Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon żądań?
To jest moment na jakieś żądania? Naprawdę. 2 armia świata ich napadła zabierają im tereny porywają dzieci gwałci kobiety a ty chcesz rzadać!!! Co to za forma?
0
@maroon dla ruska czy zdrajcy ( bo jesteśmy po stronie ukrainy i zapewniamy im wprost logistykę wojskową) na pewno być ruskim kandydatem to są zalety.Ale dla Polaka to zwykła zdradą w dzisiejszych czasach i motywacja aby z takim kandydatem walczyć.A patrząc na Bisaka który wbrew zaleceniom Sikorskiego rizmawua z ambasadorem Węgier to oni czują ze ich orzyszlość to Węgry.Chodź to jest tymczasowy kierunek bo Orban traci i opozycja ma obecnie przewagę.Będą musieli poszukać coś bardziej na wschód...
0
@Jakchcesz lepiej mieć agentów w youtube;) niż być pro rosyjskim kandydatem do odsrzału przez ukrainców;)
0
@Kondziubarca ale Robert to nie jest młody piłjarz może grać tyle ile może.
0
@BorzyKrzys poza tym proste rzecz.Czemu wyborcy konfederacji mieli by iść walczyć z Rosją skoro nie pr?eszjadza im pro rosyjskośc ich parti.Przypominam Mentzen jest przez ukraincow do odstrzału jako polityk pro Rosyjski.Dlaczego te wyniki mają dziwić?bo mnie nie dziwią.
0
@BorzyKrzys co do patriotyzmu faktem jest ze konfederacja organizuje i marsze a uczestnicy nie chcą się szkolić to są fakty!!!!!czyli oatriotyzm na pokaz vs rzeczywisty. Tak to wychodzi. I przykro mi takie są fakty.......
0
@BorzyKrzys
A co jest prowakacją
Mentzen jest skazanym do odstrzału jako pro rosyjski polityk.
Braun robił sobie zdjęcia z ruskim agentem na placu czerwonym
Konfederacja jest w koalicji z orbanem który blokuje 2 mld kasy za wojsko za dostarczenie broni ukrainie.Nie chcą wydawać faceta który zdefraudiwal mln.Sam orban dostał order orzyjaźni rosyjsko węgierskiej
Kolejna koalicja to również kompromitacja AfD- twierdzą że Berlin to środek biemiec czyli co chcą Szczecina, poznania i Katowice i Wrocław
Są za reaktywacja nord stream i prrzeciw tarczy antyrakietowej gdzie są pociski balistyczne anty atomowe
Mentzen poparł pro ruskiego kandydata w rumuni- tam jest baza nato najwieksza w Europie taka jak w radzionkowie oraz chroni przed wejściem ruskich przed wejściem z moldawi.Nasteoca tego niedopuszczonego kandydata jest nie lepszy.Ma zajazd wjazdu do ukrainy8 moldawi za destabilizacje Moldawi I kontakty z ruską agentura
Fritz poseł konfederacji biorący udział w szpiegowskim portalu w Czechach Którego służby czeskie zwinęły a abw zdjęła sygnał.
Można by dalej pisać o pro rosyjskości konfederacji bo tego się zebrało i nie jest to prowokacja a fakty.......!!!!
0
@kuz a gdzie patriotyzm na marsze chodzicie? ;)
0
@SafraniS jak to przecież konfiarze mówią że są tym jak im tam , patriotami na marsze chodzą;)
czyżby na marszach się ich patriotyzmu kończył? ;)
Trzeba się spytać kierownictwa konfy czy poszli by na szkolenie.Ale nie Wojska Polskiego ale Rosyjskiego;)
Władek Putin byłby z kierownictwa konfy zadowolony dobrą robotę wykonują;)
0
Buffon, Puyol, Araujo, VVD, Alba,Busi
Iniesta , xavi Ronaldinio Messi Gruby Ronaldo
Rezerwa
Rodri, Ronaldo.E Davids, TCurt...Maldini,Pedri, yamal, Balde, Baggio.Roberto Carlos, Zidan, del Pierro, Makelele, Maradona , Pique
A z Realu i Barcy
Tcur
Puyol, Pique Araujo, Alba
Busi zidan Iniesta
Messi , Ronaldinhio, Ronaldo
Rezerwa
,Szczesny,Roberto Carlos, Carvahal, Balde
Pedri, yamal Maradonna, Zidan , Makele, Lewandowski , Suarez
0
@Who_you_mam ale Mentzen też jest fatalny
1.jego program się finansowo noe spina co udowodnił mu dziennikarz
2 nie radzi sobie z trudnymi pytaniami obraza rozmówcę. Pojedzie w świat i noe będzie potrafił dyskutować .Nie ma refleksu przy odpowiedziach.
