Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 ale on jest ekonomista a na pytanie z czego chce finansować wojsko zgłupiał też dziennikarz pojechał mu ze program się nie spina też nie potrafił odpowiedzieć......A teraz maja na niego argumenty które są niepopularne jak 13 szkolnictwo aborcja itp....czy wyjście z ue debata wyłoni kolejne.....
0
@michal26 też jest to lipa a ta biejat to że Stanowskim się nie spotykała też miala debatę i nikt się nie czepiał
0
@michal26 przecież gdyby stanoł do debaty też by przegrał.Czy słyszałeś jego wypowiedź że jak zada mu ktoś pytanie jak się masz czy co u ciebie słychać to nie potrafi odpowiedzieć.Czy słyszałeś i widziałeś jaki staje się agresywny dla dziennikarzy jak ma niewygodne pytanie.Orzecież on jeździ z programem gdzie opowiada te same dowcipy o dinozaur ach memy już z tego idą że gada to samo....Aby uniknąć pytań to ucieka hulajnogą. Co on powie ludzie że zabierze im studia 13 i 14 itp....on ma program dka bogatych ludzi często ludzie głosują ale nieznaja tej 5 mentzena...dka niego ważne jest stworzyć może ale nie koniecznie aby mówić że chce się wyjść z ue itp.....czy wsadzić się kobiety do pierdla po gwałcie.....Ta debata nie jest w jego interesie......
0
@mmaciass ale po co mu ta debata na rozmowie z Stanowskim stracil wyborców....
https://wiadomosci.wp.pl/sondazowy-zwrot-mentzen-traci-nawrocki-zyskuje-7144852281174976a
On sa. Mówi że nie umie odpowiadać na pytania co słychać czy jak się masz to co dopiero pytania w debacie.Ani Nawrocki ani trzaskowski nie mówili nic że 2 kandydatów na prezydenta Mentzen - Stanowski odbyli debatę po której Mentzen stracił. Będzie wspolna debata a teraz trzaskowski przyjęli zaproszenie 2.Przeciwnikiem Mentzena jest holownia z którym przegrał proces.jeśli chce debaty to z nim powinien się spotkać bo zaznał porażki.Jesli chciał debaty z trzaskowskim trzeba było mieć lepsze wyniki badań. Jest 3.Jeśli Nawrocki go nie zaprosił bo chciał spotkać się z silniejszym a nie słabszym. Też jest to zrozumiała decyzja.Mentzena nie powinno być w końskich bo nikt go tam nie zapraszał....Nażrzcałby się chłop.A oni mogą się spotkać i to jest ich prawo.
0
@kamiVeB pp co tam Mentzen.Kto go zaoraszał?Do debaty zaprosił nawrocki Trzaskowskiego.Trzaskowski chcę się skupić na 1 kandydacie i zgodził się spotkać z nr 2 według badań.Gdtby zaproponował Mentzenowi to nawrocki mógłby mieć słuszne pretensje ze jest pomijany. Trzaskowski czy Nawrocki. Nie mieli pretensji o debatę 2 kandydatów 1 na 1 Stanowski vs Mentzen.Kazdy ma prawo wyzwać każdego to są wybory.zbedzie wspólną debata .A teraz jest czas spotykania się między kandydatami. Nawrocki jest nr 2.Jest naturalnym największym przeciwnikiem.Dla Mentzena przeciwnikiem jest holownia z którym przegrał proces.
Jeśli Mentzen chciał zwiększyć swoje szanse na debatę trzeba być nr 2 a nie płakać w pudeszkę.....Poza tym on sam mówi że nie radzi sobie z pytaniami co słychać hak się masz .A jak dziennikarze mu niewygodne pytania zadają to się obraża.Tez nie powinien chwalić się swoim programem czy poglądami bo traci młodych. Gdyż jego program patrząc choćby na 5 mentzena jest dla bogatych ludzi.Traci młodych którzy o tym słysza co pokazują badania.Walczy o coś na czym może grubo wpaść.
https://wiadomosci.wp.pl/sondazowy-zwrot-mentzen-traci-nawrocki-zyskuje-7144852281174976a
0
@lukking jest 3 i miała kontuzje w tym sezonie wszyscy są potrzebni. Terminaż jest gęsty.
