Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My pokonaliśmy Real 4:0.To lepszy wynik niż Arsenal.Nie graliśmy gorzej niż wtedy.
0
@rumilas tego nie dodałem .może to zrobić różnice całościowo. Mają też kontuzje i nie są skłonni budować rezerwę jak Guiller Endrick.Są zajechani i chyba niektórym gwiazdom nie chcę się biegać zaburzony jest balans pomiędzy gwiazdami a robotnikami.U nas od początku uczą biegać do presingu i młodzi maja to we krwi.A taki Raphinia ma to w ofercie i gwiazdą tak naprawdę dopiero się staje.Pesri to najlepszy rozgrywający i odbierający .Ale gavi czy fermin to walczaki i dobrze to wygląda....
1
Buali po 2 barażach, kontuzjach i 2 dogrywksch mają w baku pusto....
0
@Eto'o9 R10 bo to byli starsi w miarę zawodnicy i też sporo już zdobyli Na dodatek w erze tej ekipy obrona nie była tak dobra jak jest teraz .Obecnie prawie cały zespół broni w polu karnym np.Kiedyś było prościej zespoły poradziły sobie z tiki taką trzeba było ją rozwinąć zespół wychodzi szybkimi atakami czego za Guardioli nie było .jest inaczej.Jeśli twierdzisz że Barcą nie jest technicznym zespołem to cóż;))) nie wiem czy mam dalej ko tynkować z tobą rozmowę;)))... sugeruję abyś zajął się sportem który jest mniej skomplikowany;)
0
@Wiking88 może to proces powrotu po kontuzji ale w ciągu 3 tyg.Poszedl w górę.
0
@Beztroskii pamiętaj ile km przebiegliśmy nie wszystko się da i są momenty sytuacyjne gdzie nie ma opcji podejść do presingu.Kontraataki w drugiej połowie mają pewien żywioł i stąd czerpią energię.......Nie wszystko jest kontrolowalne.Zqproszenie do ataku przeciwnika daje możliwość zaatakowania.
0
@CLS63AMG ja bym dał możliwie najlepszy skład na keganez o ile fizycznie są gotowi.
1.my przegraliśmy z leganes 1:0
2 .walczą o utrzymanie się w lidze nie grali w tyg będą wypoczęci.
Ten mecz to pułapka.
Trzeba go wygrać.Zdaje mi się że na Dortmund ma wrócić Olmo.Więc od niego zacząłbym ustalanie składu.Jeśli do 70 byłby remis zacząłbym zmiany i wprowadziłbym Andreasa i Fatiego za Yamala Pedriego.Oablo Torre. Innych w zależności od sytuacji.
0
@Beztroskii chyba źle na to patrzysz.W 1 części Borussia chowa się za gardę.Potem się otwiera powstają przestrzenie z których korzysta Barcą robiąc kontrataki.Ma lepszych atakujących więc potencjalnie więcej szans na bramki.Moga stracić 1 strzelą czy 3 czy 4.Na tym to polega.To kalkulacja gdzie w otwarta gra jest na też Barcelonie.
0
@bart_azz nie mieszałbym de Jong do tego obecnie jest świetny I zgrany z ekipą.Nie ma co ruszać dobrze postawionych klocków.
0
@MOLESTA Real grał w dogrywki i 2 baraże i trochę im to wychodzi bokiem.
0
@mrboom no chyba nie Barca to przede wszystkim techniczna ekipa z indywidualnym wyszkoleniem.Przygotowanoe fizyczne to coś co dołożono do tego grasz szybko tą piłką musisz umieć grać i tempo większe tym lepsza technika.
0
@Krzysztof1987 tak sle pamiętam jego bramkę z Realem więc to potrafi.Skutecxność mu wróci na razie asysty dokłada. Będzie dobrze.
3
U fermina Forma idzie wracają strzały na bramkę teraz skuteczność powinna wrócić.On ma jeszcze rezerwy
9
Jak dla mnie to on bardzo dużo biegał w presingu tylko nie robił tego cały zespół.zraz przejęł piłkę gdyby przeszła była by sytuacja bramkowa raz spóźnił wejście wzdłuż lini pola jarnego tak miałby szanse na strzał na bramkę.Nie można mu odmówić starania się.
