0

@Kozinho. Zresztą Holendrzy 4 dni temu wystrzelili z fregaty 1 tomahawki i Europa jest zainteresowana tymi pociskami i nawet 4 kraje je opracowują. Polska też chcę je kupić.qa Amerykanie mieli je rizmoeścić w Niemczech rok temu.

0

@Kozinho. Sam bredzisz Łukaszenka jasno się sprzeciwił udziału Białorusi w wojnie.On chce utrzymać tam samotna władzę pomaga ale nie chce aby rosyjskie wojska z jego terytorium atakowały Ukrainę ok pomaga im dostarcza broń i szpital ale nie atakuję Ruscy poza 1 atakiem na kijów.Mimo o wszystko dobrze chce żyć z ukrainą.A nawet jakby się zgodził to już w czasie 2 wojny światowej były 2 fronty wchd i pldn.
"Wojna tak naprawdę rozstrzygnęła się na dwóch wielkich frontach, gdzie przeciwnik czerwonych był względnie liczny, silny, dobrze zorganizowany, swymi ofensywami mogący bezpośrednio zagrozić centrum polityczno-wojskowo-administracyjno-gospodarczemu Kraju Rad. Chodzi tu o fronty południowy i wschodni."
Jest to bardzo logiczne rizwiązanie i dlatego nato tam zbudiwalo największą bazę w Rumuni.
A Amerykanie chcą też odciągnąć Białoruś od Rosji
https://tvn24.pl/swiat/bialorus-usa-nyt-odbylo-sie-spotkanie-amerykanskich-dyplomatow-z-lukaszenka-st8307719
Co

Okręty jak ten maja około 70 tomahowkow w tym nie które mają glowice.

W momencie kiedy Szwecja i Finlandia weszły do nato ruscy ukryli swoje okręty na jeziorze ładoga
https://www.gospodarkamorska.pl/czesc-rosyjskiej-floty-z-baltyku-trafi-na-jezioro-ladoga-w-reakcji-na-wzmocnienie-nato-74269

0

@Dieselzor nie ale my potem Real:)

0

@GTBTP człowieku nikt nie ma info kto kiedy umrze.Prokuratura ma prawo do przesłuchania w harakterze świadka. Nie jest w interesie prokuratury aby świadek zmarł bo może dostarczyć w następnych przesłuchaniu i firmacji.Nie była ona przesłuchiwana w harakterze oskarżonej tylko świadka. Obwinianie tu o śmierć po kilku dniach jest nadużyciem. Jeśli spojrzymy kto tu miał interes to raczej ci wobec których toczy się postępowanie to idwracanie kota ogonem.Jakie przedstawienie skoro nie było to publiczne przesłuchanie.
Byl tam też Dibuat i jasno stwierdził świadek nie współpracowała a Wrzosek była zbyt kurtuazyjna.Czyli nikt jej nie cisnoł. Pis odwraca kota ogonem.Ale nikt tego nie kupi....To już przerabialiśmy przy Lechu Kaczyńskim. To odgrzewany kotlet gdzie pus chce coś ugrać w wyborach nikt tego nie kupi.

Dibuat jasno mówi że kompletnie nie łączy tego że śmiercią. Jeśli ktoś miał w tym interes to ci wobec których prowadzone jest śledztwa tak naprawdę.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/mecenas-jacek-dubois-o-przesluchaniu-barbary-skrzypek-szczyt-kurtuazji/kenz0cm

0

@Pedri16Future śmieszny gościu ten Stanowski.
Dibuat który był obecny na przesłuchaniu powiedziała że według niego była za kurtuazyjna wobec przesłuchiwanej która nie współpracowała.
I kompletnie nie łączy śmierci z przesluchaniem.A to że pis na śmierci sobie robi pkt wyborczę to było widać już przy śmierci Lecha.Nikt się na to nie nabierze.Ten numer to odgrzewany kotlet....nic im to nie da Na dodatek ona nie była oskarżona tylko była świadkiem.

