0

@Hawajczyk edukacja, to jest szansa na rozwój?.A to jak to skorzysta z tego to nie jest twoja sprawa. Nie tobie to oceniać. Dla państwa jest to inwestycja w przyszłość. Część się sprawdzi część nie, jak w życiu, jak biznes.ie I po za kasą istnieją jeszcze inne rzeczy. Edukacja do tego należy też jest ważna. Zwłaszcza, że jest istotna w cv jak starasz się do firmy. Pozbawiasz się możliwośći pracy w wielu miejscach czy noszenia PKB? Możliwości rozwijania się.

0

@Ojciec5tkidzieci a masz jakieś wątpliwości co do tego, że jestem dyslektykiem;) rzekłbym, trochę się ośmieliżasz.;)

0

@Recha_0684 chcę ci powiedzieć, że to temat, zastępczy nie zajmuje się nim. Nie jestem prawicowy. To to wymuście się tu grzać......;) mie to oni ziembi ani grzeje. Są ciekawsze tematy.....:)

0

@maroon poczytam o nim. Dzięki za info:)

1

@DonCarletto wczoraj, czytałem, że jednak. Nie

0

@ferdas_rawa dysleksją dyslekcji nie jest równa. Ba natężenie zależy od bardzo wielu czynników. Nie jest to stałe. Pracowałam nad tym. Całą szkołę podstawą i liceum. Nikt nie pytał się mnie o zdanie. Było to w gestii rodziców. Ja swoją robotę ze zrobiłem.
Ne sądzę o jakich zasięgach mówimy tutaj;)jeśli ktoś liczy na darmową edukację to wie co robić.W prywatnym rozmowach widzę że zwolennicy nie mają pojęcia na kogo głosują. Trzeba jest móówić o szkodach jakie ten człowiek chcę zrobić.On podpisał dokument z Braunem Bosakiem i Godekk.Że Jezus Chrystus jest Królem Polski.Nie symbolicznym a faktycznym.To powinno skłaniać do wysłania go na badanie psychiatryczne.....
Czy Jezus Chrystus wie że jest Królem Polski? Czy Mentzen ma z nim jakiś kontakt.Nie wiem email ,tel.Czy jak będzie prezydentem to nie pojedzie na jakieś spotkanie bo stwierdzi że Królem pojechał na rozmowy;)
Nie dziwią mnie pomysły że szarlatanów chcę przywrócić aby leczyli, że program się finansowo nie spina, że chce ograniczać młodym ludziom d9 wyższej edukacji.Czerwonych lampek na tego kandydata wystarczająco sporo się zapaliło.A to nie wszystko......

0

@bstryyy kiedyś na Synaju można było wejść na Mojrzeszową górę.Zobaczyć kanion. Warto udać się też do petry, chociaż to dużo wycieczka.

1

@LeoMessiiBarcaPepa fajny temat. Otworzyli też nowe muzeum, gdzie jest największy skarb na świecie Tutenhamona. Warto zobaczyć też piramide schodkową Dzosera.To taki typ piramidy jak w Ameryce płdn.inna niz te gł.Polacy robią tam wykopaliska archeologiczne.

0

@DonCarletto akolita ma obecnie wysoką oglądalność. I rozważają drugi sezon. O mimo niskich nocowań na początku

0

@Hawajczyk nie można ograniczać ludziom edukacji? Natomiast trzeba pracować nad jej khaością i to są dwie różne sprawy. Trzeba skupić się nad poprawą, edukacji a nie wykluczaniem ludzi. Tu jasno trzeba bronić praw do edukacji młodych ludzi. oto trzeba się bić z mentzenem. W takich postulatów możesz się cieszyć Rosja.Nie wykształcone państwo to słabe państwo.......

0

@ferdas_rawa nie ma o czym dyskutować, Mam dokument, który zwalniał mnie. Z weryfikacji błędów. Zrobiłem w tym temacie, bardzo dużo.Współczuje twojemu synowi. W swoim czasie na odpowiednim etapie bardzo o to walczyłem. I będę walczył także z mentzenem, który chcę odebrać edukację młodym ludziom. Na robić wiele więcej głupot. Widzę że go przejrzeli.