4
Jak wynik jest ustalony to dawać zmianę temu fatiemu nich to będzie okno wystawowe biega w oresingu walczy o życie niech go wstawiaja
0
@Vegeta88
Nie rozsmieszaj mnie człowieku Ukraińcy są naszym sojusznikiem. I widzę że ci się pomyliło chyba na rzecz Rosji jak i ko federacji.Jesli Rosja by zaatakowała Polskę cytując Zelenskiego Ukraina przyjdzie z pomocą wojskowa Polsce.Ba .oga być szybciej niż większość wojsk np Amerykanskich które potrzebują 1 miesiąc.
Na dziś konfederacja tylko gada a nigdy nie rządziła. Poza mieszaniem i próba wyprowadzenia polski z ue to nic nie robi dobrego dla polski
0
@Vegeta88 jem obiad odpowiedziałem na xzesc info dnia to przegrana Mentzena i wykazania mu kłamstwa oraz strata koncesji republiki.xo z tego że konfa mówi jedno a robi drugie jest w koalicji z afd .przed chwilą wykazali ze jej lider kłamie mówią co innego o robią co innego.Mentzen atakuje holownie ze zaprosił emigrantow a są opcja pro rosyjska .Mentzen jedzie opowiada o ejschumacja robi aferę na Ukrainie tymczasem wcześniej Polska dogadała się w sprawie ekchumacji to jest zwykła próba sabotaż tego procesu......
0
@Vegeta88 i bardzo dobrze że zbudowały bo Europa się wzbogaciła i długi czas z Rosją dawało to pokój. To że ktoś sprzedaje nóż nie oznacza że jest mordercą to od mordercy zależy co z nim zrobi czy pokroić chleb czy zabije człowieka.Rownie dobrze Rosja mogła w co innego inwestować.W tej chwili Rosja jest w dupie no nie jest wstanie zdywersyfikować straty po Europie to są ko.pmetnie nie te ilości dlatego marzą o handlu z Europa i powrocie nord stream.Dlatego to było na plus.Wlasnie ruskie tracą rezerwę więc nie będą wstanie prowadzić wojny kolejne 3 lata itp...tracą też rezerwę złota.Gielda im mocno siadła w tej chwili.Demografia to dramat.Gdyby Europa wcześniej nie brała przez lata surowców ruskie miały by większą szansę na sprzedaż gdzie indziej wtedy podczas wojny mogły by dalej na tym zarabiać.Teraz kraje idą w atom w oze.Ruskie stracili czas. O konfederacja straciła koncesje do nadawania naziemnego o jak miło. Mniej dezinformacji w oanstwie coś pięknego;)
0
@Vegeta88 czyżby całe nNemcy;) najpoważniejszy niemiecki polityk mówi NIE
https://www.money.pl/gospodarka/powrot-do-nord-stream-2-unia-sie-nie-ugnie-7133296904158144a.html
0
@Vegeta88 boże o Jezu.....;) właśnie twój ruski jandydat Mentzen przegrał z Holownią proces w trybie wyborczym .Jest zwykłym kłamcą i na dodatek przegrał drugi raz podając nieprawawdziwe informacje.Powidzenia chłopaku w wiarę w tego kłamcę.Można go już nie tylko tytułować jako pro ruski kandydat ,ale jako zakłamany ruski kandydat na prezydenta. Zacne tytuły;)
0
@Vegeta88 sory to konfa jest w koalicji z afd której posłowie twierdzą że Berlin jest środkiem Niemiec czyli co Poznań Szczecin Wrocław, Katowice Opole maja wrócić Niemiec? Naprawdę konfa jest w koalicji z partią kórra chce zabrać ziemie Polskie.czy konfa chce rozbioru polski skoro kedt w sojuszu z tymi ludźmi?
Czy wiesz ze AfD jest za przywróceniem nord stream- czy konfa chcę aby ruskie zarabiały aby miały z czego finansować wojne or@eciw ukrainie a potem przeciw Polsce.Bo putin jasno stwierdził że upadek związku radzieckiego to był błąd a Polska leżała w strefie wplywow Rosji i mieliśmy tu ruskie wojska..Czemu konfeseracja jest w sojuszu z ludźmi którzy popierają finansowanie wojny przez ruskich.
Kolejna rzecz Afd jest przeciw powstawaniu Europejskiej tarczy rakietowej ktora ma chronić przed ruskimi pociskami przeciw atomowymi.Polska obrona nie przewiduje takich pocisków.Przystąpienie do tarczy daje taką możliwość.Poza tym europejskie wsparcie rakietowe moze pomoc w obronie a widać że jak Amerykanie pomagali Żydom w obronie z lotniskowca to nic do celu nie dotarło.
Czemu konfederacja jest w koalicji z ugrupowsnoem które jest przeciw tarczy ktora ma chronić Polskę przed rakietami z bomba atomową?
