0

@arasz1819 ale żeby donosić i się jeszcze tym chwalić.....

1

@barcanawieki czyli nawrocki pojechał donosić i psuć relacje Polsko usa słabo.Kandydat powinien dbać o interesy i wizerunek polski.A on bardzo o interes swój i Bielana który ma zabrany inmunitet....marne to

0

@Lukasz999 temu to już kompletnie odwaliło .....A wprowadził cła na Watykan, aby przejąć Watykan;)bo z Grenlandii i Kanada mu nie idzie

0

@piasqnfcb a ja na Rafała:) bardziej mnie niepokoją związki nawrockiego z bu itp....trump to też pomyłka.....

0

@Pedri16Future popiegł donosić na Polskę że jego koleżków wsadzają do pierdla....bielan to o własny interes walczy bo mu już inmunitet zabrali.....

0

@Recha_0684 tak też widziałem zdjęcie trumpa z nawrockim

2

Martinez jest starszym.zawodnikiem podpisałbym go jeśli będzie kasa.

0

Czyli porażka trumpa z Rosją staje się faktem.
A miał być koniec wojny w 1 dzień.......
https://wiadomosci.wp.pl/usa-realizuje-ostrzezenie-reaguja-na-zachowanie-kremla-7152341096753920a

0

@Ojciec5tkidzieci koleś pojechał z Bielanem donosić na Polskę w sprawie praworządności gdzie to pis rozwalił praworządność.Bielan ma sprawę o odebranie inmunitetu za wybory kopertowe i aferę ncbir.Pojechał załatwiać swoje sprawy.Dla Polski to bez znaczenia czy Nawrocki zrobię sobie zdjęcie bo właśnie podpisaliśmy umowę na elektrownie atomowe czy rakiety do f35....nawrocki niczego nie daje.Za to zjebie europejskie relacje a tu trzeba wypracować plan B jeśli trump nas sprzeda.Obecnie trump ma najniższe notowania jest ogromna krytyka zabawy z cami dolar leci na łeb na szyję z giełdy wyparują kasa.Na zachodnim brzegu porty są puste nikt nie handluje.........Polacy według sadaży fatalnie oceniają trumpa w stosunku do Europy. Nie dobrze ze wyjazd Nawrockiego szkodzi Polsce.

0

@capricornusjrk proszę cię ten koleś spowodował że pus doszedł do władzy i spieprzył masę rzeczy.Nigdy nie wziął za nic odpowiedzialności rżnie cwaniaka który wszystko wie.Niech sobie otworzy nawał 1 i tam krytykuje .....Bo wiadomo że i tak nie weźmie za nic odpowiedzialności bo tam mu wygodnie.....

0

@Gaucho christiansen i Araujo po 45 powinno być gotowi na mecz z Interem. Pzeciwnik ma 3 ludzi ponad 190 i potrzeba tu jest siła i gra glowa Z Cubarcim i Martinezem to autostrada przy różnych już przerabialiśmy to z Sorlotem.Cubarci i Martinez powinni iść na Real.

0

@D10SLEO o czym ty mówisz nawrocki donosił na tym wyjeździe na Polskę w sorawie praworządności która pis zjebał.
Sam trump nie jest dka Polaków żadnym gwarantem.Byl sadaż gdzie Polacy fatalnie ocenili działalność ameryki wobec Europy ....o porażce z cłami nie wspomnę....Trump nie pomogą orawicy.O czym przekonała się orawoca kanadyjska.
https://wiadomosci.wp.pl/trump-zatopil-kanadyjska-prawice-czy-podobny-efekt-czeka-nas-w-innych-panstwach-opinia-7152036191038208a
W polsce bliżej liczymy na siebie niż na trumpa że pomoże .....

