Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj świetny byl Balde rośnie nam kawał zawodnika.qchtba kilku ograł za nim go swaulowali.
0
@Douglas 1 cel dka nas to liga grający Real to zmęczony Real.qjeśli możemy w finale kogoś ograć to Real .Wolę ich niż live czy psg czy Arsenal
0
@sebo939 tak wiem
0
@sebo939 tzn jak będzie oze z elektrowniami armagedonu nie będzie dla kraju chodzi o miejscowości aby tam było dobrze.
Na pewno robota będzie przy oze
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,31742336,wielka-kasa-na-wiatrakach-byly-gornik-zarobilem-dwa-razy-wiecej.html
4
@CPuyol jeśli Barcą kupi jakiegoś skrzydłowego to będziemy tam bardzo mocni.Yamal jest mocno przeciążony gra na 2 czy 3.Jeśli Balde będzie robił taki postęp to to się po rozklada.
0
@sebo939 ciekawe co zrobią .muszą wybrać miejsce na elektrownie wtedy zdecydują co zrobić w pozostałych miejscach.
26
Balde zrobił ogromny progres w kiwaniu się.on będzie najlepszym na tej pozycji.Poprawił się też w obronie.
0
@bartekvisca ale kumpel z kozienic o te miejsca się trzęsie. Bełchatów jest położony pomiędzy Śląskiem a Warszawa a łodzią jest dobrze położony.Chyba w Bełchatowie jest też plan zalać wodą i zrobić kurort turystyczny.zmoze się mylę.
2
Druga elektrownia atomowa ma powstać w centrum kraju to dobry nie mamy Łodzi podwodnych do ochrony tylko 1 sztk.
Są 4 lokalizację być może powstanie w kozienicach albo Bełchatowie dobry pomysł aby ludzie z elektrowni mieli robotę.
https://wiadomosci.wp.pl/bedzie-druga-elektrownia-atomowa-cztery-mozliwe-lokalizacje-7132130118801920a
0
@norbi77 z nami u nas live przegrało tam nas rozwalili.Ostatnie co bym powiedział że live to przegra i to u siebie.
0
@Katalonik97 wiesz myśmy wygrywali mecze w 10.Od Monaco i bsg się tego nauczyliśmy.Myśmy mieli na boisku 48% posiadania piłki do 52 % dla Benficą.W praktyce ostatnie 13min nad dominowali tak było 52% dla Barcy do 48% Benficą. Wprowadził nowych gdzue tych sil było mniej .To nie był przypadek że Barcą nie przegrała meczu .Wbrew pozorom mecz stał się otwarty co spowodowało że dla szybkiego Raphini , Torresa, Balde mecz był łatwiejszy i że coś ustrzeli.też to nie jest przypadek że z dystansu strzelił Raphinia.On takie bramki już strzelał.zdziwię się że podawał a nie strzelał w długi róg.Wcześniej powinna paść bramka.On w Varcelonie wykonuje rzuty wolne.Od strzałów jest spcjalistą.Nie bałem.się o ten mecz.Po stracie Cubarsiego.Gdybysmy grali z psg , live Arsenalem to ok .Ale nie z tym przeciwnikiem
0
@wojopancer ja tam uważam że to dobrze że Real ma większe szanse od Atletico. d .Wyżej ich cenię niż Atletico i mają się męczyć łatwiej nam będzie wygrać ligę niż niż LM. Jeśli dojdziemy do finału czeka nas trudny pół finał jakiś Bayern i ktoś z Arselanał , live , psg , Real.
Na dziś dbałby o ligę.Z mocnych odpadnie raczej tylko live albo psg.Real ma się męczyć i tracić w lidze siły.
0
@sebo939 Barcą już wcześniej nauczyła się grać z czerwoną kartką i potrafi grać piłką tam% chyba było 48% Barcą do 52% przeciwnik .To izbacza że mecz był wyrównany.To też znaczy że Benficą się otworzyć będzie szansa na kontratak.
1
Wczoraj Araujo pokazał że to on powinien kryć wielkich wysokich zawodników.Tym razem jego dał a nie Erica .Jak przyjdzie do meczów Atletico to na tego wysokiego zawodnika z Atletico co nam strzela bramki powinien iść Araujo .Niejakiego Sorlotha.
