0

@Szymemdymek no poproszę się w tym aspekcie w ostatnich meczach

0

@MessiSuarezNeymar
Hehe komisja Europejska przyjęła rekomendacje odebrania braunowi inmunitetu.Odebranue braunowi inmunitetu to tylko formalność.Podejście jest takie że jeżeli jakiś kraj ma wątpliwości co do swojego parlamentarzysty nie chce dawać mi osłony.Parlamentzrzysta ma być czysty.Dlatego traci się w takich sytuacjach inmunitet
Sytuacja Brauna jest o tyle trudna że jest rozpoznany .Już mu po rusku tam dziękuję powiedzieli sugerując że jest ruskim agentem a po tym numerze to nikt nie będzie go bronić poza jego kolegami.Nie łódź się.........
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-skandal-z-udzialem-brauna-europosel-wyprowadzony-z-sali-plen,nId,7901905


0

@insp1re q ja wolę Aandreasa z Araujo na inter bo Martinez z Cubarcim są za słabi fizycznie i za słabi w powietrzu na środku to autostrada goli z rożnych...Na Real jak najbardziej.Chodź Araujo powinien blokować Mbappe.Bo i Cubarci i Martinez niestety są wolni.Wyprzedzanue to za mało.....albo spalone. Araujo ma więcej narzędzi

6

Przy możliwej dogrywce i karnych to świetna wiadomość

0

@Szymemdymek tylko masz wtedy autostradę wrzutek.Nie wiem jak inigo odnajduje się na wysokości pola karnego .Martin wczoraj podał do fermina.Tez czy wiekowo da rade wracać do obrony Andreas jedt poniżej 30 roku życia.

2

@Szymemdymek nie wiem czy nie wolałbym Andreasa jeśli już lepszy w górze też świetnie rozgrywa i jest szybszy i silniejszy przyda się przy rogach.

3

Na mój gust czy skoczyłby wcześniej czy później strzał był nie do obrony dla nikogo piłka trochę zmieniła lot.Ter stegen dobrze się zaorezentiwał chodź wiadomo jest Wojtek.Mamy 2 świetnych bramkarzy będą rywalizować.Wojtek niczego nie wyciągnęła extra z Interem i jeśli chce rywalizować z ter stegenem to Barcą musi wygrać a on zagrać super mecz.

0

Wolny inigo na skrzydło.....

0

@maroon 6 maja parlament europejski zabierze mu inmunitet.
Prokuratura postawi 7 zarzutów.
Sugerowałbym mu szukać adwokata a nie myśleć o prezydenturze.Bo nic jego wybryki nie będzie chronić......ue go chroniła......
https://www.tvp.info/86480021/parlament-europejski-zaglosuje-nad-uchyleniem-immunitetu-grzegorza-brauna

0

@konajoncek nie przesadzałbym z tym że nie mamy zmienników. Dostaliśmy przypadkowa bramkę na początku i zawsze to jest nerwowe.
Mamy bardzo wielu dobrych zawodników powyżej pierwszej 11.
Araujo Christiansen to nie wiem czy na inter z uwagi na siłę i grę w powietrzu nie będą lepsi od pary Martinez Cubarci.
Martin gra dobrze gdy Balde jest skrzydłowym.
Jeśli za podstawę weźmiesz olmo , Pedri i de Jong
To masz kolejnych bardzo dobrych zmienników gavi i Fermin i dodałbym do tego Pablo Torre który gra mniej ale strzeli z 4 bramki.
Ferran Torres to kolejny bardzo dobry zmienników który ma wyniki lepsze od viniego.
Teraz masz bramkarzy Szczęsny i ter stegen..
Masz przynajmniej 7 zawodników trzymających wysoki poziom

0

@michal26 musi być obrońca który da rady na mecze z takim Interem czy psg.Nie może być pod tymi zespołami.
Powinien być jeden skrzydłowy bo na dzi ten młody z chorym barkuem czy Fati który się odbija od przeciwników się nie nadaje.Tu powinno to chodzić tak że Raphinia daje rotacje Yamalowi.Cxyli gra na lewej a Raphinia gra na pozycji Yamala.

0

@Kgorecki2500 w pewnych obszarach nasz papież zrobił wiele polityka jeździł po świecie i wychodził do ludzi i był tutaj wielki.Ale kwestia pedofoli na całej świecie to porażka.Mieliśmy wielu wielkich Polaków którzy mieli wpływ jak Skłodowska, Chopin, Kopernik którzy też zostawili po sobie coś co jest trwałe.Papież był na oewno najbardziej fizycznie rozpoznawalny. Może pod tym.względemNie ustrzegł jednak kościół przed ogromnym kryzysem który go dotyka. U nas biskupi to jakiś dramat do wymiany...statystyki liczny nowych księży i poddanych lecą.