0

@Eklerek byl sądaż jak Polacy fatalnie oceniają usa jak traktują Europę.O cłach to już nie wspomnę.......
W tej chwili trump szkodzi prawicy o czym pokazały wybory w Kanadzie
https://wiadomosci.wp.pl/trump-zatopil-kanadyjska-prawice-czy-podobny-efekt-czeka-nas-w-innych-panstwach-opinia-7152036191038208a
Ludzie w Polsce nie ufają Ameryce i będą chcieli aby Europa sama zaczęła się chronić i nawiązywać sojusze.Nue masz pewności czy usa z trumpem do ciebie przyjdą. Pis stawia na nie przewidywalnego konia...

0

@GTBTP przykre że nawrocki pojechał donosić na praworządność która sami spierdol. Prawda jest taja że Bielana ma sprawę i zabranie mu inmunitetu.Uwiklany jest w wybory kopertowe jako pomysłodawcą w aferę ncbir.

0

@Cule1797 powiedzmy sobie szerze.Zarówno inigo Martinez jak i Cubarci.Maja kilka wad to nie są szybcy obrońcy i inigo jest wstanie wyprredzić zawodnik z piłką Nie są to zabójczo silni obrońcy jak Araujo ani fenomenie do przepchnięcia i gry głową może tutaj bliżej jest Martinez.Naromuast inter ma kilku zawodników 193 i są to specjaliści od rzutów różnych i tu Andreas jest lepszy i od Cubarciego i od Martineza.Jeślu chodzi o rozegranie piłki Andreas jest bardzo dobry..Już Sorlot nam wykazał że Martinez i cubarci na nich się nie badaną.I jak Araujo sue za niego wzioł to gość się uspokoił bo ma coś czego nie na tą 2 siłę szybkość i wzrost.Oni nająć rozegranie i nadrabiaja wyprzedzaniem ale przy oewnych fizycznych warunkach nie są wstanie rywalizować.I na tego typu sytuacje Andreas z Araujo są lepsi.Najleosze rozwiązanie to Eric na orawej Araujo Andreas i Balde .

0

@tbas a dla mnie z tobą.Bo to dyskysja mniej więcej o tym że opowiadasz mi że zmieniło sue radio w samochodzie przy czym nie nasz pojęcia o tym że zmienił się samochód a się mądrzysz;)mogłeś o tym nue wiedzieć ale przynajmniej dostrzec.....Widać takiego zmysł nie masz;)

0

@tbas Jezus człowieku Wiktorowski zmienił jej zwyczajnie serwisu. Ty nawet o tym nie wiedziałes co ty się na ten temat wypowiadasz....nawet nie wiedziałeś o tym gdybym ci nie napisał.....

1

Ja dałbym tu pograć 40 min Andreasowi.Aby szykować go z Araujo na mecz z Interem i zwiększałbym mu obciążenie.Nie będzie Lewego acubarci z Martinezem to autostrada po rogach.Andreas to doświadczony zawodnik świetnie gra głową i rozgrywa.Wuściłbym Araujo na trochę aby pograł.Inigi i Cubarsiego trzymałbym na kladyk.
Para stoperów na mecz z interem. To Araujo I i Andreas.Inaczej będziemy mieć problemy.Yrzeba dosyrzegać też wady cubarsiego i Martineza a nie tylko się zachwycać chodź jest czym.Są sytuacje w których trzeba czegoś innego.

0

@tbas to są standardy tych dziewczyn i prędkości Rybakina również serwuje mocno i dobrze ze Wiktorowski to z nią zrobił.Co do Coco była w doskonałej formie a nasza miała problemy o których mówiłem nie da się na tym budować swojej gry Coco była pewna swoich umiejętności i też swoje dni bo to nie jedt 1 dzień

0

@tbas Sabalenka także uderza ponad 200 /h
Nieuznane rekordy Sabalenki i Garcii Perez
Serwis niemieckiej tenisistki jest oficjalnie uznawany przez WTA za najszybszy w historii. W 2018 roku Aryna Sabalenka i Georgina Garcia Perez wprawdzie zaserwowały piłkę szybciej, bo z prędkością 214 i 220 km/godz., ale tych wyników WTA nie uznaje

0

@tbas ale o co ci chodzi?

