Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 nie znam sprawy ale europoslanki z konfy na dyskusjach normalnie są
0
@ArgoFCB w skrócie zyskał trzaskowski.Stracił prawdopodobnie szanse na 2 turę Mentzen .Wzmocniono koalicjantow ktorzy byli pod progiem.Bardzo dobry ruch Rafala z debatą.
0
@Kgorecki2500 w tvp za pis ;) nawet konfederacja była w tvp banowana co sami narzekali;)
0
@SkN 13% Mentzena to bardzo dobrze dla trzaskowskiego .Bo konfa jest jeszcze gorsza od pisu.Teraz Mentzen może do karola już nie odrobić .a wróci do tego 18% a nie wyprzedzi Karola.Dka trzaskowskiego nie ma sensu 38% jeśli koalucjanci są pod progiem.Ani biejat ani Holownia mu nie zagrażają. A karol dalej słaby.Najważniejsze że w drugiej turze ma przewagę miażdząco.To co się zmienia to coś i coraz mniej ma go mentzen.A dla Rafala czy 35 % czy 38%% to żadna strata.Inaczej to wygląda dla mentzena .Różnica między 20% karola a 18% mentzena wygląda inaczej niż 25% karola do 13 Mentzena to ogromna strata....Dla Trzaskowskiego to bardzo dobrze.A jak karolowi zacznie rosnąć wzmocni mentzena .Świetnie to Rafal rozgrywa.
0
@arasz1819 no cóż chyba im nie wyszło;)
0
@Kgorecki2500 jak tam wolę tvp w tej wersji wszyscy są zapraszani są do dyskusji.Nie ma tak że redaktorka mówi do prezydenta co jeszcze mamy zrobić aby Pan wygrał panie prezydencie.Dziś ci ludzie są w Republice.To nie jest tv tylko montażownia.Ostatnio Rafał się spytał czy republika puści całość bez montowania live.Redaktpr mówi tak włączyli ta republika i nie było przekazu.....To jest montażownia a nie wiadomości....Akurat tvp zyskała.A co do tvn np cóż nowe studio wiadomości otwierają.Plus ze pisowcy nie będą kombinować aby przejąć wszystko jak orban...
0
@Comentateiro zobaczymy co zrobi Flick fizycznie byliśmy marni.Straciliśmy BaldeTo spora strata.Zobaczymy kogo wystawi plus to powrót olmo.Dobrze ze i Andreas wróci.Strasznie wolny jest Martinez.
0
@Kgorecki2500 no i dobrze pisiorki nie będą kombinować z tvn autokraci jedni:)
0
@prokofiew ostatnie ruchy trzaskowskiego sa znakomite rozegrał mentzena jak dziecko.Ruch z zaproszeniem był świetny .Wzmocnił Nawrockiego które ma o 12 pkt mniej od Nawrockiego to w zasadzie wyklucza go z 2 tury albo mocno spadają jego szanse.Mial 38% i za dużo zabrał hołowni i biejat których partie weszły poniżej progu.Przewaga w 2 turze i na mentzenem i Nawrockim wciąż jest miazdząca.Ta debata to zwycięstwo Trzaskowskiego.A holownia dalej będzie obnażał Mentzena .Jeden będzie nie agresywny a drugi zyskuje i może napieprzać w Mentzena i go obnażać.....Mentzen tą tebatą stracił nad czym pracował w kampanii ...
0
@Pedri16Future przecież to marginalna debata ...pójdzie tam i będzie materiały do manipulacji.Ludzie którzy oglądaja republikę nie zagłosują na niego.
Rafał na tej debacie zyskał.Mial 38 % kosztem holowni i biejat a ich ugrupowania byly poniżej progu to nie jest w jego interesie.Teraz wyjdą ponad próg i koalicja w następnych wyborach będzie możliwa.Wyslanie zaproszenia na chwilę przed debata wykluczyło z mentzena z 2 rundy.Karol ma teraz 12% przewgii.A pis jest mega osłabione w praktyce 1 linia może siedzieć.za karol za mocarzem nie jest.Rafał nie atakował tu nikogo bo nie było to jego celem.Cel to Bawrocki w 2 rundzie.Ppdsumowując rozegrał tu pięknie Mentzena .aa dalej ma ogromną przewagę w 2 turze.To dobre wyniki.
0
Tvn nie będzie sorzedany dalej będzie amerykański
https://wiadomosci.wp.pl/tvn-nie-na-sprzedaz-wiadomosc-ujrzala-swiatlo-dzienne-7145965762472896a
0
@lithotripter no tak ale te 38 zabierał holowni i biełat i w tym momencie nie ma koalicji.Trzeba było ich podciągnąć. Aby wyszli ponad próg.Podniesienie notowan hołowni i bielat jest w interesie Trzaskowskiego.Fakt ze zaprosił w ostatniej chwili to nie przyjechał ten co miał nie przyjechać Tu tak naprawdę wszystko się udało.