3. Chcę wyjścia z ue większość Polaków noe chcę
4.ppdpusal dokument z Braunem Bosakiem i Gosek że Jezus Chrystus jest faktycznym a nie symbolicznym królem Polski.Nie ma u nas wkadzy monarchostycznej.Vzy Chrystus o tym wie że jest królem polski czy godzi się na to .
Czy ma z tym Chrystusem jakiś ko takt komórkę czy coś czy jak zostanie prezydentem to abdykuje i Chrystus będzie prezydentem?
Do władzy chcą się dorwał nawiedzeni kolesieś.....
5 o tym że jest kandydatem pro rosyjskim nie wspomnę
0
No i dobrze Marc będzie miał więcej motywacji i fajnie że Szczęsny mi imam te 3 lata w Barcelonie by spędził nie jest to już incydent...
0
@arasz1819 nie ale to może być dobre dla sledzctwa.Kazdy kto się z nią komunikował powinien być przesłuchany. W jej wieku profilaktycznie powinna brać leki na zatory.W Polsce bardzo dużo mamy zawałów udarów zwłaszcza po covidach.Natomiast w jej przypadku nie złamano prawa. Ona nie była podejrzanym a świadkiem jej zadaniem jest opowiedzieć co widziała. Nic więcej nikt jej zarzutów nie stawiał.W prokuraturze nie ma obrazku niczego nagrywania bo wszystkie sale nie są przystosowane.Też jeśli się wymienia że ona zaangażowana politycznie to się zaczyna dyskryminacja polityczna i wtedy pis będzie wszystkich co im nie issuja wymieniał.Ostatecznie to sąd zdecyduje o winie bądź nie.Tu powinni sprawdź co mogło ja zdenerwować dla dobra sledzctwa bo jej się i tak nie pomoże.Poza tym kaczyński jest sobie winien sam gdyby zapłacił biznesmenowi i mu wprost nie powiedział idź z tym do sądu a w sądzie Ziobro sprawę pod dywan zamiótl o co też jest sprawa i jest podejrzenie o łapówkę. To tak naprawdę wina jest tu Kaczyńskiego jeśli już.Trzeba było Austryjakowi zapłacić za robotę która wykonał.Ale oni po coś brak praworządności wprowadzili
1
@arasz1819 powinno być sledzctwo z kim ona rozmawiała po przesłuchaniu podobno byl to też kaczyński.....kto ją tak zdenerwował
0
@Kazragore
Prawda jest taka że nie wiadomo kiedy to zrobią i nie z uwagi na rząd Tuska.Nie można wykluczyć że na czas to zrobią.
Pp pierwsze nie mamy pełnego finansowania na 2 elektrownie i 2 jest rozważana z jasy prywatnej ale na 1 oceniasz już są i 1 lokalizacja jest druga stara się o 1 z 4.Dodam że pis nie zapewnia żadnego finansowania.Zostawil dług na 180 mld w funduszu cividowym mamy inwestycje na potęgę w wojsku deficyt budżetowy jest igromny tylko w tym roku mamy zbudować 409 km dróg plus mamy inwestycje w porty kontenerowe port epbladzki cpk oraz budujemy farmy turbin wiatrowe. Podsumowując łapiemy Sue za wszystko na same sieci wywalimy w tym roku 60 mln.
Prawda jest taka że opóźnienia w największej francuskiej oddanej elektrowni atomowej jest to 12 lat.A to są jedni z największych specjalistów mowa tu edf który też proponiwal wraz z kluczową rzeczą czyli finansowaniem.Tusk wynogecjowal kredyt od Amerykanów na część.