0
@MysticCat z tego co wiem to jest jeszcze Polsat iTvn o ile nic się nie zmieniło.To nawrocki zaprosił trzaskowskiego a Trzaskowski na to odpowiedział .No i tak zapewne będzie obaj kandydaci będą mieć równe prawa i tez sztaby to ustalą.Ja myślę że inni kandydaci powinni iść do tvp. I umowić się na debatę z kimś.O ile maja jakąś propozycję dla tvp nikogo nikt nie zmusi aby debatę zorganizował. Tu ruch musi iść ze sztabów.A to że Nawrocki zaprosił tylko Trzaskowskiego to już pretensje do Nawrockiego.Z perspektywy Trzaskowskiego trochę kampania już trwa rankingowo Nawocki jest na 2 pozycji chcę się spotkać z kolejnym najśilniejszym kandydatem.Gdyby Mentzen był na 2 miejscu spotkałby się z Mentzenem ale ma za mało.Dla mnie powinno dojść do debaty holownia Mentzen gdyż to ci kandydaci z sobą rywalizują .Mentzen przegrał proces w sądzie o kłamstwo.To byłaby ciekawa debata.Bo holownia byłby trudnym przeciwnikiem bo przed kamerami czuję się jak ryba w wodzie a Mentzen przeciwnie.On ma program te sam dowcip o dinozaurach i jedzie od miasta do miasta i zmieniają się hulajnogi aby go nikt nie zapytał.Generalnie z perspektywy konfederacji debata to nie jest dobry pomysł dla Mentzena .On sam mówi bo widziałem jego wypowiedź że jak go się spytasz jak się masz albo co słychać to on nie wie co ma odpowiedzieć i głupie.W przypadku dziennikarzy to się denerwuje zaczyna odpowiadać że to nie mądre pytanie czy że oni jest nie przygotowana.
On ma Aspergera może przez to tak ma .Samo w sobie to ma być prezydent i musisz z takimi rzeczami sobie radzić.Jest katastrofa powódź idziesz między ludźmi i jesteś z nimi a nie spierdalasz hulajnogą.A padną niewygodne pytania.....co ci ludzie dalej maja zrobić i prezydent musi uspokoić sytuację i sobie z tym radzić a nie spierdolić hulajnogą.Albo masz niewygodna rozmowę z innym prezydentem to co za domu trudne pytanie to się Mentzen zdenerwuje i powie ze to nie mądre pytanie czy spierdoli hulajnogą.. .Debata to jest problem Mentzena bo jest to coś nie ko trolowanego i nie przewidywalnego.Weź tu postaw Trzaskowskiego który ma w tych sprawach ogromne doświadczenie i luz.Walczycie o mogiłę dla Mentzena i nie jest w jego interesie pokazywać jego postulaty i chwalić się nimi bo on ma program dla bardzo bogatych ludzi.
Młody człowiek z kozienic który by przyjechał do W-wy musi się sam utrzymać i jeszcze wydać na studia.A często darmowe studia wygrywają na egzaminach zdolni ludzie..jest to wykluczenie.Zlikwidujesz składkę zdriwotna po 40 zaczyna się sypał organizm nie masz na suplementacje będziesz pewnie mieć operacje kosz20 - 30 tys.Do tego trzeba mieć kasę.Zabiezesz 13 i 14 większość starszych pójdzie głosować na tą osobę co gwarantuje im bo oni nie zarabiają. Przeżyli wojnę i komunę i chcą godnie żyć ile im zostało.Tez mu wyjmą że jego program się nie spina bo deficyt ogromne zamówienia dla wojska , Długi 180 mld fundusz sprawiedliwości , Inwestujemy w oze chcemy porty w Elblągu i Świnoujściu budujemy 2 tyle dróg.m lotnisko szybkie koleje 82 samoloty pasażerskie i drugie tyle dróg chodź mniej autostrad.Mamy kumulacje inwestycjiA jest od groma różnej broni której nie kupiliśmy jak program orka 3 łodzie podwodne , pociski hipersoniczne eskadra f35 dodatkowa f15ex przewagi powietrznej drony.m pociski hipersoniczne.m Europejska tarcza antyrakietowe zapewne będą to pociski arrrow3 i dojdą lasery.i dziesiątki innych rzeczy.
