0

@esem91 ale jak oni grali 2 dogrywki 2 baraże i grają non stop żadnej przerwyMy nie mieliśmy dogrywek i 2 razy nie graliśmy w tyg.A fizyczne problemy też mamy.Camavinga nie zagra w następnym meczu.Marne szanse

0

@Sapos93 nie sądzę oni fatalnie wyglądają odbieraniu piłki wyglądają na zmęczonych.Grali 2 dogrywoki 2 dodatkowe baraże .Stracili zawodników na rewanż.To nie może się udać a grają z biegającym zespołem Doznali 2 porażek nie przypadkiem.

0

@Vegeta88 i jeszcze jedno ja jasno powiedziałem że nie wiem jakie będą wyniki wyborów podawałem jakie są sądaże.Ale nasz rynek to inna sprawa.
Na pewno będę przeciw mentzenowi.

To pro ruski polityk i nawet jest na liście do odstrzału przez ukrainców .No ale skoro ma takich doradców......

Jacek Hoga doradza Mentzenowi. Poglądy? Tęsknota za opcją rosyjską
"Nie mamy opcji rosyjskiej w Polsce i to jest wielka tragedia, bo to ważny ośrodek kompetencji i siły” – uważa Jacek Hoga, doradca Sławomira Mentzena ds. wojskowoś

0

Kurcze z 1 strony cieszy ale z drugiej strony cholera wie jak silny jest ten Arsenal i nie wiem czy ten real nie byłby lepszy z drugiej strony.Teal w lidze będzie grał na wypoczęciu jak odpadnie.Ma jeszcze puchar króla finał i rewanż .Widać że nie wygrają z Arsenalem

0

@Vegeta88 no tak artykuł podsumowujący tvp 1 jest najbardziej ogladalna stacja w Polsce republika nawet na podium się nie mieści.
https://www.press.pl/tresc/85325,ogladalnosc-w-2024-roku_-tvp-1-liderem-w-grupie-ogolnej_-a-tvn-w-komercyjnej

0

@Vegeta88 tak wszyscy;);)

0

@ferdas_rawa nie udzielam się specjalnie się politycznie poza tym portalem tak naprawdę. Jeśli puszexze mentzen odbierze to i to to hak najbardziej niech to ludzue czytaja .Steacil na tym punkty i czekam na więcej jego ciekawych wypowiedzi.Przypomnij mi kiedy podawałem Ci jaki mam tytuł.Awoja drogą profesor może być specjalista w jakiejś dziedzinie a duda w całej reszcie.Ba mize być fatalny w swojej dziedzinie jak np Pawłowicz która sama przyznała się że kanie konstytucje.T9 samo tyczy się i doktorów weźmy dudę doktor prawa wyliczyli mu 13 razy złamał konstytucje.

0

@Vegeta88 ale moim wręcz przeciwnie;)

0

@ferdas_rawa nie jest normalne i tym się różni od byłej tvp.Tsm prowadząca nie pyta kandydata co możemy zrobić aby pomóc panie orezydencue aby oan wygrał;) tu wystarczy zadac pytanie mentzenidi i niech on tylko mówi co komu chcę zabrać nic więcej.Albi patrzeć jak będzie opowiadał ze to głupie pytanie będąc zdenerwiwany .tu nic nie potrzeba więcej on program dla bardzo wąskiej bogatej grupy która będzie stać ba zapłacenie za operacje 20- 30 tys.Oczywiście mlodzież myśli że całe życie życie nic im nie będzie ale brutalna prawda jest taka że organizm zaczyna niedostarczać to co jest potrzebne od 40 i zaczyna się sypać.Tu trzeba dawać mówić nentzenisi nic więcej....

0

@ferdas_rawa gdzie tu mu robi zasieg;) jak mody człowiek będzie bulić za studia to faktycznie ;) poza tym pisze cały czas a mentzen w zasadzie cały czas ma te 17- 19%;) ma tyle samo.Na dodatek może być przeszacowany jak w wyborach do parlamentu gdzie konfa miała mieć 15 skonczyli z 7%spoko

0

@michal26 i swoją drogą dka dziadków i babci ważniejsze jest strata 13 i 14 czy zachowanie ich.?

0

@michal26 nienawiść to źle brzmi ;) rzekłbym.ze tvp i maja większy zasięg:)

0

@OBSERWATOR2021 ty ale zobacz ile ma trzaskowski a ile ma reszta. To jest problem reszty aby go gonić;) i ich szkopuł aby kombinować aby mieć tyle co on:)

1

@mmaciass niestety trudno się niezgodzić

0

@buglikos nie wiem jak z tym Realem jak grają do przodu to jeszcze ujdzie ale presing u nich w ostatnim meczu to dramat.Wygladaja jak ekipa która ma dosyć sezonu...

0

@gumaz no i tak trzymać;)

1

@michal26 nie bądź śmieszny .Republika nie jest wiarygodnym medium tam daje dziennikarze z tvp gdzie był prl przekaz. To nie jest największą stacja.Z całym szacunkiem ale Mentzen nadaje się do jeżdżenia z programem obwoźnym ale nie do interakcji gdzie coś go zaskoczy w pada w panikę. zaczyna obrażać;)......Nawrocki nie ma ani haryzmy ......Rolą Trzaskowskiego jest pilnować przewagi i nawet ostatnio powiększył.Robi to co przynosi mu zysk.No jest problem nawrockiego i Mentzena że mają dużo mniej....I tak będzie musiał do jakiejś debaty i jak sam mówił zrobi to.

