Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ojWojtek to nie jest błąd .Sędzia jest człowiekiem ,czasem żyje w jakimś .ieścoe gdzie gra zespół w jakiejś lidze .Albo wtchowywal się w otoczenou gdzie lubiono zespół.Nie ma sędziego który na księżycu się wychowywał.Każdy zespół jest w takiej sytuacji .Są sedziowie którzy są pod real czy pod barce.Obecny prezes jest pod Real co sam mówił i nie zgodził się na zmianę terminu Barcy pod inter.Czy Barcą coś bojkotuje.Nie mimo iż liga zyska na wygranej Barcy.zpo prostu gra real się zachowuje jak dziecinnie.Na dodatek zachowanie próbuje wymuszać reakcje sędziego podczas meczu bo do tego się to sprowadza.Jest to zwyczajnie wpływ na sędziego przed meczem i tu tak naprawdę Barcą powinna domagać się kary dla Realu powinny kluby zgłosić działalność real tv jako próbę wpływania Realu na sędziów aby sedziowano pod aby taki vini kartek nie dostawał itp.a powinien niejednokrotnie.Tylko Real zamiast z vinim zrobić porządek bo mu się w głowie przewróciło gość zażdał irracjonalnej pensji.....Oczywiście wpływ że sędzia lubi bądź nie klub nie musi oznaczać że zaraz musi gwizdać dla jakiegoś klubu i ty w tym momencie popełniasz błąd.Nie masz gwarancji że tak byłoby z dzisiejszym meczem.Zawodnicy popełniają błędy sedziowie również. Raz w 1 raz w drugą.Nikt nie rząda zlikwidowania wyników la ligi orzez lata bo przez 80% trwania la ligi sędziowie byli z Madrytu.Ok historia gramy dalej.Na dziś to co robi real jest wpływem na sędziego i to Barcą powinna protestować.Ba wygląda na to że Real boi się porażki i robi grunt pod przegraną......słabe to na maksa....
1
Nigdy sędzia nie będzie na 100% neutralny....a raz jest a tą stronę raz w tą .Robią z siebie dzieci......szykują sobie grunt przed porazka.....boją się i szukają tłumaczenia. Dawniej czegoś takiego nie widziałem...
0
Olać ich nie chcą durni z siebie robią.
.olać ich grać z RS.nuech złapią pokory...
0
@paquito88 bzdury klepiesz......
0
@Safrani odkąd zajął się polityka przestałem oglądać ten kanał.
0
@Astad Araujo w formie nie do zabiegania i nie do przejścia.
0
@Derean no ale z borusdia snuł się i puszczał zawodników źle to wyglądało...
0
@ViscaelBarca2007 ok słuchaj.Araujo potrzebuje ogrania miał kontuzję.Fermin też miał kontuzję i to przed Araujo wrócił.I choć wróciły mu asysty szwankuje wykończenie. Dembele miał kontuzję grał w kratkę ustabilował kontuzję i zaczął grać dobrze.Araujo przed kontuzją był nie do przejścia i zwyczajnie potrzebuje czasu.On też aklimatyzuje się do systemu Flicka i być może potrzebny jest tu czas.Ale tah będzie musiał się tego uczyć od września Araujo będzie miał to już zrobione.Tez kwestie z miastem znajomymi itp.To nie jest to samo.Dla mnie potrzebuje ogrania
0
@paquito88 tu masz wypowiedź mentzena który mówi że jest monarchistą i że powinien być królem który to sobie wywalczy.
Z tego wynika że jeśli umieścili Chrystusa a chcą aby konfedeara wywalczył sobie króla to musi stoczyć walkę z Chrystusem.....Jeśli ktoś w swych pomysłach odleciał to Mentzen.A tych niedobrych pomyslów trochę ma.....
1
@mmaciass przyznam że nie zagłębiam się w to bo ten temat nie ma dobrego rozwiązania i strasznie tu trudno ten zloty środek znaleźć.Tu nie można wszystkiego generalizować....
0
@ViscaelBarca2007 nie sądzę ten facet jest wręcz nie zbędny.Nam brakuje w obronie siły wystarczy 3 potężnych facetów w ataku i Houston mamy problem. Ndodayek Cuvqrci jest ani wysoki ani szybki ani silny.Bazuje na ustawieniu się wślizgach i podaniu.Martinez jest nieprawdopodobnie wolny obiegł go gość z piłką.Araujo ma sile jest wysoki i szybki.W zasadzie nie do przepchnięcia.Też Martinez za rok to pewnie koniec kariery.Pewnie odejdzie Andreas.Dodam że Araujo zdobywa bramki bo zaczynał jako napstnik i może zagrać za kounde na prawej stronie jakieś spotkanie bo też się spania ostatnio nie był wstanie powstrzymać tamtej strony i było przez to groźnie.Co do taha to nie wiadomo czy się zaaklimatyzuje i to też trwa.Araujo jest po kontuzji i zapewne ten sezon to będzie robienie formy.qa od następnego sezonu będzie mieć inny poziom.