0

@WojtekCh10
Chłopaczku nawet geniusze jak
Albert Enstein czy Bill Gates mają dyslekcje.
Znani ludzie mający dysleksją
Leonardo da Vinci
Pablo Picasso
Vincent van Gogh
Winston Churchill
Adam Mickiewicz
Walt Disney
Cher
Aleksander Bell
Marilyn Monroe
Mozart
Tom Cruise
Hans Christian Andersen
John F. Kennedy
John Lennon
Nelson Rockefeller
Salma Hayek
Henry Ford
Charles Darwin
Isaac Newton
Charles Dickens
Steven Speilberg
Ludwig van Beethoven
Mark Twain
Agatha Christie
Fred Astaire
Quentin Tarantino
George Washington
Lewis Caroll
Keanu Reeves
Ernest Hemingway
Kurt Cobain
Thomas Edison
Sylvester Stallone
Bill Gates
Michał Anioł
Andy Warhol
Fred Astaire
Enrico Caruso
Jules Verne
Edgar A. Poe
Keira Knightley
Benjamin Franklin
George Bush
Orlando Bloom
Dustin Hofman
Anthony Hopkins
Robbie Williams
Eddie Izzard
Chłopak dostałem dokument, który przy przepisaniu matury zwolnił mnie za sprawdzania błędów. Jak się nie znasz, to nie zabieraj się do sprawy. I nie mów mi, co mam robić. A czego nie.
Nie oświecaj, jeśli nie masz o czymś pojęcia, studia powinny być płatne i bezpłatne. Jak ktoś chce, płaci jak ktoś ma mniej kasy niech będzie miał możliwosć studiowania.Nie tobie czy Mentzenowi to oceniać czy kogoś wykluczać czy nie.
Trochę pokory nabież. Albo zjedz Snikersa;)

0

@maroon aż tak głęboko nie wszedłem....ale swego czasu czystkę jeśli chodzi o generalnie zrobił maciarewicz.

0

@ferdas_rawa jak masz z tym problem zacznij wykładać w szkolę polskiego zrobisz coś pozytywnego w irzeciwienstwie do Mentzena.

Proponuję zachować pokorę w kwestiach dyslekcji.Gdyż nie masz pojęcia w tym temacie. I niejeden do dyskektyk w życiu przewyższycie inteligencją. Pokory chłopaku.
Znane osoby z dysleksją to m.in.:
Albert Einstein
Winston Churchill
Leonardo da Vinci
Pablo Picasso
Walt Disney
Thomas Alva Edison
Hans Christian Andersen

0

@Recha_0684 wpusz sobie w Google ile jest lgbt .

0

@Cygan BRC zajmuję się nim prokuratura stanie przed sądem to go wydadzą wyrok.Ale wojskowi z tego co mówią nie pozostawiają suchej nitki.Też zarzuty będą postawione innym.Wydaje mi się że tu ich głos jest decydujący bo polityką się nie zajmują.

0

@GTBTP nie jest to umowa całkowita a raczej wstęp do czegoś większego.Niech zrobią tą pierwszą partię. To nie jest całkowita liczba.Poza tym nie porównujmy się z Rosjanami tutaj bierzesz co na nato czy Europa.Myślę że będą zwiększać linie produkcyjnę tak jak od Słowacji kupili całą linie do produkcji amunicję i prochu ale to inna firma.Będą na to pieniądze i pewnie w tą stronę to pójdzie.Ważne aby podpisali kontrakt na orkę czyli 3 łodzie podwodne bo została 1.Z 5 oferentów zostało 3 kwestia jest ofsetu zobaczymy co wybiorą.Pozostanie kwestia himarsów tylko czy faktycznie usa mogą je wyłączyć.
Chodź kupiono o ile pamiętam koreański odpowiedniki.No i co z samolotem powietrznej przewagi.f15ex Grippen czy Raphael i co z eskadrą dodatkową f35. Czy ją kupić czy myśleć o f47 ale te samoloty wyjdą w 2035r.Do kupienia byłyby oewnie w 2042r. Pewnie będą niedostępne bo to następca f22.Zatem czy nie myśleć o samolocie Europejskim 6 generacji są 2 projekty.Iewnie kupią 2 eskadrę f35 I kupią po 2035- 2040 - 6 generację. Francja testuje pociski hipersoniczne być może od nich można byłoby je kupić bo tego też nie mamy nie dziś a po 2030r.Jest sporo do zrobienia.....

