0

@pride1899 kwantowy.Ale jak chcesz mieć kwasowy to wrzuć laptopa czy kompa do kwasu.To będziesz miał kwasowy własny;)

1

@ObiwanKenobi o jakiej ty kulturze mówisz czlowieku ,skoro popierasz brak wykształcenia .......ta propozycja Mentzena to porażka roku!!!!tego się nie da obronić.To nie jest w interesie Polski!!!! ........

1

@Comentateiro Może on ma jakieś zyski z tej konfy.Ciężko bronić taką propozycję.Masz rację z hipokryzją.Ale dla każdej osoby myślącej wiadomo że produkcja nie wykształconych osób to osłabienie państwa.Edukacja w dzisiejszych czasach to podstawa......Z ludźmi o takich poglądach trzeba walczyć.Takie propozycje są w interesie ale na pewno nie Polski!!!!!

3

@July_6_BcN każdy ma prawo wybrać co chcę robić.Nie jest rolą Mentzena systemowo tego blokować. Jeśli ktoś chcę mieć większe zatrudnienie w jakiś zawodach to niech promuje ze jest pracach w tych obszarach.Nie jest rolą Mentzena blokowanie ludziom edukacji.Jeśli jest nie dostosowana do realiów to ja zmieniać.
To jest produkcja prostych nie wykształconych ludzi którymi łatwo będzie manipulować i to jest cel Mentzena.Jemu jak się zadaje pytania o szczegóły to chłop zaczyna się gubić.Nie jest w jego interesie aby Polacy naliczają wykształceni.Ta propozycja to porażka!!!!!

0

Komentarz usunięty

2

Mentzen nie chcę inwestować w wyższą edukację. Zostawić tylko stypendia najzdolniejszym.Masz kasę możesz być wykształconym.Czyli chcę zwiększyć różnicę pomiędzy ludźmi biednymi a bogatymi.A wiadomo że ze wielu firmach edukacja to podstawa cv.Chcę mieć rzesze nie wykształconych ludzi jeździć po miasteczkach opowiadać swoje mądrości , aby łatwiej to kupowały. A jak coś im będzie się nie zgadzać to odpowie że ten ktoś nie jest wyedukowany aby to ocenić.Wiadomo że silne państwo to edukacja ludzi i zwraca się to w pkb.Porażka co za kandydat ,to jest duże uderzenie w młodych ludzi.Zamiast inwestować w kształcenie, chcę produkować ludzi nie przystosowanych do życia
W dobie komputerów kwasowych sztucznej inteligencji itp....kiedyś komina promowała tzw człowieka pracy bo łatwiej nim sterować.Mentzen idzie dalej chcę zlikwidować wielu ludziom studiowanie.....
https://wiadomosci.wp.pl/stanowski-spytal-mentzena-czy-studia-w-polsce-powinny-byc-platne-7139500273568576a

3

@RumbleDelivery ale to jest artystka z najbardziej wysprzedawanymi płytami i stadionami Klub na tym zyska.Klub też buduje stadion eko deszczówki itp i tym się szczyci.Ten projekt jest spójny.

0

@Vegeta88 ale cię to boli:))) jak pamiętasz;) nie chcę nic mówić ale konfa w wyborach miała mieć 15% a ile zyskała 7%;) może trochę lodu.Tu na kilometr widać że Mentzen to odtwarzacz tego co sobie wcześniej orzygotował. a w dyskusjach lotny nie jest;) chodzi mem jak dowcip o dimonozaurach klepie od miejscowości do miejscowości.Zupełnie to inaczej wygląda u Tuska czy Trzaskowskiego .......dlatego gość przygotował sobie formułkę ale jak trzeba będzie improwizować, to nie wiem czy puci dałby radę.Bosakowi powinni zlecić bycie prezydentem.On się wyrobił choćby w programach tv.Poza tym Mentzen zaczął wcześniej powystrzelał co miał a tuż przed wyborami będą go punktować.....co już się zaczęło

3

@Toretto nie wybrnął tylko wpędził się w kłopoty.On na każdym wieku opeuada dowcip o dinozaurach i klepie to samo.Orzyjdzie mu spontaniczna rozmowa 1 na 1 to będzie yyyyooo a.On się do tego nie nadaje.Trzaskowski ma lata doświadczeń z debat.Z pucią powinien się mentzen spotkać bez puciowy facet z brakiem doświadczenia w debatach.