9
@Awtameok_Klana spoko zagłosuję na Trzaskowskiego:)
0
@Krzysztof1987
Oczywiście że tak obie sprawy dotyczą historii.Spokojnie mogli zawiesić na rok Eschumacje. Absolutnie mogli odpowiedzieć w temacie historii .A w kraju to jego by obwinili i stwierdzili że Mentzen popsuł kwestie eschumacji, które były dogadane.Mogli wykorzystać też argumenty o których mówiłem .....
Natomiast to co piszesz mnie zaskoczyło i dla wielu może być szokujące.Ja uważam że zawieszenie eschumacji czy zerwanie tematu jest mniejszą odpowiedzią niż Mentzen do odstrzału.Bo wyrok to cięższa kara niż zawieszenie eschumacji czy zerwwnie relacji.Masz doczynienia ze śmiercią.A muszę powiedzieć że Ukraińcy wykonują wyroki.Zabili córkę jednego z największych propagandzistów w Moskwie. Zabijali innych w Moskwie wojskowych także na Krymie dowódcę floty czrno morskiej. Nie robią to sami płacą ludziom aby pod samochód pakunek podłożyli.To samo z podpaleniami.
Przez internet się porozumiewają.
A skąd wiesz ze nie ubiją go po tym jak zrobią pokuj pomiędzy Rosją a ukrainą.Zrobią przez jakiegoś gruzina których u nas nie brakuje.Chodź dziś były 1 deportacja gangu gruzińskiego.Jeśli będzie decyzja to to zrobią.Żydzi po Monachium też w odwecie wykańczali terorystów i jest to lraktyka.A nie sądzę aby Mentzen przestał atakować Ukrainę .Po tym zaatakował zelenskiego rzekłbym pracuję sobie na to.....Nie odbiera tego ze mu to życzę. Ale uważam że konfederacją powinna być zweryfikowana przez komisję do spraw Rosyjskich.A o wpływach Rosyjskich w konfederacji nie mówi się od dziś. Po prostu kolejne rzeczy dochodzą.Chodzi o bezpieczeństwo kraju.Pis wprowadzał autokrację i ludziom wydaję się że są ponad prawem .Widać to po Ziobrze itp.....Mam wrażenie że uwierzyli że jak wyjdą przed tv zrobią show będą wciskać kit to nie trafią do pierdla.To się dzieję z pisem oni uwierzyli w bezkarność.To też trzeba zmienić aby nikomu się nie opłacało zrobić to co robił pis.Dlatego te rzeczy są istotne inaczej staniemy się jajem bananowym.....Mentzen też idzie w bezczelność i jest za pewny siebie a to nie wróży dla niego nic dobrego.Móeię tu czy w kontekście ukrainy czy kwestii komisji do wpływów Rosyjskich.Bosak to wie i dlatego gadał z ambasadorem Węgier lekceważąc Sikorskiego.Tylko to kolejny kamyk do ogródka......
0
@Krzysztof1987
Agent zawsze robi coś dobrego aby spieprzyć to na czym mu zależy.Weźmy
Patriotyzm i marsze .Pis chodzi na marsze stawia pomniki chodź Lechowi;) mają piękny pr patriotów. Tylko jak to się klei z aferami i autokracji która wprowadzali .
Albo jesteś patriotą albo używasz patriotyzmu jako narzędzia aby przykryć brudne rzeczy które robisz.Mentzen to stosuje jedzie złożyć hołd a przy okazji spieprzył kilka innych rzeczy.Ake konfiarze wyślą filmiki no patriota;)
Patriota nigdy by nie pojechał i nie naraził by eschumacji , relacji z ukraina gdzie być może razem trzeba walczyć z Rosją czy dać pożywkę propagandzie ruskiej że no weszliśmy bo rządzą faszyśzysci.
