0

@ferdas_rawa trzaskowski niczego nie przegrał.Glosy ida raz w stronę Nawrockiego raz w stronę mentzena miedzy sobą..Raz odrabia jeden potem drugi.Skorzystal na tym holownia który poprawił wyniki parti bo trzeba myśleć o wyborach partii to samo Biejat.Trzaskowski stracil z tych 38 na 35 ale to bylem kosztem Holowni ktory nie wchodzi do parlamentu po orostu mu re glosy oddal .Bo one drcyduja że koalicja noe rządzi.A wyniki 2 tury się nie zmieniają. Tak naprawdę wszystko stoi w miejscu tylko raz. Mentzen bliżej jest Nawrockiego i raz spada. Tu nie ma żadnego postępu. A to co się zmienia to czas który daje mniej Nawrockiemu i Mentzenowi na cokolwiek.

0

@addept dokładnie tak jest.....Ja nawet nie wiem czy on ma takie poglądy bo na takiego nie wygląda.....dla mnie to robi dla kasy i gada pod określoną grupę docelową swojego kanału i mówi to co chcą usłyszeć.....

0

@ferdas_rawa rzeczywiście koleś promuje swój kanalłi jest po 1 stronie i zarabia ;) ....dlatego go nie obejrzę .Podobnie jak debatę w zakichanej Republice bis tvppis......

0

@Damiain nie oni zabijają w Moskwie morderców co wydawali wyroki,propagandystów,polityków i do ostatnie zakwalikował się mentzen.To co on zrobił i moment w którym to zrobil to skrajny brak wyczucia albo agentura.Tak czy siak fatalnie.Konfa przyczyniła się do tego że coraz odważniejsi sa ludzie pro rosyjscy takueg9 maciara by rok temu nie było.Tylko pis też stracił czujność i w zasadzie 1 linia pójdzie siedzieć.Sawicki to nie wiem czemu do pisu nie pójdzie i tyle.W przypadku działalności na rzecz wroga a my pomagamy ukrainie i po tej stronie jesteśmy to to jest działanie na rzecz putina.Konfa sobie na konto dopisuje kolejne rzeczy.zkiedyś im to zbiorą jak obecnie pisowi.Syracili hamulce i czujność.Chodź bosak poszedł rozmawiać wbrew zaleceniu Sikorskiego z ambasadorem Węgier rozmawiać zapewne spadochrony zalatwiać ale organowi popularność przez inflację leci

0

@Damiain przykro.mi przed wyjazdem mentzena ogłosił yo tus zelenskim i skazany czas i miejscowość
Jechanie tam i robienie gównoburzy to sabotaż.Na dodatek psów relacje w sytuacji gdy trump poddawał relacje sojuszu pod wątpliwości.A zelenski jasno powiedzial jeśli ruskie wejdą to ukraina się zjawić.Wyjatkowo szkodliwa działalność Dlatego został umieszczony na liście do odstrzału.A rząd Polski xa mentzenem się nie stawił i też to tak ocenił....

0

Jesli Barcą strzeli bramkę powinien wejść fati za yamala.Zwlaszcza ze Balde nie ma

0

@Damiain ale on kupił kota w sorki nie wiadomo co tam jest i generalnie to same porażki doznaje....

0

@Damiain kwestia wyjazdu Mentzen atakujący pomniki- putin wszedł do ukrainy bo walczył z faszystami .Teraz moga powiedzieć że polski poseł jasno pokazuję że ci doszycia tam są i dobrze ze ruskie wjechały.zto holownia albo giertych nazwał go politycznym idiotą który dał pożywkę ruskim mediom.
Kwestia esckumacji 2 tyg przed wyjazdem do ukrainy polski rząd wraz z zelenskim.oglisily 1 esckumacje podali pierwszą miejscowość termin maj jak zrobi się ciepło bo to trochę archeologia i musi być odpowiedni czas do tego.W tym momencie mentzen pojechał tam narobił gownoburze sabotuje ten oficer.Pp tym już pierwsze wnioski zostały przyjęte.Gdyby mentzen chciał faktycznie coś zrobić to pojechałby nawiazalby kontakt i zaczol spokojnie o tym rozmawiać .Niestety on pojechał zasabotować ten proces Dodatkowo potwierdziły to co mówił tusk z zeleńskim 2 instytucje IPN i Gdańska szpital który będzie brał z polskiej strony .
Ukraince wykonały krok a ten pojechał spieprzyć relacje. Poparl rosyjskiego kandydata na prezydenta Rumuni który jest orzeciw ue przeciw nato majacy zakaz wstępu na Ukrainę.Musisz wiedzieć że dla nato to strategiczny region.Jest tam baza hak w radzionkowie i budują najwoeksza bazę nato w europie.Rumuni kupują f35 abramsy apache himarsy.Przez Mołdawię ruskie mogą otworzyć nowy fron i wejść do Europy .i dlatego nato tam się zbroi po zęby.
Następca Simon którego poparl mirawiecki ma zakaz wstępu na Ukrainę i do moldawi za kontakty z agentura ruska i za destabilowanue sytuacji w Moldawi.
Dlatego Mentzen został uznany za polityka ruskiego czyli za ruska agenturę.