Problem jest inny Amerykanie przestali w iewnym momencie stawiać na elektrownie atomowe orzestaki je budować z uwagi na ogromne koszty.Dopiero Biden zapoczątkował budowę elektrowni Atomowej prawda jest taka że oni na nowo się tego uczą i organizują. W teorii lepiej byłoby wziąć kogoś kto to robi.Francja robi to w technologii gdzie odoady radioaktywne maja być paliwem do elektrowni atomowej.Nie wiem czy Amerykanie będą wstanie coś takiego zrobić niestety będzie to chyba na starym projekcie robione. Prawda jest taka że nie wiadomo jak Amerykanie sobie z tym poradzą.Może zbudują to sprawnie a może nie......My jesteśmy w sojuszu i w owwnym sensie wzięliśmy Amerykanów z uwagii na sojusz.Są kraje z większym doświadczeniem jak Francja czy chiny.Oczywiscie są opowieści o szybkich budowach w technologiach ruskich ale po Czarnobylu nie budowałbym żadnej z technologii.Pis wiele rzeczy ściemniał jak z lotniskiem a nawet pasów startowych nie masz. Ba grunty wszystkie nie wykupił.....decyzji środowiskowej nie mieli.Ich terminy to opowieści śmiesznych treści.Chcieli zrobić lotnisko bez zakupów floty i pilotów których szkolenie trwab5 lat.Wiadomo było że będzie zrobiony audyt i będzie urealnienie projektów. Ale usa to na ten moment to nie wiadoma. Wracają ba ten rynek.Ja gdyby nie kwestie sojuszu dałbym Francuzom z uwagii na technologie i finansowanie.
0
Szkoda ze Ewa Pa"h"or;) nic nie strzeliła następnym razem pójdzie lepiej.
0
@ObiwanKenobi nieprawda.Pomysl wyszedł od Lecha Kaczyńskiegoale zaczoł budować po , podstawowa wieksza część została otwarta w 2015r i zrealizował to po.Natomist to mogło tak zostać .Pis zwyczajnie rozbudował ale jest to dodatek a nie podstawa.To jak ktoś postawił sobie dom i zdecydował się garaż postawić.i ten garaż to postawił pis. Nanatomiast o połowę mniejszą rozbudowę przez 7 lat budował pis i zachaczyl to o wejście w wojnę rosji z ukrainą.Co jest kompromitacja.....2 krotnie mniejsza rozbudowę budować prawie 2 razy dłużej!!! Dodam że polska ma 40% magazynów gazu co Niemcy które pis chwalił się że szybko je zapełnił. Gdyby to zrobili wcześniej byłby dodatkowy magazyn.qale że nie potrafią nic budować to weszli w okres wojny z tym projektem.Nigdy w życiu żadna partia nie była za nord stream 2 .To przy udziale polakow został on zniszczony.Na dodatek scholtz mial bardzo źle rekacje z Tuskiem i dopiero obecny kanclerz który ma być chce nawiązać z tuskiem i polska dobre relacje.Jedyne zagrożenie dla nord stream 2 jest koalicjant konfedreacji ktìry chcę nord stream 2.Nie opowiadajmy o budowaniu gazoportu czy budowy np tunelu w Świnoujściu bo 20% to była kasa samorządu a 80% to środki ue......Pis jak zrobił mierzeje to nie zrobił 900m kanału do Elbląga i pływają łódki. Obecnie jest sledzctwo w sprawie wałkow w tym projekcie.Albo jak robili cpk nic nie ma a na marketing wydano grubą kasę;)
Generalnie co do gazy z qrosji to bardzo dobrze ze Europa go kupowała bo stała się bogata.qnke jest wina Europy czy kogolwiek że Putin za tą kasę zrobił wojnę.To jak gość który sprzedaje noże.Możesz ukrócić nim chleb a możesz zabić.qnie jest to wina sprzedawcy a wina mordercy.Kolejna rzecz to strategicznie bylo to znakomite obecnie putin nie jest wstanie znaleźć alternatywnych miejsc sprzedaży bo to nie jest porównywalne z tym co brała Europa.Dochody spadają na łeb na szyję. Obecnie wszystko idzie w oze atom i fuzje z czasem
0
@ObiwanKenobi bue pieprz chlopie:) bo to żałośni to kandydat na prezydenta konfederacji jest do ud strzału za to że jest politykiem pro Rosyjskim.Jeśli nie było to nie było może ty coś o tym wiesz..Poza tym Tusk chciał ograniczać surowce z Rosji wtedy gość od surowców zorganizował aferę podsłuchową aby pozbyć przyjaciela jak twierdzisz. Zysk miał na tym pis.Jak to usuwa się przyjaciela;)za pis import wzrósł......więc pitolisz chlopie.Rosja stosowala wobec polski pozycje monopplosty o ludzie musieli się czymś ogrzewać ale Tusk pracował nad alternatywa i nad gazoportem i reverse.Orzyjaciól nie usówa się z rządzenia.Tylko widzisz to ze napiszesz jako ruska onuca bo Tusk spotkał się z nim raz gdzie wizyta byłarobocza i normalne że każdy premier odbywa takie rozmowy i jak mówię jaczynski mial jechać do Moskwy.To jest to grube nadużycie.Ale brednie które gadasz nie pomaga w niczym konfederacji bo komisja do spraw Rosyjskich swoje zrobi.... i zaczną od sprawdzenia finansowania kampanii wyborczej konfederacji.Bo już się zorientowano że mają więcej kasy niz powinni....zwłaszcza że stracili za swoją amatorkę dofinansowanie.