Patriota nie zdecydowałby się na wyjazd.Bo wiedziałby że jest gorący moment i nie należy dokładać problemów.Tu chwała ukraincom że relacje dalej są dobre że w ramię w ramię jak będzie potrzeba to będą walczyć , że nie zerwali kwestii eschumacji a skupili się na mentzenie.Bardxo dobrze ze Polski rząd nie interweniował aby inni jak pojadą szkodzić to się zastanowia 3 razy.poza tym
jeśli było tak pięknie to czemu chcą go zabić;)
Czy on coś powiedział to chyba wiadomości nie słuchasz bo opowiada że chce się dogadać z Putinem;)ja się nie dziwię że to on powiedział;) on by bardzo chciał nawiązać dobre relacje z Putinem.;) niewatpie;)
0
@Krzysztof1987 napisałem wyżej.Ale za działalność jest na czarnej liście ukrainy do odstrzału jako polityk pro Rosyjski polityk.zprzedrukuje to co koledze wyżej napisałem.
Sabotaż
Polsko - Ukrainski zespół ogłosił że w kwietniu w Puźnikach rozpoczną się 1 eschumacje.chodzi o to aby zrobiło się ciepło gdyż jest trochę jak archeologia.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-przelom-w-sprawie-ekshumacji-w-ukrainie-znamy-date-rozpoczec,nId,7890899
Wyjazd Mentzena na Ukrainę jest sabotażem eschumacji bo on nie jedzie z nimi rozmawiać złapać kontakt i coś zmienić tylko jedzie aby zrobić Gówno burze w mediach co nie załątwi sprawę a skluci Polaków i Ukraincow.Natomiast ukraince skupili się na Mentzenie i na szczęście Mentzen nie zakłuci eschumacji.
Kolej y sabotaż jest taki że nie wiesz czy trump nie zostawi nas i ukrainy bo nawet tej nocy napisał że putinem nie ma co się przejmować skupi się na gangach latynowskich.Nie wiesz czy ramię w ramię nie będziesz musiał walczyć z ukraincami.W sytuacji gdzie znajdujemy w szczytowym momencie gdzie trump mówi zelenskiekiemu igrasz z 3 wojna światową.Mentzen jedzie na Ukraina robić Gówno burza i psuć nam relacje z Ukrainą.Zamiast trzymać razem z ukrainą sztamę!!!!! To jest sabotaż relacji na rzecz Rosji.Próba skłucenia gdzie jeśli ktoś nam wojskowo 1 pomorze kiedy nas napada to będzie to Ukraina o czym kiedyś mówił Zelenski.
Kolejna rzecz Mentzen dał ruskiej propagandzie pożywkę. Proszę bardzo przecież mówiliśmy że weszliśmy na Ukrainę walczyć z faszystami.....Co mógłby Trump wykorzystać i powiedzieć no nie będę pomagał faszystom.To uderza w Polskę.Oslabienie ukrainy w tej sytuacji jest osłabieniem Polski.Zwlaszcza gdyby usa wycofały się z pomocy co się dzieję.
Mógłbym pomyśleć że Mentzen to pożyteczna idiota Putina gdybym następnego dnia nie usłyszał poparcia dla pro rosyjskie kandydata w Rumuni na prezydenta który jest przeciw nato .
A w Rumuni właśnie nato buduję największą bazę w Europie, aby zatrzymać ruskich ,jakby wkroczyli do Mołdawi i poszli na Europę.Usa sprzedało tam f35.Pytanie kluczowe .c
Czemu Mentzen chce aby Rumunia wpadlo w łapy ruskiego namiestnika z bazą i sprzętem w takim strategicznymi miejscu? bo wiadomo że Ruskie na Ukrainie też chcą wstawiać swoich.W tym momencie nie traktuje już Mentzena jako pożytecznego idioty putina tylko on wprost działa na rzecz Putina.Oczywiście kwiatków ruskich i konfederacji jest więcej jak np. Co robił poseł konfederacji Fritz w ruskim szpiegowskim portalu voice of Europe w Czechach. Którego zwinęły służby Czeskie a abw wyłączyła sygnał.Co ciekawe udzielał się tam Tarczynski, który jest blisko Trumpa i sabotował relacje polski z usa.
To są poważne sprawy i dlatego uważam że konfederacji powinna się przyjrzeć komisja do spraw wplyw⁹w Rosyjskich. Bo takich kwiatków jest więcej , konfederacja nie jest wiarygodna i ktoś taki jak Mentzen powinien zostać sprawdzany zanim zostanie prezydentem, gdyż jesteśmy jednym z większych państw UE i będziemy mieć jedna z silniejszych armii w ue.Jest to sprawa bezpieczeństwa państwa i konfederacja powinna być sprawdzana bo jak mówię nie chodzi tylko o Mentzena czy Fritza jest więcej rzeczy.....