1

@Marusek szkoda że ma takie załamanie.oby wszedł na wyższy poziom Czekam też na powrót formy Gaviego Fermina ,Lopeza i Araujo chodź gra coraz lepiej.Dobrze by było gdyby wyszedł na sorlota bo tam potrzeba siły.

1

Kibicuję mu oby coś trafił lewy musi odzyskać formę

0

@D10SLEO ale o czym my mówimy to nie było przesłuchanie podejrzanej a świadka. Nie ma tu mowy o jakiejś przemocy itp.Poza tym pomiędzy przesłuchaniem a śmiercią było kilka dni jakoś nikt nic nie mówił o nie prawidłowościach;) a jakby coś było to adwokat który jest znanym adwokatem by do tego nie dopuścić aby były nadużycia.Interes prokuratury było dalsze przesłuchiwanie.Interes aby nie było świadka maja ci co są podejrzani.T9 idwrócenie kota ogonem przez pis.

1

@tomek8756t jeśli pisowcy idą w ta stronę i chcą wykorzystywać do polityki śmierć Barbary Skrzypek i robili to z Lechem Kaczyńskim.To trzeba się zastanowić kto miał w tym interes.Prokuratura miała by interes w tym aby wyciągnąć z niej jak najwięcej informacji. Ona była w harakterze świadka a nie jako osoba oskarżona.
Tak naprawdę interes aby nie było świadka to byli wobec których kierowane są podejrzenia czyli pis.A to wygląda na odwracanie kota ogonem

0

@JordiAlbion a słyszałeś o otworzeniu różnych frontów i zaskoczeniu?Poza tym Łukaszenka może się na to nie zgodzić.Zostaje im Kaliningrad z którym maja tylko morskie połączenie i sam desant może być utrudniony bo może Bałtyckie w tej chwili jest pod kontrolą nato a ruskie wycofały okręty do zatoki.Piza tym sam kalingrad może być mocno ostrzelany bo jest okrążony.Wystarczy jeden amerykański okręt który ma 70 tomahowk z zasięgiem Petersburg Moskwa i Kaliningrad.Posiadanie różnych opcji jest strategiczne istotne.

2

@Fermin dokładnie

0

@Safrani pojechał do Turcji takze i po to aby nawiązać współpracę w dziedzinie szybkich kolei i skorzystać z ich doświadczeń.

1

Morawiecki poleciał do Rumuni popierać ruskiego kandydata na prezydenta
Simona. Simon ma zakaz przez służby ukraińskie i mołdawskie za kontakty ze służbami ruskimi i brał udział w destabilizacji Moldawi.

Zasadniczy problem jest taki że potencjalnym celem jest Moldawia i przez Mołdawie do Rumuni ruskie mogły by tam wkroczyć do Europy.Nato tam buduje największą bazę w europie I sprzedaje f35 Rumunom.Syawka jest taka aby nie w padło to w e wpływy Rosyjskie.

https://www.tvp.info/76026187/rumunski-polityk-simion-aur-z-zakazem-wjazdu-do-moldawii


1

Jeśli wyjdzie sorlot to powinien wyjść Araujo, bo żaden cubarci czy Martinez go nie przykryją....