1
@norbi77 wiadomo;)
0
@ObiwanKenobi nie tusk jak poszedł do ue przygotował proces o odszkodowanie przez Gazprom za nadużycie Gazpromu wobec poaństw które Gazprom nadużywał przewagi monopolistycznej.
Gdybyś słuchał co mówi tusk byś wiedział że tak nie jest.Tusk napisał tez książke w którym tlumaczy jak postepuje wobec przywódców ktorzy skręcają w stronę autokracji czy putina.Z jednej strony naliczają kary ale z drugiej strony trzymają z nimi kontakt aby przyciągnąć ba swoją stronę taka osobę oróbiwano to z orbamem czy Łukaszenką.Niestety orban przeszedł na drugą stronę stracili jadę z ue jest jak jest i nie jest w parti z Tuskiem.Byl moment gdzie i Lukaszenke chcieli orzechwycic na dobrą stronę.Niestety strącono go.i dziś jest jak jest.Co do erdogana mize pomoc przy cpk konkretnie przy szybkiej kolei bo mają doświadczenia.No i tusk chce tureckue wojska w ukrainie.Co nie podoba się Rosji ltora jest temu przeciwns.Niestety sa 2 panowie odpowiadajacy za obecną sytuację trump i Putin gdzie musimy się zbroić musimy mieć sytuacje w której jeśli trump wycofa się z nato to dalej musimy mieć silny blok przeciw Rosji.Stąd wizyta w Turcji.Też Sikorski jest umówiony na wizytę w Japonii.Twierdzenie że hest onucą nie ma racji bytu.Co nie oznacza że lepiej mieć pokojowe relacje z Rosją niż byc w sytuacji gdy napadają na inny kraj.qtusk tu się wzrcowo zachowuję w przeciwieństwie do Mentzena który podcina gałąź na której siedzimy.Ale na szczęście jest za słaby aby wygrać..Natomiast służby powinny się za konfę wziąć....i .yślę że zaczną sprawdzać skąd konfa ma taką kasę na wybory.....
0
@ObiwanKenobi tusk się spotkał w sytuacji gdy nie mieliśmy specjalnie wyjścia z gazem .Ale tusk pracował nad alternatywami jak revers z Niemiec czy gazoport.Szukano tu zabezpieczenia polski.Poza tym strategia ue była taka aby za pomocą biznesu Rosję do pokoju.Tusk znany jest z tego że mówi do polityków ze jest jego przyjaciel .Ostatnio powiedział tak do erdogana .Jestem pewien że hak orban błl w partii to i do irbana tak powiedział.Tylko jak orban przeszedł na stronę autokracji to tusk pojechał na Węgry wspierać wybór opozycji.Ważne u tuska jest co się zmienia.Rosja ma różne zatargi o Kuryłek z Japonią.A Czeczenia wspiera ruskich w wojnie z Ukrainą.Z kolei mafię gruzińska się wyrzuca z kraju więc nie krzesadzalbym tu.Nie jesteśmy z nimi związani.Jeśli putin robi wojskowe ruchu które nam zagrażają tusk robi wszystko aby nas przygotować do ewentualnej wojny konfa bo destabilizacja nic nie wniesie będzie burdel jeszcze nam kasę z ue zabiorą.Nie mam wątpliwości na kogo zagłosuję. Natomiast tusk z natury rzeczy chcę się dogadać chciał mieć ze wsch pokojowe relacje. Kaczynski na jednej i.ptezie z Putinem też był Malo kto o tym wie ale szykowano jego wizytę w Moskwie no ale......