Czemu konfederacja nie chcę aby wojskowo Polska była silniejsza.
To jest dzialałnosc w interesie Rosji!!!!!Powiem wprost w dup.mam o twoich odczuciach bo są to fakty!!! I nie przypadkiem na mentzena jest wyrok.A to nie jest na rękę ukrainie aby taki wyrok wydać na polityka sojusznika.....
1
@Pawlak1992 na mój gust to nastanie koalicja pisu konfa .a mlodzi dowiedzą się że konfa odbiera różnego rodzaju apanaże nie tylko starszym ludziom już teraz ci co mają 30 lat po 40 będzie sypał im się organizm i jeśli zrobisz płatną służbę zdrowia to za operacje będziesz musiał bulić 30 - 30 tys też młodym che mentzen odbierać edukację mentzen jest dka wąskiej bardzo bogatej grupy ludzi której na te jego propozycje bedzui stać .Debaty i dziennikarze będą te rzeczy mentzenowi wypominać a to będzie powodowało że mentzen nie osiągnie znacznej większości.Tez jest zjawisko wyrastania z konfy i dzieje się to od lat od Korwina. Nie zapominaj też że ko ma lidera który od lat na swoich piknikach dbał o młody elektorat który za nim pójdzie.Jest następca.Konfa ma wiele barier .Aborcja pro rosyjskość wyjście z ue. Itp....I wiele wiele innych....
0
@Vegeta88 pis też stracil czujność obecnie 1 linia ma zarzuty możesz czuć się pewnoe;) oni też się tak czuli;) mnie to nie przeszkadza im więcej pro rosyjskość tym łatwiej stawiać będzie się zarzuty:)
0
@Vegeta88 już komisja ogłosiła pierwsze wyniki są do prokuratury skierowane zarzuty wobec maciarewicza i chyba tu nikt nie ma wątpliwości.Oraz wykorzystanie pieniędzy podatnika w celu sponsorowaniu w usa firmy prowadzonej przez ruskiego agenta który organizował poparcie dla trumpa.Rapirt ma z tego wpłynąć wciągu kilku miesięcy bo wstępny raport orzedstawiono.Obecnie jest kwestia blokowania drogi z Gdyni bo to blokują Rosjanie.Komisha nie składa się z polityków nie jest robiona w świetle ekranów tv.Przyjdzue czas i na konfederacja i nie dziwię się że bosak pomimo zaleceń Sikorskiego które olał gadał z ambasadorem Węgier. Pomimo że Węgry blokują miliony za broń przekazana ukraine i nie chcą wydać człowieka z zarzutami na 25 lat który zdefraudiwał mln.No ale Bosak jak rozumiem chcę załatwić spadochron dla swoich ludzi i jakoś mnie to nie dziwi;)natomiast konfa straciła w kontekście oro rosyjskość jakie kolwiek hamulce i robi to już jawnie jak ten doradza Mentzena ale nie tylko.Tu maski już opadły. Może to zaskawić ale pis także myślał że jest ponad prawem obecnie cała pierwsza polityczna linia pusu ma problemy albo siedzą albo naja zarzuty albo są pozbawiani inmunitetu .Odnoszę wrażenie że jak wyjdą przed tv to ich to uchroni.chyba się przeliczyli.Konfa idzie tą samą drogą.....I już nie ukrywają.....
0
@JordiAlbion jedyny prezydent który coś może na szybko to Trzaskowski i jako prezydent Warszawy wpłyną na rząd aby wypłaciła samorządom 25 mld
Dlatego że pis przez Polski wał zabrał samorządom kasę i masę inwestycji w całej Polsce było wstrzymanych. W wWawie to był remont mostu poniatowskoego który teraz jest robiony.Samorządy popierają przez to Trzaskowskiego w wyborach.Natomiadt mamy orzyklad blokowania wielu rzeczy przez Realna władzę pis.
Prezydent pis- weto trybunal tk zamrazarka
Tk- pracuje dla pis
Nbp- pus blokuje obniżkę stup do wyborów co może ruszyć gospodarkę pracują dla pis
Sąd najwyższy y - Manowska- miała by robić ts dwudzie tylko ona jest jego orzyjaciolka idwiedzaja się jest tu konflikt interesu
Izba w sądzie najwyższym pracuje dos pis obecnie może sabotować wybory prezydenckie walczy o kasę dla pis gdzie wiadomo że pis wyborach oszukiwał wszystkich
Pkw szef pkw pisowiec walczy o kasę dla pis.
