Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB może to robić i Balde jest coraz leoszy
0
@jacobFCB trzeba być naiwnym aby myśleć że przestęoca ktory tez jest podejrzany o finansiwe walki ,dba o interes narodu;) .....jego majątek w zeszłym roku się podwoił;)..... Nie żartujmy;)
https://www.money.pl/gospodarka/majatek-donalda-trumpa-podwoil-sie-oto-jaka-ma-teraz-fortune-7141445760588640a.html
0
@jacobFCB
Na polskiej https://www.money.pl/wiadomosci/gie%C5%82da.html" rel="noopener noreferrer" style="cursor: pointer; box-sizing: inherit; color: rgb(0, 85, 153); font-family: Roboto, sans-serif;">giełdzie początkowo spadki były mniej dotkliwe, jednak w trakcie sesji nastroje znacząco się pogorszyły. Indeks WIG20 spadł o 1,42 proc. i notowany jest na poziomie 2.708,89 punktów.
Bravo prawica
1
@Joe_Pesci Na polskiej giełdzie początkowo spadki były mniej dotkliwe, jednak w trakcie sesji nastroje znacząco się pogorszyły. Indeks WIG20 spadł o 1,42 proc. i notowany jest na poziomie 2.708,89 punktów.
Bravo prawica....
1
@Joe_Pesci nie to ich też będzie kosztowało 4, 3 tyś dolarów zapłacą rocznie według Uniwersytetu Yale.Ostatnio takie zabawy kończyły się recesją.Sami sobie strzelają w stopy.
https://www.money.pl/gospodarka/trump-zapowiada-cla-najbardziej-odczuja-je-najbiedniejsi-amerykanie-7141870842506208a.html
1
@jacobFCB jasne zabuli 4 tyś dolarów rocznie;)według uniwersytety w Yale. https://www.money.pl/gospodarka/trump-zapowiada-cla-najbardziej-odczuja-je-najbiedniejsi-amerykanie-7141870842506208a.html
1
Cła wprowadzone przez trumoa będą kosztowały Polskę 10 mld.zkupujemy od nich sprzęt wojskowy, elektrownie atomową a oni nam cła walą.....Bravo amerykańska Polonia która na niego głosowała.....
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-o-clach-usa-szacuje-straty-dla-polskiego-pkb-cios-dotkliwy-i-przykry/035bgr0,79cfc278
1
@MessiSuarezNeymar
Dedykacją dla Ciebie
Pis zniszczyl praworządność i to potwierdziła nie Europejska a ogólnoswiatowa komisja Wenecka że pis wprowadził brak praworządności po to aby bezkarnie kraść.Ue powiązać mld krajom i nie może być tak że ktoś kasę za zdefrauduje.....poza tym byli sędziowie tk również potwierdzili brak praworządności w Polsce.Winę ponosi pis okradali państwo i co jest bardziej bezczelne blokowali wpływom środków z ue poprzez swoją politykę......Ue nie musi płacić za tworzenie autokracji.pieorzyc pis.Bravo ue.
0
@paweldunajecfcb polska straci na cło 0, 4pkb - 10 mld.Nic tylko podziękować za wybór trumpa Poloni w usa .Przysłużyli się;).....
0
@Bajson on jest w defensywie najlepszy z wszystkich obrońców .Natomiast ma wadę które nazywają się kontuzje i Flick odpowiednio dawjakuję mu grę i jak mówię jest to jedyny facet u nas na sorlota czy halanda .Tak jak w Realu Rudigier.Rizegranue to nie wszystko.Martinez świetnie czuje szalone gra krótkie i długie piłki gra ba wyprzedzeniem i wślizgami ma harakter ale też jedt już wolny i giganci sobie z nim poradzą stąd wynik bramkowy Sorlota.Z Ericciem to samo wolny słaby fizycznie nue na gigantów. Wzasadzie to Andreas mógłby powalczyć z takim hakandem czy Sorloltemake on też ma kłopoty ze zdrowiem.Ale to świetny obrońca.