0
@lithotripter te wyniki są dla Rafala
Koalicjanci lewica i 3 droga poszli w górę a szli pod orog on i tam ma dużo.Mentzen spadł do poziomu 13.Marne szanse na wygranie.Pis jest uwalone w aferach i jest slabe i spore maja obciążenia. Tzaskowski nie chce za bardzo nikogo atakować .jemu nie opłaca się odrabiać tych strat bo holownia i biejat będą tracić.Te wyniki są doa Trzaskowskiego bardzo dobre.
1
@Comentateiro Trzaskowski nikogo nie atakuje bo nie chce stracić on musi pidciagnac biejat I holownie aby myśleć o koalicji w następnych latach.holownia jest biczem na Mentzena .A spadek Mentzena na 13% to bardzo ograniczy szanse na 2 turę.Holownia dodatkowo jeździ I go obnaża jak zaczynają zwolen ich mentzena z nim gadać to przegrywają te rozmowy.Dla trzaskowskiego lepszy jest osłabiony pisowiec do starcia niż pompować pro ruskiego mentzena .Zwłaszcza że trump tego nie zatrzyma jak się wydaje.
To co ta debata pokazała że przesuwane są granicę że pro rosyjscy politycy jawnie zaczynają się ujawniać i jest to zasługa konfy.Mam nadzieję że abw się za tego Macierewicza twu Maciara wezmą bo śmierdzi to Rumunią.....Cieszy spadek Mentzena.
1
@Comentateiro bardzo dobre wyniki dla ko Trzaskowski zasilił holownie i Biejat gdzie i 3 droga i lewica były pod progiem i Rafał był tu za mocny.Mentzen oddał część poparcia Karolowi.W zasadzie stracilł o nad czym pracował A pis jest uwiklane w afery i jest słabe cala 1 linia idzie siedzieć najważniejszy wyniki to 3 tura a tu się nic nie zmieniło czyli Rafal tak naprawdę nic nie stracił a podciagnol koalicjantów.W zasadzie może to być decydujące że Mentzen nie wejdzie do 2 tury.
Ale wyniki dlatrzaskowskiego da miażdżące i w stosunku do Nawrockiego i Mentzena.Nawrocki zyskał minimalnie stracił Trzaskowski a Mentzen stracił do Trzaskowskiego.
Te wyniki są bardzo dobre do trzaskowskiego.
https://wiadomosci.wp.pl/rafal-trzaskowski-traci-przewage-w-najnowszym-sondazu-prezydenckim-dla-wp-7145694117604320a
0
@jacobFCB to proste nasze sądaze są bardzo dobre.W przeciwieństwie do usa gdzie wygrał trump a co innego mówiły u nas one są bardzo dobre.Poza ciosem który był rządowy.
W tej chwili trzaskuskiemu. Opłaca się aby Nawocki awansował gdyż pis jest słabe uwiklane afery.Cala 1 linia pisu może siedzieć.Mentzen zyskuje słabością Nawrockiego który ma mniej niż oartia.
Problem Mentzena jest taki że jego propozycje są dla bogatych nie dla szerokiej masy.Chłopak z kozienic który przyjedzie do W-wy ma się utrzymać znaleźć pracę i zapłacić za studia to musi mieć kasę to jest wyłączenie z gry sporo zdolnych ludzi bo to oni muszą te studia wygrać na egzaminach i mieć dobre oceny.To samo że służba zdrowia leki są drogie pobyt w szpitalu także o operacjach nie mówię.Ten system holownia bardzo dobze obalił.Ludzie też nie chcą wsadzać za aborcje kobiety do pierdla na lata.Oraz wychodzić z ueNie mówiąc o tym że wydatki długi ideficyt są tak duże a są tu zobowiązania że program mentzena się finansowo nie spina co udowodnił mu dziennikarz z wagą.Ale wydatki będą rosnąć jak ktoś wie czego myśmy nie kupili a co mamy kupić.
1 armię dronów
2.Eskadrę f35
3 eskadrę ex15
4 .program orka( łodzie podwodne)
5.Himarsy jest sporo do dokupienia
6.dalsze kontrakty na spolonizowany czolg k2
7pociski hipersoniczne
8.pociski daleko zasięgu
9.pociski przeciw balistyczne przeciw atomowe Arrow 3zapewne do tarczy europejskiej tarczy antyrakietowej.
Nie ma żadnej szansy aby przynajmniej do 2030r obnizać podatki zwłaszcza że mamy do 2029r obniżyć deficyt gdyż grozi nam regułą wydatkowa.....Podsumowując program mentzena to w obecnej sytuacji to mrzonki i każdy rozsądny człowiek o tym wie.