1

@MessiSuarezNeymar dobrze ze już nie długo Braunowi odbiorą inmunitet.Na razie go tylko ue broni której nienawidzi.za potem będzie odpowiadał i skończy się ten cyrk...bardzo dobrze....

1

@OrangeFcb nie no inter to nie jest taki słaby na pewno jakiś opór da.Zgadzam się ze odpadnie.Szanse że strzeli coś w 1 minucie izdobedziecna tym przewagę meczową są małe.Statystyki meczowe mieli straszne.

13

6.Ważny jest powrót Andreasa bo może grać w środku ale dać zmianę de jongowi.Moze rozegrać piłkę ale może i powalczyć w powietrzu.

5

ZA to dobry mecz i Andreasa mamy kolejnego dobrego stopera.Araujo też bardzo dobry.

0

@Recha_0684 bo pomylił się w ocenie: wskazałeś nie na tych co pasują do opisu:)

0

@Kazragore no nie tu wychodzi brak zwykłej wiedzy której miałem na koźminie.
Ue przez 1rok i zdałem.Z tego egzamin.
Komisja ma zadania albo wprowadzić prawo np kiedy pojawiają się innowacje czyli np samochody bez kierowców.To aby wprowadzić prawo aby mogły jeździć.przykładowo....
2 rzeczą komisja Europejska ma orawników którzy sprawdzają zgodność wprowadzonego prawa przez oaństwa z prawem ue.Tam nie ma kompletnie potrzeby donoszenia bo to oni wiedzą co się w krajach dzieje i to oni monitorują rządy rozmawiają wysyłają prośbę o opinie do komisji Weneckiej a jeśli się nie da to do tsue.
Poza tym pierwszym donosicielem był Duda sprawa Radia Maryja batyr to kontynłator......
Poza tym kwestia praworządności to kwestia okradania państwa przez pis i zmiany ustrojowej państwa.Tu batyr zwyczajnie skarżył się że polityków wsadzają do pierdla.Ba zaangażowania to jest biekan który ma odebrany inmunitet I grozi mu afera
Ncbir
Wybory kopertowe
Donoszą na Polskę dla biznesu pisowskie partyjki.....notabene to pis rozpierdolił praworządność.....

A to że chcesz mnie lapać za słówka ok. Nie zmienia to faktu że nawrocki będzie utrzymywał burdel prawny w państwie zrobionym przez pisuar.....

0

@Recha_0684
I na koniec
Produkt Krajowy Brutto (PKB) w USA spadł o 0,3% w pierwszym kwartale 2025 roku, co potwierdziły wstępne dane Biura Analiz Ekonomicznych. To gwałtowne spowolnienie w porównaniu do 2,4% wzrostu w IV kwartale 2024 roku. Spadek ten jest związany z wysiłkami firm na wyprzedzenie potencjalnych cła Trumpa, co spowodowało wzrost importu.

0

@Recha_0684
Trump atakuje harvard
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-trump-uniwersytet-harvarda-to-kpina-i-ptasie-mozdzki,nId,7950628

harley Davidson notoje spadki sprzedaży przez cła
https://moto.pl/MotoPL/7,179132,31902209,nawet-amerykanska-legenda-ma-problem-tak-harley-davidson-odczuwa.html#do_w=484&do_v=1316&do_st=RS&do_sid=1721&do_a=1721&do_upid=1316_ti&do_utid=31902209&do_uvid=1746182396496&s=BoxOpImg2
Ups zamierza zwolnić 20 tys pracowników przez cla
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zwolnienia-grupowe-w-UPS-Prace-w-2025-roku-straci-ok-20-tys-osob-8933452.html

Dolar leci na łeb na szyję orzez politykę trumpa
https://www.money.pl/gospodarka/100-dni-trumpa-dolar-zmierza-do-poziomu-ktorego-nie-widziano-od-dekady-7151362516323072a.html

Z giełdy wypłynęło 6, 4 balona dolarów
https://wgospodarce.pl/informacje/149533-z-wall-street-wyparowalo-64-biliona-dolarow

Porty na zachodnim brzegu są puste z powodu ceł nałożonych przez trumoa
https://www.money.pl/gospodarka/puste-porty-w-usa-cla-trumpa-uderza-w-amerykanow-puste-polki-i-zwolnienia-7151208137284288a.html

CHIŃSKI rynek filmowy zraził się do filmów amerykańskich związku z tym jest potężne uderzenie w amerykańskim przemysl filmowy i zamawianych jest mniej filmowy

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Cla-oslabia-sympatie-do-amerykanskiego-kina-Chiny-zmniejsza-import-filmow-8922979.html

Trump z furią do bezusa który chciał w sklepie Amazona wykazać ile amerykańskiego podatnika będą kosztować cła.Poprzez wykazanie ile jedt cla w cenie produktu.