1

@gumaz ale wiesz że imigrantow przyjmował pis zarabiał na tym kasę, ptzyznawal im Azyl ci szli do Niemiec i na tej podstawie Niemcy chcą zwracać tak naprawdę naszych imigrantow. Dlatego Tusk wprowadził tymczasowo zawieszone prawo Azylu aby ten proceder ukrócić.......pierwsze co zrobią w Republice to to przedstawia nie byłby tu taki do przodu.Ale też trzeba się szanować wiadomo że tam żadnego dziennikarstwa nie ma....

0

@Kondziubarca
Nie zagłosuję ma mentzena elektorat rozszczeniowy pisu.Bo mentzen nic nie daje a odbiera 13 i 14, chce płatna służbę zdrowia płąć sobie za operacje jak kosztuje 30 tys, płać sobie za studia.....nic nie daje rozszczeniowcom.Tu masz podziały głosów kto z pisu zagłosuję

https://wiadomosci.wp.pl/mamy-najnowszy-sondaz-trzaskowskiemu-rosnie-mentzen-depcze-nawrockiemu-po-pietach-7143571653811136a

0

@ferdas_rawa to jest po mojej myśli .Prawda jest taka że Mentzen ma więcej bo kandydat pisu jest fatalny. Też konfa w wyborach miała mieć 15 skończyło się na 7;) mentzen jest jeśli już przeszacowany.Natomiast im więcej wywiadow mentzenem tym większy problem Mentzena.Soadlo mu po wywiadzie ze stanowskim .Po 5 mentzena.qczekam na kolejne wywiady z nim ;)
Czy się strasznie orzejmuję w obu przypadkach w 2 turze przewaga trzaskowskiego jest miarzdżąca.Ma ogromne doświadczenie polityczne i 1 na na 1 pokona obu.Sławek to amator nawet Rysiu go jedzie...szanse są marne..Dostanie pytanie na które ani b ani me ani kukuryku i on odpowie ze pytanie jest nie mądre albo że nic nie rozumie;) już każdy się zorientowałem że to lipa;)

0

@ferdas_rawa no ale on miał ponad 20 w sadazach a po jego wyczynach u stanowskiegi wpadł między 17 i 19 i tyle ma.Ja o drobnych nie mówię bo to na granicy błędu statystycznego o 0,9;)ale rozumiem że drobne cię cieszą;)

0

@michal26 po wywiadzie że Stanowskim wyszła 5 mentzena chciał pisowców ale to elektorat roszczeniowy.Czyli przeciwieństwo skrajne Mentzena.Na niego głosy tu nie pójdą. TO są kompletnie różne elektorat z różnym programem.cześ nastawiona prawicowo pójdzie rozszczeniowcy nie.Generalnie Mentze to ma 17% - 19% i 5 blokuje mu aby szedł w górę skolei karol na te swoje żelazne 20%

0

@gumaz mocniej nie pockoczy dużo bo Rafał mu zabiera sporo poparcia.

1

@D10SLEO Komorowski to nie trzaskowski a nawrocki jest bez treści i bez haryzmy i bez nowości.Nie daje części pisowcom aoanaży więc jego notowania są słabe. Mentzen szedł na modzie dopóki się w wywiadzie nie odezwał powiedział jakie ma poglądy i czar prysł dla niektórych.Dlatego trzaskowski ma powyżej 38% nawocko trochę powyżej 20% a menrzen 17- 19%.
Mentzen nie będzie miał więcej z uwagii na poglądy od wyjścia z ue , aborcję, płatne studia , pro rosyjskość, po reaktywowanie pis po wygraniu wyborów są to bariery.

0

@Kondziubarca nokaut tak naprawdę zamiata ich w zasadzie to nic się nie zmienia karol ma różnie ale trochę ponad 20 Mentzen to 17- 19 a trzaskowski ponad 35%.
Raz mentzen urósł ale jak wyrażał swoje poglądy to mu spadło. Holownia miał dobre wiecowe rozmowy i mu poszło do góry. Ale trzaskowski jest za silny aby on urósł.

1

@Kgorecki2500 Darth Vader rewelacyjny głos ....Postać voldemorta w filmie była najsłabsza....z tego wszystkiego jakiś taki zniewieściały.zdarth miał swój oddech maskę robił wrażenie.A ten głośniki jakiś taki dziwny....

0

@Kondziubarca tylko że tu nie ma wzrostu Adrian szedł do góry czytam i tych 17- 19 w zasadzie odpoczątku.Na debacie to już wiedzą na co nie umie odpowiadać i może dalej tracić....U

0

@Wossi61FCB kwestia czy jest jakiś silny rosły facet hak sorlot to wtedy Araujo.

1

@Comentateiro nawrocki Mentzen moda ale orzy analizie postulatów okazuje się że różne są poglady

0

@barcelonaLM w sumie na barkach trochę maja drony w Rosji rakiety huti w statki na morzy czerwonym. Też zbroja palestyne więc tam. Ie ma szans że rzeź się skończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?