Stanowski gada to aby mieć duże wejścia na swój tv kanał tyle jego grupa docelowa to oeawiciwi kibice.Powoe wszystko to co chcą usłyszeć.On nie chce być prezydentem on chce promować kanał ....
0
@paquito88 po pierwsze
Nie opowiadaj bajek
Niemcy: Według danych z 2024 roku, średnie miesięczne wynagrodzenie brutto to 4 373 euro, co przy kursie 1 EUR = 4,33 PLN odpowiada około 18 966 złotych. Polska: W tym samym okresie średnia miesięczna pensja brutto w Polsce wynosiła około 7 155 złotych.
Niemcy zarabiają dobrze od bardzo dawna nasze pensje rosną.Mentzen chce ale dobrowolnie płacony i to oznacza zwyczajnie to ze jak masz koniuktóre to zapłacisz sobie za operacje i pobyt w szpitalu ale jak nie masz koniunktury bo oandemia bo trump co zmieni zasady bo wojna itp.To możesz nie mieć kasy na oplaty....O tym mówił zresztą holownia.
1
Oczywiście to Real;)
0
@jacobFCB wszystkie wykazują wygraną trzaskowskuegi a u bas się sprawdzają trzaskiwski nie zrobił tego teraz a przez lata a i pis orzez afery jest słaby nowa t nentzeba też go idslonika bo ma program dka bardzo bogatych ludzi.Po za tym ludzie nie chcą wychodzić z ue nie chcą do pierdla wsadzać kobiet....STanowski obraca się w janale sportowym i tyle nie na poparcia. Może sobie aoeliwac.
0
@jacobFCB no nie wiem czy jest tak jak mówisz.
https://wiadomosci.wp.pl/polacy-zdecydowali-jest-sondaz-kto-zwyciezyl-debate-7145636405476288a
Na dodatek poszły w górę koalicyjnej partie.A starcie przegrał mentzen o którym przez 3 h nikt nic nie mówił....
0
@Roobo strasznie mu to zaszkodził według badania trzaskowski wygrał starcie.
Są inne zyski dobrze wypadł holownia o podciagnoł swoją partie to samo dobrze wypadła Biejat więc też notowania parti podniesie z progu.Zyskał nawrocki stracił Mentzen bo inni potrafiło się znaleźć on nie I o innych się mówiło a o nentzenie nie.
Dalej Mentzen spotkał się na debacie u Stanowskiego godząc się na promocję stacji.To samo Biejat nikt tu nikomu nie przeszkadzał
0
@RosjaninBut niebezpieczeństwem by było gdyby Francją rządziła Ruska le pen wtedy może być problem.Ale może pójdzie do pierdla za defraudacja kasy krajów UE.
0
To Real dostanie 1 mecz.....
0
@Romario87 tak ale mogą wydać z pucharu powinni się starać
0
Real się strasznie snuje po boisku
0
@Deraxium przecież holownia ma % udziałów w koalicji.
A kto też ma faktyczną władzę jedt jej dużo i wkłada klin
Pis
Prezydent- pis
Nbp- pis
Tk - pis
Pkw - pis
Sąd najwyższy
Holownia realizuje umowa koalicyjna gdzie zawartę są wspólne postulaty z programów różnych partii ale nie jest tak że realizuje cały swój program podobnie hak reszta partii.Aby eiedzieć co realizuja musisz znać umowę koalicyjna.zmozesz mieć oretensje do orezydenta wetujący ustawy czy wysyłajacy do tk.Bo pis również odpowiada za władzę której ma dużo.Stanowski tu manipuluje bo wię że wiele podmiotów ma władzę i to nie jest sytuacja w której rządzi jedna partia.Zrobiono sporo rzeczy ale jako wyciąg programów parti a także biezące rzeczy wynikające z międzynarodowej sytuacji.Stanowski miesza ale nie powinni się mieć pretensji tylko wiedzieć że oartie realizuja wspólny program a nie program 1 partii.To wiedzą że WO z podstawówki i Stanowski tu nie błysnoł.Bo chyba nie rozumie co to program kilku partii a nie 1 .Albo celowo manipuluję.
0
@partymaker a co my się porównujemy z Niemcami czy Szwajcarami gdzie oni zarabiają inne poeniądze; ) nie żartujmy
0
@Eto'o9 R10 to samo jedt z nauką też zadłużasz się na lata....
0
@Azazel_Pazuzu przyjedzie karetka masz np zawal ojciec nie masz bądź nie ma ubezpieczenia , doktor się pytać płaci pan kartą;)paragon czy bez;)
0
@TridenteMSN najczęściej pkt tracisz kiedy grasz w tyg a przeciwnik odpoczywa.ztu będzie taka sytuacja my gramy w LM a oni odpoczywają