2

@Pawci023x przepraszam cię pis to budował ławeczki patriotyczne a nie ko ;)które się rozpierd.a naprawę zlecili to własnej firmie to ewidentny przekręt. W czyms takim jak Wawa zawsze znajdziesz jakąś toaletę czy inne przedsiębzięcie.Natomiast Trzaskowski odblokował 25 mld które pis samorządom zabrał w podatkach i z rzucil opłatę pensji nauczyciela na samorządy.Wielę inwestycji zostało zatrzymanych. Wwawie to remont mostu Poniatowskiego ktory jest wykonywany z opóźnieniem dziś.Miedzy innymi dlatego ma poparcie samorządów.M8mo wszystko jest bardzo dużo inwestycji które trochę przez covid i pis się nałożyły a trzeba to rozliczyć w ue.
Otworzono pętle tramwajową. Wyremontowano dworzec zachodni i budują tunel plus vala linie tramwajowa do Wilanowa zbudowano przy legi część trasy łazienkowskiej wiaduktu i drogę robią.Budują nowy most i zmieniaja też place.Pomimo janosikowego i budowy metra która z góry ogranicza budżet idzie tu sporo różnych inwestycji.Potem się biorą za dworzec wschód. I linie średnicowa.pis buduje w wanie katastrofalnie.za Kaczyńskiego poszerzono wzdluz Wisły drogę i zbudowano muzeum i spieprzone projekty Czajkę.8 lat starali się budować wsch obwodnicę nie zaczęli bo przeszkadzało to szyszce.Stracono pozwolenia i trzeba to jeszcze raz zrobić.....opóźnienia w tunelu pod Ursynowem były do 2 lat....Nie ma co porównywać.
Co do mentzena to obiecywał 5 i okazało się to żartem. Zgłosił kwotę wolną od podatku nie pokazał finansowania czyli komu zabierze jest to nie poważne.Dziennikarz wykazał mu ze ten jego plan się nie spina to całe jego ciało pokazało ze Mentzen kłamie.Powinien być to modelowy przykład dla ekspertów od mowy ciała kiedy polityk kłamie.Jest niewiarygodny.Po parł Romana na orezydenta który jest orzeciw nato a tam budowana jest największą baza nato i to tam miałby być zatrzymany najazd ruskich przez Moldawie.A usa sprzedają im f35 raki kandydat miałby na tym łapę położyć.Tu Mentzen szkodzi....

1

@PatrykBarca z tym ciągnieciem od Mentzena to przesada
. Ktoś coś takiego opublikował ale już na 1 tej gość mijał się z prawdą dalej tego nie oglądałem.
Trzaskowski jest za poprawa zielonego ladu który spieprzył komisarz Wojciechowski czym się w spotach chwalił.
A Mentzen jest za likwidacji.np kpo to jest zielony ład i masz z tego inwestycje które przynoszą PKB miejsca pracy i w#rist gospodarczy a ten jest jeden z najwyższych w Europie a bezrobocie jest jedno z najniższych a inflacja jest niższa niż się spodziewano.Trzaskowski buduje na potęgę sieżki rowerowe buduje, urzędy mają fotovoltaike buduje 10 kilometrowe kolektory plus wprowadza czysty transport.Zazielenia place czy nawet na torach tramwajowych jest trawa posadzona.Mentzen to zwolennik węgla tylko jak się skończy to co dalej.Węgiel to powinna być rezerwa.a trzeba budować atom i oze.Wawa zbudowała zbiorniki retencyjne, ekologiczną spalarnie która jest rozbudowana.Maja być budowane farmy fotowoltaiczne. Kompletnie nie to samo co Mentzen...

2

@PatrykBarca
W kontekście dlaczego wykonawca ściągnęła drzewa z Niemiec
Prace budowlane na tzw. placu Centralnym
To wykonawca szuka sposobu, żeby spełnić wysokie warszawskie wymagania i jednocześnie zrobić to w najbardziej ekonomiczny dla siebie sposób. Gdyby był w stanie znaleźć tańsze rozwiązanie w Polsce, to by je znalazł - odpowiedział Jakub Dybalski z ZDM.

Przedstawiciel drogowców zaznaczył, że za czasów PRL szkółek w naszym kraju było niewiele. - Te, które powstały potem, nie mają jeszcze okazałych drzew lub oferują maksymalnie kilkanaście sztuk drzew o podobnym przekroju. Gdyby było inaczej, budowniczy placu nie woziliby ich z Holandii czy z Niemiec, bo nie miałoby to dla nich sensu - podkreślił Dybalski.