0
@Bajson on jest najlepszym naszym defensorem z uwagi na fantystyczne warunki fizyczne przy umiejętnościach wysokich defensywnych oraz szybkości jakimi dysponuje.On wraca po kontuzji będzie tylko lepszym.17 jest talentem ale sorlot fizycznie zrobi z niego miazgę stąd wejście Araujo.Niestety ale na Sorlota czy takiego Halanda to musi być konkretny facet bo oni go przeochną i strzelą bramkę.Cubarci to talent ale ma wady dość podobne co reszta obrony jest wolny , fizycznie nie na największych obrońców a ci są jednymi z najlepszych takich jak haland. Real też na takiego obrońcę który hakanda pilnował Niemca.Obrona musi być zróżnicowana bo nie każdy ma wszystko.Araujo jest słabszy w rozegraniu ale to gigant w obronie.A przede wszystkich oni są obrońcami.Cubarci , Martinez i Eric nie są na wszystkich.Stąd rola Araujo w tej drużynie jest bardzo ważna.
0
@Criss18Barca tylko konfa nie ma szans na samodzielne rządzenie.Moze tylko uruchomić zlidziejskie pis.....Też nigdy nie bierze odpowiedzialności za oaństwo.Ma też bariery które dla szerszej publiki są nie do przejścia część z nich jest w 5 Mentzena.
1 Aborcja
2 pro rosyjskość
3 .wyjście z ue
4 płatna nauka
5.oslabienie służby zdrowia
6.Fanatyzm religijny
Oni podpisali dokument w którym w którym uznają ze Chrystus jest fizycznym a nie symbolicznym królem Polski.
Znaczy siedzi na Wawelu i nie wiem dekrety wydaje;) czy Chrystus wie o tym że jest królem Polski.Chcę nim być.Pyralu się go mają z nim kontakt.To nie jest normalne delikatnie mówiąc i budzi niepokój.
https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/
7.progrqm który nie sklada finansowo jeszcze przy tych wydatkach...oczywiście rzeczy jest więcej.....tu jest to wyłuszczone
0
@BorzyKrzys dlaczego ludzie piszą do niego co się sprawdza a co nie.To bogaty facet nie musi korzystać z państwowego systemu leczenia.To ludzie do niego piszą a on tym się zajmuję. Fajnie że się tym zajął.
0
@bartekvisca na ryzyko spalonych gra Flick każdy jest groźny przy sam na sam.My mamy patent na sorlota to Araujo.Apbo Flick popełniał błąd nie stawiając na niego albo uznał ze forma Araujo po kontuzji nie była wystarczająca.
0
@Stinger_ nie ma patentu kiedy jest Araujo.Po prostu brak jego to moment po kontuzji albo błąd Flicka.Bo chodź trener jest fantastyczny to każdy może popełnić błąd.
0
@Stinger_ bo jedynym facetem który fizycznie się na niego nadaje jest Araujo.Nie wiadomo czy trener na niego postawić.Dobrze zrobił i Araujo swoje zrobił.Cuvarci fizycznie się na niego nie nadaje także Eric czy Martinez.
0
@wyrek przecież to logiczne że ruskie destabilizuja demokrację i w okresie wyborczym atakują i wspierają siły antydemokratyczne.Nawet u nas komisja do spraw wpływów Rosyjskich wykazała że ludzie Bielana inwestowali w firmę w usa z kasy podatnika którego szefem był ruski agent i firma wspierała trumpa. Zresztą komisja w kongresie w poprzednich wyborach również Rosja ingerowała w wyborach.Na pewno jeśli Polska jest hubem mamy podpalenia łapiemy agentów.To nie ma wątpliwości że będą wspierać Mentzena który wspiera w Rumuni kandydata który jest anty ue , anty nato jest orzeciw pomocy ukrainie.qa następca jak ramtego zdegradowali to ma zaraz wjazdu na Ukrainę i do moldawi.Tam też była lewa ingerencja Rosji w wybory.