Obecnie jesteśmy wstanie zagrożenia czy to z Rosji czy to przez nieobliczalnego Trumoa i władza powinna być spójna. Ostatnie co jest potrzebne to pro rosyjski kandydat Mentzen na którego ukraince wydali wyrok do odstrzału jako polityk pro rosyjski.Zanim doszło do tego że oni go umieścili na liście orzygladalem się całej konfederacji i ich działalnością i zgadzam się z tą opinią. W sytuacji konfliktu z zrosja mieć ruskiego kandydata na orezydenta to jak wsadzić sabotażyste do rządzenia.Pytasz czy taki prezydent coś może tak może robić 2 rzeczy złe
1 wetować i dawać ustawy do tk i sabotować rząd co robi duda.
2 jeśli wygra pis + konfederacja może realizować także swoje postulaty które są zbieżne z programem tych parti biorąc czynny udział i być jego częścią podpisując ustawy.Jest to 1 krok do realizacji tego o czym mówi.Jest to twierdzenie słuszne kwestia jest czasu gdzie prezydentowi zwiększają się możliwości.
0
@Vegeta88 to gówno wiesz;) to że jestem po stronie ukrainy nie oznacza że jestem ukraińcem.Pamiętam komunę i nie po to Polska wypiętrzają ruskie wojsko aby mieć tu ich z powrotem.To porażka że młodzi idą za tą ruska onuca Mentzenem. Nikt się nie spodziewał że będzie trzeba się jeszcze bujać z ruskimi.....To że mieszaja w kraju także przez taką konfe to porażka. ...młodzi rozczarowują w tym obszarze to porażka......Ale na szczęście są ludzie co będą z ruskimi wpływami walczyć:) nie odpuszczą:)
0
@MOLESTA chodzi o to że nie wiadomo oba te zespoły pokonały w teorii najsilniejsze zespoły z którymi Barcą wygrała. 3:0 z Realem to duży wynik.My wygraliśmy 4:0 co trochę jest dla nas ale my jak skład mamy xaly to raczej pokonujemy Real.Ale jest to niewiadoma .Podobnie jak psg a z Interem to jakiś czas temu o ile opamięta to przegraliśmy
0
To co martwi w przegranej Realu i Interu że pokonaliśmy słabszych przeciwników a nie mocniejszych Jak Real czy Bayern a jest jeszcze nie przewidywalne psg.Może się okazać że jesteśmy ekipą nr 4 za Interem, Arsenalem czy psg.Prawdopodobnie trzeba będzie być jeszcze lepszy niż w meczach z Bayernem i realem chodź mecz meczowi nie równy.
0
@Vegeta88 ja piszę chłopaku gdybym to ja tylko tak twoerdził polityk Mentzen jest na liście ukrainców do odstrzału przez specjalną grupę która specjalizuje się w likwidacji ruskich wysokich rangą morderców wojskowych propagandystów zabito córkę propagandystów która aktywnie dla Kremla działała czy polityków czy zdrajców. Na taką listę trafił ruski mentzen uznany polityka pro ruskiego do odstrzału. Jak dla mnie argumenty są uzasadnione. O czym nie raz pisałem.i to jeszcze przed haniebna wypowiedzią tego doradczyny mentzena.Przypominam ci że mamy wojnę z Rosją a polska aktywnie działa po stronie ukrainy dostarczamy broń sami i organizujemy przerzut broni z zachodu do ukrainy i gościmy ich rodziny.zrosja to nasz wróg a postawa pro rosyjska konfederacji to zwykła zdrada .....I ja nie dziwię się ukraincom.Czekam aż komisja do spraw Rosyjskich weźmie się za tą ruska grupę.Nie jestem zaskoczony ze bosak rozmawiał wbrew zaleceniom Sikorskiego bo Węgry blokonuka nam miliony w ue które mamy dostać za broń przekazana ukrainie i nie chcę nam wydać podejrzanego z zarzutami na 25 lat za defraudacja i bosak spotkał się z ambasadorem Węgier.Zapewne szykując swojej ekipie spadochron na Węgrzech co mnie nie dziwi....
A poza tym kwestia jest odstrzału to jest na końcu pro ruskiej aktywności tej ruskiej formacji.......tego jest sporo złudzeń nie mam już od jakiegoś czasu....ty nie masz kompletnie nic do powiedzenia kto jest w poważnej dyskusji a kto nie....
0
@esem91 to prawda ale nie ta ekipa bez presingu z brakami i z trenerem który chyba się tam wypalił.