- Przemysł szkółkarski wymaga czasu i doświadczenia. Dla takich inwestycji jak plac Centralny, czy wcześniej plac Trzech Krzyży wymagamy drzew o parametrach, które osiąga się przez szkółkowanie czasem przez ponad 30 lat, co oznacza między innymi kilkukrotne przesadzanie dla odpowiedniego rozrostu korzeni i prowadzenie drzewa w sposób dostosowany gatunku i jego cech biologicznych - wyjaśnił rzecznik stołecznego ZDM

0

@Pawci023x ty ale on tam ewidentnie kłamie .To jest tak widoczne że to głową mala.5 Mentzena to też był żart;)zgłosili kwotę wolna od podatku nie pokazali skąd wezmą na to kasę. Czyli komu zabiorą.....To jest zwyczajnie lipa....jak jest w tych krypto dobry to niech w tym zostanie tym doradcą finansowych.Jako prezydent nic już nie doradzi;)

1

@macio_944 powinni pokazywać to spece od kłamstw jako modelowy przykład polityka który kłamie .

0

@lithotripter bajkopisarz......

0

@lithotripter no jasne wiadomo pp co Mentzen poszedł do polityki.On lubi finanse;).....

3

@Pawci023x świetnie, dużo rozsądku;) tekst w stylu. Używa żelu do włosów zagłosuję na niego;)no cóż;)

5

@macio_944 ale Mentzena zezłomowano
A czy Mentzen bierze pod uwagę zadłużenie, jakie pis zostawił i to że będzie trzeba ogromne środki zapłacić za broń.......
Mitoman i tyle....

0

@Popitek12 po co mam słuchać głupot 5 to żart a jak konfa zgłosiła projekt kwoty wolnej to nie wskazała finansowania.A to 60 mld.Krotko mówiąc nie wskazała jakiej grupie społecznej zabierze kasę.Po co miałbym na nich głosować? Mogą rządzić z pisem który zamieszany jest w afery.Spieprzyli tak prawo że niewiado o kto potwierdzi wybory.Nie zreformowali energetyki miksu jest do kitu i mamy droga energię a kasę nato dostali. Są zagrożeniem dla funduszy europejskich które dają rozwój PKB, zatrudnienie infrastrukturę czy tania energię.Popuera tego ruskiego Romana co to jest orzeciw nato.Zaglosowali przeciw temu aby tarcza wschodniej. Była projektem ue czyli abyśmy dostali kasę z ue.Wydajemy 10 mld.Jest koalicjantem afd która chce nord stream jest orzeciw tarczy gdzue są pociski anty balistyczne czyli przeciw broni atomowej z Rosji.Afd uważa że Berlin jest centrum Niemiec. Czyli chcą przyłączyć zachodnie miasta do Niemiec.
Po co mi taki skrajnie anty polski kandydat na prezydenta.......Dodam że nie jestem lewicowy.Ale to jest szkodliwe na dodatek w tej sytuacji władza powinna być spojna bo on tylko będzie mieszał.Za to finansowo zapłacą wszyscy .....To nie są czasy na sabotażystę....Bo zapłacą za to ludzie....

0

@darioood ochłon z tym tekstem;) fermin Lopez był za bardzo ekspatowany w zeszłym sezonie jeśli chodzi o mistrzostwa .miał bardzo mało wypoczynku i skończyło to się wszystkim kontuzją. Nie tylko on był w słabszej formie to samo się dzieje z Nico Williamsem .On nawet skrócił swój wypoczynek. Zanotował zjazd.Noe tylko jego się to tyczyło.Pedriego też eksploatowano i skończyło się to kontuzją potem następną....
Powiedziałem że Fermin potrafi strzelać bramki ale nie powiedziałem w jakim meczu Realu.Gdzie masz napisane że w tym sezonie.



0

@dariooo no nie Fermin potrafi strzelać bramki nie osiągnęła tego poziomu .Przypomnij sobie jak strzelił bramkę Realowi.Jest po prostu w fazie po kontuzji i potrzebuje czasu tak jak gavi.Balde kiedyś też bardzo dobry ale powrót po kontuzji trwa Drmbele to kolejny przyklad

0

@Messibestplayerintheworld tak i można zaliczyć yamala.Problem to kontuzje.Fermin , gavi byli by gdzie indziej to samo Araujo potrzebują czasu

0

@kokos_xd alba miał prościej obrona była łatwiejsza niż dziś...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?