Poza tym Mentzen jest przez Ukrainę uznanym pro rosyjskim politykiem do odstrzału.Yrudno aby Rosja mu nie pomagała.....
0
@gumaz
Yale podaje że 4 tys dolarów będą kosztowały amerykańską rodzinę cła
https://www.money.pl/gospodarka/trump-zapowiada-cla-najbardziej-odczuja-je-najbiedniejsi-amerykanie-7141870842506208a.html
0
@Bajson bo łączy unikatowe cechy szybkość wzrost siłę, granie głową co daje mu ogromną przewagę nad resztą.My gramy wysoko a on jest szybszy od Erica , Cubarsiego , Kounde który za szybki nie jest,Martineza. Jeśli ktoś może dogonić kogoś to będzie to Araujo.Piza tym jest już ograny w ka lidze zna zespół.Takich jak on jest nie wielu hak Virginia np.
0
@PeterMaro nie ma to znaczenia.Nad tym trzeba opracowanie facet jest najlepszym defensorem.Nie zapominajmy ze to obrońca aby nie rozgrywający .Podstawowa umiejętneśc to obrona a tu jest najlepszy z wszystkich defensorów.
0
@KierownikLucas ale oni grali dogrywki też z Realem?
Poza tym w poprzednich meczach w końcówce też byli lepsi zremisowali na 4:4
0
@MesQueUnClub_87 gramy z 6 drużyną która nie gra w tyg.....To nie jest spacer
6
6.Araujo pokazał że jest mega ważny bo musi być przynajmniej 1 klasyczny wielki obrońca aby zająć się takim sorlotem.Facet powinien być nie na sprzedaż.
7.Nasz zespół wyglądał fizycznie slabiej w 2 połowie ale w poprzednich meczach Atletico też wyglądało w 2 połowie dobrze.Flick robił mniej zmiani robił je później być może to też miało wpływ.Na pewno fakt że zagrali 94 min ma znaczenie w przeciwieństwie do Realu.Powrót Andreasa w kontekście następnych męczy będzie ważny.
0
Najlepsze
1wynik- awans
2.barca wygrała w 94 min Real 129 min
Zważywszy że grają ci 3 dni maja 2 spotkania więcej i grali 2× 120 min może mieć to znaczenie
Dobra zmiana Arauho - sorlot
Słabe
1 .Zespół wyglądał gorzej fizycznie ale zawsze drugie połowy z Atletico w tym roku fizycznie były gorsze tez zrobili 5 znusn my 4 i później być mize stąd to wynikało.
0
Tylko trzeba powiedzieć że oni wprowadzali zawsze więcej zawodników oni 3 my 2 i na końcu wykorzystali wszystkie zmiany my 4mieli tą fizyczna przewagę
3
Super że graliśmy tylko 94 min bo dziś siedli
0
@Kgorecki2500 jakie gadanie dorwie się to wkadzy to to zrobi......Takie ma poglądy.
Ludzie się dowiedzieli bo zwyczajnie był jazda na niego a jak przychodzi co do czego to nie identyfikują się z jego pogladami.qoczywiste jest ze chce wyjść z ue i wiadomo że jest fanem reżimów jak np filipińskiego .To nie jest miły sympatyczny gość;)też 12 to nie 15;) czy 19%
Tu masz godzinę klamstw Mentzena i perlelki sa poniżej. Sam widzę sporo rzeczy zwłaszcza jeśli chodzi o Rosję......