0
@Tasde to trochę hak influancer Fame jest nie wiele potrafi;)
0
@Who_you_mam nie powiedział w czym.....może lepiej obiera kartofle;) nie ma co się obrażać;)
0
@Trojanek23 szkoda mi czasu....Na jakieś chińskie portale....Pójdę zagłosuję ma Rafala widzę jest mocny w obu turach.Po co mam tracić czas na chinszczyznę ma co robić....jak będę chciał poznać chiny to tam pojadę;).nie ma żadnej rozsądnej alternatywy.....poza Rafałem albo pucia albo ruski kandydat z programem który się nie spina.....który jak nie zna odpowiedzi to obraża ludzi....Nie ma co tu dywagować trzeba zagłosować dla Rafala.aa Sławek niech jantar otworzy czy co .Jakoś wpusuje mi się w ten biznes.....
0
@Rifek może zagrać 45 mim ....
1
@norbi77 ale jak przyjdzie rozmowa Sławka z kim kolwiem poza nawrockim w debacie to poleci......poza tym co ma przygotowane słaby jest w dyskusjach....
0
Pewnie będzie jara dla Atletici jak śmieją złożyć skargę;)
0
Rphinia może zagrać połowę spotkania Araujo również
0
@ObiwanKenobi nie mam wątpliwości że jeżeli Bosak spotkał się wbrew zaleceniom z ambasadorem Węgier to szykuję spadochron dla swoich a to nic innego nie oznacza ze śmierdzą Rosja co coraz bardziej widać.... Są kompletnie nie wiarygodni
0
@ObiwanKenobi świetnie kiedy coś takiego powiedział Tusk? Czy przed atakiem na krym czy po?
Mówię bo wtedy Rosja noe napadła na Ukrainę i nie zapowiadała się wojna z europą bo by w tej wojnie uczestniczymy logistycznie dostarczając broń.Bo działalność teraz na rzecz Putina jest zwykłą zdradą......inna masz perspektywę gdy wiesz ze facet cię napadł a inna gdzie liczysz na ułożenie normalnej relacji.Zupelnie inna bajka.Bo tu poseł braun sobie robił zdjęcie z wydalonym ruskim agentem na placu czerwonym.No nie wiem ale nie mam znajomym którzy jeżdżą sobie na plac czerwony z agentami.A jak wiemy polityka Rosji jest pozyskiwanie pożytecznych idiotow aby rozwalali ue czy aby prezydentem usa był prezydent po ich linii.Taki wniosek przedłożyła komisja w kongresie że Rosja ingerowała w wybory.Ba jest i Polski wątek chodź chodzi o obecne wybory.Komisja do spraw Rosyjskich prowadzi dochodzenia wobec grupy ludzi Bielana którzy w usa z budżetu finansowali w Ameryce organizacje wspierającą w wyborach trumpa ktora kierował ruskich agent.Maciarewicz również będzie oskarżony o kwestie Rosyjskie.Tu ciekawostka poseł Bosak pochwalił się ze chodzi wymieniać poglądy z Maciarewiczem.......se znalazł rozmówcę.Ba poseł Bosak ma żonę w ordo juris której polski oddział był sponsorowany przez kreml przez ruskiego agenta.Zresztą cały ordo juris jest przez ruskich sponsorowany.A co poseł Fritz robił w Czechach na szpiegowskiej ruskiej platformie zamkniętej przez służby czeskie a polskie abw zamknęły sygnał tej platformy.......
Powiem ci tak komisja do spraw Rosyjskich jest na 20% tego co sprawdziła i konfa niewątpliwie będzie na tapecie. Maciarewicz zamknęli 10 odzialow abw aby mógł sobie działać zwolnił specjalistów do spraw Rosyjskich .W tej chwili wszystko wróciło.Nie mam wątpliwości że za konfę się wezmą......zresztą robi się coraz odważniejsza a Mentzenowi trochę palma odpaliła i teaci kontakt z rzeczywistością patrząc jak odnosi się do dziennikarzy. To dobrze pojawia się błędy.Coraz więcej rzeczy widać.......szybko idzie....