0
@Faro są w trudnym momencie zrozum ich;)przecież. Aja najlepszych zawodników na świecie I wszechświecie...ten wynik jedt po prostu nie sprawieliwy;)
1
@reloaded wszystko kwestia indywidualnych przypadków i jakie będą powiklania
0
@paquito88 proszę wyjaśnij mi tą nie ścisłość w tym dokumencie bosak Mentzen braun i inni konfederacji ogłosili że królem fizycznym jest Chrystus.
https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/
I teraz sam Mentze twierdzi że on jest monarchosta i kandydat na króla powinien sobie to walczyć.
Ok .To ja zadaję pytanie.Skoro wybrali na króla Chrystusa i Mentzen chce być królem czy nie wiem inny konfederacji kandydat na króla to skoro on ma sobie to wywalczyć to czy Mentzen bądź inny kandydat będzie się z Chrystusem który jest królem napierdalać aby sobie to wywalczyć? To będzie ksw czy farmę ma pojedynek na miecze bron krótką. B o jak tego czytam i słucham to z tego co piszą i gadają to wynika z tego że kandydat na króla konfy ma sobie wywalczyć króla. A nim jest Chrystus.
W kwestii odlecenia to konfa tu pojechała.......dalej czemu kroó a nie Cesarz.Cesarz jest nad królem.Czyli nieżyjący hirohito cesarz jJaponi był nad Chrystusem.Czemu konfa zdegradowała Chrystusa.....?Bo Piłat zrobił z niego żydowskiego króla mając nad sobą cesarza Rzymu. Czemu konfa zdegradowała Chrystusa.....?
0
@paquito88 nie po prostu ci tłumaczę że stawiasz giganta z państwem które się rozwija.Niemcy to oanstwo które przez lata poprzez ue finansowały zmiany w innych państwach.Zestawienie nas z nimi jak to robi mentzen to absurd. Niemcy były finansowane przez usa I mogli się rozwijać a my mieliśmy komunę I 8 lat zlodziejskiego pisu który zmarnował czas .Nie zmienił energetyki i miksu....spieprzył prawo.znoe wiadomo czy orezydenta potwierdzą.Jeśli ktoś tu odleciał to mentzen.Zreszta on podpisał dokument że Jezus Chrystus to fizyczny krół polski.Nawet nie symbolicznym....czyli siedzi na Wawelu I dekrety wydaje.Ciekaw jestem czy Mentzen się jego o zgodę pytał czy Chrystus chcę być Królem Polski.Jesli kros tu odleciał to z takimi pomysłami to mentzen.....
0
@Azazel_Pazuzu a to ty chyba nie wiesz ze Araujo to był kiedyś napastnikiem
0
@paquito88 o to chodzi że Niemcy jako państwo jeśli chodzi o zachód zostali bardzo sponsorowane konkretnie przez usa .Kiedy myśmy żyli w PRL nie wiem czy wiesz o czym mówimy bo ja byłem i prl i DDR i w Niemczech. Też spędziłem łącznie 2 lata jako dzieciak we Francji w różnych okresie.Różnica między zachodem a wsch. Była ogromną.Takze po przyłączeniu się Niemiec wschd mieli transfery.Jeśli porównasz konto był w ue największym płatnikiem a kto biorcą to Niemcy najwięcej płaciły a polska najwięcej brała.
Mechanizm był skonstruowany po to aby wyrównać poziomy
https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/8742621,ktore-kraje-sa-platnikami-netto-a-ktore-najbardziej-korzystaja-z-budzetu-ue.html
Nawet jak jechałeś do krajów arabskich to Niemcy u arabów nie miały żadnych zniżek na ulicy a Polacy tak .Inaczej traktowany jest Niemiec inaczej Polak.Niemcy od czasu wojny osiągnęły inny poziom niż Polska.W momencie wejścia do ue Polska poprzez środki ue ma gonić kraje ue szacowane przy pkb na około 40- 50 lat.Ale nie jesteśmy bardziej odporni bo przez politykę pisu to u nas inflacja była na poziomie 17% a tak naprawdę bez doplat do energi 25% a bazowa 12% średnia całkowita w ue inflacja to jedno cyfrowa inflacja.Wiec u nas bazowa inflacja była większa od średniej całkowitej w ue. Gdybyśmy byli na poziomie Niemiec to my byśmy płacili na innych..Wydajność Niemcami jest wciąż dużo większą od połajankami.My wciąż ich gonimy
0
Czemu Flick gra na 4:0 ?zamiast dać grać Fatiemu, Pau,Pablo i korzystać z pomysłu xawiego aby Araujo grał raz na jakiś czas na lewej obronie.W spotkaniach mniejszej wagi.Efekt mamy taki że kounde Raphinia i yamal się snują.