Nie media a sm a tu masz duże pole do popisu ruskich troli.A wiadomo że ruskie pompują kandydatów anty ue.I są za zdestabililowaniem demokracji na świecie.U nas to nawet komisja do spraw Rosyjskich odkryła ze ludzie Bielana z kasy podatnika finansował w usa firmę której szefował ruski agent i wspierali Trumpa więc wiadomo jak jest.A opowieści ze Mentzen tego by nie zrealizował jakby był u władzy to są opowieści dobrej treści;)część ludzi to odczucia.co do jego programu to jest to czysta fikcja
Każdy kto wie ile Polska musi wydać na zbrojenie i co jeszcze nie kupiła od Łodzi podwodny po 2 eskadry samolotów po broń hipedsoniczna przez systemy obrony laserów to kosztuje mld i jest orzed nami a to nie wszystko.Pus zostawił długów 180 mld fundusz covidowy, 20 mld służba zdrowia, trzeba zbudować 2 tyle drug port w Elblągu ko tenerowy budujemy lotnisko z siecią kolei za 120 mld całe oze farmy magazyny energi tylko teraz na sieci przeznaczamy 70 mld.Jak przyjdzie ko fa zabiorą kasę z ue bo będziemy mieć zaraz problem z praworządnością i masz przykład po izej na filmie jak mentzen do praworządności podchodzi.....Program mentzena to są mrzonki z których się zwyczajnie wyrasta .I dziennikarz go zaorał.....Ale wydatki będziemy mieć coraz większe a do 2030r mamy zmniejszyć deficyt.Bo będziemy mieć kaganiec wydatków zobowiązaliśmy się do tego.Orzejecie władzy przez mentzena to katastrofa i burdel.Nie dziwię się że chlop spieprza na hulajnodze bo jak go dziennikarze przycisną to nie potrafi się bronić......a jak jest ko frontacja to obraza dziennikarza i rżnie głupa.....widać że ma z tym problem. Na dziś nie widzę szansy na to że wygra a po tym to 2 runda jest wątpliwą.Dziennikarze już go znają wiedzą co mają robić.....
0
@comtedurgell
To trochę nie tak zwracają nam emigrantow którym przyznaliśmy azyl.W teorii to nasi emigranci.Takich najwięcej przyjął pis w Aferze wizowej brał kasę i puszczał dalej.
I teraz Tusk wprowadził prawo tymczasowego zawieszenia Azylu po to aby imigranci do nas nie wracali.
Dalej isiagneliśmy 98% blokady tych emigrantow na granicy.Jeśli będą wracać to ci których pis wpuszczał
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9762639,tusk-o-granicy-z-bialorusia-98-proc-prob-nielegalnego-przekroczenia.html
0
@clyde
Nie przesadzałbym;) podpisaliśmy teraz 16 mld zł kpo....pójdą inwestycje w oze i wojsko.Nie jest to problem .
Stopa bezrobocia w Polsce jest jedną z najniższych w Unii Europejskiej. W 2024 roku Polska zajęła drugie miejsce w UE pod względem tego wskaźnika
0
@Kgorecki2500
Tu nie chodzi tylko o aborcje
Ludzie dowiedzieli się że Mentzen chcę
1 .przestać płacić za studia
2.Aborcja
3 płatne leczenie
4 chcę wyjścia z ue
5 jego program finansowo się nie spina.
Problem jest taki że jak redaktorzy którzy z ludźmi robili wywiady i pytali się jaki postulat mentzena ci się podoba .Odpowiedź była nie wiem.Jak dziennikarz przedstawil poglądy Mentzena to one się niezpodobaly.Wynik jest pompowany w momencie poznania czego chcę Mentzen to notowania uda w dół.
Co do holowni miał dobre rozmowy także chłopakiem od Mentzena i dobrze zwyczajnie wypadł .
To nie holownia jest przeszacowany jeśli już tylko Mentzen.Konfeseracja w wyborach miała mieć 15 % a miała 7%
Jeśli chodzi o 3 drogę to ona była zagrożona a dostała więcej.
Ewidentnie konfa jest pompowana .