Jakiś konfederata opiada mi że konfa chce lepsze wojsko tylko ona chce zmniejszyć kasę w budżecie.Zadam pytanie za co.....Nie jest żadnym problemem upieprzyć Mentzena wbrew pozorom jak zadajesz pytania ludziom na ulicy bo widziałem takie sądy to nie wiedzą dlaczego na mentzena głosują.Jak dziennikarz pyta się o aborcje , wyjście z ue darmowe studia to okazuje się że nuw są to uch postulaty.Debata dla mentzena to będzie porażka a on musi zbierać kasę na dziurę budżetowa w swoim programie.....Na dodatek mentzen powiedział aby jakąś nie konstytucyjną ustawę przepchnąć to musi mieć odpowiedni skład tk.Moge ci obrazu powiedzieć że środki z ue z nim będą wstrzymane.Zobowiazania na broń drogi i oze będą i a polska w konstytucji ma umowy zawarte trzeba przestrzegać i jeszcze bardziej jego program będzie nie spójny.debata to niebezpieczeństwo dka Mentzena i Nawrockiego który nie ma kompletnie haryzmy i doświadczenia.Walczyxie o coś gdzie nie macie przewagi a maski mogą opaść dość bolesne.
0
@Ojciec5tkidzieci no ale widzę że to boli niektórych konfetti i już dyskusje o tym miałem...... ie uciekam i id tej kwestii.
1
Dobrze aby przyszedł Niemiec i ten WiliamsTo już drużyna będzie mocna .Za kounde czasem może grać Araujo aby odpoczoł
0
@gumaz czy ja wiem czy to ma jakieś znaczenie w obu turach przewaga jest bardzo duża trzaskowskiego.Ppgadaja potem będzie 2 tura wygra trzaskowski i tyle.
0
@kamiVeB ja tam mu się nie dziwię słyszałem rozmowę przedstawiciela republiki z trzaskowskim I zrobili próbè.Trzaskowski się pyta .Czy puścicie całą wypowiedz .miała iść live.przedstawiciel mówi że cała puszczą włączyli tv la republika nie było live.To jest montażownia a nie wiadomości....dlatego nie są dopuszczeni.
0
@Ojciec5tkidzieci trudno traktować republike jako informacje .Sam widziałem dyskusje przedstawiciela republiki z trzaskowskim i na pytanie czy pokazą teraz całą jego wypowiedź czy będzie pocięte.Miało iść live.Więę włączyli republike tam tego materiału nie było.Orzestali la republike traktować jako medium tylko jako montażowanie....
0
@MysticCat ja nie bronie komukolwiek się spotykać także w tvp..Debata wszystkich kandydatów ma się odbyć i tvp to pewnie pokaże.
0
@kamiVeB a co mnie obchodzi co ze swoim czasem kampanii robi Stanowski.To jego sprawa. To spotkanie było medialne i wpłynęło na notowania mentzena również swoje poglądy wyrażał Stanowski. Trzaskowski może przyjść ale nie musi.Każdy na swój pomysł na kampanie.Ważne aby być efektywny a on ma bardzo dobre notowania. Trzaskowski dobrze prowadzi kampanię.Nie musi nic zmieniać tak naprawdę. Odpowiedział na propozycje kandydata który ma drugie notowania.Nie ma w tym nic zdrożnego.Pewnoe gdyby Mentzen był drugi spotkał by się z Mentzenem.No ale jest słabszy od Nawockiego więc jest jak jest.Mógł się Mentzen lepiej starać o lepszy notowania.....
0
@kamiVeB no masz a 2 kandydatów na prezydenta zrobiła sobie spotkanie w kanale 0- drvata i wszystko ok
Zdaje mi się że to Nawrocki wyzwał Trzaskowskiego jakiś czas temu a ten przyjoł zaproszenie.
0
@Vegeta88 ale ty do mnie piszesz czy do Mentzena;)
0
@Vegeta88 to może ktoś inny podawał wczoraj odnośnie ogladalność la republiki vs tvp.Mogłeś być nie tylko.Zdecydowanie mój świst jest inny ha nie uważam jak konfederatów że Chrystus jest Królem Polski.Nie sądzę aby dawał zgodę na taki cyrk.I uważam że tvp istnieje.Wiec na pewno mój świat jest inny niż twój;)
0
@Vegeta88 swoją drogą to wolałbym aby trzaskowski spotkał się z jakimś rozsądnym przeciwnikiem.No ale twój kandydat ma słabsze notowania od jakiejś Puci....jest zwyczajnie gorszy.....
0
@Vegeta88 no i czym ty się przejmujesz w końcu twierdziłeś że la republika to jest coś a tvp którego nie na to....