2

@ProMILs ale to Mentzen jak nie ma zielonego pojęcia jaka jest idpiwiedź na pytanie ti obraża dziennikarza.Jeśli stanie di walki z Rafałem to ten go pozamiata. Zacznie się yyyaaa to pytanie jest nue mądre albo nie ma Pan kompetencji aby formułować taką tezę.No tylko trzaskowski jest lepiej id niego wyksztalcony i to nie przejdzue;)
Po co trzaskowski ma iść do Stanowskiego który ma ile 2% ;) to jest za cieńki bolek .Niech zrobi 25% to ok.Mentzen w zależności od poparcia to ma też połowę głosów.Prędzej powinien się spotkać z. Awrockim który jest drugi.

0

@chavez no grał z nim na treningach;)

0

@PatrykBarca trzeba poczekać aż zmieni się orezydent bo karol Hostel w ialacu otworzy.Na razie maja czas aby przygotować wszystko w prokuraturze.W tym momencie nie ma co ich wsadzać.

0

Luz wiadomo Ziobro jest jaki jest

1

@D10SLEO ale ludzie mogą w wyborach pójść i zagłosować na 3 drogę tak było ostatnio ko będzie miała 31 nie 33.
Dalej konfa miała mieć 15% skończyła na 7% ktoś tu mocno pompuje konfe

1

@Criss18Barca a że ma finansowo nie składający się projekt i bedzie mniejsza przystawką to muszą realizować orojekt pisu który jest odwrotny do programu konfy

1

@Eklerek zapewne spotka ziobro

1

Facet ma awój wiek i wie co i kiedy może.

2

@NeroTFP1 no tak tylko czy pis jeszcze będzie istniał.Tam cala 1 linia pójdzie siedzieć;)

0

@JordiAlbion no nie
Po pierwsze trzeba porównać z dwie. Partie ko i pis
To nigdy nie miało problemu, z praworządnością nie były blokowane fundusze. A teraz nie wiemy, czy będzie potwierdzona wybór prezydenta. Jest gigantyczny problem.
Pis jest partią pełzającą autokracją
A kolo jest partią demokratyczną.. Pis. Zmieniało prawo, aby kraść. Zamętu pod dwa ponad dwieście spraw i kolejnych czterysta jest sprawdzonych. To jest kompletnie nieporównywalna rzecz. Jeśli dalej zostawisz prezydenta pisowskiego? To, zrobić z pałacu. Prezydenckiego. Hostel.będzie mieszkać cała pierwsza linia pisów. Która powinna trafić za kratki. Jeśli ich nie ukażasz? Po przyjdą następnie będą robić to samo. Nieprawdą jest też, że jeżeli prezydent będzie ko. To cała władza ludzie w ko
Rozkład wladzy
4 partie tworzą koalicję i mają różne czasem wizje.
Prezydent - pis
Tk- pis
Sąd najwyższy -pis
Nbp - pis
Pkw - pis
Prezydent nie nie oznacza, że władze będzie miało. Ko
Wszystkie te instytucje dalej będą sabotowały rząd.
Karol Nawrocki już zapowiedział że będzie bronił meo sędziów. A jesteśmy tutaj uzależnien.
I tak? Że case dostaniemy jak naprawimy praworządność w dalszej części. Musimy spełniać kamieni i milowe. Zarówno oni mentzen są zagrożeniem dlatego. Dlatego za głosuję na trzaskowskiego. Poza tym mamy wojnę. I tu wadzę musi być więdnym. W rękach musi być spójna.Dziś duda podpisał orawo Azyliwe ake ponaglał go tusk bo od niego zależy odsyłanie imigrantow do Polski.Dawno powinien był to zrobić.Glapiński nie obniża stup kredyty są droższe i wplywa to na gospodarkę.Prezydentent traktuje tk jak zamrażarkę......można by pisać i pisać....