0

@Damiain wiesz lech kaczynski też był z putinem na westerplatte .I miał jechać do zmoskwy ale.... co do reszty mentzena to się mylisz znajdę chwilę to ci napiszę ale to był sabotaż ......widać że oewnych rzeczy zwyczajnie nie wiesz skoro to napisałeś o trumpue też przeczytam

0

@ObiwanKenobi ale co mnie to obchodzi jest przepaść.zwczoraj było badanie które odwróciło tą sytuację i karol miał większe szanse .Po wieczornej debacie moze się to zmienić bo republika to ich wspolna stacja i te elektorat moga przepływać.Nie wiem czy mentzen ma większe szanse obaj są słabi i mają swoje wady

0

@kamiVeB obrazu uwielbiać normalny wykształconych facet który ma doświadczenie i jestem zadowolony z Wawy w której żyje. Ie ma też dobrej alternatywy. Mentzen to ruska onica z programem który się nie spina który przywróci autorytarke i złodziejstwo i burdel w prawie.Przerabiałem komunę i po co mi komuna bis dostosowana do dzisiejszych czasów.Nie ma innego kandydata.Moze jeszcze holownia który punktuje cała resztę. Zdecydowanie taglosuje na trzaskowskiego

0

@GTBTP a co to znaczy dowalił bo putin przyjechał na obchody westerplatte gdzie brał udział Lech Kaczyński i miał jechać do Moskwy. Była wtedy imna sytuacja polityczna.Tusk spotkał się 2 razy przy katastrofie i na molo przy wrsterplatte.W innej sytuacja polityczna co to za marna manipulacja.Jak przyjzysz się ruchom konfy to pro rosyjskość u nich nie brakuje;) a mebtzen ma wyrok przez ukraincow i jest do idstrzalu

0

@Damiain to porażka Polacy nie zarabiają tyle co Niemcy i holownia ma rację ze zmieni się koniuktora to jak przyjdzie Ci płacić za miesiąc szpitala plus operacja będziesz miał problemy.....

0

@ObiwanKenobi a to sąd noe wykazał mentzenowi kłamstwo bo to chyba o nim można mówić że jest klamcą.Ma chłop na to papiery;)
To chyba na tej debacie holownia wyjoł Mentzenowi ze kłamie także w sprawie aborcji.Czyżby zmienia zdanie;)
https://wydarzenia.interia.pl/wybory/prezydenckie/news-starcie-mentzena-z-holownia-klamie-pan,nId,21395646
A stara 5 mentzena to żart czy zmienił zdanie;)

0

@RoberDzik
W 1 rundzie Holownia bo dobrze rywalizuje zasłużył a w drugiej Trzaskowski. Ale może być tak że w obu rundach zagłosuję na Trzaskowskiego bo jest to główny kandydat.

0

@Vegeta88 no widzisz na oglądałeś się tej durnej tvp nawkladali ci durno do głowy to teraz nie przyjmujesz do głowy badań że to jedna wielka ściema była i de facto sam sobie Matrix stworzyłeś. Ale jak wierzysz iszustowi kurskiemu to nie za wiele da ci się pomóc....

0

@slayer moze pokazać się na treningach

2

Trzeba bramkę strzelić zacząć zmieniać skład na rezerwę

0

@Vegeta88 to ty opowiadasz mi bajki o zamknięciu tvp .I że tak powiem co ty mi możesz.Pis ma taką wizję a nie inną. Ma też bardzo dużo władzy.Nie ma praworządności z uwagi na dudę i za mentzsna też nie będzie bo sam mówił że jeśli jakieś prawo które nie jest zgodne z konstytucją to on je przeprowadzi bo zrobi odpowiedni skład tk. Z nim to będzie kolejny burdel w kraju.

1

@Barca_Big_Moment jakiegoś ze szkółki powołali jest artykuł

0

@Vegeta88 no przecież Pawłowicz sama mówi że lanie konstytucje i mówi że to naganne a kaczor w nagrodę daje ich do tk.
A po takiej kompromitacja Giertycha kurski powinien być odsunięty za tą ko.promitacje a nie być szefem tvp odpowiedzialny za informację tvp.
To ko.promitacja Kaczyńskiego i jasno pokazuje jaką zakłamana jest jego wizja i świadczą o tym te wizje.