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/handel-i-dystrybucja/trump-w-furii-dzwoni-do-bezosa-telefon-prezydenta-usa-wywolal-natychmiastowa-reakcje-giganta-handlowego-2525378

Po 100 dniach rządów trumoa poleciało mu poparcie jest najniższe.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tak-zle-jeszcze-nie-bylo-Trump-konczy-100-dni-urzedowania-z-najnizszym-poparciem-8933478.html

Ba Trump zamiast pomagać to przez swoją ingerencję spowodował że jsnadyjska orawica straciła......

https://wiadomosci.wp.pl/trump-zatopil-kanadyjska-prawice-czy-podobny-efekt-czeka-nas-w-innych-panstwach-opinia-7152036191038208a

La republika ci tego nie powie ale szanse na to że republikanie utrzymają władzę są narne gość pkwywakal z roboty ludzi którzy na niego głosowali....można wiele rzeczy napisać czego nie wiesz.....trumo staje się obciązebuem a nie plusem....


0

@Recha_0684 o matko ;) ......

0

@BorzyKrzys wszyscy wiedzą o co chodzi i że bedzie blokował brak praworządności i dopóki się nie zmieni prezydent to nie ma mowy o przywróceniu prawirzadności.Włąśnie nawrocki pojechał psuć relacje z usa i skarżyć na praworządność co jest cyniczne bo to robota dudy z pisem....bielan to wręcz prywqtne sprawy pojechał załatwiać bo ma odebrany inmunitet i grożą mu 2 sprawy wybory kopertowe a jest pomysłodawcą a strącono kasę oraz afera ncbir.Napuścił batyra aby Amerykanie mu tyłem uratowali.....poleciał tam donosić na Polskę........w takiej sytuacji międzynarodowej.....szkoda gadać....

0

@BORO_12 i dobrze się sprawił.

0

@Eklerek baryr na 1 przemowieniu stwierdził że będzie bronił neosedziow będzie bronił brak orawirzadnosci czyli dalej będzie syfon nie do rozwiązania. Nie zagłosuję ani na batyra ani na Nawrockiego ani na decyzję Kaczyńskiego.....

0

@BORO_12 trochę to też nie tak bo Araujo zaczynał jako napastnik też sobie poradzi bliżej pola karnego.Tez gra przy lini.To prostuje granie i kiedyś sobie z vinim radził.Ale powinien grać w środku.

2

Stawiam na Erica ale Araujo musi być stoperem w meczu z Interem

0

@ikar34 hrhe;) no tam po wpadce z harvardem przydałoby się intelektualnie błyśnie tylko jak;) jak tu tylko batyr;) się pcha;)ale to i w barterze nie pójdzie bo nie sądzę aby te zdjęcia ludzie kupili.Zwlaszcza że to donos jakiś....;))
Swoją drogą to widziałem też inne zdjęcia jak biegał tam niczym intelektualistą Forest;) panie. Rzekłbym Batyr run run;)

0

De jongowi może też dać zmianę Andreas też sobie tam dawał radę.

0

@ikar34 ja myślę że barter chciał jechać do Watykan bo myślał że trump zostanie papieżem;) chyba do Rosji patrząc na poparcie Morawieckiego dla ruskich kandydatow w rumuni oraz że mają 2 człowieka w parti maciarewicza jawiącego się jako agent rosyjski to nie dziwiłbym się jak oddałby ruskim.Bo skoro trump oddać chce Krym i inne to pewnie te ziemie też by ruskim oddał,)

0

@Recha_0684 no niestety to trumpowi nic nie wychodzi masę spadek i dureń atakuje nawet Harvard.Soadki ma harley Davidson a oz giełdy usa uciekły bln...do portów drastycznie spadła liczba przypływających statków bo baran prowadzi politykę ceł.Musiql dzwonić do bezosa aby nie podawał jak jest w cenie ilość zawartego cła....trump się tego bał......można by sporo pisać od pokoju w 1 dzień;) po ostatnia chodź zostania papieżem.Pewnie watykanowi cła wprowadzi jak się nue zgodzą aby go wybrać w konklawe.aa co do puci vel batyr czy jak on tak golami nie golami zwykły donosiciele co pojechał do ysa donosić na Polskę.abielan to prywatne sprawy pojechał załatwiać bo ma zabrany europejski inmunitet i grozi mu więzienie.Za wybory kopertowe i Ncbir.A wybory się zbliżają i hostelu w palacu orezydenta może nie być;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?