0

@Kondziubarca debata z Karolem.Prosze coś w temacie obronności- karol- no stałem na bramce w kilku klubach.
Debata z mentzenem- w pańskim program finansowo jest nie spójny yyyyyaaaaa zadaje pani nie mądre pytania;)wersja druga nie ma pani kwalifikacji do rozumienia pytań które pani zadaje;)

0

@RosjaninBut no tak bo dostarczamy amunicję i broń ukrainie.Nic nie odkładamy.Ale kupiliśmy całą linie produkcyjna od Słowaków do produkcji amunicję. Dzisiaj o tym mówił choliwnia powołano firmę do produkcji prochu i tu holownia sporo mówił komuntując te słowa.Ta sytuacja będzie dużo lepiej wyglądała jak zrobią co mówią.Jedt to na poziomie inwestycji.

0

@ObiwanKenobi obecnie rząd podpisał 128 mld że środków ue na rożne inwestycje,to nie pójdzie wszystko z kasy PGE. Tak pomoże a oni też będą zarabiać na oze.
Uważam ze węgiel powinien być w rezerwie a trzeba budować infrastrukturę z 2 powodów
1 uniezależnić się od niepewnych finansowo partnerow
Opec+ , usa , czy Norwegia wszyscy są drodzy.
2Aby obniżyć ceny energii.
3.Energia rozproszona jest drudniejsza do zniszczenia .A oze jest mocno zróżnicowana.


1

To Araujo tą źle nie wygląda może grać.

0

@ProMILs a liczysz chłopie koszty dodatkowe węgla? Które są gigantyczne.
1 śmierć górników- metan- odszkodowania dla rodzin.Wcześniejsze drogie emerytury ,koszty leczenia jak przezyje w tym operacje.
2 akcje ratownicze - koszty
3 smog
A brudzą infrastrukturę - koszty odnowienia infrastruktury
B.smierć-
A.rak
B zawał
C.udar
Koszty leczenia ( operacje, bywa że po zawale rok na zwolnieniu na garnuszku państwa pobyty w sanatorium drogie lekarstwa.
Te osoby nie oracuja nie przynoszą pkb.
Jeśli jest smog w miastach udostępniają darmowy przejazd autobusami .Straty miasta ludzie siedzą w domu nie zarabiają sklepy stacje benzynowy itp....

Straty są ogromne!!!!! Jeśli chcesz liczyć węgiel to proszę doliczyć te koszty i krew na rękach które ma węgiel.

0

@ObiwanKenobi nie wcisnąć obniżasz ets jak zmniejszasz co2.To prosty mechanizm.Co do wiatru mamy na 5 miejscu warunki w Europie Poza tym przeciw ets są głównie Polacy bo mamy mix do kitu .Reszta nie ma takich oroblemow bo swoje zrobili.Problem mamy i trochę Niemcy.To się zmieni

Ten projekt mocno ustabilizuje oze a jeszcze budujemy największy w Europie magazyn energii w Europie w Żarnowcu będzie to robić firma z Wrocławia.

PGE zainwestuje ok. 18 mld zł w budowę 85 magazynów energii o łącznej pojemności 17 GWh, w tym największy w Europie magazyn w Żarnowcu.

Na same sieci wywalimy tym roku pójdzie 60 mld.
To nie jest kwestia wiary a inwestycji.A to że w pamuęci nie chcę liczyć i też jest to kwestia że zależy o który konkretnie moment ta dziennikarka pyta.Bo cena będzie obniżana wraz postępem inwestycji.Jeśli ona poda konkretnie cenę to ona inna będzie .Bo budowana jest infrastruktura.

Nie są to farmazony bo za tym ida mld na te magazyny pójdzie 18 mld.

https://businessinsider.com.pl/gielda/grube-miliardy-z-pge-na-magazyny-energii-zarnowiec-bedzie-najwiekszy-w-europie/xf9nvc9

0

@ObiwanKenobi czyli jak mówiłem ceny spadną kiedy powstaną farmy 2027- 2030r.Czyli pis naraził Polaków na drogą energię przez blokowanie rozwoju oze przez choćby regułę h i wielu innych rzeczy.