Oczywiście mógłbym wiele rzeczy pokazywać ale Rada języka Polskiego oceniła że 75% pasków tvp za pis mają charakter manipulacyjnym.Dodam że paski są częścią informacji.Oczywiście mogę wiele przytoczyć różnych rzeczy ale szkoda mi na to czasu ......Dodam że konkurencja takich wyników nie miała i obecną tvp nie ma takich wyników
https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/wiadomosci-tvp-paski-rada-jezyka-polskiego-75-proc-to-perswazje-i-emocje-czeste-manipulacje

Także ocena przekazu informacji towarzystwo dziennikarzy jest dka pisowskich wiadomości druzgodzące.To nie są już wiadomości a skrupulatnie podana rządziła propaganda

https://www.press.pl/tresc/78340,towarzystwo-dziennikarskie-monitoruje-_wiadomosci_-tvp_-najwazniejszym-sposobem-manipulacji-jest-selekcja-informacji
Miej trochę godności chłopaku bo w twoja farsa nie przejdzie.....wiadomo jak było.......

6

@addept tzn Flick ma powołać młodego i może mu się przyjrzeć.Latem masz presezon on może być w przyszłości lepszy od Martina.

0

Może kolej ny młody wypłynie.....

0

@Vegeta88 dla jasności,jeśli ktoś uśmiercił tvp to zrobił to kłamca kurski.


Zrobił z tvp PZPR tv a pamiętam tamtą tv.
Wiem o czym mówię....tylko jest dostosowana do dzisiejszych czasów.Czy kaczyński zdaje sobie sprawę że kurski to kłamcą. Oczywiście cała Polska z tego karskiego się nabijała.Jednak wiedział kaczyński że ten zrobi tv zakłamaną i że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu aby zrobić pisowska propagandę.A do wprowadzenia braku praworządności wprowadził komunistę Pootrowicza który znał tamte prawo i był szefem komisji sprawiedliwości czy zdawał sobie sprawę że wprowadza prawo poza konstytucją.Oczywiście przyznała się do tego Pawlowicz która była uczestnikiem tej komisji sprawiedliwości.Komunista przewodniczący Piotrowicz to klepnęła.
https://www.rp.pl/polityka/art2268401-pawlowicz-poparla-opozycje-zaglosuje-za-z-powodu-umowy
W nagrodę aby tego niekonstytucyjnego prawa przypilnować poszli do tk.
Jeśli myślisz że zakłopotasz mnie tematem że tv ma iść w stan likwidacji to cię wyśmieją ,bo tvp za pis to była farsa krok w stronę prl.....dostosowanego do dzisiejszych czasów i robienia z ludzi dobili.Nie wychodź mi z takim Argumentem!!!!

0

@Vegeta88 po co się powtarzasz nie jesteś pierwszy i nie ostatni z tym pisaniem;) A tvp zaprasza na debatę.Na mój gust to wyzwanie do debaty wysłał karol to jego inicjatywa.Rafał zapraszał wszystkich ten to chciał przyjechał.Mentzen może powinien kupić szybszą hulajnoge;)

0

@Kgorecki2500 .może chciała mu zadać pytania dotyczącą kwestii sejmowych

0

@Vegeta88 sory ale opozycja ma zawsze 3 miejsca dla przedstawiciela prezydenta , konfedeacji i czeto jest Baryłka , Tyszka i zajączkowska Bosak. I przedstawiciele pisu.Reprezentacja opozycji jest mocna.Nikt tu sie nie wbija tylko taki jest podział w tv debatach

0

@Kgorecki2500 o czy ty gadasz w takich dyskusjach masz przedstawiciela pisu konfedercji i prezydenta.I to często oartie desygnuja kto ma iść do tv który jest na bieżąco a nie posel poza sejmem....Baryłka Zajaczkowska , Tyszka to standardowo przychodzą do tv.Konfa ich zwyczajnie wystawia....

0

@KacperVEB to nie kwestia jarania się czy nie tylko trafna ocena wyników i realizacja celów.Trzeba rozumieć grę polityczną i taktykę.

0

@Kgorecki2500 to programów partie desygnują swoich przedstawicieli którzy realizują aktualne interesy parttii.Miejsc w programach są ograniczone pierwszeństwo maja posłowie z poparciem zdobytych w wyborach .O to walczyli w wyborach aby mieć przewagę twz nad tymi co przegrali.To ma dać czas też tym co przegrali aby się przemyśleli.Posel ktory mp nie wejdzie sejmu nie sie od środka jak to było ma gorsza wiedzę nie zna komentarzy kolegów czy przeciwników.Dlatego oczywiste jest ze lepiej wziąć posła który urzęduje i sobie to wywalczył.Co do sośnierza to jak chce jeść osy to może niech się przemyśli zanim zacznie się wypowiadać.Jeśli jest wierzący to może niech popracuję nad tapetą w kompie.Zwlaszcza jak ma się prezentacje publiczną;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?