0
@Roobo bo argumentu brak!!!!
0
@Roobo jasne jest podane miejsce i miesiąc eschumacji zgoda oba krajów jest wspólny zespół z ekspertami
z ekspertami Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, przy wsparciu Instytutu Pamięci Narodowe
Ale wt zawsze co by nie zrobiono i tak powiedziecie ze to nie prawda tego nie zrobią;) chociaż są zaangaziwane konkretne instytucje.Jak instytut pamięci narodowej czy pomorski instytut Medyczny.Zenujący jesteście....gdyby te instytucje nie brały w tym udziału zdementowały by to.
Jak chcecie realizować kremlowska politykę to idealnie się wiadowujecie!!!!
Tzw.patrioci;)))
0
@Kazragore pipetzenie oceniasz sobie coś co jeszcze się nie wydażyło.
Za prawicy się nic nie wydarzyło Gówno burza pojechał jeszcze zrobić mentzen a to nie chodzi aby cis zalatwić.Tylko 2 konfederatów wymieniało posty no powiedział ale im powiedział;) a ch..co koleiek to zalatwi.Tylko jemu o to nie chodzi bo ma paliwo wyborczę i tym pokazuje że ma to gdzieś. Jeśli idnajda 3 to o ty3 i tak jest lepszy od zmenrzena który nic nie wnosi piza Montzeniem.Bo ta oartia nigdy nie wzięła za nic odpowiedzialności tylko gada i krytykuje bo tak im wygodniej.Hłaby jak złożyły propozycje kwoty wolnej to nie wskazały skąd kaza 60 mld..... są tak poważnie jak 5 mentzena.Bo jest kandydatem żartem.
Zaczynają od 1 miejscowości potem maja być kolejne.Miejscowość została podana.Wystarczylo przeczytać.
PUŹNIKI
Dlatego Hołownia nazwał Mentzena szkodnikiem i słusznie.Bo szkodzi a niczego nie wnosi.
Fundacja Wolność i Demokracja rozpocznie ekshumacje ofiar zbrodni UON i UPA w ukraińskich Puźnikach na Podolu w kwietniu 2025 r. Prace będą prowadzone we współpracy z ekspertami Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, przy wsparciu Instytutu Pamięci Narodowe
0
@Kgorecki2500
To może zwyczajnie czytaj co ci napisałem
Fundacja Wolność i Demokracja rozpocznie ekshumacje ofiar zbrodni UON i UPA w ukraińskich Puźnikach na Podolu w kwietniu 2025 r. Prace będą prowadzone we współpracy z ekspertami Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, przy wsparciu Instytutu Pamięci Narodowe
0
@Roobo hehe zwyczajnie ci nie na rękę co piszę. Nie pasuję do narracji.....ale Mentzen stał się niestety szkodnik ....Robi Gówno burza w ukrainie w sytuacji kiedy naprawdę jest trudna sytuacja i dokładanie w tym momencie kolejnych problemów to trzeba mieć kompletny brak wyczucia .Co skreśla go jako dobrego kandydata na prezydenta. Bo zwyczajnie nie czuję co w tej chwili jest ważne.Chyba że realizuje cele kremla to rozumiem że dla ruskim może to być ważne aby destabilizować relacje z ukrainą.Generalnie destabilizacja Europy jest dla nich istotna.I kwestią wpływów Rosyjskich w konfederacji powinna być zbadana.
0
@Kgorecki2500 myślę że od czegoś muszą zacząć. Zrobią jedne potem następne.A nie ze jedzie koleś robi Gówno burzę nic nie załatwia sobie robi na sm dobrze.A oznstwa są aklucine.Nie tedy droga
0
@Kgorecki2500 a masz dowód że się nie odbędą.Obecnie wiszą na ue i na Tusku który robi im logistykę.Przekazaliśmy im to 72 abramsy płyną z Australii.A Europa daje amo .Uważasz że z powodu eschumacji narażą relacje;)
Absolutnie jestem za tym aby bronić Mentzena który sabotuje Polskie interesy.Niech to będzie ostrzeżenie dla innych ruskich posłów .Bo od głupoty do zdrady jest niedaleko.....