0

@Recha_0684 wygooglaj sobie może masz chłopie swoje doświadczenia w tym zakresie i czegoś nie mówisz;)

0

@ferdas_rawa nie ośmieszaj się człowieku.Inwestowanie w edukację jest podstawą silnego państwa.Taki postulat aby aby zmniejszać liczbę wykształconych ludzi jest świetny ale dla Rosji;)bo to zmniejszenie potencjału Polaków I mniejsza szansa na rozwój polski.A personalne wybiegi ,aby przyslonić tej kompromitującej Mentzena propozycjinic ci nie da. Takich chorych pomysłów ma więcej w stylu dać szarlatanom wolną rękę na leczenie aby zmniejszyć kolejki do lekarza;) kolej a kompromitacja.Uczelnia powinna pomyśleć aby odebrać mu tytuł doktora. Raz że chcę ograniczać naukę a dwa że ma propyzycję na leczenie na poziomie zabobonów.Ten kandydat to chodząca kompromitacja.......

0

@ProMILs nie od dziś mówił o likwidacji np zusu.Ciekawe jak młodzi ludzie byli by zmuszeni za zapłacenie operacje 20- 30 tys......

1

@pax masz rację ,to kolejny fatalny pomysł tego człowieka .Czasem mam wrażenie że można w tym kraju powiedzieć każdą bzdurę a i tak znajdą się ludzie co to kupią.
Jeśli medycyna ma być płatna to ciekaw jestem co zrobi młody człowiek jak po operacji przyjdzie mu zapłacić rachunek 30 tys. ......wtedy obudzą się z rękami w nocniku kogo wybrali......Tylko dlatego że potrafi to zgrabnie przedstawić na tik - toku;)gdzie nikt nie może mu zadać nie wygodnych pytań a z wieców spieprza hulajnogą ,aby mu nikt trudnego pytania nie zadał;)

0

Muszę pochwalić Kosiniaka że wykonuję dobrą robotę w kontekście uzbrojenia.Dziś podpisano umowę na zakup Borsuków. Bardzo dobre info.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/111-polskich-borsukow-dla-wojska-kontrakt-opiewa-na-miliardy/ss194v1,79cfc278

0

@Kgorecki2500 chyba jednak nie .Ale jak chcesz się w tym bawić I być griliwany aby cię prawica nobiliziwala to możesz kupić że jest i 70% dka mnie luz.Tonie że mnie robi się barana skąd glosów;)Wiadomo że to temat zastępczy jak aborcja......

0

@Kgorecki2500 ale jak sobie wygooflasz ile osób lgbt jest w Polsce - wychodzi

Z badań wynika, że w każdym społeczeństwie średnio od 5 do 10 procent populacji to osoby LGBT+. Czyli w Polsce jest ok. 2 milionów gejów, lesbijek, osób bi- i transpłciowych.

Czyli opowieści o ideologii to fikcja.Dkatego że oni są całe życie.Jeśli jest to kwestia przekonania kogoś to byłoby ich 70% byłby to problem.Nie sądzę aby ktoś cię na mówił do tego abyś przekacial kumpla jak jesteś zorientowany na dziewczyny. Jest to zwyczajnie nie możliwe.Jeśli ktoś przechodzi z kobiety na faceta to zwyczajnie jest zorientowany w obie strony.Nie jest to kwestia że można kogoś tu przekonać tylko on ma naturalną skłonność w obie strony i tyle.Dla tego nie tracę czasu na te tematy.

0

@Kgorecki2500 nie biorę lgbt.Nie jest to moja grupa docelowa. Szukaj na jakiś forach przejdź się na jakiem parady tam ich znajdziesz.

1

@Roobo nie jest rolą odbierania darmowej edukacji ludziom.Edukacja to inwestycja w młodzież która się zwraca.Trzeba zwiększać możliwości edukowania w ludzi a nie produkować głąbów którym łatwiej bedzue wcisnąć głupoty aby na niego głosowali. Jeżdżąc od miasteczka do miasteczka opowiadając ten sam dowcip o dinozaurach.A potem mentzen opowiada że ktoś nie na kompetencji aby badania oceniać źle czy dobrze.To nie jest w interesie Polski a ich wrogów.Aby społeczeństwo było nie wykształcone czyli słabe.

0

@ObiwanKenobi wykształcenie pomaga i w kulturze osobistej jak i poznawaniu kultury zarówno poznawaniu kultury na świeciecie.

0

@Czajka90 Nie jestem.

0

@Kgorecki2500 temat lgbt to temat 5% zastępczy dla orawicy jak im cis nie idzie......natomiast tu jest mowa o wyższych studiach i konkretnych kierunkach. Tu nie można mydlić oczom lgbt;)

0

@Czajka90 nie wiem jaki Marek ale nawet Pucia wie że wyższe wykształcenie jest ważne i on tego nie zlikwiduje.Plus dla puci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?