1
@MessiSuarezNeymar na dziś to pis i konfa to to samo bo to koalicja nawet tv maja wspólne.....tu nie na co pudrować głosując na konfe przywracasz pis.Dla mnie istotne jest jedno kto nie zagraża funduszom europejskim- bo to inwestycje , w drogi w samorzady to miejsca pracy wpływy do budżetu oraz inwestycje w oze czyli obniżenie ceny energii.Tego nikt z prawej strony nie może zagwarantować pis to rozpieprzy ci prawo a Mentzen stwierdził że jeśli będzie coś niezgodne z konstytucją a ma taki pomysł to kwestia składu tk.On również jest zagrożeniem dla kasy z ue.Rozumuem że mogą być jakieś nieprawidłowości przy rządzeniu ale kasa która wpływa do Polski powinna być przez żadna partie nie zagrożona .Niestety pis solidarną polska i konfederacja zagrażają a to strzał w stopę....Na te partie nie zagłosuję. Pis nie dość że kradł to jeszcze blokował kasę z ue wyjątkowa bezczelność i szkodliwość...Za ko czy po nigdy kasa nie była zagrożona
Jest to fundamentalna różnica.....
0
@MessiSuarezNeymar ale za zielony ład odpowiadał komisarz do spraw rolnictwa pisowiec Wojciechowski.Powinni mieć pretensje do pisu.Tu się tym Wojciechowski chwali.
Natomiast kpo które dokłada się do jze do dziesiątek inwestycji w samorządach też obecnie finansuje projekty wojskowe to również wchodzi do zielonego ladu.Nie wszystko co jest w zielonym ladzie jest źle i trzeba go poprawić.
0
@Destroyer_of_Worlds ale czy on powiedział że nie chce wprowadzenia Euro.Bo nie czytam niczego takiego .
Czy zajączkowska nie rozróżnia programu partii od programu koalicyjnego ,który jest wyciągiem z programów partii.Inne partie koalicyjnej mogą się nie zgodzić sna wprowadzenia Euro.Jest to wiedza z WO.
0
@ACMaldini3 reszta może blokować ten co może to z tego grona hołownia Trzaskowski,Biejat o ile propozycje mieszczą się w umowie koalicyjnej albo będą mieli na swoje propozycje zgodę.Moga przygotować ustawy, albo może to zrobić rząd w porozumieniu z prezydentem.
0
@Eto'o9 R10 widać;)
0
@Rhaan ty podchodzisz naiwnie bo tu nie chodzi o holownie tylko o 3 drogę i lewicę i onii muszą odzyskać te kilka % aby być nad progiem.I to realizują.I zawsze dobra kampania wyborcza jest lepsza niż zła.A on sprawuję się bardzo dobrze.Musi mieć ponad program w wyborach i o to chodzi wypadł dobrze.Trzaskowski nie musi mieć tych pkt co mu je zabrał jak będzie miał za mało nawrocki to uderza w mentzena jak nawrocki to walić będą w Nawrockiego i te głosy będą się przelewać. A tak naprawdę nic się nie zmienia czas leci.
0
@Mow_mi_Douglas on chce aby cała Polska jeździła szybkimi kolejami na lotnisko a nie do miasta.Jak w pociągu będzie 10 % jechało na lotnisko to jest góra i reszta ma jechać razem z nimi;)
https://spidersweb.pl/2025/04/budowa-cpk-ruszyla.html
0
@paquito88 Niemcy zarabiają przez lata dużo dłużej niż Polacy u nas mi imalna płacą rośnie ...To jest nieporównywalne na dodatek u nas inflacja była 17% a tak naprawdę 25% bo dopłacaliśmy do cen energii a średnia ue była jednocyfrowa.Ludzie te 17% mocno odczuli.nue da się tego porównywać to co jest dobre dka Niemców niekonieczne musi być dobre dla polski.
0
@Rhaan mogą emigranci być zawracan8 i 5 razy czy nie wazne czy dostali Azyl. I papiery.Holownia wprost powiedział sprawszilismy ich papiery kilkukrotnie wszystkie się zgadzają.Te papiery poszły do sądu.Dlatego Mentzen przegrał I sad stwierdził że klamał.A co mbne obchodzi zdanie z jakiejś miejscowości o której słyszę 1 raz.My nie mówimy o wzroście poparcia 90% a 1- 3 chłopaku;)
0
@Ls0811 co to znaczy słabo trzaskowski miał być neutralny i był .holiwnia byl pitbulem w tym układzie.
0
@Ls0811
Trzaskowski w debatach wszystkich nie uczestniczył ale po tej debacie w końskich zyskał bardzo dużo jeśli chodzi o cele.Natoniat dobrze wypadł holownia biejat też seneszyn się pokazała.Trzaskowski był nie agresywny robił to holownia.Byla to bardzo dobra debata .Natomiast jeśli się daje facetowi który był bardzo dobry w tych debatach.0.11zysku to jest to niepoważneBrauna na głównej debacie nie było gdzie ogladalnośc tej debaty była e krotnie eksza holownia był na wszystkich debatach.
https://wiadomosci.wp.pl/holownia-zyskuje-w-sondazach-efekt-zlej-kampanii-trzaskowskiego-7146620357860288a
0
@Kgorecki2500 wszystko kwestia jak to zrobiono co innego jak przejdziesz przez granice i zgłosisz a co innego jak cię złapią na granicy .Jeśli stwierdzono i udowodniono w sądzie ze są legalnie to są legalnie.Wtej chwili z uwagii na wojnę sytuacja się zmienila.