0
@Kazragore Odpowiem dokładnie tak jak kolegom
Mentzen sabotował i to kilka rzeczy.dlatego znalazł się na liście do odstrzału przez ukrainę.
Sabotaż
Polsko - Ukrainski zespół ogłosił że w kwietniu w Puźnikach rozpoczną się 1 eschumacje.chodzi o to aby zrobiło się ciepło gdyż jest trochę jak archeologia.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-przelom-w-sprawie-ekshumacji-w-ukrainie-znamy-date-rozpoczec,nId,7890899
Wyjazd Mentzena na Ukrainę jest sabotażem eschumacji bo on nie jedzie z nimi rozmawiać złapać kontakt i coś zmienić tylko jedzie aby zrobić Gówno burze w mediach co nie załątwi sprawę a skluci Polaków i Ukraincow.Natomiast ukraince skupili się na Mentzenie i na szczęście Mentzen nie zakłuci eschumacji.
Kolej y sabotaż jest taki że nie wiesz czy trump nie zostawi nas i ukrainy bo nawet tej nocy napisał że putinem nie ma co się przejmować skupi się na gangach latynowskich.Nie wiesz czy ramię w ramię nie będziesz musiał walczyć z ukraincami.W sytuacji gdzie znajdujemy w szczytowym momencie gdzie trump mówi zekenskiekiemu igrasz z 3 wojna światową.Mentzen jedzie na Ukraina robić Gówno burza i psuć nam relacje z Ukrainą.Zamiast trzymać razem sztamę!!!!! To jest sabotaż relacji na rzecz Rosji.Proba sklucenia gdzue jeśli ktoś nam wojskowi pomorze kiedy nas napada to będzie Ukraina o czym kiedyś mówił zelenski.
Kolejna rzecz mentzen dał ruskiej propagandzie pożywkę. Proszę bardzo przecież mówiliśmy że weszliśmy na Ukrainę walczyć z faszystami.....Co mógłby trump wykorzystać i powiedzieć no nie będę pomagał faszystom.To uderza w Polskę.
Mógłbym pomyśleć że Mentzen do pożyteczna idiota putina gdybym następnego dnia usłyszał poparcia dla pro rosyjskie kandydata w rumuni na prezydenta który jest przeciw nato .
A w rumuni właśnie nato buduję największą bazę w europie aby zatrzymać ruskich jakby wkroczyli do moldawi i poszli na Europę.Usa sprzedało tam f35.Pyranie kluczowe czemu Mentzen chce aby to wpadlo w ruskie ruskiego namostnika bo wiadomo że ruskie na Ukrainie też chcą wstawiać swoich.W tym momencie nie traktuje już mentzena jako pożytecznego idioty putina tylko on wprost działa na rzecz Putina.Oczywiście kwiatków ruskich i konfederacji jest więcej jak np. Co robił poseł konfederacji Fritz w ruskim szpiegowskim portalu voice of Europe w Czechach Którego zwinęły służby czeskie a abw wyłączyła sygnał.Co ciekawe udzielał się tam tarczynski który jest blisko trumpa i sabotował relacje polski z usa.
To są poważne sprawy i dlatego uważam że konfederacji powinna się przyjrzeć komisja do spraw wplywow Rosyjskich. Bo takich kwiatków jest więcej o konfederacja nie jest wiarygodna i ktoś taki powinien zostać sprawdzany zanim zostanie prezydentem gdyż jesteśmy jednym z większych państw UE i będziemy mieć jedna z silniejszych armii w ue.Sla bezpieczeństwa państwa konfederacja powinna być sprawdzana bo jak mówię nie chodzi tylko o Mentzena czy Fritza.
0
@gumaz oby to wyczyśluścili....
0
@Aragorn33 pomysł fajny byleby Jastrząb nie stanął na czele;)
2
Są pierwsze deportacji gruzińskiiego gangu.
https://wiadomosci.wp.pl/deportacje-ruszyly-tusk-opublikowal-nagranie-7131871238146560a
0
@sebo939 hehey może jakiś program by otworzyli.Na pewno jest wola dogadania;)