0
@Vegeta88 skoro twierdzisz że zlikwidowano tvp.To czym się martwisz .Kandydaci spotkają się w miejscu które jak twierdzisz zlikwidowano.konfiarze podpisali dokument że Chrystus jest faktycznym Królem polski a nie symbolicznym..Oewnie siedzi na Wawelu I dekrety wydaje;)no ale rmentzen różne rzeczy opowiada a potem wychodzi w sądzie że jest kłamstwo.Macie swój swiat;)
1
@Kgorecki2500 ale to mentzen kłamie oni mają papiery w porządku.A on mówi o "nielegalnych: .Dlatego jestem kłamcą.Poza tym mógłby poprosić Kolegów z afd czy orbana aby poprosili putina aby nie przysyłał emigrantow.Bo to jego wystąpienie to czysta hipokryzja.
0
@ObiwanKenobi dziecko z zapałkami.....
0
@Greenalley tak czy siak my mieliśmy słabszy skład bo kontuzjach .To na naszą korzyść dziala
0
@Vegeta88 ale ja nie mówię że nie powinno .Ja mówię że ci kandydaci nawrocki i trzaskowski jeśli umówią się na tvp to tam zrobią .Ich sprawa tak naprawdę.Jak chce sobie mentzen z holownia zrobić tvp niech robią.Nie mam nic przeciwko między nim w tej chwili jest największy spór mentzen przegrał w sądzie.Kazsy kandydat ma prawo spotykać się z kim chcę.I jeszcze jedno pisz całe frazy czyli np ko vs( konfederacja- pis).to jest prawidłowy podział.Nie ma rządów konfy bez pisu;) nie na co udawać;)
A teraz to mam inne sprawy:)
4
Jemu jeszcze brakuje skuteczności gdyby nie strzelał wzdłuż bramki a zwyczajnie podał to byłaby bramka....jeszcze mu trochę brakuje ma możliwość być lepszym.
1
@adi7adi8 no jak się zatrudnia żółwia to jak ma wyjść inaczej;)
0
@BorzyKrzys ja zwyczajnie wiem że masę ludzi było zniesmaczonym Wawelem i pakowaniem tam Lecha którego wyżej oceniam niż Jarosława i uważam że Powązki byłyby idealne dla niego i nikt tu w tamtym okresie nie życzył nic złego Lechowi. Po prostu było to przerost formy nad treścią. Jarek z Żoliborza miałby blisko na Powązki byloby to godne i z szacunkiem.Natomiasr szkoda że Lech umarł bo on do wielu złych rzeczy zrobionych przez Jarosława by nie dopuścił .Do czasu Wawelu wszyscy byli Solidarni.Ten post to manipulacja ....
0
@MOLESTA dobrze ze nie dude;)
0
@KrychaFCB sorry każdy ma prawo umawiać się z kim chcę jest ogólna debata.To Karol zaprosił Yrzaskowskiego a ten przyjęli rozmowę. Tvp to ogulno pplska tv a nie prywatna. Nie ma tu lepszej opcji.Z dobrymi osiągami z bardzo dobra oglądalnością .Spotyka się 1 z 2.Mentzen jako 3 powinien się umówić z holownią bo mają spór.Karol ma tu pierwszeństwo do spotkania z Trzaskowskim.Jego notowania są na 2 miejscu.Pis ma też władzę ma prezydenta , nbp , tk , sąd najwyższy, pkw .
Starcie tych kandydatów jest naturalne.Jeśli Sławek chciał spotkać się z Trzaskowskim nakeżalo mieć lepsze wyniki w sądażach.Poza tym dla niego nie jest to dobre przepytają nic się nie będzie zgadzać zacznie obrażać.....Poza tym on ma program wygłasza orędzie potem hulajnoga i tyle.Tu trzeba być bystrym odpowiadać mieć refleksji.Po co się pogrążrzać.Po Stanowskim jakieś wnioski powinien wyciagać;)
0
@Ojciec5tkidzieci a co ma z tym tusk wspólnego wszyscy byli zdjedniczeni dopóki jakiś baran nie zdecydował a wsadzić Lecha na Wawel.Gdyby go wsadzili na Powązki byłoby to ok.Wawel to była przesada .Potem to nie tusk robił miesięcznie i nie tusk robił cyrk w komisji Maciarewicza defraudując kasę......tusk z tym nie ma nic wspólnego.....