0

@tbas tytuł powalczy z Qinwen Zheng. Mimo porażki Gauff zapisała się na kartach historii turnieju w Melbourne. We wspomnianym starciu z Sabalenką zaserwowała piłkę z prędkością 201 km/h.

Tu masz taką Chinkę te dziewczyny podniosły poziom serwisów i iga jeśli chce się utrzymać te 180 jak standard powinna osiągać.

0

@tbas ciekawe zestawienie
TOP 5 oficjalnych wyników WTA:



Sabine Lisicki (Niemcy) - 210,8 km/h (Stanford 2014)
Venus Williams (USA) - 207,6 km/h (US Open 2007)
Alycia Parks (USA) - 207,6 km/h (US Open 2021)
Serena Williams (USA) - 207 km/h (Australian Open 2013)
Coco Gauff (USA) - 206 km/h (US Open 2022).


Rekord Igi Świątek to 198 km/h. Pobiła go w półfinale Roland Garros 2024.

0

@tbas tu nie chodzi o to czy ona zaserwuje akurat 200 czy 185 czy 178 generalnie serwuje szybciej i to co się udało światek poprzez zmianę to zbliżyć się do najszybszych tenisistek.To jest plus.Natomuast korty ziemne różnią się kątem odbicia
A. Na trawie piłka dostaje poślizgu i kat jest najniższy i asów zazwyczaj jest więcej i kiedyś dominowało tam serw - volty
Potem masz twarda na wierzchnie i tu jest jeszcze inny kąt w stronę cegły
Potem masz cegłę i tu piłka zostawia nazwijmy to dołek i piłka idzie w naturalny sposób wyżej do tego dochodzą kick itp....

My rozmawiamy o tym że psychika swiatek kompletnie wysiadła a to kieruje wszystkim w grze To jest podstawowym problemByc może musi zmienić trenera i psycholog.Ktorzy znajdą na nią inne narzędzia.

0

@tbas no nie najlepsze serwują i 200km.minimum to jest zaserwować te 185km w matę często u z tego mieć rozrzut w dół z tego pojawia się asy które u Igi występują.Wszyscy za zmianę ja pochwalili ale problem jest z psychiką....z brakiem wiary usztywnieniem wtedy nie pracują nogi o czym dziś mówiła....jest tenis był nie stabilny.Jej zwycięstwa nie cieszyły.....A to jest problem wewnątrz. ...

0

@tbas czasem jak nie ma się wiedzy to warto posłuchać innych a nie się mądrzyć.....
Masz tu porównanie zmiany serwisu Igi świątek.Obecny serwis daje udze prędkości ponad 180 km na h z poprzednim udawało się takie prędkości uzyskuwać raz na jakiś czas.


0

@tbas miała zmieniła z Wiktorowskim.Swrwis był o 10 km wolniejszy.

0

@tbas ona z gorszym serwisem wygrywała Roland Garos.
Aby serwis wchodziło potrzebny jest luz wiara i dzień.

0

@tbas Powód może być wiele ale kwestia jest głowy. Na mój gust jeśli rządzisz na tej nawierzchni i nagle zaczynasz i tu dostawać 6:0 i tracisz gigantyczne liczbę punktów jak odpadniesz a do Roland Garos ona ma do stracenia gigantyczna liczne punktów to presja jest na niej gigantyczna.Grałem w tenisa ponad 10 lat trenując z trenerem i wiem że linie są tak ustawione że minimalne napięcie w ręce to jest out i oglądam tenis od czasów lendla.Bylem też na turniej Davis cup i 3 turniejach w wawie czy otokomie na żywo.Widzialem młodego nadała czy safina.Prwne doświadczenie mam i widzę problem w głowie u Igi.Wynikającej z presji i braku wiary w tenis i to zauważyli trenerzy u Nadala a ona jest po linii Nadala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?