1

A Raphinia to grał w tym meczu?

0

@GTBTP no właśnie za wysokiej ceny energii też powinni pójść siedziećPisowcy. Nie zreformowali energetyki.Z naszą demografie też im nie poszło 500 plus to byla porażka w demografi. Pis zablokował in vitro.A teraz odblokowano in vitro. Na szczęście ruszył proces misiewicza. I dobrze kolejny goguś w drodze do paki.;)

0

@maroon Przejrzyjmy się wizycie Mentzea na Ukrainie.
Dwie kwestie
1. BANDERA
2. Ekschumacje
1. Rosjanie weszli zaatakowali Ukrainie z powodu faszystów. Ukraińcy nie mogą. Zlikwidować pomników bo propaganda rosyjska powiedziała, by że mieli rację usówują faszystów z Ukrainy. Dlatego dla ukraińców działalność Mentzena jest działalnością na rzecz rosyjską.
2. Ekschumacje
Fundacja Wolność i Demokracja rozpocznie ekshumacje ofiar zbrodni UON i UPA w ukraińskich Puźnikach na Podolu w kwietniu 2025 r. Prace będą prowadzone we współpracy z ekspertami Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, przy wsparciu Instytutu Pamięci Narodowej. IPN uznał wydanie zgody za pozytywny sygnał, przypominając, że od lat zabiega o podobne działania w innych miejscach w Ukrainie.

Podsumowując 2 poważne instytucje z Polski będą brały w tym udział czyli nie jest to lipa.

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-przelom-w-sprawie-ekshumacji-w-ukrainie-znamy-date-rozpoczec,nId,7890899

Czyli robienie stand-up przez Mentzena w Ukrainie mogło zakłócić eskchumacje- czyli jest to sabotaż działalność na rzecz Rosji.
Jakiej sobie momemy wybrał mentzen . Ameryka jest w tej chwili nie, wiarygodna. Europa powinna otrzymać się razem, z Ukrainą. Trzymać sztamę. Nie jest to czas ryzykowanie awantur.I psucia relacji.Mentzen nie pojechał tam rozmawiać? Nawiązywać relacje, aby coś załatwić Tylko wjechał robić awanturę.
Równocześnie Mentzen poparł kandydata Rumuńskiego pro rosyjkiego. On jest przeciwny NATO ,Unii Europejskiej i pomocy wojskowej Ukrainie.
Trzeba dodać, że w Rumunii NATO zbudowała największą swoją bazę. Także tak rok samo jak w radzionkowie. A Rumunia zakupiła f 35, Abramsy.
Tam rakiety malistyczne. Moja uchronić USA. Przed rakietami z Iranu oraz mają chronić, Europę przed wejściem rosjan z Mołdawii.
Usunęli tylko kandydata, a następca. Simon. Jest oskarżony. I przez Mołdawii i przez ukraine o współpracę. Z rosyjskimi służbami. W Mołdawii za destabilizacje Moldawi. Ma zakaz wjazdu. Na Ukrainę i do Mołdawi.
Abstrajkując pod sojuszu konfederacji z afd I partią orbana. Oczywiście jest wiele innych rzeczy w konfie pro Rosyjskich.T9 tak na szybko.
Ukraińcy. Uznali. Mentzena polityka prorosyjskiego. Działającego na rzeczy Rosji. Stąd jest do od strzału. Rząd Polski nie powinien bronić w tym momencie mentzena. Bo jest to działalność prorosyjska. Na granicy zdrady. A ukraińce wykonują wyroki. Nawet na córkę propagandy dysty. Które była pro rosyjska. I zrobili to nie raz. Dlatego rząd Polski nie powinien bronić polityków prorosyjskich. Jako przykład aby oby inni zaprzestali działalności na rzeczach resora.


0

@maroon ale jakie rządania masz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?