliśmy 2x
2
@Wafelattio w dodatku będa zmeczeni grali o 2 mecze więcej plus dogrywka grają co 3 dni
1
Panowie to bardzo dobra kolejka dla nas .Atletico grało dogrywkę z nami.Jeśli Real odpadłby już teraz wygrają ligę na wypoczęciu.A to nie zmueni za wiele że wygranie LM I tak będzie bardzo trudne.Celujmy w la ligę a hak uda się wygrać LM to super.Psg czy Arsenal to niewiadoma.Mamy lepszy zespół id Realu.Mieliśmy 13 kontuzji a z nimi 2 razy wygraliśmy teraz kontuzji jest i ko tuzjowani wracają do formy.Real na boisku ma o 2 mecze w nogach więcej + dogrywka i gra co 3 dni.Za chwilę coś umoczy w la lidze.To nie jest zły wynik.
1
I tak do dogrywki:))
0
@dmcteam na dodatek rośnie nam dodatkowo tak naprawdę skrzydłowy Balde.Tego nie było na jesieni to samo olmo I de Jong. Po kontuzjach są mega silnym wsparciem.
0
@dmcteam widzę porażka z psg czy Arsebalem ale nie z Realem.Ktory gra co 3 dni ma mniejszy węższy skład z w lewymi skrzydłowymi z kłopotami w obronie .Z ko tuzjami w środku hak u Canvingi przy bardzo obciążonym terminarzu.qbarca obecnie jest dużo rudniejsxym przeciwnikiem .Gdyż w tym roku łącznie mieliśmy aż 13 kontuzji..Obecnie to ter stegen ale tu jest Szczęsny.Nawet bym tego nie liczył oraz Bernal ale jest casado I de Jong. Obaj różni i w ramamach potrzeb uzywani i kontuzjevma Andreas.Reszta wróciła.W zasadzie ten zespół ma możliwości rozwoju bo Gavi , fermin i Araujo będą poprawiać po kontuzjach formę.Zobaczymy co lewym bo tu też jest pole do poprawy.A może wrócić Andreas.
Bez niego i tak sobie poradzimy.Zespół jest w komplecie.Real w starciu z Barcą będzie miał dużo trudniejszego przeciwnika który miał więcej wypoczynku i obecnie szerszy skład.A będą grać lepiej.Nie mam obaw co do gry z Realem.
0
@dmcteam to nie jest dobry pomysł.Skupią się na lidze będą motorycznie silniejsi.Maja krótką ławkę. A nasz zespół jedt od nich lepszy. Za to nie wiem jakby było z Arsenalem czy psg.A real jak jest słaby potrafi takie zespoły wyrzucać.Za to w finale mieli by z nami problem
0
@kuz ja tam im życzę niech się męczą w finale lepiej grać z Realem niż z Arsenalem czy Psg ich stawiam wyżej na dziś.Potrafimy z nimi grać.
0
@Gaz ale zabrał mu czas Renato nie zdecydował się na drybling.Jest od Gaviego większy. Mamy rezerwy w grze zarówno Gavi Fermin , Lewandowski, Araujo w każdej chwili mogą podnieść poziom .Ostatnio zrobił to Balde.